Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: ilus elu

Postitas:
Kägu

kui te natuke fantaseeriksite, milline oleks teie unelmate elu. elaksite üksi, kaaslasega, lastega, loomadega? maal või linnas, majas või korteris? käiksite tööl või tegeleksite vaid hobidega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ongi ilus elu, v.a asjaolu, et mu tööl käimine võiks olla vaid hooti soovi korral.

Ma elan metsa serval, ühel pool maja ôiterohked salumetsad, teisel pool voogavad viljaväljad ja kuna olen künka peal, siis näen üle väljade kaugele. Seened kasvavad otse õues. Kevadel on sinililled ja ülased otse maja ümber, seejärel ôitsevad toomingad ja vanad ôunapuud. Lähedal on ka anemoonide ja kuldkingade aasad. 3 km raadiuses on kaks rabajärve, mis tähendab, et lähedal ei ole mitte ainult lillerohked salumetsad vaid ka marjametsad. Väga mitmekesine loodus. Lähim suusakeskus 10 minutit sõitu. Lähim j~
Loomi ei ole, vaatan parem, mis metsaloomad teevad, meil siin on kõikje alates karust kuni ilvese ja hirveni.

Lähimasse linna on vaid 15 minutit sõitu. Bussiühendus linnaga võiks siiski parem olla, lapsed saavad linna ja kooli ja huviringidesse bussiga küll, aga mitte alati mugavalt.

Meil on maja veranda ja rõduga, teen tööd kodukontoris vaba graafikuga. Kolm last, kellel koolis läheb hästi. Mees võiks rohkkem lähedust soovida ja rohkem jutukas olla 🙂

Aga noh, tööd tahaks veidi vähem teha ja töö pärast ringi sõitmist on ka natuke liiast. Praegu näiteks ei viitsi üldse tööd teha, lend hilines ja peaks ettekannet ette valmistama, aga ei viitsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu unelmate elu oleks selline, et mul on võimalus olla omaette, kui tahan – ja perega, kui tahan. Just täpselt nagu mina tahan, siis kui mina tahan ning keegi ei tunneks end solvatuna või kõrvalejäetuna või piinatuna, kui ma vahepeal omaette olen. See on suhteliselt saavutamatu olukord, aga unistusi ju küsitigi :).
Perega koos elaksin majas, mitte päris metsas omaette, aga suure krundiga majas, naabri katust näeksin, aga inimesi ei näeks. See omaette olemise pesa peaks ka maja olema, aga muidugi piisab pisikesest majakesest, soovitavalt omaette metsas või mere ääres.
Töötan ma heameelega, see ei muutuks, oma tööd saan teha mõlemas kodus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tahaksin elada linnas, terrassi või väikese aiakesega korteris. Seal võiks olla kõik majapidamist lihtsustavad kodumasinad, väike kasvuhoone ja võrkkiik. Töö võiks olla lihtne kuid hästi tulus. Töö peaks väga meeldima, mida teen. Kui tuleb tuju, siis saaksin minna reisile. Saaksin osta meeldivaid riideid ja toite. Ütleme nii, et mul juba ongi peaaegu see unistuste elu. Peaaegu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elan maal oma talus. Mul on aed, lilled, köögiviljad, õunapuud. Ümberringi metsad, naabreid ei ole läheduses. Hoovis on põlispuud ning hoovinurgas saun. Tiik suplemiseks. Majas on kaasaegsed mugavused ja juurdepääs kodule on alati hea.
Meie kodus on palju muusikat, sest kõik pereliikmed mängivad pilli. Tihti mängime ka koos. Kõik saavad omavahel hästi läbi, tülisid tuleb ette harva. Armastan oma meest ja lapsi ning tunnen, et nad armastavad ka mind. Mees on korralik ja vastutustundlik. Ei joo peaaegu üldse, ei suitseta, ei vahi võõraid naisi. Oskab kõike teha ning on haritud. Meil on koos väga-väga hea olla.
Lapsed käivad väikeses kohalikus koolis ning neil on võimalus tegeleda meelepäraste hobidega. Nad õpivad hästi, vaid viitele. Nad on koolis hinnatud ning saavad tihti kooli väljaspool esindada.
Mul on aega tegeleda oma huvialadega. Saan hästi läbi kohaliku kogukonnaga. Me ei suhtle just tihti, kuid mulle piisab sellest. Käin peaaegu iga päev metsas, sest armastan loodust ja vajan lähikokkupuudet loodusega.
Teen tööd kodukontoris. Olen oma alal hinnatud spetsialist ja sellepärast on mul tööd mõnikord liigagi palju. Olen endale ise tööandja. Armastan oma tööd.
Meie pere ei ela rikkalt, kuid me kõik tunneme end rikastena.

Selline on mu elu praegu.

