Esileht Pereelu ja suhted Ilus mees ja keskpärane naine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Ilus mees ja keskpärane naine

Postitas:

Kui palju teate töötavaid suhteid, kus meespool on välimuselt väga ilus ja naine pigem keskpärane – kas siis mitte eriti kena näoga, kerges ülekaalus vms. Pean silmas just välimust, mitte intelligentsi, iseloomu ja muid omadusi.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvud välimuse järgi, aga lõpuks elad ikkagi inimesega. Mida annab kena välimus, kui iseloom on kehva? Mis näo kenadusse puutub, siis me kõik vananeme, nooreks ei jää keegi. Nii et kui tahab millelegi panustada, panusta heaks inimeseks olemisele. Keskpärase välimusega inimesel, kes on väga hea inimene, on väga head võimalused elada partneriga pikalt ja õnnelikult. Seda muidugi siis kui kena välimusega mees ka ikkagi sisu omab.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus meespool on välimuselt väga ilus ja naine pigem keskpärane

Mulle tundub, et ainult niipidi ongi, kui mees kena välja näeb, siis naise valib ta keskpärase.
Ükski eputrillast kenamees ei taha oma kõrvale ilusat naist, kes tähelepanu endale tõmbaks. See veel puudus…

Ilusaid naisi saavad omale “karud” lubada, kes ise on keskpärased.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, kohe kahte paari. Ühel puhul on mees selline tumedate silmadega, pikk ja naine täiesti silmapaistmatu. Mees kunagi rääkis, et naine hakkas silma just sellega, et osaks kuulata, inimestega suhelda, abivalmis jne. Et temaga oli olla turvaline, soe. Abielus on nad väga pikalt. Teise puhul on tunnen naist ka – erialaselt edukas, samas aga superhea kokk, pereema ja väga tore inimene. Saan aru küll, miks need mehed eelistavad neid naisi teistele.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilu on vaataja silmades. Mille järgi hindate, et keegi on “keskpärane”? Minu joaks on ilu vist see, kui inimesest kiirgab positiivsust, enesekindlust ja elutahet. Mingeid kumerusi või vinne ninal ma ei oskagi kuidagi eriti märgata, alles siis kui keegi teine välja toob.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean. Koos ca 30 aastat. Nüüdseks on sellest ilusast mehest saanud ülekaaluline töötu alkohoolik, naine ikka samasugune. Aru ma ei saa miks nad koos, naine saaks üksi ka hakkama. Tark ja toimekas. Äkki sõltuvussuhe.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean küll selliseid paare. Aga inimestele ongi need omadused tähtsad, mida neil endal pole. Näiteks koledad mehed on naise välimuse suhtes väga kriitilised, mida koledam mees, seda ilusamat naist vajab. Vana mees tahab tingimata nooremat naist, kui mees on ise noor, ei ole naise vanus talle üldse mingi probleem. Ka ilusatel meestel pole naise välimus nii oluline. Pigem on ilusate naistega suhtes ära ja vaatavad, et oluline on ikka iseloom, mitte välimus. Kole mees kannatab kõik välja, et ilusat naist saada. Vana mehega sama lugu, kui ise põeb juba oma vanuse pärast, siis naine olgu ükskõik milline, aga olgu noor.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 10:51; 04.07 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka inimeste välimus muutub aastatega ning rollid jõuavad vahetuda.
Oli ilus mees ja keskpärane või isegi alla selle naine ja 20 a hiljem on paks, kiilanev mees ning enda eest hoolitsev sale naine. Ilusam kui kunagine ilusmees.

Mis selle teema mõte on?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teate töötavaid suhteid, kus meespool on välimuselt väga ilus ja naine pigem keskpärane – kas siis mitte eriti kena näoga, kerges ülekaalus vms. Pean silmas just välimust, mitte intelligentsi, iseloomu ja muid omadusi.

Ei ole selliseid. Naine on mehega võrreldes alati ilusam, kui mitte võrrelda moondunud näoga naist ilusa mehega. Mehi hinnatakse lihtsalt hoopis madalama skaala järgi. Kui otseselt meest naisega võrrelda, siis naisel on alati ilusamad näojooned – sellest mehest saaks meigiga palju koledam naine ja naisest vuntsidega ilusam mees.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 01:16; 04.07 15:24; 04.07 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole selliseid. Naine on mehega võrreldes alati ilusam, kui mitte võrrelda moondunud näoga naist ilusa mehega. Mehi hinnatakse lihtsalt hoopis madalama skaala järgi. Kui otseselt meest naisega võrrelda, siis naisel on alati ilusamad näojooned – sellest mehest saaks meigiga palju koledam naine ja naisest vuntsidega ilusam mees

ei läinudki kaua aega, kuis see sundmõtetes tegelane tuli siia oma idee fixe levitama, et ilusat meest lihtsalt ei saa olemas olla, võimatu, absoluutselt võimatu, ei ole olemas ilusaid mehi, noo ei ole, uskuge mind noo ei ole!

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 11:54; 04.07 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ühtegi suhet, kus meespool on välimuselt koha väga ilus ja ta on suhtes naisega 😀 Väga ilusad mehed on reeglina ka naiselikumad mehed – naiselikud näojooned neid väga ilusaks muudavadki. Ja isegi kui mingi aeg ollakse naisega ushtes, siis suhte lõppemis epõhjus tihti ei olemtite see, et naine kuidagi oleks inetub, vaid naisel viskab selline naiselik mees, pehmo, üle.

