Esileht Pereelu ja suhted Ilus perekond, aga abort..?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Ilus perekond, aga abort..?

Postitas:

Hoolimata rasedusvastaste vahendite kasutamisest, leidsin end olukorras kus päevad jäid hiljaks ja sisetunne käskis testi teha. Nüüd mõtlen juba päevi, et mis edasi saab. Meil on imearmsad lapsed, kullast kallimad, aga me otsustasime just veidi aega tagasi, et kahest piisab. Mõni hetk suudan mõelda kainelt, et lähen arstile ja teen aborti. Rasedus on vägaväga varajane ja mulle endale tundub, et mida varem, seda vähem traumeerivam see on. Kardan hirmsasti aga hilisemat kahetsust, sest..mu oma kallis kaasa, aastaid koos oldud, imelised lapsed..ja kuidas ma siis nüüd temal keelan siia ilma tulla kui ta niiväga soovib. Mees on ratsionaalsem, ütleb et kui ma ei suuda arstile minna, siis oleme kolmelapseline pere ja kõik on okei, aga ta ka pigem praegu ei tahaks rohkem lapsi (võibolla kaugemas tulevikus veel pesamuna). Ma ise kõige rohkem kardan seda, et see murrab mu hinge hiljem. Et hakkan iga aasta oktoobri esimesi kuupäevi vihkama (eeldatav tähtaeg) ja langen tehtud teost depressiooni. Kas siin on kedagi, kes samamoodi on pidanud otsustama? Kas on hiljem kahetsust või pigem läheb meelest? Kas abort üldse lähebki kunagi meelest? Eriti veel oma armastavalt kaaslaselt.

*Kirjutan siia, kuna rasestumise/lapse ootamise foorumi osas ei saa tavaliselt kaasamõtlemist sellisel teemal – mõistetavalt, seal on naisi kes on aastaid unistanud emaks saamisest ja siis minusugune tuleb virisema, et jäi hoolimata kõigest rasedaks ja mis edasi teha. Tänamatu…*

+21
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 14:17; 26.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtled, siis pigem ära tee. Abordiotsus peab olema 100% kahtlusevaba.

+56
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 14:27; 26.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et pooldad ise ka üllatuslapse sünnitamist, lihtsalt kuna see on plaanide vastu, mis just tegite, üritad end veenda. Küll mõttega harjud ja varsti oled juba rõõmuski. Kui teil ka võib-olla oligi 3. laps kunagi plaanis, saite ta lihtsalt varem 🙂

+42
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahendeid sa kasutasid?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee, kui vähegi kahtled. Mul oli sama ja vägagi kahetsen (30 aasta tagune lugu).

+35
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtled, siis pigem ära tee. Abordiotsus peab olema 100% kahtlusevaba.

Ma just soovitaks teha. Sünnitusotsus peab olema 100% kahtlusevaba.

+16
-41
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maailmas ei ole lastepuudust. kui sa väga ei oota oma peresse seda last, siis ära saa teda. see pole lapse vastu õiglane, kui tema sünniloo taga seisab ainult see, et sa tegelikult mõtlesid abordist, aga kartsid isiklikku hingevalu.

+14
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekond on miski, mis on südamest. Kui sa elad südamest, siis oled tänulik ja tugev ja teed otsuse oma südamest, mitte peast ja mitte mugavusest.

Olen olnud hullemas seisus. Depressioonis mees, kes meiega koos ei elanud. Mu enda töö kukkus just kokku. Olid suured laenud ja remontivajav elamine. 2 last olid juba olemas ning rohkem ma kindlasti ei tahtnud. Mäletan hästi seda dilemmat ja kujutan täiesti ette, mis seisus sa praegu oled. Mis minust sai – lahutatud 3 lapse ema. Laenudega jänni ei jäänud ja sain ka uue töö. Remont on lõpetatud. Ja elu ning kodu on rõõmu täis. Proovi oma otsus teha armastusest lähtuvalt, ära lähtu hirmust. Sul on ilus ja hea perekond. Kõik oleks sama hea ja ilus ka 3 lapsega. Sa saad hakkama. Te kõik saate väga hästi hakkama.

