Esileht Pereelu ja suhted Ilus rase

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Ilus rase

Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et ma olen ka kõigi oma 3 lapse ootel olnud sama ilus kui mitterasedana. Või miks ma rasedana peaksin koledaks muutuma? Jah, kõht kasvab, kintsud muutuvad laiemaks jmt loomulikud keha muutused, aga ega ma sellepärast koledaks muutu. Koledaks muutub rase siis, kui ta ei hoolitse enam enda eest. Aga rasedus ise ei muuda kedagi koledaks.

Mõni läheb näost hirmsasti paiste isegi kui kaal on väike. Hormonaalsed probleemid. Tanel Padari pruudil tekkis teise rasedusega kohutav akne hiiglaslike muhkudega. Paljudel tekivad pigmentatsioonilaigud rasedushormoonidest mitte päikesega hooletu olemisest ja osadel on siis ikka suur pigmendilatakas näos või vunts ülehuule kohal.

Lauren pidi võtma ravimeid, mille kõrvaltoime oli akne ja paistetus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lauren pidi võtma ravimeid, mille kõrvaltoime oli akne ja paistetus.

Jah, ja ravimeid pidi ta võtma raseduse tõttu, seega rasedus oli algpõhjus, mis tema välimust muutis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endast räägid või?

Paljud nii triggered. 😀 Ma selgitasin ainult, et kõikide jaoks ei ole rasedus mingi lilleline hõljumine, vaid tekitab ka komplikatsioone. Loomulikult on kõik need iluprobleemid – paistetus, akne jne lapse saamise juures tühised mured ja õnneks ka mööduvad 9 kuuga. Aga tobe väita, et kui sinul ei muutunud rasedusega midagi, siis järelikult kellelgi pole selline asi võimalik. Jaa, kindlasti näiteks Padari pruut ei hoolitse enda eest. Arvan, et ta oli ka paistes ja punnides näoga sinust ilusam ja rohkem hoooolitsetud.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii, ja mille pooles eristub see miljonitest bikiinipiltidest, mida iga paev miljonite kaupa eetrisse paisatakse? Ma ei raagi yldse mingitest poollabipaistvatest holstidest ja imelikest dekolteedest, mida kannavad tihti inimesed, keda need ei kaunista.

Siin on isegi keha kaetud, samal ajal, kui terve internet on tais rasedate bikiinipilte, trikoopilte, alastipilte. Aga yldiselt, selle asemel, et hakata siin Iraani komblusnorme taga ajama, oelge, miks see teid pariselt segab?

Ma ei tea, ma ei vaata selliseid pilte ja mind ei häiri ka, et naine sellist riietust kannab. Minule lihtsalt ei meeldi ja esimene pilk läks alaosasse, mida küll kohe ei osanud arvata.

No aga siis oelgegi valja, et teile lihtsalt ei meeldi see naine, ja koik. Ykskoik mis pohjusel.

Miks hakata mingeid lambi pohjuseid leiutama, nagu mammi ja kole, jne? Kui selline on kole ja mammi, kes siis enamik planeedi Maa naisi on…nimetus ei kannataks vist trykimusta.

Ise seda naist ei tunne, ei tea temast midagi, lihtsalt need imelikud argumendid siin tombasid tahelepanu. Moelge ka, mis mulje te endast teistele jatate, kui oma sookaaslasi ilma pohjuseta kritiseerite. Kadeda, kibestunud, vaiklase, oela? Jah, just. Isegi, kui te seda tegelikult pole.

Halb laulja, see on teine asi, siis saabki ju oelda, et pole suurem asi laulja, mulle ei meeldi.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise sisuga teemad ja arutelu tuleb alati teha oma ees- ja perekonnanimega. Alati! Keskmine foorumikülastaja on siiski vaimne terrorist ja vägivaldne naisesindaja. Teevad kohe häbi oma käitumisega nii Eesti riigile kui naistele.  Teise inimese keha ei kommenteerita! Riietust ka ei kommenteerita.  Kui sellest aru ei saa, siis ikka ja jälle psühhiaatrilt saate abi!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endast räägid või?

Paljud nii triggered. ???? Ma selgitasin ainult, et kõikide jaoks ei ole rasedus mingi lilleline hõljumine, vaid tekitab ka komplikatsioone. Loomulikult on kõik need iluprobleemid – paistetus, akne jne lapse saamise juures tühised mured ja õnneks ka mööduvad 9 kuuga. Aga tobe väita, et kui sinul ei muutunud rasedusega midagi, siis järelikult kellelgi pole selline asi võimalik. Jaa, kindlasti näiteks Padari pruut ei hoolitse enda eest. Arvan, et ta oli ka paistes ja punnides näoga sinust ilusam ja rohkem hoooolitsetud.

Padari naine ennast siin kiitmas.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna oli ta Stuudios selle sama kostüümiga. Tundub, et on lemmik pükstükk ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisest kandist-kuidas me saaks lahti koolikiusamisest, kui emad ise niimoodi mõtlevad ja kommenteerivad?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilus rase