Ise eelistan kasutada meeste kohta sõnu kena, atraktiivne, mehelik jmt. Nagu sa ei ütle ka inglise keeles naisterahva kohta “handsome”.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehi/naisi valitakse vaid väliste omaduste pärast?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole sellise pilguga üldse oma tutvuskonna paare jälginud. küll aga on silma jäänud kombinatsioon normaalne mees + õel naine. see on minu jaoks palju arusaamatum kooslus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nii. Minu mees on väga kena, sportlik, sale, pikk. Ise ta ennast ilusaks vist ei pea, vähemalt ise midagi selle heaks ei tee. Mina olen ülekaaluline, inetute hammastega isend. Viimased 22 aastat oleme õnnelikus abielus. Ju siis miski meid ikka seob 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole selliseid. Naine on mehega võrreldes alati ilusam, kui mitte võrrelda moondunud näoga naist ilusa mehega. Mehi hinnatakse lihtsalt hoopis madalama skaala järgi. Kui otseselt meest naisega võrrelda, siis naisel on alati ilusamad näojooned – sellest mehest saaks meigiga palju koledam naine ja naisest vuntsidega ilusam mees

ei läinudki kaua aega, kuis see sundmõtetes tegelane tuli siia oma idee fixe levitama, et ilusat meest lihtsalt ei saa olemas olla, võimatu, absoluutselt võimatu, ei ole olemas ilusaid mehi, noo ei ole, uskuge mind noo ei ole!

Ma ei ole öelnud, et ilusaid mehi pole olemas, vaid et naine on mehest alati ilusam, sest naise näojooned on ilusamad. Mehel on liiga palju luud, ebatasasusi ja kühme, koledamad ja künklikumad näojooned, et ta saaks naisega võrreldes ilus olla. See pole mingi idee fixe, sul endal on see, sest ühtegi tõestust ega vastuargumenti pole ma kuulnud. Fakt on see, et naisel on sujuvamad näojooned, ilusam versioon sarnaste geenidega mehe omast, sest mehel rikub testosteroon kõik ära. See teeb tugevamaks, aga ka koledamaks – luud suuremaks, näo kühmlikumaks. Kui argumenteerida ei oska ning ei räägi asjast, vaid loodad teemast kõrvale rääkida, siis ära üldse vasta. 0 argumenti sul.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 01:16; 04.07 15:24; 04.07 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ühtegi suhet, kus meespool on välimuselt koha väga ilus ja ta on suhtes naisega ???? Väga ilusad mehed on reeglina ka naiselikumad mehed – naiselikud näojooned neid väga ilusaks muudavadki. Ja isegi kui mingi aeg ollakse naisega ushtes, siis suhte lõppemis epõhjus tihti ei olemtite see, et naine kuidagi oleks inetub, vaid naisel viskab selline naiselik mees, pehmo, üle.

Ise eelistan kasutada meeste kohta sõnu kena, atraktiivne, mehelik jmt. Nagu sa ei ütle ka inglise keeles naisterahva kohta “handsome”.

No täpselt, mees pole ilus, kui naisega võrrelda. Naiselike näojoontega mehed on alati need kõige ilusamad mehed, aga paljud naised ei taha neid. Enamik mehi pole aga üldse ilusad, vaid nende näod on kokkusobimatu kühmlik ja mittesujuv mosaiik, koledad näod lihtsalt.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 01:16; 04.07 15:24; 04.07 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole öelnud, et ilusaid mehi pole olemas, vaid et naine on mehest alati ilusam, sest naise näojooned on ilusamad. Mehel on liiga palju luud, ebatasasusi ja kühme, koledamad ja künklikumad näojooned, et ta saaks naisega võrreldes ilus olla. See pole mingi idee fixe, sul endal on see, sest ühtegi tõestust ega vastuargumenti pole ma kuulnud. Fakt on see, et naisel on sujuvamad näojooned, ilusam versioon sarnaste geenidega mehe omast, sest mehel rikub testosteroon kõik ära. See teeb tugevamaks, aga ka koledamaks – luud suuremaks, näo kühmlikumaks. Kui argumenteerida ei oska ning ei räägi asjast, vaid loodad teemast kõrvale rääkida, siis ära üldse vasta. 0 argumenti sul.

Jälle sina oma loraga. Nagu katkine grammofon. Ei ole naine alati ilusam kui mees, lihtsalt naise ja mehe näojooned on erinevad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 10:51; 04.07 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kumb on ilusam, paabulind või hobune?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looma- ja linnuriigis ongi nii et isane on ilusam, värvilisem, suurema karvaga ja uhkema sabaga. Ja võitlevad nad alati (osade liikide puhul tihti lausa surmani) ilmetute emaste pärast, mitte vastupidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole öelnud, et ilusaid mehi pole olemas, vaid et naine on mehest alati ilusam, sest naise näojooned on ilusamad. Mehel on liiga palju luud, ebatasasusi ja kühme, koledamad ja künklikumad näojooned, et ta saaks naisega võrreldes ilus olla. See pole mingi idee fixe, sul endal on see, sest ühtegi tõestust ega vastuargumenti pole ma kuulnud. Fakt on see, et naisel on sujuvamad näojooned, ilusam versioon sarnaste geenidega mehe omast, sest mehel rikub testosteroon kõik ära. See teeb tugevamaks, aga ka koledamaks – luud suuremaks, näo kühmlikumaks. Kui argumenteerida ei oska ning ei räägi asjast, vaid loodad teemast kõrvale rääkida, siis ära üldse vasta. 0 argumenti sul.

tupsuke, sul ei ole mitte ühtegi argumenti, ainult emotsionaalne küündimatu subjektiivne mula. sa ei saa isegi “ilu” mõistest õigesti aru, ei ole mingit mõtet hakata sinuga mingit argumenteeritud vestlust pidama…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 11:54; 04.07 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks on rikas ja teine imeb hästi. Rohkem ei tunne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilus mees ja keskpärane naine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.