Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Ilusa elu reede õhtu

Postitas:
Kägu

No mina viisingi siis eile oma uue kleidi välja, ning praegu mõtlen, et poleks ikka pidanud ostma seda kleiti. Ma jõin ainukt veini, aga nii halb on olla 😀

No mis sa jood nii palju kui pea ei kanna?

Jah, ma mõtlesin ise ka 😀 Aga ma arvan, et asi on selles, et ma ei joogi eriti.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma oleksin äärepealt siia kirjutanud, kuidas mulle meeldib reedeti lihtsalt õlut juua, sest laupäeval saab magada ja korrakski ära unustada, et mulle on liiga palju sellel aastal elu ebaõnne kaela laotud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube on lugeda neid vanamuttide heietusi siin. Saaks aga peeti juua.

Ma väga ootan sinu “noore muti” heietusi ideaalsest reedeõhtust! Pole ainugi mis seal teil toimub siis – ..saaks aga mahvi kanepit vä? .. saaks sada jälgijat juurde oma persoonile kuskil internetiavaruses? .. saaks mida??

Tõesti tahaks teada mida noormutid reedeõhtuti teevad.

Tõsiselt peab kogu aeg midagi tarbima? Irooniline “noormutt” kisab küll ahastuse järele – joodiknaine, kes ei oska omale tegevust leida ilma, et klaas käeulatuses poleks ega suuda mõista, et elu ja tervist armastavad inimesed oskavad oma õhtuid ainetevabalt sisustada. Pole ju võimalik isegi koristada mitte, et vahepeal ei jooks/ei suitsetaks!?

Masendav tõesti! Pidasin kunagi teemat pundunud nägudega naistest laupäeva hommikuti poes puhtaks õeluseks, aga tundub, et toonane teemaalgataja teadis millest kirjutas.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellist asja ei tasuks isegi anonuumselt kirjutada. See on ju sama hull, kui et panin 2,5 promillise joobega tartust tallinna 66klubisse. On ikka prioriteedid, puhkusereis tahtsam kui elu. Hea et te veel autoga lendu ei tousnud, et lennukile j2rgi j6uda. Oh seda meeleheidet.

Tere!

Ei ole see võrreldav joobes peaga sõiduki juhtimisega. Seda taunin täielikult!

Ma ei ole ka n-ö (ebakindel) pühapäevasõitja: väga palju on autoga ringi liikumist. Seega üsna kogenud juht (kuigi vanus 30-ndates). Olen meesterahvastelt saanud komplimentegi (kes on kaassõitjateks olnud), et väga hästi sõidan.

Kui kunagi sõitma õppisin, siis esimeses sõidutunnis auto hüppas kohalt startides 🙂 /vahepeal harjutasin mehe sõbra autoga (kel manuaal).. / Teises sõidutunnis ei jõudnud õpetaja ära imestada, et kuidas see võimalik on..!? Kosteti: “Sõidad nagu vana (kogenud) mees!” 😀 (sõna-sõnalt) Seega suht kiiresti sain oskuse käppa.

Ja nagu eelnevalt sai öeldud, olen muidu igati eeskujulik liikleja (Sind lasen ka kenasti üle sebra, kui juhtud selle ees seisma; muidu siin Pk-s on ikka sajatatud neid “maasturijuhtidest naisi” kui matse, kes kasvõi üle varba sõidavad, aga üle tee inimesi ei lase :S)

Ainuke trahv, mille olen elu jooksul saanud, oli kollase tulega ristmiku ületamine (suht absurdne). Tartu linnas/ trahv: 40.-. Narva mäest üles sõites ja vasakule pööre (olin rivis viimane). Sealse kooli juures võttis politsei mu rajalt maha. Et neil oli kaamera üleval.. Selge siis.

Ja veel- muidugi olnuks meeleheide suur, kui oleksime lennukist maha jäänud!

Hea oli, et ise “sanga” hüppasin.. Mees isegi soovitas, et sõitku ma ise.. Tema on meil selline rahulik “küll jõuab” tüüpi. Ei oleks me siis kuhugi jõudnud (muig).

Tegemist oli mitmenädalase puhkusereisiga suht pingelisel ajal (töö mõistes).

