Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 456 )

Teema: ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Postitas:
Kägu

Kes on reaalselt eestis hea ilusüstide tegija?  Oskab keegi soovitada, keda kellel hea silm ja oskab soovitada mida teha/mida mitte?

ntks Eda-Ines Ettit süstib, ta 40 ja nägu nii ilus ikka!?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40 aastaselt on paljud veel ilusad. Ja mina ei usu, et kõikidel üks ja sama süstija on. Mitmed tuntud inimesed käivad Marju Karini juures, samas tean mitut inimest, kes temaga üldse pole rahul. Kuulsustega ongi paljud süstijad palju püüdlikumad ja hoolikamad, tavakliendile võib pigem käega lüüa. Seega mina just ei läheks mingi kuulsuste süstija juurde, sest tavaliselt neil lühenevad visiidiajad ja tõusevad hinnad õige pea, samas sina ei pruugi sealt küll mingit parimat teenust saada. Minu arust näiteks Marju Kariniga on nii juba juhtunud.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40 aastaselt on paljud veel ilusad. Ja mina ei usu, et kõikidel üks ja sama süstija on. Mitmed tuntud inimesed käivad Marju Karini juures, samas tean mitut inimest, kes temaga üldse pole rahul. Kuulsustega ongi paljud süstijad palju püüdlikumad ja hoolikamad, tavakliendile võib pigem käega lüüa. Seega mina just ei läheks mingi kuulsuste süstija juurde, sest tavaliselt neil lühenevad visiidiajad ja tõusevad hinnad õige pea, samas sina ei pruugi sealt küll mingit parimat teenust saada. Minu arust näiteks Marju Kariniga on nii juba juhtunud.

Mõtlesin ise sama, et vaatavad kellega vaja ettevaatlikum olla…kas keegi oskab head kätt soovitada, kes ka tavainimesele oskab süste teha? 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ise sama, et vaatavad kellega vaja ettevaatlikum olla…kas keegi oskab head kätt soovitada, kes ka tavainimesele oskab süste teha? ????

Mina lähen nüüd Tiia Tamme juurde, sõbranna soovitas. Kuidas on, ei tea veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ise sama, et vaatavad kellega vaja ettevaatlikum olla…kas keegi oskab head kätt soovitada, kes ka tavainimesele oskab süste teha? ????

Mina lähen nüüd Tiia Tamme juurde, sõbranna soovitas. Kuidas on, ei tea veel.

Anna siis märku kuidas oli! 🙂 tahaks lasta kurjusekortsu ja mul suunurgad allavajunud (mul ongi selline kurb nägu kui ei naerata) ja krobeline lõug..

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tõusevad hinnad õige pea, samas sina ei pruugi sealt küll mingit parimat teenust saada. Minu arust näiteks Marju Kariniga on nii juba juhtunud.

Tema hinnad on vastupidi, odavamad kui teistel ikka, kohati lausa 35% odavamad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema hinnad on vastupidi, odavamad kui teistel ikka, kohati lausa 35% odavamad.

Eks oleneb, kellega võrrelda. Teiste õdedega võrreldes ei ole odavam, arstid tavaliselt teevad jah kallimalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema hinnad on vastupidi, odavamad kui teistel ikka, kohati lausa 35% odavamad.

Eks oleneb, kellega võrrelda. Teiste õdedega võrreldes ei ole odavam, arstid tavaliselt teevad jah kallimalt.

Kes need teised õed on? Googeldades küll kedagi odavamat ei ole leidnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need teised õed on? Googeldades küll kedagi odavamat ei ole leidnud..

Ütlesin, et sama hind teiste õdedega, mitte et odavam. Üldiselt on igal pool täitesüst 1 ml umbes 300 (natuke üles või alla) ja botox üks piirkond 150, kui mitu piirkonda koos, siis saab odavamalt. Paljudes kohtades on ka pakkumisi mõnikord. Botox läheb seal kõige kallimaks, kus on ühikuhind (mitte piirkonna hind), kui sulle just imeväikesed kogused ei mõju, siis on mõttekas just sinna minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et sama hind teiste õdedega, mitte et odavam. Üldiselt on igal pool täitesüst 1 ml umbes 300 (natuke üles või alla) ja botox üks piirkond 150, kui mitu piirkonda koos, siis saab odavamalt. Paljudes kohtades on ka pakkumisi mõnikord. Botox läheb seal kõige kallimaks, kus on ühikuhind (mitte piirkonna hind), kui sulle just imeväikesed kogused ei mõju, siis on mõttekas just sinna minna.