Te saate hakkama ka siis kui teed vastupidise otsuse. Aga siis pead lihtsalt endaga rahu sõlmima ja mitte ennast süüdistama. Süütunne on see, mis lõhub, mitte tegu iseenesest.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtled, siis ära tee aborti. Sa pead iseennast tundma. Minul on nii, et kui ma mingi otsuse vastu võtan, olen selles kindel ja mingeid lõputuid nämmutamisi-kahetsusi-halamisi-nutmisi sellele otsusele ei järgne. Kui sina ei suuda nii kindel endas olla, siis lihtsalt saage see laps. Kolm last on täiesti tore kamp. Abort tuleb teha ainult juhul, kui sa oled 100% kindel, et see on ainuvõimalus ja te ei tuleks kolmanda lapsega mingil juhul toime või teie ülejäänud laste ja pere hakkamasaamine ja vaimne tervis on kolmandat last saades oluliselt ohus. Abort ei ole pereplaneerimisvahend, see valik peab olema tehtud 100% lise veendumusega.

Kellegi eelmise kommentaarile lisaksin, et kartust, et sul ei teki sügavat kiindumust ja armastust kolmanda ootamatult tulnud lapse vastu on täiesti asjatu, kui esimeste laste vastu on kiirelt ja kergelt armastus tekkinud. On täiesti asjatu soigumine, et ma ju ei planeerinud seda last, järelikult on soovimatu laps ja tema elu saab halb olema. Ei ole nii, elu modifitseerib end nii nagu juhused seda elu vormivad ja õnneliku elu võib saada mitmel erineval moel, ka kolme lapsega. Minul ka üks laps tuli planeerimata läbi rasedusvastaste vahendite ja oleme oma kolmelapselise perega väga õnnelikud ja kõik lapsed on ühtmoodi armastatud. Ise ei osanud planeerida nii palju lapsi aga juhus pakkus meile välja uue õnneliku elu mudeli ja see uus mudel toimib täiesti hästi.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 15:47; 01.02 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid samamoodi plaanis, et kolmas laps tuleb veidike hiljem, aga kui teine laps oli 10k vana, avastasin, et olen rase. Võtsin seda täpselt nii  et kuna kolmas oli nagunii meie perre plaanitud, siis ma sünnitan, mis siis et rutem kui ma plaanisin. Kahjuks suri see laps raseduse ajal ja jälle läksid plaanid ja lootused uppi. Peale seda muutus kolmas laps lausa kinnisideeks, jäin uuesti ruttu rasedaks ja nüüd on pesamuna juba 9a.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 14:27; 26.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoolimata rasedusvastaste vahendite kasutamisest, leidsin end olukorras kus päevad jäid hiljaks ja sisetunne käskis testi teha. Nüüd mõtlen juba päevi, et mis edasi saab. Meil on imearmsad lapsed, kullast kallimad, aga me otsustasime just veidi aega tagasi, et kahest piisab. Mõni hetk suudan mõelda kainelt, et lähen arstile ja teen aborti. Rasedus on vägaväga varajane ja mulle endale tundub, et mida varem, seda vähem traumeerivam see on. Kardan hirmsasti aga hilisemat kahetsust, sest..mu oma kallis kaasa, aastaid koos oldud, imelised lapsed..ja kuidas ma siis nüüd temal keelan siia ilma tulla kui ta niiväga soovib. Mees on ratsionaalsem, ütleb et kui ma ei suuda arstile minna, siis oleme kolmelapseline pere ja kõik on okei, aga ta ka pigem praegu ei tahaks rohkem lapsi (võibolla kaugemas tulevikus veel pesamuna). Ma ise kõige rohkem kardan seda, et see murrab mu hinge hiljem. Et hakkan iga aasta oktoobri esimesi kuupäevi vihkama (eeldatav tähtaeg) ja langen tehtud teost depressiooni. Kas siin on kedagi, kes samamoodi on pidanud otsustama? Kas on hiljem kahetsust või pigem läheb meelest? Kas abort üldse lähebki kunagi meelest? Eriti veel oma armastavalt kaaslaselt.

*Kirjutan siia, kuna rasestumise/lapse ootamise foorumi osas ei saa tavaliselt kaasamõtlemist sellisel teemal – mõistetavalt, seal on naisi kes on aastaid unistanud emaks saamisest ja siis minusugune tuleb virisema, et jäi hoolimata kõigest rasedaks ja mis edasi teha. Tänamatu…*

????????????????????????

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ratsionaalsem, ütleb et kui ma ei suuda arstile minna, siis oleme kolmelapseline pere ja kõik on okei, aga ta ka pigem praegu ei tahaks rohkem lapsi (võibolla kaugemas tulevikus veel pesamuna).

