Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Ikka veel tunnen..

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ikka veel tunnen..

Postitas:

igatsust endise mehe järele:( lahus varsti juba aasta, kooselu ei sujunud ja lahkuminekut ei kahetse. Endiselt taban end mõtlemast temale, elab ta nüüdseks teises riigis, suhtleme maksimum korra kuus, tavaliselt korra paari kuu jooksul telefonis lapseteemal. Andeks südames ta teod olen andud ja ikka ta mul meelel. Kuigi eluga olen edukalt edasi liikunud. Tahaks lahti saada neist tunnetest tema vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leia endale uus elu, käi väljas, kohtu inimestega nii uute kui ka vanade tuttavatega ja eks ei tule sulle enam meeldegi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Pereelu ja suhted Ikka veel tunnen..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.