Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Ilusa elu reede õhtu

Postitas:
Kägu

Millised plaanid teil siis reede õhtuks tehtud? Mina saan täna kokku oma vanade heade kolleegidega, kellega umbes 20 aastat tagasi töötasime vägagi elitaarses insitutsioonis, kus töö ja lõbu käisid käsikäes. Kuulusime Eesti nn eliiti ja nautisime oma ülipõnevat tööd ja privileege, mis selle tööga kaasnesid. Mõned kuuluvad meist sinna tänaseni. Õhtul sõidame umbes kümnekesi kõik ühele meie kamba liikmele külla Lõuna-Eestisse, kokkame häid toite, saunatame, vaatame vanu fotosid ja naudime üksteise seltskonda. Elu on ilus!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tavaliselt ei tee reede õhtul suurt midagi – naudime kodus nädalavahetuse algust, pikem jalutuskäik koos mehega, sööme põnevamalt kui argiõhtul ja joome kohvi koogi kõrvale (kuna järgmine päev saab pikalt magada).
Aga seekord on tõesti kontserdipiletid ja enne seda laud kinni pandud popis restos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie läheme täna mehega kahekesi Mardilaadale.
Pärast läheme sööme kusagil söögikohas, mis koduteele jääb, ja jõuame loodetavasti koju täpselt õhtuse krimisarja alguseks.
Selle vaatame ära ja siis kohe magama, sest homme tuleb vara tõusta ja hakata maakodu poole sõitma, kus nädalavahetusel veel viimased sügistööd vaja ära teha. Pühapäeval tulevad lapsed ka sinna – ikka isadepäeva puhul. Elu on ilus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millised plaanid teil siis reede õhtuks tehtud? Mina saan täna kokku oma vanade heade kolleegidega, kellega umbes 20 aastat tagasi töötasime vägagi elitaarses insitutsioonis, kus töö ja lõbu käisid käsikes. Kuulusime Eesti nn eliiti ja nautisime oma ülipõnevat tööd ja privileege, mis selle tööga kaasnesid. Mõned kuuluvad meist sinna tänaseni. Õhtul sõidame umbes kümnekesi kõik ühele meie kamba liikmele külla Lõuna-Eestisse, kokkame häid toite, saunatame, vaatame vanu fotosid ja naudime üksteise seltskonda. Elu on ilus!

Ära pardifileed unusta osta, mida koos maheda briisiga nautida saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lemmikõhtu nädalas.
Kavatsen panna küünlad põlema, teha suure tassi teed (äkki isegi esimese hõõgveini sel aastal) ja raamatuga tugitooli pugeda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina lähen peale tööd poodi, torman koju, heal juhul jõuan midagi süüa, halvemal juhul torman kohe jälle minema, et poeg trennist ära tuua. Jõuan koju, teen süüa, koristan laga ära, vaidlen lastega, kes peab koeraga jalutama minema, lähen koeraga jalutama, veenan pool tundi poega, et ta nõudepesumasina tühjendaks, koristan köögi, kamandan lapsed magama, see protsess võtab aega 30-40 minutit. Kukun teleka ette diivanile ja hakkan vaatama telekast, kuidas inimestel on elu. Ilus hetk on saabunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saun, saun ja veelkord saun. Ei ole 3 nädalat lavale saanud, ei jõua õhtut ära oodata 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lemmikõhtu nädalas.

Kavatsen panna küünlad põlema, teha suure tassi teed (äkki isegi esimese hõõgveini sel aastal) ja raamatuga tugitooli pugeda.

mul põlevad küünla terve nädala, ei oota selleks nädalavahetust 🙂 ja veini või hõõgveini võtan ka nädala keskel kui selleks isu tuleb. Aga toad koristan vist täna küll kohe ära peale tööd koos pokaali veiniga, et laupäev- pühapäev oleks kohustustevaba. Torti sööme pühapäeval ja kui ilm väga sant pole viime küünla ka äia hauale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaidlen lastega, kes peab koeraga jalutama minema, lähen koeraga jalutama,

😀 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul põlevad küünla terve nädala, ei oota selleks nädalavahetust 🙂 ja veini või hõõgveini võtan ka nädala keskel kui selleks isu tuleb.

No mina jälle koristan toad nädala sees ära, et reedel juba kõik tehtud oleks 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul põlevad küünla terve nädala, ei oota selleks nädalavahetust 🙂 ja veini või hõõgveini võtan ka nädala keskel kui selleks isu tuleb.

No mina jälle koristan toad nädala sees ära, et reedel juba kõik tehtud oleks 😉

tubli tüdruk 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millised plaanid teil siis reede õhtuks tehtud? Mina saan täna kokku oma vanade heade kolleegidega, kellega umbes 20 aastat tagasi töötasime vägagi elitaarses insitutsioonis, kus töö ja lõbu käisid käsikes. Kuulusime Eesti nn eliiti ja nautisime oma ülipõnevat tööd ja privileege, mis selle tööga kaasnesid. Mõned kuuluvad meist sinna tänaseni. Õhtul sõidame umbes kümnekesi kõik ühele meie kamba liikmele külla Lõuna-Eestisse, kokkame häid toite, saunatame, vaatame vanu fotosid ja naudime üksteise seltskonda. Elu on ilus!

