Esileht Beebi ja mitmikud Ilus, armas ja asjalik beebiraamat

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ilus, armas ja asjalik beebiraamat

Postitas:

Palun soovitage ilusat beebiraamatut, kuhu kirjutada sisse tähtsamad sündmused, kaalud-pikkused, hammastetulekud jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:42; 01.12 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on kõikides beebiraamatutes need osad olemas ja ilusad on nad ka. Valik on puhtalt sinu maitse järgi. Ise olin väga kriitiline, tahtsin, et oleks vaba ruumi, vältisin ettekirjutatud tekstides rumalusi (esimesed maisikrõpsud söögiks jne), tahtsin ka pildiruumi. Ka vältisin liigset “tädi arvas minust, vanaema arvas minust jne” ehk siis sugulaste memuaare. Meil nagunii vanavanematega nirud lood, mis sest tühjusest seal vahtida. Ja mõtle, äkki tahad, et oleks pikema aja kohta, neid on ka 5a omi.
Nii et vaata kujundust, kas meeldivad lihtsad joonistused või maalitud jänesepere või… Ja kui kingiks tahad, siis samuti, mis võiks sellele perele oluline olla.
Kui ise peaksin praegu valima, võtaks selle: http://www.apollo.ee/minu-beebiraamat.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 06:03; 02.12 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast! Küsin, kuna vajan raamatut kingituseks, aga poodi kahjuks vaatama-lehitsema minna ei saa. Pean internetipoest tellimuse tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:42; 01.12 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi sai neid mõni aeg tagasi lehitsetud ja enamik tundusid minu jaoks ülepakutud. Minu valik langes sellele http://www.apollo.ee/karupoeg-puhh-beebiraamat-roosa.html
Olingi kahevahel, kas Puhhi või jäneste oma, mõlemad tundusid mulle normid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see Karupoeg Puhhi oma, aga kuna mul oli eelmine ka Puhhi oma, aga teistsugune, siis see uuem ei ole nii hea. Samas jänese oma ei raatsinud osta 🙂 Puhhi omas nt see maisikrõpsu lause siiski sees, no teistes oli jaburusi rohkem, seepärast ikkagi ostsin. Ja saab märkida 10 hamba tuleku aja, eelmises olid kõik 20, nii et kirjutan nüüd ise juurde. Natuke häirivad kordused ja suured pildid, ise ridu juurde tekitada raske. Ma mõne koha peale panin lihtsalt fotod või kaardid peale. Eelmises oli nt kaartide jaoks eraldi 2 tühja lehte.
Jäneste oma tundus hästi armas, aga ma nüüd enam ei mäleta, kas seal ka jaburusi oli. Kuna need ju kõik välismaalaste tehtud, siis on seal enamasti sees ka ristimine jms teemad. Aga noh, mõni rida võib ju vabaks ka jääda. Igatahes mõlemad on armsad raamatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 06:03; 02.12 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun üldse ise teha. ST lihtsalt mingi kena kaustik/märkmik (ilmselt ostan mingi “käsitöö”-kaantega, et oleks ikka ilus ja need “1-kuu” jne pealkirjad võin ju ise kirjutada. Siis ei ole ka mingeid “kohustuslikke väljasid”, kuhu mul võibolla polegi idagi kirjutada. Lisaks nagunii teen oma kõikidele lastele eraldi albumid, kuhu tuleb ilmselt ka esimese eluaasta kohta rohkem pilte kui nendesse beebiraamatutesse mahuks, nii et piltide osa pigem ebavajalik mulle. Aga alati kes soovib, võib ju oma märkmikusse pilte kleepida.

Esimesel lapsel oli mul beebiraamat, aga kuna soovingi ka hilisemat üles tähendada, no näiteks kõne areng on põnevaim just 1. ja 2. sünnipäeva vahel, siis edasi pean lihtsalt märkmikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nägin hiljuti ühe Eesti autori tehtud beebiraamatut, mis tundus väga sümpaatne ning asjalik, ilma nende välismaiste tähtpäevadeta ja asjadeta. Ise ostsin Apollost selle katsikukingiks kuna oma laps on liiga suur juba (kahju, et siis seda vist veel ei olnudki olemas). Kiirelt guugeldades leidsin ka e-poodidest, seal on sisulink ka olemas, et saab veebis sirvida raamatut enne ostu:
http://www.esimesedsammud.ee/e-pood/beebiraamat-teily-allas/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/OdedeOpituba/videos/1083448998404718/
Väga ilus beebiraamat, valminud käsitööna.
Sees eeltäidetud lehed, kaasa ohtralt kaunistusi. Oleme ise mitmeid poeraamatuid täitnud ning viimaks tegime enda maitse järgi sisulehed, mis alati täitmist leiavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi ma ei viitsi sellise teadusega tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ilus, armas ja asjalik beebiraamat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.