Sellest lausest väga aru ei saa. Kaugemas tulevikus äkki tahaks last, aga praegu ei taha. Mis siis kaugemas tulevikus niiväga muutub, mitte midagi. Ma saaks aru, et üldse ei tahaks lapsi enam, aga et tuli veidi varem, mis vahet seal on.

+33
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps pole vastumeekne, siis pigem sünnitada.

Meil oli sarnane olukord. Klik oli paigas, kaks last koolis ja rohkem ei planeerinud. Ja siis avastasin, et olen rase (u 8n). Arutasime ja kaalusin aborti. Läksin arstile ja selgus, et on kaksikud. Otsustasime, et ikkagi saame. Kahjuks tuli rasedus siiski katkestada med. põhjustel. See oli meile hoopis suur löök. Tulemuseks oli see, et 3 kuud hiljem otsustasime ikkagi kolmanda saada ja praegu on ta juba 4-aastane.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hoolimata rasedusvastaste vahendite kasutamisest, leidsin end olukorras kus päevad jäid hiljaks ja sisetunne käskis testi teha. Nüüd mõtlen juba päevi, et mis edasi saab. Meil on imearmsad lapsed, kullast kallimad, aga me otsustasime just veidi aega tagasi, et kahest piisab. Mõni hetk suudan mõelda kainelt, et lähen arstile ja teen aborti. Rasedus on vägaväga varajane ja mulle endale tundub, et mida varem, seda vähem traumeerivam see on. Kardan hirmsasti aga hilisemat kahetsust, sest..mu oma kallis kaasa, aastaid koos oldud, imelised lapsed..ja kuidas ma siis nüüd temal keelan siia ilma tulla kui ta niiväga soovib. Mees on ratsionaalsem, ütleb et kui ma ei suuda arstile minna, siis oleme kolmelapseline pere ja kõik on okei, aga ta ka pigem praegu ei tahaks rohkem lapsi (võibolla kaugemas tulevikus veel pesamuna). Ma ise kõige rohkem kardan seda, et see murrab mu hinge hiljem. Et hakkan iga aasta oktoobri esimesi kuupäevi vihkama (eeldatav tähtaeg) ja langen tehtud teost depressiooni. Kas siin on kedagi, kes samamoodi on pidanud otsustama? Kas on hiljem kahetsust või pigem läheb meelest? Kas abort üldse lähebki kunagi meelest? Eriti veel oma armastavalt kaaslaselt.

*Kirjutan siia, kuna rasestumise/lapse ootamise foorumi osas ei saa tavaliselt kaasamõtlemist sellisel teemal – mõistetavalt, seal on naisi kes on aastaid unistanud emaks saamisest ja siis minusugune tuleb virisema, et jäi hoolimata kõigest rasedaks ja mis edasi teha. Tänamatu…*

Arusaamatu, kui sa põhimõtteliselt oled avatud võimalusele kunagi veel pesamuna saada, miks sa ei võiks seda last siis nüüd saada? Imelik on see laps ära aborteerida ja siis hiljem uus teha.

+36
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kuu tagasi täpselt samas olukorras! Kasutasin spiraali juba aastaid ja alati toimis kuni selle korrani. Olemas samuti 2 last ja isiklikult ei näe end 3 lapse emana sest minu jaoks 3 on lihtsalt liiga palju. Meeldib reisida ja vajan oma aega ja pole kunagi suurt peret soovinud. Tegin tableti aborti, 6 nädalat oli. Võib olla kõlan südametult aga mina pole kordagi kahetsenud, pigem tundsin kergendust. Sellepärast ju spiraali paigaldasingi, et ei rasestuks.

 

 

+15
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin vaskspiraaliga rasedaks, ku kolmas laps oli 1,5-aastane. Mitte kordagi ei mõelnud, et saan neljanda lapse, kuigi olid mees, kodu, töö ja kolm tervet last. Lihtsalt ei soovinud rohkem. Tegin abordi ja ei ole kahetsenud mitte kunagi. Minu jaoks on otsustamise kriteeriumiks see, kui ma tunnen, et ma pigem ei taha seda last ja kui saaksin aega tagasi keerata, siis ma eelistaksin MITTE rase olla. See on minu ainus kriteerium. Ma olen selle käoga nõus, kes ütles, et just sünnitamine peab olema 100% vabatahtlik otsus. Sünnitamine on suurem vastutus ja otsus kui abordi tegemine.

+15
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 17:04; 26.01 18:08; 26.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abordi ära teed, siis pole see perekond küll enam kuskilt otsast ilus. Just sellepärast, et sa ise ju ei taha aborti, tead juba ette, et saad sellest hingevalu.