Ära pardifileed unusta osta, mida koos maheda briisiga nautida saaks.

Sa unustasid mainida pardifilee juurde sobilikku metsmaasikatest valmistatud kastet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus te siis töötasite 20a tagasi nii elitaarselt, Viru või Olümpia hotellis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus te siis töötasite 20a tagasi nii elitaarselt, Viru või Olümpia hotellis?

Sinu jaoks olid siis Viru ja Olümpia veel 20 aastat tagasigi (1999) elitaarsed paigad? Huvitav, minu jaoks olid selleks ajaks elitaarsed juba Hiltoni 4- või 5-tärni hotellid maailma eri paigus, kus maksumaksja raha eest sai vahel päris kenasti aega veeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul koristab robottolmuimeja igal hommikul peale seda, kui tööle läheme. Ühel hommikul tõmbab tolmu ja järgmisel peseb põranda. Minu ülesandeks on ainult kappidelt tolmu pühkimine, olen nii rahul, koristamise peale enam aega ei kulugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No, minu jaoks ei oma reede nüüd olulist tähtsust. Välja väga ei kipu, pigem olen mehega kodus. Istun perekoolis ja olen rõõmus oma elu üle😎
Aga vot sellel reedel! Sellel reedel on suur tähtsus! Kapis on uus kleit ja teda tuleb välja viia!
Seega naised, täna õhtul mind siin näha pole! 😎

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juba hommikust saati elu ilus – 1 päev puhkust! Just riisusin viimase lehesodi kokku, endalegi üllatuseks täitsa mõnus oli. Edasi käime koeraga jalutamas ja poes, peale seda on lõuna. Õhtu kohta ei ole selgeid plaane, tegelikult võiks jalad seinale visata ja lugeda näiteks. Siin eespool välja toodud hõõgveini mõte tundub tegelikult ka ahvatlev.. aga no tõesti, elu on ilus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõuan umbes pool 9 koju, vahime Joel Ostrati õhtusööki ja Kaks kanget live. Homme mõlemad tööle.
Ma puhkan rohkem nädala sees.

Lisaks käib meil allkorrusel remont, seega käib jooks lauanõudega trepist üles alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina lähen kl viie ajal oma kõrgepalgalisest ja mulle väga meeldivast töökohast hubasesse koju hea mehe ja kolme armsa lapse juurde. lapsed on koolist tulnud ja väsinud, aga rõõmsad, et paar puhkepäeva. seejärel lähme viiekesi kenasse restorani sööma, just panin laua kinni, mina olen kindlasti pikkade varrukatega pluusiga. oleme kõik rõõmsad, et saame viiekesi koos olla ja mõnusat toitu. seejärel koju, vanem tütar läheb peika juurde, mina panen kindlasti küünlad põlema, mees teeb kaminasse tule, räägime. seejärel lähen mina kööki ja hakkan noaga oma kätt lõikuma ning mõtlen, et üks päev sai jälle õhtusse elatud.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Lähme vist kuskile ehituspoodi. Plaane tegema. Sinna läheb paar tundi kindlasti. Pärast koju, kerge söök ja teleka ette. Homseks jõudu koguma. Asised ja argised toimetused on ees.
Võibolla, kui ilm kuiv püsib, teeme tütrega ka väikese jooksutiiru. Mingi lagaga ei taha küll ringi kütta pimedas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna on rahulik reede, kuna homme õhtul on suur ja oluline üritus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina lähen kl viie ajal oma kõrgepalgalisest ja mulle väga meeldivast töökohast hubasesse koju hea mehe ja kolme armsa lapse juurde. lapsed on koolist tulnud ja väsinud, aga rõõmsad, et paar puhkepäeva. seejärel lähme viiekesi kenasse restorani sööma, just panin laua kinni, mina olen kindlasti pikkade varrukatega pluusiga. oleme kõik rõõmsad, et saame viiekesi koos olla ja mõnusat toitu. seejärel koju, vanem tütar läheb peika juurde, mina panen kindlasti küünlad põlema, mees teeb kaminasse tule, räägime. seejärel lähen mina kööki ja hakkan noaga oma kätt lõikuma ning mõtlen, et üks päev sai jälle õhtusse elatud.

See oli päris inetu praegu, kas see oli seoses selle nädala alguses oleva teemaga? Ma loodan, et pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtul sõidame umbes kümnekesi kõik ühele meie kamba liikmele külla Lõuna-Eestisse, kokkame häid toite, saunatame, vaatame vanu fotosid ja naudime üksteise seltskonda. Elu on ilus!

Kes “õhtul” hakkab L-Eestise minema, see jõuab alles “öösel” kohale; nii palju võiks ikka juba reaalse eluga kursis olla…

Sõit ise puhtalt 3 tundi, siis poeskäik ja kogu seltskonna pissitamine ja kakatamine tee peal.
Lõunakeskuse taluturult võiks veel normaalsel ajal läbi jõuda et pardifileed ja lambakarreed kaasa osta.