Sai uut energiat kogutud edasitoimetamiseks ja tänaseks on seis kui öö ja päev erinev toonasega võrreldes (stressivaba) /tore oli meenutada/

Tänan lugemast! 🙂[/quote]

Aitah selgitamast! Kas politseile ka selline rullnokalik selgitus tunduks pohjendav. Sinu viga on see, et sa ei tunne liikluseeskirja. Uletad r66msalt ja uhkelt kovasti ettenahtud piirkiirust ja arvad, et ulekaigurajal jalakaija yle tee lubamine on autojuhi viisakuse kysimus. Hea et koik hasti laks.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hommikust

Meil oli tõesti äge nädalavahetus. Reede õhtul kohale saabudes jõudsime veel sada imet ära teha, magama läksime alles vastu hommikut, nii lõbus oli. Oeh, oleks te neid fotosid näinud, mida me seal sirvisime, üks kuju oli neil prominentsem kui teine – ja sellised kaadrid, et osasid pilte käisime omal ajal väljaspool Eestit ilmutamas, et viia Eesti meediasse lekkimise võimalus miinimumini. Tänaseks on neist intsidentidest möödas umbes 20 aastat ja ikka veel oleks päris hull, kui keegi need pildid avaldaks – paljud piltidel olevad kujud on ka täna veel nn VIPid. Oli ikka pöörane elu mul kunagi, mida täna on tore meenutada!

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen meesterahvastelt saanud komplimentegi (kes on kaassõitjateks olnud), et väga hästi sõidan.

“Sõidad nagu vana (kogenud) mees!

Miks see nii oluline on, et just mehed kiidavad? Naised ei julge sinuga üldse sõita?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitah selgitamast! Kas politseile ka selline rullnokalik selgitus tunduks pohjendav. Sinu viga on see, et sa ei tunne liikluseeskirja. Uletad r66msalt ja uhkelt kovasti ettenahtud piirkiirust ja arvad, et ulekaigurajal jalakaija yle tee lubamine on autojuhi viisakuse kysimus. Hea et koik hasti laks.

Appi, milline kuivik sa oled.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen meesterahvastelt saanud komplimentegi (kes on kaassõitjateks olnud), et väga hästi sõidan.

“Sõidad nagu vana (kogenud) mees!

Miks see nii oluline on, et just mehed kiidavad? Naised ei julge sinuga üldse sõita?

Terekest taas!
Muig 🙂

..ent- “oluline olema”- miks see nii oluline on? Pigem nentimine. Kuna naised pole selleteemalisi kiidusõnu avaldanud tõepoolest, heh! Ja kas peakski..naistel on muud huvid.. 😉
/nad mõlemad, soost olenemata, pigem leiavad selle kõrvalistuja kohal oleva käepideme üles :p ; millal Sina seda viimati kasutasid? 🙂 / Ma ise..äkki vanaisa Žigulli 05 manöövritel (A)

Nähtub ju siinses Perekooliski, kuidas Tänaku/Järveoja tegemistest/triumfidest kajastamist laidetakse.. Kuigi ainult Delfi avaribal need ju peamiselt ongi..ja väga tore! Ise loen alati suure õhina ja põnevusega & elan kaasa ning ei pea oma huvi tõttu ekstra spordi teemadeni lappama, vaid saan kohe end asjaga kurssi viidud (mis aktuaalne). /mul sõber on Toyotas mehaanik: nii saan ka üldisest olustikust eri paigus- loodus (kliima), hotellid ja muu melu- osa, mis neid kohapeal saadavad. Kogu rally karusselli saatel./

Okei, see selleks 🙂

Libedasõitu sooritasin kunagi kevadel Tartus Raadi kunstlikul jää(libeda)rajal. Seal seatakse sulle takistus ja nõks enne seda juhendaja viitab käega, kustpoolt takistusest mööduda.. (pluss tosin muud harjutust)
Meie 16-sest grupist 13 hakkasid takistusest möödudes piruetitama..ise ka ei usuks! Nii et ainult mina (N) ja 2 meest suutsime n-ö “kaine mõistuse” ja sihi säilitada 🙂 Otsetee näidatud suunal. Ja nii korduvalt (3 katset oli).
Teiste poiste hilisemaid katseid ei mäleta.

Asja tuuma juurde 🙂 : hilisemas elus oligi reaalne olukord, kus totaalne kiilasjää triiviski masina vägisi maanteekraavi suunas.. (mina taas piloodi rollis ja juhtumisi jälle meeskolleeg kõrvalistmel..), kui viimasel hetkel (kui ahhetamisest reaalsusse tagasi tulin), andsin tugevalt gaasi (mitte ei pidurdanud) ja nii päris ehmatavast olukorrast välja triivisime (praegugi meenutades tuli kananahk ihule :p)

Vot siis elukest.
Seda seika jutustab see mees tänini (muig)
Mul pigem ebamugav. Ei tunne end mingi kangelasena, pigem iga päev on ees ootamas erinavad nn. teemustrid. Tuleb lihtsalt täehelapanlik olla.
🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimasele: Sina, teemat laitnu!
Küllap ikka põhjusega.. !? /võid rõõmsalt lagedale laduda..me ka saame targemaks /
..ja see mind huvitaski*

Millised Su enda huvid on, kuidas vaba aega veedad/-te?

Töö on rahulik või intensiivne selle vaba aja kõrval”?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ilusa elu reede õhtu