Ja üks asi on veel, millele tasub mõelda. See sinu ratsionaalne mees võib pärast aborti täiesti ettearvamatult käituma hakata. Mehed ei kujuta seda värki väga hästi ette ja paljud paarid, kes otsustavad “koos” aborti teha, lähevad pärast ikkagi lahku, sest üks pool on rahulolematu ja süüdistab teist survestamises. Ma olen oma silmaga pealt näinud sellist olukorda, kus mees väitis mitu aastat järjekindlalt, et tema üldse kunagi lapsi ei taha ja kui naine rasedaks jäi, toimus kähku puksimine haigla suunas, et asi korda ajada. Läks natuke aega mööda ja mehike hakkas väitma, et naine on siiski lapsetapja. Normaalne naine nimelt ei oleks tohtinud sellise asjaga nõus olla, poleks iialgi olnud nõus minema oma rasedust katkestama, oleks pidanud kindlalt ei ütlema. Nüüd olevat naine tema jaoks vastumeelne, lasi endaga seda rõvedat asja teha, tema enam ei suuda taluda, mõte seksist sellise naisega hakkab vastu. Nagu polegi tema silmis naine enam. Ja üldse käitus ta lõpuks nii nagu oleks talle õudset ülekohut tehtud ja nagu TEMALT oleks midagi ära võetud. Midagi, mida ta oma jutu järgi üldse kunagi ei tahtnudki. Ühesõnaga, lihtsalt kohutav… mul pole sellise kohta isegi õiget sõna… tölplane?

Mina olen kusjuures raudkindel abordiõiguse pooldaja, igal naisel peab olema igas eluetapis õigus valida. Aga olles seda absurdset olukorda pealt näinud, sain aru, et aborti tegema minna tasub naisel üksi ja salaja. Kui rasedus on soovimatu, pole vaja sellest mehele piiksatadagi, käi ise ära ja ela edasi. Kes juba mehele räägib, see minu meelest ikkagi kaalub lapse saamist ja siis pole valik enam päris vabatahtlik.

Mehed on selles osas uskumatult napakad. Sinu oma on nõus kolmanda lapse saamisega ju tegelikult. Kui tahad, et sul oleks ilus pere, ära parem hakka ekstreemsustega eksperimenteerima ja pole vaja riskida, et mees sisemiselt inetuks osutub.

+18
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 17:42; 26.01 18:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui abordi ära teed, siis pole see perekond küll enam kuskilt otsast ilus. Just sellepärast, et sa ise ju ei taha aborti,

TA ei taha aborti? Kas sa lugesid kusagilt teemaalgatusest välja, et TA tahab seda last? Ta ei taha ju, ta on tanki pandud. Sinu põhimõtte kohaselt siis umbes nii, et mis tähendab, ei taha last? Hakkab tahtma!

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 17:04; 26.01 18:08; 26.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

TA ei taha aborti? Kas sa lugesid kusagilt teemaalgatusest välja, et TA tahab seda last? Ta ei taha ju, ta on tanki pandud. Sinu põhimõtte kohaselt siis umbes nii, et mis tähendab, ei taha last? Hakkab tahtma!

</p>
Imelik kommentaar. Lugesid ikka teemaalgataja teksti või vastasid kogemata valesse teemasse?

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 17:42; 26.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu arvata, läks tuliseks..eks ma ise ka kirjutasin liiga pikalt eellugu siin, oleks pidanud küsima otse, et abielupaarid, kellel on juba lapsed ja tuleb ootamatu rasedus, siis mida tegite.

Me kasutasime kondoomi, mis purunes ja võtsin järgmisel päeval sos-pilli; kui ma räägin tuleviku pesamunast, mida mees mõtleb, siis see on 10+ aastat, sest lapsed on veel väikesed (noorem napid 1,5 ja väikese vahega).

Kõige rohkem samastun selle vastajaga, kes kirjutas, et kui saaks ajas tagasi minna, siis teeks nii, et ei jääks rasedaks. See tunne on kõige tugevam. Sellesmõttes olen jah tanki pandud, et võib olla oleks isegi lihtsam kui mees oleks väga kindla arvamusega, et kindel ei/ja, ta on samamoodi segaduses sellest. Aga niiöelda minu keha, minu asi, minu otsus. Ja ma kipun analüüsima asju detailideni.