Kus ta sama on-lausa 100 eur per süst odavam.

Juvederm Voluma 280.- Facelines 385.-

Botox 125.- Facelines 189.-  jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et sama hind teiste õdedega, mitte et odavam. Üldiselt on igal pool täitesüst 1 ml umbes 300 (natuke üles või alla) ja botox üks piirkond 150, kui mitu piirkonda koos, siis saab odavamalt. Paljudes kohtades on ka pakkumisi mõnikord. Botox läheb seal kõige kallimaks, kus on ühikuhind (mitte piirkonna hind), kui sulle just imeväikesed kogused ei mõju, siis on mõttekas just sinna minna.

Kus ta sama on-lausa 100 eur per süst odavam.

Juvederm Voluma 280.- Facelines 385.-

Botox 125.- Facelines 189.- jne.

Kas käib arutelu et kas marjukarinil odavam?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas otsite odavat teenust või otsite head tegijat? Odav ja kvaliteetne kahjuks kokku ei käi. Vigade parandus on ajakulukas ja läheb hiljem oluliselt kallimaks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas käib arutelu et kas marjukarinil odavam?

Üks just väitis, et ei ole, aga on küll.

Ja sinu probleem oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ta sama on-lausa 100 eur per süst odavam. Juvederm Voluma 280.- Facelines 385.- Botox 125.- Facelines 189.- jne.

Nendes kallimates kohtades teeb arst süste, arsti süstid on kallimad. Marju Karin on õde ja kui teistes kohtades õed teevad, on sama hinnaklass. Seega pole ta odavam teistest õdedest, küll aga arstidest, kelle teenus on igal pool kallim. Seda ütlesin juba ennegi. Samas ei pruugi õed halvemini süstida, mul on endal halb kogemus hoopis arstiga, kes süstis kaela täiteainet valesti ja terve kael oli krobeline. Seda pidin käima kaks korda lahustamas, sest see krobelisus ei kadunud ka kahe aastaga ära. Teine tegija ütles, et sügavamale oleks pidanud süstima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on reaalselt eestis hea ilusüstide tegija? Oskab keegi soovitada, keda kellel hea silm ja oskab soovitada mida teha/mida mitte?

ntks Eda-Ines Ettit süstib, ta 40 ja nägu nii ilus ikka!?

40-kümneselt on paljudel nägu veel sile, eriti kui mõistlik meik peale panna, võib 25 välja näha. uued meigikreemid täidavad kortse nii hästi et ei ole jumestuskreemigi peale vaja. ma enne 50 ei süstiks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendes kallimates kohtades teeb arst süste, arsti süstid on kallimad. Marju Karin on õde ja kui teistes kohtades õed teevad, on sama hinnaklass.

Pole facelines mingit arsti, jäta nüüd. Ebanik kohtades pole mingeid arste, aga hinnad kõrgemad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad vist mingi teise kliinikuga sassi..Olen ammune Faceline klient, teen botoxit ja süstib arst – Siim Shneider.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad vist mingi teise kliinikuga sassi..Olen ammune Faceline klient, teen botoxit ja süstib arst – Siim Shneider.

Siim ei tee mingit täitesüsti, Hedi teeb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et sama hind teiste õdedega, mitte et odavam. Üldiselt on igal pool täitesüst 1 ml umbes 300 (natuke üles või alla) ja botox üks piirkond 150, kui mitu piirkonda koos, siis saab odavamalt. Paljudes kohtades on ka pakkumisi mõnikord. Botox läheb seal kõige kallimaks, kus on ühikuhind (mitte piirkonna hind), kui sulle just imeväikesed kogused ei mõju, siis on mõttekas just sinna minna.

Kus ta sama on-lausa 100 eur per süst odavam.

Juvederm Voluma 280.- Facelines 385.-

Botox 125.- Facelines 189.- jne.

Isegi igasugu Ämeerika jänkud nagu Hugh Hefneri lesk võtavad omal võltsi välja ja teie nüüd siis süstite.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas käib arutelu et kas marjukarinil odavam?

Kas nime ei peaks lahku kirjutama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi igasugu Ämeerika jänkud nagu Hugh Hefneri lesk võtavad omal võltsi välja ja teie nüüd siis süstite.

Ka sinul tuleks kasuks väheke viisakam välja näha.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eilses Pealtnägijas oli üks noormees nagu väga hoiatav näide sel teemal…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eilses Pealtnägijas oli üks noormees nagu väga hoiatav näide sel teemal…

jah, nõustun, et sellises mahus ja nii noorelt juba, on too much.

Aga igas iluvaldkonnas on äärmusi. Kui teha kõike mõistlikkuse piires ja kaunilt, siis on tulemus seda väärt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilukirurgia grupi looja nägi ka väga võlts välja, minu arust oli enne oma muutmisi kenam. Aga ise kindlasti arvab, et nüüd on väga ilus. Minu jaoks on selle lõuajoone täiustamisega liiga mehelikuks nägu läinud, see juhtub paljudel, kes hakkavad paremat näoovaali endale tegema. Huuled suureks ja lõuajoon konkreetsemaks ja ongi mehelik nägu valmis. Nina ka ei olnud väga õnnestunud. Meil siin ikka ei osata hästi nina teha, tee mis tahad.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ilukirurgia grupi looja nägi ka väga võlts välja, minu arust oli enne oma muutmisi kenam. Aga ise kindlasti arvab, et nüüd on väga ilus. Minu jaoks on selle lõuajoone täiustamisega liiga mehelikuks nägu läinud, see juhtub paljudel, kes hakkavad paremat näoovaali endale tegema. Huuled suureks ja lõuajoon konkreetsemaks ja ongi mehelik nägu valmis. Nina ka ei olnud väga õnnestunud. Meil siin ikka ei osata hästi nina teha, tee mis tahad.

Ma olen sinuga täiesti nõus, see pealtnägija saade küll ilusaid töid ei kajastanud. Süstide ja lõikuste tulemused ei  peaks ikka näost kohe näha olema.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sinuga täiesti nõus, see pealtnägija saade küll ilusaid töid ei kajastanud. Süstide ja lõikuste tulemused ei  peaks ikka näost kohe näha olema.

See ei olnudki ju saate eesmärk, vaid just näidata, kuidas juba noorena hullu pannakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sinuga täiesti nõus, see pealtnägija saade küll ilusaid töid ei kajastanud. Süstide ja lõikuste tulemused ei peaks ikka näost kohe näha olema.

See ei olnudki ju saate eesmärk, vaid just näidata, kuidas juba noorena hullu pannakse.

Miks neid asju üldse ilusüstideks nimetatakse, kui need teevad inimesest paistes bomši.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid asju üldse ilusüstideks nimetatakse, kui need teevad inimesest paistes bomši.

Normaalses koguses ei tee midagi, silub veidi kortse ja ennetab uute teket. Aga need kaks näidet olid ka minu arvates valitud sellised, et noori veidi ehmataada. Sellest poisist oli mul kohe eriti kahju. Kui ebakindel peab olema, et 13 aastaselt uurida mingeid jooni, mis su näos on. Mul on ka 13 aastane poiss, no temal on küll täiesti savi, milline ta nägu üldse on ja ta ei tuleks selle pealegi, et endale vabatahtlikult mõne süsti laseks teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid asju üldse ilusüstideks nimetatakse, kui need teevad inimesest paistes bomši.

Normaalses koguses ei tee midagi, silub veidi kortse ja ennetab uute teket. Aga need kaks näidet olid ka minu arvates valitud sellised, et noori veidi ehmataada. Sellest poisist oli mul kohe eriti kahju. Kui ebakindel peab olema, et 13 aastaselt uurida mingeid jooni, mis su näos on. Mul on ka 13 aastane poiss, no temal on küll täiesti savi, milline ta nägu üldse on ja ta ei tuleks selle pealegi, et endale vabatahtlikult mõne süsti laseks teha.

Mu poeg on 18 ja ta ei mõtleks iialgi mingite ilusüstide peale. Ja no, miks peakski?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu poeg on 18 ja ta ei mõtleks iialgi mingite ilusüstide peale. Ja no, miks peakski?

Ma saan aru, et tegemist oli homoseksuaalse poisiga, kes hoolib rohkem oma välimusest. Aga ikkagi 13 aastaselt ei hakka ka kõige ebakindlam neiu tavaliselt oma nägu uurima, et mingid jooned on, vaja süstida. See ei ole väga normaalne. Selle poisiga on tõesti midagi tõsist lahti, et juba alaealisena tahab teha jumal teab mis protseduure, talle oli tehtud kulmude tõstmist, täitesüste jne. Selleks on ju vaja ka raha, siin saab olla vaid see variant, et vanemad on toetanud seda tegevust. Miks ometi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 456 )


Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?