Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilma lasteta blogijad/influencerid

NĂ€itan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ilma lasteta blogijad/influencerid

Postitas:
banaan

Kas keegi oskab soovitada huvitavaid influencereid keda jĂ€lgida, kes on u 20/30ndates ja kellel EI OLE lapsi 🙂 🙂

+14
-8
Please wait...

Postitas:
Mauno

<p>Missmarlee, gerliachantelle</p>

0
-12
Please wait...

Postitas:
Keegiinimene

Mind ka huvitaks. Endal lapsi pole ja ma tahaks jĂ€lgida kedagi, kellega on ĂŒhised huvid (raamatud, reisimine, teadmised, karjÀÀr). ÜhesĂ”naga inimest, kelle elu ei keerle laste ĂŒmber. Samas ei taha jĂ€lgida uhhuutajaid stiilis Paljas Porgand ega niisama ilu/ elustiiliblogijaid. Instagramis on Ă”nneks ka vĂ€ga hĂ€id raamatukontosid, mida aktiivselt jĂ€lgin. 🙂

Mul pole midagi lastega naiste vastu. Lihtsalt lastetu naisena ei tÔmba need teemad ning seetÔttu Mallukaid jms pereblogijaid ei jÀlgi.

+26
-7
Please wait...

Postitas:
banaan

Just sellepĂ€rast uurin ka. Ei tea miks siin kohe miinuseid hakatakse kĂŒsimuse eest panema 😀😀

+16
-4
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Just sellepĂ€rast uurin ka. Ei tea miks siin kohe miinuseid hakatakse kĂŒsimuse eest panema 😀😀

VÔib-olla sellepÀrast, et kellegi jÀlgimiseks vÔiks olla parem pÔhjus kui see, et sel kellelgi ei ole lapsi. MÔtle vÀlja, mis sind huvitab ja jÀlgi kontosid, kes sellest postitavad.

+6
-23
Please wait...

Postitas:
banaan

VÔib-olla sellepÀrast, et kellegi jÀlgimiseks vÔiks olla parem pÔhjus kui see, et sel kellelgi ei ole lapsi. MÔtle vÀlja, mis sind huvitab ja jÀlgi kontosid, kes sellest postitavad.

ei pea olema kindel teema, vĂ”ib olla ka ĂŒldine elustiilikonto vms. Muidu nĂ€iteks reisimine ja mood(jĂ€tkusuutlik) kindlasti. VĂ€ga meeldib stiili poolest ka nĂ€iteks liistaras konto, tal kĂŒll lapsed, aga ei postita meeletult titeteemasid.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
newyorknewyork

Karin Larven, deanabanana, katriinhu

+3
-3
Please wait...

Postitas:
annabella1

Tunnen ĂŒht eelpool nimetatut isiklikult ning Instagram ja tegelikkus on kaks vĂ€ga erinevat maailma.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Tunnen ĂŒht eelpool nimetatut isiklikult ning Instagram ja tegelikkus on kaks vĂ€ga erinevat maailma.

No anna vihjegi siis vÀhemalt,

mis niisama Ôrritad

+15
-2
Please wait...

Postitas:
talent

Kellegi JÄLGIMINE on nii ehk naa pisut perversne, aga tĂ€napĂ€evaste kroonilises tĂ€helepanunĂ€ljas inimeste puhul siiski juba ĂŒsna tavaline (ei tahaks öelda normaalne). Kuna lett on lookas taolistest presenteerijatest, siis loomulikult saab ja vĂ”ib iga JÄLGIJA teha oma valiku. Absoluutselt norm pĂ”hjus on lastetus, sest tahad vĂłi mitte, aga on inimesi, keda titejutud ei huvita, kes vÔÔrast last nĂ€hes ei heldi, kes “ei nuta lahinal” kuuldes Ă”nnetustest lastega. Ausalt – need inimesed ei ole puudega, neil on lihtsalt teised huvid. Sina ei saa sest aru, mina saan.

Sorry, teemasse ei oska midagi lisada, kuna ma EI JÄLGI kedagi, ei loe blogisid, ei huvita minu jaoks vÔÔraste inimeste elud. Mul on endal hunnik lĂ€hedasi-sĂ”pru, kelle tegemistega kursis olla ja peamine – enda elu on piisavalt huvitav.
Loodetavasti muud kĂ€od pakuvad asjalikumat infot 😊

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Sannaole

Ma ei vaata isegi sĂ”brannade storysid kuna tean, et kĂ”ik postitavad ainult ĂŒber super nunnusid hetki. Reaalsusest kaugel.

Ühelegi eesti blohijale oma laiki pole andnud, see on nii hale  kuidas kĂ”ik reklaamiraha ahnitsevad.

JĂ€lgin hoopis mĂ”nda USA diy naist, kelle kontod ja tegemised on puhas kuld. Sekka reklaami ka, jah, aga klĂ”psin kiirelt ĂŒle kuna meil neid kaupu nagunii ei mĂŒĂŒda.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Absoluutselt norm pĂ”hjus on lastetus, sest tahad vĂłi mitte, aga on inimesi, keda titejutud ei huvita, kes vÔÔrast last nĂ€hes ei heldi, kes “ei nuta lahinal” kuuldes Ă”nnetustest lastega. Ausalt – need inimesed ei ole puudega, neil on lihtsalt teised huvid. Sina ei saa sest aru, mina saan.

Antud juhul eeldatakse automaatselt, et tegemist on mingi nn elustiilikontoga. Aga teemaalgatuses seda vĂ€lja toodud ei ole. SellepĂ€rast ĂŒtlesingi, et mĂ”tle vĂ€lja, mis sind huvitab. Lastetuid kontosid on ju igasuguseid – kalandusest poliitikani.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
pinksponks

<p style=”text-align: left;”>

Mind ka huvitaks. Endal lapsi pole ja ma tahaks jĂ€lgida kedagi, kellega on ĂŒhised huvid (raamatud, reisimine, teadmised, karjÀÀr). ÜhesĂ”naga inimest, kelle elu ei keerle laste ĂŒmber.

Kas see, et inimesel on lapsed tÀhendab automaatselt, et ta huvid ei saa olla kuidagi raamatud, reisimine, teadmised, karjÀÀr jne?

Saan aru, et lastetud inimesed ei soovi ehk nÀha reklaame ning muud laste ning nendega seotud toodete kohta, kuid kas tÔesti saab kÔiki lastega naisi kergelt öeldes ajudeta titemammadeks lahterdada?

+11
-6
Please wait...

Postitas:
TarviSelecta

<p>Missmarlee, gerliachantelle</p>

Mingid randoomsed bimbod kvalifitseeruvad tÀnapÀeval suunamudijate alla vÔi.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
oof

Eesti omadest ei teagi kedagi. MÔne lastetu inimese sisu osaliselt kannatab vaadata, aga sellist tunnet ei ole, et sattusin ikka hea konto otsa. Seega vaatan pisteliselt siit ja sealt. Kui just vÀga lapsekeskne pole, siis on lihtne edasi kerida nendega seotud lugudest. Samamoodi nagu kerin edasi muudest teemadest, mis mind ei kÔneta vÔi on ebahuvitavad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Keegiinimene

Saan aru, et lastetud inimesed ei soovi ehk nÀha reklaame ning muud laste ning nendega seotud toodete kohta, kuid kas tÔesti saab kÔiki lastega naisi kergelt öeldes ajudeta titemammadeks lahterdada?

Ajudeta titemammad mitte, aga sageli on laps naise jaoks kĂ”ige tĂ€htsam inimene maa peal. Ja see on normaalne. Lihtsalt lastetul naisel on raske sellega samastuda, kui keegi kogu aeg oma lastest storysid ja postitusi teeb. Pigem jĂ€lgid ikka inimest, kes jagab muid teemasid. Mis iganes muud teemad siis ĂŒhele naisele huvi pakuvad, raamatutest kuni iluni vĂ€lja. Muidugi see sĂ”ltub, sest mĂ”ni lastetu kes vĂ€ga lapsi soovib, vĂ”ib suure huviga ”titemammasid” jĂ€lgida.

Asi on ĂŒhisosas. VĂ€ikeste lastega naisel on tĂ”enĂ€oliselt huvitavam teist noort ema jĂ€lgida ja vastupidi. Kui lapsed on juba veidi suuremad, siis muidugi jÀÀvad need teemad sotsiaalmeedias tagaplaanile, jagatakse rohkem oma hobisid jne.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
okei

rents?

0
-5
Please wait...

Postitas:
eliseelise

rents?

Rase ju?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Dewey

Mingid randoomsed bimbod kvalifitseeruvad tÀnapÀeval suunamudijate alla vÔi.

Ei, vÀhemalt teadusmagistri kraad influentsimises peab olema ette nÀidata.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
irrelevant

Mina tean ĂŒsna palju lastega vanemaid, keda on huvitav jĂ€lgida ja nad ei nĂ€ita oma last isegi mitte vĂ€ga tihti. Beebieas lastega “influencerid” ehk jah on rohkem sellised nö “beebiblogijad” aga kui kellelgi laps ikka suuremaks kasvab, kooli lĂ€heb, siis nĂ€idatakse ja rÀÀgitakse temast vĂ€hem. Ja nende emade kontod on ikka rohkem neist endast. Emaksolemine on kĂŒll elu osa, aga ka lapsevanem on siiski omade huvide ja hobidega inimene. Muidugi leidub neid ka, kelle sisu ongi ainult kodusistumine ja lapsed, aga on ka vĂ€ga palju lapsevanemaid, kes on nii tegusad ja ringitoimetavad ja huvitavad isiksused ja kes ei tunne vajadust oma last esitleda.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

<p style=”text-align: left;”>

Mind ka huvitaks. Endal lapsi pole ja ma tahaks jĂ€lgida kedagi, kellega on ĂŒhised huvid (raamatud, reisimine, teadmised, karjÀÀr). ÜhesĂ”naga inimest, kelle elu ei keerle laste ĂŒmber.

Kas see, et inimesel on lapsed tÀhendab automaatselt, et ta huvid ei saa olla kuidagi raamatud, reisimine, teadmised, karjÀÀr jne?

On vahet, kas peetakse pere/lasteblogi vÔi inimesel juhtuvad ka lapsed olema. Kui ise oled lastetu, siis esimene kategooria tavaliselt ei huvita. Kui blogijal vÔi influenceril juhtuvad lapsed olema, aga tema blogi pole suunatud peamiselt laste- ja pereteemadele, siis vÔib see ka lastetule huvitav olla. Ma ise ka Mallukat ja sarnaseid ei jÀlgi, sest ei seosta end sellega. Suhteblogijad ka vÀga ei huvita, et mina ja minu musi. Pigem ikka huviala alusel.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
annabella1

No anna vihjegi siis vÀhemalt,

mis niisama Ôrritad

Vihjeks kesklinn ja retro

+1
-2
Please wait...

Postitas:
nuhk

Kellegi JÄLGIMINE on nii ehk naa pisut perversne, aga tĂ€napĂ€evaste kroonilises tĂ€helepanunĂ€ljas inimeste puhul siiski juba ĂŒsna tavaline (ei tahaks öelda normaalne). Kuna lett on lookas taolistest presenteerijatest, siis loomulikult saab ja vĂ”ib iga JÄLGIJA teha oma valiku. Absoluutselt norm pĂ”hjus on lastetus, sest tahad vĂłi mitte, aga on inimesi, keda titejutud ei huvita, kes vÔÔrast last nĂ€hes ei heldi, kes “ei nuta lahinal” kuuldes Ă”nnetustest lastega. Ausalt – need inimesed ei ole puudega, neil on lihtsalt teised huvid. Sina ei saa sest aru, mina saan.

Sorry, teemasse ei oska midagi lisada, kuna ma EI JÄLGI kedagi, ei loe blogisid, ei huvita minu jaoks vÔÔraste inimeste elud. Mul on endal hunnik lĂ€hedasi-sĂ”pru, kelle tegemistega kursis olla ja peamine – enda elu on piisavalt huvitav.

Loodetavasti muud kĂ€od pakuvad asjalikumat infot 😊

No, lastega naised ei pruugi ĂŒldse alati lastest rÀÀkida. NĂ€iteks tean naist, kellel on kaks last ja kes hakkas peale teise lapse sĂŒndi hoopis enesearengust blogima. Mitte sĂ”nagi tite kakast vĂ”i hammaste tulekust.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Hakkasin mĂ”tlema, et pea kĂ”ikidel blogijatel, keda ma loen, on kĂŒll lapsed, aga nad enamasti ei kirjuta neist – Murca, Marca, Morgie, Ritsik, Indigoaalane, Kaamos … KĂ”igil on lapsed olemas, aga kuidagi ei saa öelda, et blogid nende ĂŒmber keerleks. Kui mĂ”tlema hakkan, siis kahe viimase puhul ma tglt isegi ei tea, kas on, lihtsalt kuskilt nagu jÀÀnud silma, et vist mĂ”lemad juba vanaemastaatuses, ise nad lastest ei kirjuta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
tellis

Asi on ĂŒhisosas. VĂ€ikeste lastega naisel on tĂ”enĂ€oliselt huvitavam teist noort ema jĂ€lgida ja vastupidi. Kui lapsed on juba veidi suuremad, siis muidugi jÀÀvad need teemad sotsiaalmeedias tagaplaanile, jagatakse rohkem oma hobisid jne.

Emaksolemine on kĂŒll elu osa, aga ka lapsevanem on siiski omade huvide ja hobidega inimene.

Ütleks, et elus on lihtsalt erinevad etapid. Beebiga hakkamasaamine ei tule kuidagi ilma sisse elamata ja sĂŒvenemata, sel ajal on vaja mĂ”elda beebiga seonduva peale ja pĂ€ris palju. Ja on raske kĂ€imas hoida samal ajal veel lisaks paljude muude tegemiste – hobidega elu nii, et see ei tuleks beebi heaolu arvelt.

Ja siis kĂ”rvalt mĂ”ned lastetud vangutavad pead ja mĂ”tlevad: “Kati tundus huvitav isiksus, aga nĂŒĂŒd – ta uppus sinna beebinduse sisse ja sinna ta jÀÀbki, ohh Ă”udust…”

Aga laps ei jÀÀ beebiks. Isegi, kui lapsi on mitu. Ühel hetkel on kodus nĂ€it. kooliealine kamp. Siis “Mida ma pidin tegema, et ta mul lĂ”ppude lĂ”puks lĂ”unaunne jÀÀks” jms. sarnaseid teemasid oma pere pealt blogida vist parimagi tahtmise juures enam ei Ă”nnestu… Kui sa just pole beebidega tegelev spetsialist, siis reeglina need jÀÀvad minevikku. Ja tulevadki rohkem hobide, maailmavaate vms. teemad pĂ€evakorda – juhul kui need teemad pĂ”himĂ”tteliselt (lapsevanemast) inimest huvitavad. Mis sealgi imestada. Loomulik.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilma lasteta blogijad/influencerid