Selle vastajaga, kes mehelegi ei räägiks, ma nõus ei ole. Me muidugi räägime, missest et see on minu keha, siis ta on minu usaldusisik.

Lähen reedel arstile tuvastama ja senimaani seedin ja vaatan kas tuleb mingi kindlam tunne lisaks segadusele.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 14:17; 26.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abort tuleb teha ainult juhul, kui sa oled 100% kindel, et see on ainuvõimalus

Mina ütleks just, et laps tuleb saada ainult juhul, kui oled 100% kindel, et see on ainuvõimalus. Isegi kui hakkad aborti kahetsema, siis saab alati uue lapse eostada ja siiski sellel kolmandal lapsel lasta tulla (võibolla mõned aastad hiljem, siis kui olete selleks paremini vaimselt valmis). Aga kui saad lapse ja hakkad seda kahetsema, siis ei saa enam midagi pärast “teistmoodi” teha. No karmid sõnad, aga faktiliselt ju nii on.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on hea isa seni olnud ning toetav abikaasana ja puuduvad terviseriskid ning oht vaesusesse langeda, siis kindlasti tasub see laps alles jätta. Nagunii oli kolmas laps ju kunagi plaanis. Kui aga on väiksemgi kahtlus, et tulevikus tuleb jätkata üksikemana või tervise tõttu pole elu enam endine, majanduslik seis on kriitiline vm. selline asjaolu, siis küll mõtleks. Segased tunded alguses on normaalsed.

Minu neljas laps istub praegu mul kaisus, vihkan ennast praegugi nende mõtete pärast, mis mind ligi kolm aastat tagasi vaevasid ja olen õnnelik, et emotsioonide ajel midagi halba korda ei saatnud. Asjad juhtuvad alati mingi põhjusega – alati.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud aborti. Laste vahe oleks tulnud liiga väike ja poleka emotsionaalselt hakkama saanud. Kas kahetsesin ? Ei.
Nüüd on kaks last okei vanusevahega ja siiani tunnen, et abort oli õige otsus.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muust ei oskagi rääkida kui oma kogemusest. Juba algul olime mänginud mõttega, et kolm last on ikka päris tore kooslus.
Oli siis ühel hetkel fakt kui kaks last oli olemas ja kolmas oleks olnud liiga väikese vahega, ise olin selleks ajaks olnud üle 5 aasta kodune ja just saanud uue töö, ostnud uue auto (liisinguga) vahetanud korteri, mis vajas remonti. JA siis olin järsku rase (kaitsevahendeid kasutades) Raske oli see otsus, ja tegu ja mitmed aastad juunikuu sel kuupäeval olin ma õnnetu ja kurb. aga läksid aastad ja nüüdseks on mul pesamuna 10 aastat noorem esimestest lastest ja ainuke mida ma kahetsen on see, et kohe peale kolmanda lapse saamist ei julgenud me saada nelja lapse vanemateks.
Praegu ongi mul kaks last kes on supper sõbrad omavahel, vanusevahe 2,5 aastat ja siis üksiklaps.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

TA ei taha aborti? Kas sa lugesid kusagilt teemaalgatusest välja, et TA tahab seda last? Ta ei taha ju, ta on tanki pandud. Sinu põhimõtte kohaselt siis umbes nii, et mis tähendab, ei taha last? Hakkab tahtma!

</p>

Imelik kommentaar. Lugesid ikka teemaalgataja teksti või vastasid kogemata valesse teemasse?

Imelikku pole midagi ja vastasin õigesse teemasse. Naine, kes võtab SOS-pilli, kohe kindlasti ei taha seda last.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 17:04; 26.01 18:08; 26.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoolimata rasedusvastaste vahendite kasutamisest, leidsin end olukorras kus päevad jäid hiljaks ja sisetunne käskis testi teha. Nüüd mõtlen juba päevi, et mis edasi saab. Meil on imearmsad lapsed, kullast kallimad, aga me otsustasime just veidi aega tagasi, et kahest piisab. Mõni hetk suudan mõelda kainelt, et lähen arstile ja teen aborti. Rasedus on vägaväga varajane ja mulle endale tundub, et mida varem, seda vähem traumeerivam see on. Kardan hirmsasti aga hilisemat kahetsust, sest..mu oma kallis kaasa, aastaid koos oldud, imelised lapsed..ja kuidas ma siis nüüd temal keelan siia ilma tulla kui ta niiväga soovib. Mees on ratsionaalsem, ütleb et kui ma ei suuda arstile minna, siis oleme kolmelapseline pere ja kõik on okei, aga ta ka pigem praegu ei tahaks rohkem lapsi (võibolla kaugemas tulevikus veel pesamuna). Ma ise kõige rohkem kardan seda, et see murrab mu hinge hiljem. Et hakkan iga aasta oktoobri esimesi kuupäevi vihkama (eeldatav tähtaeg) ja langen tehtud teost depressiooni. Kas siin on kedagi, kes samamoodi on pidanud otsustama? Kas on hiljem kahetsust või pigem läheb meelest? Kas abort üldse lähebki kunagi meelest? Eriti veel oma armastavalt kaaslaselt.

*Kirjutan siia, kuna rasestumise/lapse ootamise foorumi osas ei saa tavaliselt kaasamõtlemist sellisel teemal – mõistetavalt, seal on naisi kes on aastaid unistanud emaks saamisest ja siis minusugune tuleb virisema, et jäi hoolimata kõigest rasedaks ja mis edasi teha. Tänamatu…*

sinu väljamõeldud teemad on lihtsalt rämps

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:49; 27.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutasime kondoomi, mis purunes ja võtsin järgmisel päeval sos-pilli.

Müstilised kondoomide purunemised. Loodame, et mees kummi päriselt ka peal hoidis ja algusest lõpuni. Üldiselt rasestumisvastast kaitset kasutatakse valesti.  Mitte keegi ei saa teie eest otsustada, mida te edasi peate tegema. Otsuse peab tegema iga naine ise.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 21:00; 26.01 22:01; 27.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin ootamatult rasedaks oma lollusest. 3 last oli juba olemas, 4. ei tahtnud mina ega abikaasa.

Ei suutnud abordiks arsti konsultatsiooniks aega panna, tunnistasin seda mehele, kes siis arvas ka, et ilmselt on sellega asi otsustatud ja laps tuleb.

Praegu on tegelane 2-aastane, superpesamuna. Ei kahetse.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin ootamatult rasedaks oma lollusest. 3 last oli juba olemas, 4. ei tahtnud mina ega abikaasa. Ei suutnud abordiks arsti konsultatsiooniks aega panna, tunnistasin seda mehele, kes siis arvas ka, et ilmselt on sellega asi otsustatud ja laps tuleb. Praegu on tegelane 2-aastane, superpesamuna. Ei kahetse.

Kiidan kommentaari: seda ausust ja tunnete ehedust. Milline tugev naisterahvas. Üdini aus- ja see kaunistab inimest.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 21:00; 26.01 22:01; 27.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin, et ootan kolmandat last, alles pärast eksabikaasast lahku kolimist. Meil olid kohutavalt teravad suhted, aga kui ma olin just hästi tõbine ja ta tuli lapsi vaatama, maandusime mingil müstilisel viisil voodis ja ta jäi hommikuni. No ja paar nädalat hiljem siis avastasin, et sedapsi olen. Ja suhted olid taaskord ülipingeliseks läinud mehega. Ma ei tahtnud sellest lapsest  absoluutselt mitte midagi kuulda, no täitsa distantseerisin ennast. Pillisin üksõhtu vannitoas ja helistasin sõbrannale. Ta rääkis hästi selgelt ja lihtsalt, et sa saad hakkama, ära tee aborti, sellest lapsest võib sulle tulla väga suur rõõm ja õnnistus.

Ümber rääkis, jätsin abordile minemata.

Eksile ei maininud midagi, me enam ei suhelnud ja alles raseduse lõppjärgus sai ta üldse rasedusest teada. Mingeid emotsioone tal polnud.

See laps on nüüdseks suur ja ma ütlen, et temast on lihtsalt maailma kõige suurem rõõm olnud. Rohkemgi, kui kahest vanemast lapsest, kuigi neid ma armastan nii, et mine või lõhki. Ma armusin temasse kõrvuni ära siis, kui ta sündis ja meie suhe on olnud kogu aeg väga lähedane.

Pluss abiellusin uuesti siis kui see laps oli alles lasteaialaps ja ta näeb välja nagu minu praegune abikaasa. Kõik kogu aeg ohivad et isver kuidas see võimalik.  Iseloom on kah sama ja neil on ühised huvid ja naljad ja teemad. Abikaasa on alati ütelnud, et see pesamuna on nagu kirss tordil.

See laps lihtsalt pidi sündima, ma arvan. Mul tulevad külmavärinad praegu paljalt mõttest, et tahtsin kunagi teda ära kaotada.

 

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilus perekond, aga abort..?