Esileht Ilu ja tervis ilmselt genitaalherpes häbemokkade vahel limaskestal–acic?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ilmselt genitaalherpes häbemokkade vahel limaskestal–acic?

Postitas:

Ravimi infolehel kirjas, et limaskestadele panna ei tohi. Kas keegi siiski genitaalherpese korral kasutanud seda limaskestadel, kas pani kogu ala sealt kipitama või ikka võib kasutada? või mida siis herpese korral limaskestadel kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:39; 27.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan, pisut kipitab paaril esimesel korral,aga ainus mis ka aitab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 21:10; 28.07 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan, pisut kipitab paaril esimesel korral,aga ainus mis ka aitab!

[/tsitaat]

Aga kui ma sinna seda kreemi panen, siis ta läheb seal vahel ju ka rohkem laiali-kas siis kogu see häbememokkade ala hakkab sealt kipitama???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:39; 27.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

acic kreem on ju huuleherpesele mõeldud,mitte genitaalherpesele.acici tablette võetakse genitaalherpese ja vöötohtise puhul,valtrexi tablette ka.need retseptiga.olen ise apteeker.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]acic kreem on ju huuleherpesele mõeldud,mitte genitaalherpesele.acici tablette võetakse genitaalherpese ja vöötohtise puhul,valtrexi tablette ka.need retseptiga.olen ise apteeker.[/tsitaat]

kuule, apteeker,
acic kreemi ja tablettide toimeaine on ju täpselt sama atsikloviir, mis moodi saab siis üks vaid huule- ja teine genitaalherpese jaoks olla???
palun põhjenda.

huuleohatist põhjustab Herpes Simplex Virus HSV-1, genitaalherpest põhjustab enamasti HSV-2, aga pole harvad ka juhud, kui genitaalidel esineb HSV-1, põhjuseks nakatumine oraalseksi teel.

minu kogemus näitab, et acic kreem on mu \”allkorruse herpese\” jaoks piisavalt tõhus, ei tunne ma küll mingit vajadust tablette süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kipita kõik, aind villikese peale pannes see vill.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 21:10; 28.07 21:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis ilmselt genitaalherpes häbemokkade vahel limaskestal–acic?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.