Seega ainuke variant on kohe minema hakata, mitte perekoolis hängida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui laps maga läheb, teen endale mõnusa snäkivaagna, valan punast veini ja hakkan telekast jama vaatama. Ilus elu!

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Mina lähen peale tööd poodi, torman koju, heal juhul jõuan midagi süüa, halvemal juhul torman kohe jälle minema, et poeg trennist ära tuua. Jõuan koju, teen süüa, koristan laga ära, vaidlen lastega, kes peab koeraga jalutama minema, lähen koeraga jalutama, veenan pool tundi poega, et ta nõudepesumasina tühjendaks, koristan köögi, kamandan lapsed magama, see protsess võtab aega 30-40 minutit. Kukun teleka ette diivanile ja hakkan vaatama telekast, kuidas inimestel on elu. Ilus hetk on saabunud.

Nagu Pilvede all seriaal kohe 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõit ise puhtalt 3 tundi, siis poeskäik ja kogu seltskonna pissitamine ja kakatamine tee peal.

Siis vast jah, kui kogu seltskonnal igasugu pidamatused on. Mõistlik oleks vast enne sõitu WCs ära käia ja tervel inimesel peaks siis 3-4 h küll hooleta olema.

Minu õhtused plaanid? Koristan. Pärast seda (või ehk ka samal ajal?) võtan pokaali veini seltsi (armastan nö peeti, nii et õnneks mitte midagi uhket ja kallist) ja loen ehk raamatut. Taustaks panen teleka mängima (Kaks Kanget näiteks). Sauna vist täna teha ei viitsi, pigem homme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtul sõidame umbes kümnekesi kõik ühele meie kamba liikmele külla Lõuna-Eestisse, kokkame häid toite, saunatame, vaatame vanu fotosid ja naudime üksteise seltskonda. Elu on ilus!

Kes “õhtul” hakkab L-Eestise minema, see jõuab alles “öösel” kohale; nii palju võiks ikka juba reaalse eluga kursis olla…

Lõunakeskuse taluturult võiks veel normaalsel ajal läbi jõuda et pardifileed ja lambakarreed kaasa osta.

Seega ainuke variant on kohe minema hakata, mitte perekoolis hängida.

Minule kui põlisele tallinlasele on juba Tartu kant ka Lõuna-Eesti ja sinna läheb kiire maasturiga vähem kui 2 tunniga ehk kui kell 4 sõitma hakkame, oleme enne 6 kohal ja meil on seal aega juulitada kogu nädalavahetuse. Pardifilee on nii eilne päev, muuhulgas on meil menüüs grillitud kammkarbid, tiigerkrevetid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule kui põlisele tallinlasele on juba Tartu kant ka Lõuna-Eesti ja sinna läheb kiire maasturiga vähem kui 2 tunniga ehk kui kell 4 sõitma hakkame, oleme enne 6 kohal ja meil on seal aega juulitada kogu nädalavahetuse. Pardifilee on nii eilne päev, menüüs on kammkarbid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Tallinnas on ainult üks kiire maastur ja see kahjuks ei ole sinu oma. (reg. numbriga L1)
Ja 10 inimest sinna samuti sisse ei mahuks…

Aga minu peale pole sul mõtet pahandada, lihtsalt edaspidi mõelge kõik hoolikalt läbi, enne kui taas mõne ilusaelu teema pastakast välja imete.
Tase võiks vähemalt “Pilvede all” olla, miinimum. Praegu jääb veel pisut puudu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

me siin lõuna eestis teeme täna poistega sauna ja kaarte. rando käis hommiku poole lätis ja tõi pool järelhaagise täit kärakat. nii, et nähtavasti on pidu reede vastu pühapäeva. nagunii enne kolmapäeva ei pea metsa tööle minema. mingi kümnene punt poolnapsuseid linnaprouasid pidi ka vastu ööd siia kanti jõudma, need ka üle vaatama…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule kui põlisele tallinlasele on juba Tartu kant ka Lõuna-Eesti ja sinna läheb kiire maasturiga vähem kui 2 tunniga ehk kui kell 4 sõitma hakkame, oleme enne 6 kohal ja meil on seal aega juulitada kogu nädalavahetuse. Pardifilee on nii eilne päev, menüüs on kammkarbid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Tallinnas on ainult üks kiire maastur ja see kahjuks ei ole sinu oma. (reg. numbriga L1)

Ja 10 inimest sinna samuti sisse ei mahuks…

Aga minu peale pole sul mõtet pahandada, lihtsalt edaspidi mõelge kõik hoolikalt läbi, enne kui taas mõne ilusaelu teema pastakast välja imete.

Tase võiks vähemalt “Pilvede all” olla, miinimum. Praegu jääb veel pisut puudu.

Meil on peo jaoks kõik väga hästi läbi mõeldud, sinu viinamarjad tunduvad miskipärast olevat erakordselt hapud. Keegi muuseas ei käsi siin sõna võtta, kui midagi tarka öelda pole.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu