Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: Ilusa elu reede õhtu

Postitas:
Kägu

Läheme perega Soome nädalavahetuseks. Õhtul naudime laevas õhtusööki, homme muuseumid, kohvikud ja niisama ringi kolamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule kui põlisele tallinlasele on juba Tartu kant ka Lõuna-Eesti ja sinna läheb kiire maasturiga vähem kui 2 tunniga ehk kui kell 4 sõitma hakkame, oleme enne 6 kohal ja meil on seal aega juulitada kogu nädalavahetuse. Pardifilee on nii eilne päev, menüüs on kammkarbid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Tallinnas on ainult üks kiire maastur ja see kahjuks ei ole sinu oma. (reg. numbriga L1)

Vabanda, aga selleks, et Tallinnast Tartusse 2 tunniga jõuda, ei pea küll kiiret maasturit omama. Piisab normaalsest autost, mis vähemalt 90 km/h sõidab. Sa vist pole kunagi seda vahemaad autoga sõitnud, kui see väide sulle uskumatuna tundub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

me siin lõuna eestis teeme täna poistega sauna ja kaarte. rando käis hommiku poole lätis ja tõi pool järelhaagise täit kärakat. nii, et nähtavasti on pidu reede vastu pühapäeva. nagunii enne kolmapäeva ei pea metsa tööle minema. mingi kümnene punt poolnapsuseid linnaprouasid pidi ka vastu ööd siia kanti jõudma, need ka üle vaatama…

Meie peale ärge igaks juhuks lootma jääge, meil mehed juba pundis olemas. Aga Läti suht lähedal ju, sealt annab teil ikka mõne läti tädi sebida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule kui põlisele tallinlasele on juba Tartu kant ka Lõuna-Eesti ja sinna läheb kiire maasturiga vähem kui 2 tunniga ehk kui kell 4 sõitma hakkame, oleme enne 6 kohal ja meil on seal aega juulitada kogu nädalavahetuse. Pardifilee on nii eilne päev, menüüs on kammkarbid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Tallinnas on ainult üks kiire maastur ja see kahjuks ei ole sinu oma. (reg. numbriga L1)

Vabanda, aga selleks, et Tallinnast Tartusse 2 tunniga jõuda, ei pea küll kiiret maasturit omama. Piisab normaalsest autost, mis vähemalt 90 km/h sõidab. Sa vist pole kunagi seda vahemaad autoga sõitnud, kui see väide sulle uskumatuna tundub?

Me sõidame Elva poole. Aga jah, Tartus ma kuigi tihti ei käi, korra paari aasta jooksul satun ja siis eelistan autole rongi, tundub kuidagi ohutum. Mulle see linn põhimõtteliselt ei meeldi, ülikooliõpingute ajal sai seal oksendamiseni elatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

me siin lõuna eestis teeme täna poistega sauna ja kaarte. rando käis hommiku poole lätis ja tõi pool järelhaagise täit kärakat. nii, et nähtavasti on pidu reede vastu pühapäeva. nagunii enne kolmapäeva ei pea metsa tööle minema. mingi kümnene punt poolnapsuseid linnaprouasid pidi ka vastu ööd siia kanti jõudma, need ka üle vaatama…

Meie peale ärge igaks juhuks lootma jääge, meil mehed juba pundis olemas. Aga Läti suht lähedal ju, sealt annab teil ikka mõne läti tädi sebida.

need mehed saadame triinu baari ja daamid maameestega sauna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pardifilee on nii eilne päev, muuhulgas on meil menüüs grillitud kammkarbid, tiigerkrevetid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Kui küsida tohib, siis kust toorainet hangite? Olen ka Eestis üritanud leida kammkarpe ja hiidkrevette. Aga on ainult külmutatud või siis sulataud kujul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pardifilee on nii eilne päev, muuhulgas on meil menüüs grillitud kammkarbid, tiigerkrevetid ja mõni homaar. Sul on ruumi areneda.

Kui küsida tohib, siis kust toorainet hangite? Olen ka Eestis üritanud leida kammkarpe ja hiidkrevette. Aga on ainult külmutatud või siis sulataud kujul.

Mul on üks tuttav ärikas, kes tellib kogu kalakraami Soomest, kui piisavalt varakult ette teatada, siis ikka saab ehk põhimõtteliselt lähen võtan tema külmikust. Eestist tõesti on neid keeruline leida. Ma ostan tema käest pidevalt ka kalamarja, samuti kõik pakendatud lõhetooted, mida Eestist ei julgegi enam osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üks tuttav ärikas, kes tellib kogu kalakraami Soomest, kui piisavalt varakult ette teatada, siis ikka saab ehk põhimõtteliselt lähen võtan tema külmikust. Eestist tõesti on neid keeruline leida. Ma ostan tema käest pidevalt ka kalamarja, samuti kõik pakendatud lõhetooted, mida Eestist ei julgegi enam osta.

Ehk siis ikkagi sulatatud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk siis ikkagi sulatatud…

Ausalt öelda, ei tea. Ma olen varem ka sulatatud kammkarpe grillinud ja mingit hullu maitsevahet värskega küll pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtsin just igaks juhuks haiguse nö ennetuseks veidi viina, ühe pitsi, kohe joon teise veel. Vahet pole, kas aitab, nii otsustasin ja midagi peab ju tegema. Veel viinast rääkides, siis viina-elupuu tõmmisega määrin selga ka, nii et viin on märksõna mul.
Samal ajal teen tule pliidi alla, ja hakka õunu tükeldama, et kuivama panna mingi ports. Kuna pliit on juba kuum praen omale suure sealihast šnitsli ja söön selle peedi-küüslaugu salatiga ära. Mees tuleb hiljem ja on kuskil teel juba söönud.
Kaks lastest pidid homme tulema.
Ostsin netist teatripiletid ka ära kuu lõpuks. Ja tellisin head(loodetavasti)kummikud omale ka.
Laupäeval teen suur plaadi õuna-purukooki, õunu on veel küll.
Lugesin oma teksti läbi ja mõtlesin, kui imelik on elu. Veel x a tagasi, kui lapsed olid kodus, ise rutiinis mehega, koolid ja muu, siis ei tulnud kõne allagi, et ma ei keeda korralikku toitu. See üks lihatükk ilma kartulita ja muuta tundubki imelik, kuna oleme alles esimest aastat mehega kodus. Jah, kui aastakümneid oled teinud täispaketti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli päris inetu praegu, kas see oli seoses selle nädala alguses oleva teemaga? Ma loodan, et pole.

raske depressioon ongi inetu. ma armastan perekooli juba aastaid ja tean, et inimesed on üldjuhul head, aga ikkagi, kui keegi oma talumatust elust kirjutab (anonüümselt, sest selliseid asju enda nime all kellelegi rääkida ei julge), siis ei ole ju palju paluda seda mitte inetuks nimetada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See üks lihatükk ilma kartulita ja muuta tundubki imelik, kuna oleme alles esimest aastat mehega kodus. Jah, kui aastakümneid oled teinud täispaketti.

tundub, et viin ka töötab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina lähen peale tööd poodi, torman koju, heal juhul jõuan midagi süüa, halvemal juhul torman kohe jälle minema, et poeg trennist ära tuua. Jõuan koju, teen süüa, koristan laga ära, vaidlen lastega, kes peab koeraga jalutama minema, lähen koeraga jalutama, veenan pool tundi poega, et ta nõudepesumasina tühjendaks, koristan köögi, kamandan lapsed magama, see protsess võtab aega 30-40 minutit. Kukun teleka ette diivanile ja hakkan vaatama telekast, kuidas inimestel on elu. Ilus hetk on saabunud.

Nii minu elu moodi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli päris inetu praegu, kas see oli seoses selle nädala alguses oleva teemaga? Ma loodan, et pole.

raske depressioon ongi inetu. ma armastan perekooli juba aastaid ja tean, et inimesed on üldjuhul head, aga ikkagi, kui keegi oma talumatust elust kirjutab (anonüümselt, sest selliseid asju enda nime all kellelegi rääkida ei julge), siis ei ole ju palju paluda seda mitte inetuks nimetada.

Ma pidasin seda naljaks tegelikult.
Aga kui see päriselt nii tõesti on, siis on kohutav! Ja ka minu suurimad vabandused!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on peo jaoks kõik väga hästi läbi mõeldud, sinu viinamarjad tunduvad miskipärast olevat erakordselt hapud.

Ehh, viinamari on pisut hapu küll – see Lamboghini Urus võiks ikkagi enda, mitte naabrimehe oma olla.
Aga ei jaksanud mina 220 tuhande eest autot osta ja pidin pea 3X odavama Land Roveriga leppima. Mis on Lambo kõrval aeglane nagu tigu.

Aga muidu, kus sa selle “kiire maasturiga” siis sõidad ka?
Pärast Kose Ristit ju tee suht kitsas ja vaid kaherealine…Panete vastassuunavööndis hullu, endal 10 inimest nagu silgud pütis, autos…???
Sest kolonn venib ju 90-95…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil on peo jaoks kõik väga hästi läbi mõeldud, sinu viinamarjad tunduvad miskipärast olevat erakordselt hapud.

Ehh, viinamari on pisut hapu küll – see Lamboghini Urus võiks ikkagi enda, mitte naabrimehe oma olla.

Aga ei jaksanud mina 220 tuhande eest autot osta ja pidin pea 3X odavama Land Roveriga leppima. Mis on Lambo kõrval aeglane nagu tigu.

Aga muidu, kus sa selle “kiire maasturiga” siis sõidad ka?

Pärast Kose Ristit ju tee suht kitsas ja vaid kaherealine…Panete vastassuunavööndis hullu, endal 10 inimest nagu silgud pütis, autos…???

Sest kolonn venib ju 90-95…

Kumb sa oled, Siiri või Viivi?
Mis maasturisse puutub, siis mina ei sõidagi, mind võetakse lihtsalt peale. Ja loomulikult läheme me sinna mitme autoga, osad on juba kohal, nii palju võiks ikka taipu olla, et selle peale tulla. Mul pole südalinnas elades ja töötades üldse autot vaja. Ega ma mingi ajuhälvik või muidu puudeline ole, kes ilma isikliku autota hakkama ei saa.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Mina täitsa mõistan sind ega tee reedesel õhtul mitte midagi. Olen niigi esmaspäevast saati tervislikel põhjustel kodus olnud ja puhkan täna ka niisama, kuna homsest lubasin korralikult tööl olla. Ei ole vaja igasuguste toimetustega ka reedeõhtuti nahast välja rabeleda. Olen ka lihtsalt täna rohkem perekooli lugemas kui muidu ja täna olen rohkem ka kommenteerinud. Söömisorgiat ka täna ei pea, kuna ilusaks- ja saledaks saamise eesmärgil, vaatan hoolega mida suust sisse ajan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ma mingi ajuhälvik või muidu puudeline ole,

Ma ei oleks selles nii kindel.

P.S. Kell neli pidide te ju kihutama hakkama?
Või sul pole seal pagassis, kuhu sind pressiti, muud teha, kui telefonis istuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ma mingi ajuhälvik või muidu puudeline ole,

Ma ei oleks selles nii kindel.

P.S. Kell neli pidide te ju kihutama hakkama?

Või sul pole seal pagassis, kuhu sind pressiti, muud teha, kui telefonis istuda?

Sul oleks nüüd aeg ravimid ära võtta. Või on olukord nii lootusetu, et nendest pole enam abi?
Funktsionaalse lugemisoskuse harjutamist pole sulle vist mõtet soovitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kyrie eleison, no see on tõesti juba nii maha käinud perekoolika väljend, et nutt tuleb peale.
Pigem räägi oma pardifileest ja kah oled tiba kaasaegsem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kyrie eleison, no see on tõesti juba nii maha käinud perekoolika väljend, et nutt tuleb peale.

Pigem räägi oma pardifileest ja kah oled tiba kaasaegsem.

No mõnel inimesel on kohe nii kõva pea, et kümnest samalaadsest soovitusest jääb väheks. Eks õpetajad peavadki kannatlikud olema ning üht ja sama asja nende vähese vaimse võimekusega õpilastele pidevalt üle kordama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mõnel inimesel on kohe nii kõva pea, et kümnest samalaadsest soovitusest jääb väheks. Eks õpetajad peavadki kannatlikud olema ning üht ja sama asja nende vähese vaimse võimekusega õpilastele pidevalt üle kordama.

Vaatasin, et sul sai täna ainult kolm tundi olla, 8.00, 9.00 ja 10.00 ja pärast seda hakkasid juba oma jahu suust välja ajama.
Või oled hoopiski töötu õpetaja ja 11.00 alles ärkasid?

Endiselt: kell 16.00 pidite 10nese kambaga sõitma hakkama`?
Kusjuures osad sellest kambast pidid juba ammu e. eile kohale jõudnud olema..?

P.S: Ega need “kiire maasturiga” vennad sind hoopiski maha pole jätnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

vastan siin vahelduseks teemale, et äkki tagasi rajale saada.
käin jalutamas, sest ilm on ilus, kuigi suht karge, teen joogat, mängin World of Warcrafti, loen raamatut ja joon paar õlut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirteel sõidate või? Mul mees saabus just Tartust Tallinna 2.20 oli aeg Gpsi wazel. Ega siis igalpool 90-ga sõita saanud. Aga tundub, et tegu sellise liiklejaga, kes kiiruskaamera ees otsib pidurit ja sellest möödudes ajab oma parema kodara pikalt sirgu. Mäo kandis kindlasti lapats põhja, et teistest mööda saada kuigi sealgi juba 90, aga see ununeb nii mõnelgi. Selliseid maanteel vaadates tundub tihti, et nende IQ pole jalanumbrist palju suurem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirteel sõidate või? Mul mees saabus just Tartust Tallinna 2.20 oli aeg Gpsi wazel. Ega siis igalpool 90-ga sõita saanud. Aga tundub, et tegu sellise liiklejaga, kes kiiruskaamera ees otsib pidurit ja sellest möödudes ajab oma parema kodara pikalt sirgu. Mäo kandis kindlasti lapats põhja, et teistest mööda saada kuigi sealgi juba 90, aga see ununeb nii mõnelgi. Selliseid maanteel vaadates tundub tihti, et nende IQ pole jalanumbrist palju suurem.

Tahad teema tavaliseks liiklusteemaliseks kätšiks muuta? Igav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
muumi_mamma

Jalutasin just 1,5 tundi. Nüüd on nii hea olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töölt sain reede puhul 1h varem ära. Käisin uues debenhamsis ja ostsin jõulupeoks kena outiti. Seejärel maniküür. Koju, kerge õhtusöök, punane sitsiilia vein, küünlad põlevad, vaatame mehega ringvaadet, üks laps koolis peol, teine teeb kodus piparkooke, varsti hakkan uusi grey anatoomia ja modern family osasid vaatama, siis magama. Ei midagi erilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hommikul käisin pojaga kohvikus lobisemas. siis käisin horteses ja sain omale pendula serbia kuused, millest ammu oli unistanud 50% soodukaga. hortes on mu maakoju poolel teel (väike liialdus) niisiis käisin panin kuused maha. mets oli nii vaikne ja ilus. kuused sobisid, nagu valatult. varaseid tulbisibulaid sain ka, need ka nüüd maas. tagasi tulles läksin mehele tööle vastu ja nüüd vedeleme koos diivanil. tõhus päev 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju joodikuid. Ikka vein ja vein, jooge mahla-sama hea!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest pidevast: “Noh, pidid ju sõitma hakkama juba?” norimisest aru. Tänapäeval on ju nutitelefonid. Kui inimene istub autos kōrvalistmel, miks ta ei tohiks siis reisi vältel Perekoolis olla?

On liba, siis on. Mis siin ilkuda ja “kahtlustada” pidevalt. Vähemalt on ilusaelu-Käo üllitisi põnevam lugeda kui 90% siinsetest teemadest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu