Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilma peale tulivihane

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Teema: Ilma peale tulivihane

Postitas:
kirsson

Ilma puhul on märgata muutusi! Täitsa suve nägu juba teine.

Kuidas meeldib? 🙂

Täna siis jõudsin lõpuks ka suplema! Fantastiline! Uhh-uhh muidugi vette sisenedes, aga kui sai kaelani vees ära käidud, polnudki enam nii külm.

Küll aga on vahepeal vereimejad välja ilmunud. Niitmise ajal (keskpäeval) õnneks ei tülitanud. Aga kui õhtul peenra kohal koogutada, on kohe varmad tagumikku purema :S

Muidu on pigem ju ikkagi sõbraliku olemisega see va ilmake. Lõpuks!

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Katza

Ootan juba vihma. Pidin täna kastma.

+4
-13
Please wait...

Postitas:
Huviline

Väga mõnus ilm, selline ongi õige suvi. Loodetavasti nüüd vihmata sügiseni.

+8
-14
Please wait...

Postitas:
krokodill

Vaestes riikides paljunevad inimesed nagu kärbsed, sest mõistus ei võta ja samas on lapsed sealkandis rahaallikas, palju peab neid olema seepärast, et kui mõni ära sureb, siis on kohe teine olemas. Puuduvad teadmised rasestumisvastastest vahenditest, ka ei ole neid nagunii saada. Paljudes riikides on endiselt igasugused naiste õigused jalge alla tambitud ja neil ei ole mingit sõnaõigust, kas või kui palju lapsi nad ilmale tuua soovivad või suudavad. Ka meeste teadlikkust selles tuleks tõsta kindlasti. Senikaua kuni niisuguse probleemiga tegeleda ei viitsita ja ei osata, ongi ainsad inimkonna harvendajad katk, sõda ja näljahäda käsikäes.

Nende probleemidega on läänemaailm püüdnud tegeleda juba aastakümneid, põhjus pole puudulikus teadlikkuses, vaid vastumeelsuses valgete inimeste “vandenõude” vastu, mis tahavad musti steriilseks teha, nagu nad arvavad.

Asja teine külg on see, kas peab ikka läänemaailm otsustama, kuidas teised kultuurid elama peavad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Sooja on siiski vähe veel- öösel 13 kraadi, päeval 17. Pole just väga suve moodi.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
K4gu

Miks ilma vihmata? Kas kõrbev muru ja kolletuvad põõsad-puud on sinu meelest mingi ilus suvi? Taimekasvuperiood alles algas, muidugi on prageu hädasti vihma vaja!

Kui lühinägelikud on ikka inimesed, ma ei jõua ära imestada.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Sooja on siiski vähe veel- öösel 13 kraadi, päeval 17. Pole just väga suve moodi.

siin lõunapool on sel nädalal iga päev juba 20+ olnud. tõsi, ka vihmapilvi on sattunud.

suvi nagu muiste. 🙂

+7
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Miks ilma vihmata? Kas kõrbev muru ja kolletuvad põõsad-puud on sinu meelest mingi ilus suvi? Taimekasvuperiood alles algas, muidugi on prageu hädasti vihma vaja!

Täiesti ükskõik, mul ka suur aed ja ei vingu. Kasta tuleb 🙂

Vihmane ja külm suvi on tõesti viimane mida tahta.

+5
-17
Please wait...

Postitas:
K4gu

Sa ju vingud, et peaasi, et vihma ei tuleks. Ja nagu ma ütlesin – lühinägelikum kui mutt oled. Sinu aed ja sinu aed. Mis sa õige arvad, kustkohast sa oma kastmisvee saad? Kaks varianti – kui on pinnaveekaev, siis sademetest, kui on puurkaev, siis… ülla-ülla, samuti sademetest. Liiga kaua liiga kuivad suved jätavad ka kaevud tühjaks. Aga metsad ei vaja sinu arvates vihma või las kuivavad?

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Sa ju vingud, et peaasi, et vihma ei tuleks. Ja nagu ma ütlesin – lühinägelikum kui mutt oled. Sinu aed ja sinu aed. Mis sa õige arvad, kustkohast sa oma kastmisvee saad? Kaks varianti – kui on pinnaveekaev, siis sademetest, kui on puurkaev, siis… ülla-ülla, samuti sademetest. Liiga kaua liiga kuivad suved jätavad ka kaevud tühjaks. Aga metsad ei vaja sinu arvates vihma või las kuivavad?

Kes siin vingub? Mina tulin ütlema, et ilm on väljas ideaalne, ei soe ja ei saja ja loodetavasti jääb see sügiseni nii. Vett võtan ma toast kraanist.

Ainus kes siin teemas kräunuvad, on valged kartuliidud, kes esimese päikesekiire peale kaovad keldrisügavusse.

+4
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
K4gu

Vett võtan ma toast kraanist.

Ja kustkohast see vesi sinu arust sinna kraani saab?

Piima saab poest, lehmad on Sorose vandenõu, linnud on droonid ja kliimasoojenemist pole su arust olemas või?

+18
-4
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ainus kes siin teemas kräunuvad, on valged kartuliidud, kes esimese päikesekiire peale kaovad keldrisügavusse.

Teemaalgatus on juba algusest peale koletu kräunumine selle üle, et vihma sajab ja külm on – sedasorti kräunumist harrastavad tõesti sellised idud, kes toas soojas teki sees kössitavad ja väljas  liikumisest ning tegutsemisest midagi ei tea.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Huviline

Piima saab poest, lehmad on Sorose vandenõu, linnud on droonid ja kliimasoojenemist pole su arust olemas või?

No eks sa siis jaura sooja suve üle edasi. Võib ikka jube elada sinusugusega koos, kujutan ette. Teised naudivad suve, see istub s*tahäda näoga toas ja ohib, et kintsud higistavad.

+3
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
AmandaRosaalie

No mina naudin ka sooja suve ja päikest. Aga mina esitan alati ilmataadile tellimuse, et terve suvi võiks olla soojad ja päikeselised päevad. No ja siis nii 3 korda nädalas võiks ööseti paar tundi korralikult sadada, et kastaks kõik korralikult ära.

Ainult ilmataat ei taha kuidagi mu tellimust täita.. Ikka on kas päris põuane suvi. Või siis külm ja vihmane nii öösel kui päeval… Tea kuhu kaebuse võiks esitada, et ilmataat minu soove ka arvestaks mõnel suvel?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Tea kuhu kaebuse võiks esitada, et ilmataat minu soove ka arvestaks mõnel suvel?

Kas täitmata tellimuse kohta arve said? Kui said, siis jäta maksmata ja kohe teenindus paraneb.

Või ei parane ka, sest ilmataat on oma kodukagi kinni pannud, edasi läheb juhitamatult nagu elu Eesti riigis

https://www.ilmataat.ee

Alates 01.07.2021 on ilmataat.ee kodulehekülg suletud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
tooni

Peale oma aia on olemas suured põllud, kus kasvab meie toit ja loomade toit. Kui äkki veel keegi ei tea…

+11
-1
Please wait...

Postitas:
kirsson

Igati päri: vihm hooti on hädavajalik. Meil siin Tartumaal polegi sellega muret. Päike ja vihm vahelduvad- väga mõnus!

Kasta tuleb aga ikkagi majaäärseid peenraid. Räästa- või siis tuulekoja aluseid, kuhu vihm ei ulatu, nii-öelda. Erinevad hostad ja sõnajalad on ka seal päiksevaesemas majapooles siiski rikkalikult oma lehed “puhevile” ajanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

No eks sa siis jaura sooja suve üle edasi. Võib ikka jube elada sinusugusega koos, kujutan ette. Teised naudivad suve, see istub s*tahäda näoga toas ja ohib, et kintsud higistavad.

Kintsude higistamisest räägid sina, mitte mina, ilmselt on see sulle oluline teema.
Mina räägin loodusest.
Õudne on elada samal planeedil inimestega,
kelle jaoks on tähtis ainult isiklik mugavus ja heaolu.
Selliste nahka see planeet lõpuks läheb.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Peale oma aia on olemas suured põllud, kus kasvab meie toit ja loomade toit. Kui äkki veel keegi ei tea…

Metsad, mis süsinikku seovad ja hapnikku toodavad, vajavad samuti vihma. Ilma piisava hulgas hapnikuta on hulgirakne elu võimatu.  Ju siis see on samamoodi uudis..

Mida need inimesed koolis tegid, sellest on raske aru saada.

+7
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Metsad, mis süsinikku seovad ja hapnikku toodavad, vajavad samuti vihma. Ilma piisava hulgas hapnikuta on hulgirakne elu võimatu. Ju siis see on samamoosi uudis..

Mida need inimesed koolis tegid, sellest on raske aru saada.

ilmselt värvisid oma naaritsaripsmeid ja võrdlesid, kellel on kutsim käekott 😛

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Varviline

Kes siin vingub? Mina tulin ütlema, et ilm on väljas ideaalne, ei soe ja ei saja ja loodetavasti jääb see sügiseni nii. Vett võtan ma toast kraanist.

Millega sul siis kraan on ühendatud? Tuleb merevett seniks kui see suurem lomp tühjaks saab?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Praegu igatahes sajab. Mis on hea, sest oma äsjaistutatud mände ja kuuski ma kraaniveega küll kastma ei ulatu, liiga suur pind ja majast kaugel.

Eelnevad päikeselised päevad olid ka ses suhtes meeldivad, ei olnud liiga palavad. Ideaalne ongi vahelduv ilm.

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilma peale tulivihane