Kui veel midagi tahta, siis jah, talu võiks olla paremas korras (küll saab, tegeleme tasapisi) ja loomad tahan võtta (küll tulevad, sest siiani on kõik mu unistused varem või hiljem täitunud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks suur veinimõis Toscanas umbes paari sajandi vanuses majas. Loomulikult elaksin ma seal koos mehe ja lastega. Mul oleks rida teenijaid, aednikke ja põllumehi, kes hooldaksid minu viinamarjaistandusi ja valmistaksid superkvaliteediga veine. Ise teeksin tööd siis, kui tuju on. Korraldaksin aeg-ajalt oma headele sõpradele ja sugulastele veinikeldris suurejoonelisi veini degusteerimise üritusi koos hea söögi ja kvaliteetse meelelahutusega. Selline oleks minu unistuste elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen oma alal hinnatud spetsialist ja..

Viimasel ajal hakkab tunduma, et Perekool ongi “hinnatud spetsialistide” kogunemiskoht. Mina siia seltskonda kindlasti ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20ndates eluaastates elaksin üksi või kaaslasega.
30ndates eluaastates oleksid juba lapsed.

Korter (kus oleks ka walk in garderoob, külaliste tuba, majapidamisruum ja suurem rõdu) suuremas linnas modernses võtmes ja maakodu maal looduskaunis kohas (suur terrass, lähedal veekogu, piisavalt ruumi taas) klassikalises stiilis.

Tööl ma ei käiks: tegeleksin hobidega, heategevusega, õpiksin keeli, teeks trenni. Reisiks. Kord nädalas kasutaksin koduabilise abi. Söögitegemisega ei tahaks ka eriti tegelda: sööks väljas ja kasutaks koka teenust 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei oska unistada. Küll aga tahaksin elada sellist elu, et ei peaks igat senti lugema ja saaksin reisida kasvõi Eesti piires. Selleks peaks mul tervis korras olema..siis oleks mul kindlasti ka juhiload ja auto, oleksin eraettevõtja ja vahepeal lihtsalt lükkaks kohustused alluvate kaela, ning läheks kuhugi mere äärde kämpingusse paariks päevaks. Ja kui sügiskaamos üle viskab, siis Kreekasse võiks minna…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks mägimaja kusagil Kanada metsas. Seal ma puhkaksin siis talviti, suusataksin, naudiksin loodust ja hingaks mägiõhku.

Suved veedan oma kodumaal ja selle olukorraga ma olen rahul. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutukas kaaslane ja isekoristuv maja. Omavahel hästi läbi saavad lapsed ei teeks ka paha. Suvekodu pehme kliimaga riigis ja talvekodu mägedes

Please wait...
Postitas:
kirilind2

no ilus oleks see, kui hommikul võtan lüpsiku ja tõmban lehmal nisa tühjaks. siis võtan vigla ja viskan sõnnikut. siis tõmban kõbla ja tõrjun umbrohtu. seejärel haaran vikati ja niidan heina. pärast kraban reha järele ja hakkan loogu võtma. siis hanguga ajan selle loo kokku ja teen kena heinasao. no siis võtan hobese ja panen selle heina vankrisse, seejärel traaviga koddo ja hein lakka. no vaheapel peab vanamehele ka tuupi tegema ja last udama, sest see on idülli kõrghetk. noh, vahepeal sügan naba ka. talvel jälle on ilus see, kui on lund, mida lükata, vasikat ilmale aidata, tallekesi vastu võtta. kevadel jälle seeme mulda, hernele keppi ja sügisel moosid purki, mahlad pudelisse, mets andidest lagedaks… vot see on ilus elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elaksin Barcelonas koos oma mehega. Lapsed on täiskasvanud ja iseseisvad, elagu Eestis või kus tahavad. Mul oleks ümber maja oma territoorium, mis on turvaliselt piiratud. See on vajalik selleks, et mul on 2 üüberkallist ja ilusat tõukassi, ma kuuluksin mingisugusesse Hispaanias tegutsevasse kasside aretusklubisse ja aretaksin neid kasse, paaritaksin ja käiksin näitustel. Mees oleks rahulik ja heasüdamlik, pigem kodune, ja tema oleks pigem koerainimene, seega oleks meil ka koer, soovitavalt mingi pisike armas nässakas. Või kaks pisikest nässakat?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötaksin dokumentaalfilmide režissöörina ja reisiksin terves maailmas, saaksin teha filme nendel teemadel, mis mulle meeldib ning pärast filmi valmimist kirjutaksin raamatu ja annaksin ülikoolides loenguid.
Lapsed oleksid suured ja elaksid oma elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töö: teeks sama tööd, mida praegu teen, aga oleksin omal alal hinnatud spetsialist. Mitte nagu praegu. Muidugi osaliselt võiks seda tööd kodukontoris ka teha. Pere: laps oleks ikka täiskasvanu, nagu ta tegelikult just ongi. Mees võiks olla 20 aastat noorem, ehk siis sama vana kui mina. Sest siis ma ei peaks tema pärast muretsema pidevalt. Kodu: maja võiks asuda väikelinnas, mitte 50 kilomeetrit linnast, nagu praegu. No ja raha võiks olla nii palju, et igal talvel kuu kuskil soojal maal elada.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )