Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 456 )

Teema: ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Postitas:
Kägu

Jälle see maakaks sõimaja platsis!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ei näita, kui käekotid algavad 2000 ja jalanõud 500? Normaalne ohmu oled ikka.

loomulikult on selline mõtetu ost valik, mitte mingi tohutu võimalus. Võiksin iga kell osta nii ühte kui teist, aga ei tee seda iial – ennem annetan kuskile või lähen reisile. Kõne alla tuleks ka näiteks kalli sisustuseseme ost, kui see on ühtlasi ka vajalik ja kasutatav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loomulikult on selline mõtetu ost valik, mitte mingi tohutu võimalus. Võiksin iga kell osta nii ühte kui teist, aga ei tee seda iial – ennem annetan kuskile või lähen reisile. Kõne alla tuleks ka näiteks kalli sisustuseseme ost, kui see on ühtlasi ka vajalik ja kasutatav.

Ehh, sellised inimesed ei pea valima koti, kalli sisustueseme ja reisi vahel. Nad saavad kõike lubada ilma ühest või teisest loobumata.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loomulikult on selline mõtetu ost valik, mitte mingi tohutu võimalus. Võiksin iga kell osta nii ühte kui teist, aga ei tee seda iial – ennem annetan kuskile või lähen reisile.

Miks mõtettu? Seepärast ongi tegu staatuse sümbolitega, et igaüks seda lubada ei saa.

Chanel kott maksab alates sinna 5000 kanti. Mõnele on see sama väike summa, kui sulle su odav 100 eurot maksev kott.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilulõikused pole staatuse sümbol, vaid sümbol madalast enesehinnangust ja suurtest kompleksidest. Enda eest hoolitseb normaalne inimene teistmoodi – peseb regulaarselt, toitub tervislikult, teeb trenni, käib regulaarselt juuksuris, hoiab küüned ja naha korras, riided on terved, kortsuvabad ja puhtad jne. Ilukirurgiat saab endale lubada iga keskmist ja isegi alla selle palka teeniv eestlane. See pole mingi ostujõu näitaja. Samamoodi nagu ei näita ostujõudu brändiriided või BMW-d. Tegu on valikutega. Kõige jõukamad inimesed, keda mina lähedalt tean, ei näita oma erilist staatust kuidagi välja, vaid oskavad rahaga targasti ümber käia.

Kohe näha, et madalapalgaline sõna võtmas. Eesti keskmine palk alla 1400 neto, mediaan oluliselt vähem. Ilule kulub kuus 200 kindlasti, BMW liisingule 800.

Soovitan haridusteed jätkata, et rohkem lollusi ei genereerils.

Vahepeal võtsid sõna ka teised inimesed, aga täpsustan oma mõtet. Igaüks saab seda elustiili endale lubada – vaata neid luksusautosid magalarajoonides ja kassapidajaid originaal Chanelidega, kel huuled punni süstitud. Elatakse välise kuvandi nimel, kasvõi magatakse raha eest rikaste vanameestega, võetakse perelt ja sõpradelt suuri võlgu, varastatakse jne, et seda fassaadi hoida. Päriselt rikas inimene investeerib oma rahad. Teda ei huvita see fassaad. Meie Eesti süstijatel ei ole mõtet end maailma “rikaste ja ilusatega” võrrelda, kuna te olete lihtsalt aguliplikad nende kõrval. Ükskõik kui palju te end ei süsti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt rikas inimene investeerib oma rahad. Teda ei huvita see fassaad.

Seda arvad sina. Ilus naine hellitab alati ennast ilusate ning kalliste asjadega. Vaata, mida kannavad rikkad ja ilusad. Sinu probleem on selles, et sa ei tuvasta ja erista brände, seepärast sellist jama suust välja ajadki.

Kus sa neid Chanel kottidega kassapidajaid näed? Ma usun, et sa ei tee originaalil ja võltsil isegi vahet.

Ma ei ela ega liigu magalarajoonis. Seda oskad ilmselgelt sina paremini rääkida, millised luksautod seal liiguvad. Ennegi Perekooli naiste jutust tuvastatud, et paljude jaoks on luksauto mingi odav 20 tuhat maksev pereauto.

 

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, sellised inimesed ei pea valima koti, kalli sisustueseme ja reisi vahel. Nad saavad kõike lubada ilma ühest või teisest loobumata.

Ehh, jälle keegi, kelle pähe ei mahu, et kõik päriselt ka EI TAHA endale mingit nõmedat maitselagedat kotti…  Ei pea midagi valima, see sinu unelmate kott pole valikute hulgas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, jälle keegi, kelle pähe ei mahu, et kõik päriselt ka EI TAHA endale mingit nõmedat maitselagedat kotti…  Ei pea midagi valima, see sinu unelmate kott pole valikute hulgas.

Nõme ja maitselage? Pigem oled sina nõme ja maitselage oma 5-eurose märsiga.

Aga vahet pole. sina nagunii sinna ei küündikski nii et ole oma liistude juures hall mass edasi 😀

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga inimese jaoks ei olegi see elu lõpuni potentsiaal ûldse oluline.

Mida vanemaks inimene saab, seda olulisem on tema jaoks leida püsima jääv suhe.

Mida vanemaks inimene (naine) saab, seda enam peaks talle olema selge, et omavanuse või vanema mehe kõrval tuleb suure tõenäosusega viimased 10 (kui mitte eohkem) aastat üksi elada. Puhtstatistiliselt suur tõenäosus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt nõus. Enamasti on nendel pardihuultel väga madal enesehinnang ja muud kehaga seotud probleemid.

Maailma rikkamal self-made miljardäril või?

https://www.hola.com/us/celebrities/20211125312015/fans-think-kylie-jenner-is-having-a-baby-boy/

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailma rikkamal self-made miljardäril või? https://www.hola.com/us/celebrities/20211125312015/fans-think-kylie-jenner-is-having-a-baby-boy/

Teenage miljonäri pidasin silmas.

Kim Kardashianil ka sinu arust väga madal enesehinnang? Vaene Kim!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailma rikkamal self-made miljardäril või?

Teenage miljonäri pidasin silmas.

Kim Kardashianil ka sinu arust väga madal enesehinnang? Vaene Kim!

No aga vaata lähemalt, mida need Kim ja Co oma välimusega teinud on– kogu see kamp on ju kulmudest varbaotsteni silikooni täis süstitud. Rikkad? Jah. Ilusad? Maitseasi.

Peamine on siiski see, et nad mitte kunagi oma välimusega rahul ei ole. Ikka on vaja seda kuskilt otsast tuunida, kannikatesse või põsesarnadesse silikooni süstides. Enesega rahulolev naine sellise jamaga ei tegele.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga vaata lähemalt, mida need Kim ja Co oma välimusega teinud on– kogu see kamp on ju kulmudest varbaotsteni silikooni täis süstitud. Rikkad? Jah. Ilusad? Maitseasi. Peamine on siiski see, et nad mitte kunagi oma välimusega rahul ei ole. Ikka on vaja seda kuskilt otsast tuunida, kannikatesse või põsesarnadesse silikooni süstides. Enesega rahulolev naine sellise jamaga ei tegele.

Just! Need naised ei ole iseendaga rahul. Vastasel juhul nad ju ei teeks kõiki neid asju, mida nad endaga teevad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida vanemaks inimene (naine) saab, seda enam peaks talle olema selge, et omavanuse või vanema mehe kõrval tuleb suure tõenäosusega viimased 10 (kui mitte eohkem) aastat üksi elada. Puhtstatistiliselt suur tõenäosus.

Ja sina arvad tõsiselt, et naisest 16 aastat noorem mees, ehk siis näiteks 54-aastane mees jääb 70-aastase naise kõrvale, ja kuni naise surmani?

On küll ilus ja helge mõelda siirast, truust, elu lõpuni kestvast armastusest sellise vanusevahega inimeste puhul, aga tead sa reaalselt mõnda sellist paari? Maailmas ehk mõni üksik ikka leiduks.

Tõenäosus, et 70-aastased koos vananevad ja saavad veel mitmeid aastaid koos olla, on ikka oluliselt suurem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt rikas inimene investeerib oma rahad. Teda ei huvita see fassaad.

Seda arvad sina. Ilus naine hellitab alati ennast ilusate ning kalliste asjadega. Vaata, mida kannavad rikkad ja ilusad. Sinu probleem on selles, et sa ei tuvasta ja erista brände, seepärast sellist jama suust välja ajadki.

Kus sa neid Chanel kottidega kassapidajaid näed? Ma usun, et sa ei tee originaalil ja võltsil isegi vahet.

Ma ei ela ega liigu magalarajoonis. Seda oskad ilmselgelt sina paremini rääkida, millised luksautod seal liiguvad. Ennegi Perekooli naiste jutust tuvastatud, et paljude jaoks on luksauto mingi odav 20 tuhat maksev pereauto.

Ma ei ole see, keda tsiteerid, aga arvan ka, et tead asju natukene valesti. Minu tutvusringkonnas on paar miljonäri. Mu sugulane – keskealine naisterahvas, pole iial mingeid süste ega iluoppe teinud. Ei kavatse ka! Mitmetuhandelisi käekotte tal ei ole. Sõidab ca 35 000 eurot maksva autoga. Sageli ühiskondliku transpordiga. Elab korteris – küll ilusas ja uues, aga siiski… Sa ei näe tema külje mitte ainsatki bling-bling asja.

Oma raha on teenud 100% ise, mitte pole päranduseks saanud. Pole ka rikast meest. Ta on välimuselt tavaline, eesti naine, sisemuselt haritud, tark ja töökas. Pole mitte iialgi uhkeldanud oma rikkuse ega saavutustega.

Teine tuttav. Eesti mõistes püstirikas. Elab korteris. Autot ei oma. Eelistab käia palju jala. Kui vaja liigub ühiskondliku transpordiga. Riides käib… Noh, ütleme nii, et me oleme tihti käinud koos second handis. Ja ta ei ole see kunsti inimese tüüp, kes otsib sealt mingeid haruldasi vintage asju, vaid ostab täiesti tavalisi, praktilisi hilpe. Ütleb, et tavapoes on riided mõttetult kallid.

Need, keda sina kirjeldad, on aga pesueht wannabid, kes pingutavad endil vere ninast välja, et teistele midagi näidata. See ongi eesmärk omaette. Enamikel juhtudel ei ehi nad end oma sulgedega, vaid oma järje peal issi või boyfriendi rahakotiga.

Mitte ükski haritud ja intelligentne naine ei aja suust välja sellist möga nagu sina! Sellise maneeriga on need tibid, kes on rikka mehe aksessuaarid. Sellised kusevad teistele kõrge kaarega pähe, arvates, et 5 000-eurone käekott tõstab nad hallist massist kõrgemale. Seda jätkub aga ainult nii kauaks, kuni sponsor nad ilusama ja noorema vastu välja vahetab.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just! Need naised ei ole iseendaga rahul. Vastasel juhul nad ju ei teeks kõiki neid asju, mida nad endaga teevad.

Enesega rahulolu ei puutu asjasse. Need naised teenivad oma välimusega raha. Täpselt samamoodi kuulub enda tuunimine staaride ameti juurde, sest muidu nad ei saaks mingeid rolle või laval esineda. Ei tasu neid tavainimesega võrrelda, sest protseduurid on nende ameti lahutamatu osa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enesega rahulolu ei puutu asjasse. Need naised teenivad oma välimusega raha. Täpselt samamoodi kuulub enda tuunimine staaride ameti juurde, sest muidu nad ei saaks mingeid rolle või laval esineda. Ei tasu neid tavainimesega võrrelda, sest protseduurid on nende ameti lahutamatu osa.

Just. Ja väga ilusad naised on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ükski haritud ja intelligentne naine ei aja suust välja sellist möga nagu sina! Sellise maneeriga on need tibid, kes on rikka mehe aksessuaarid. Sellised kusevad teistele kõrge kaarega pähe, arvates, et 5 000-eurone käekott tõstab nad hallist massist kõrgemale. Seda jätkub aga ainult nii kauaks, kuni sponsor nad ilusama ja noorema vastu välja vahetab.

Ei ole ma mingi rikka mehe aksessuaar. Olen pigem nagu see sinu miljonärist sugulane, kes huvitub välisest. Aa okei, korteris ma ei ela.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde. Selle asemel on investeerivad nemad oma ettevõtetesse, elamustesse ja elavad suhteliselt keskmise inimese elu. Karoli müüs isegi maja maha ja elab korteris, kuna lapse ja väikese koeraga pole maja vaja. Kes oskab raha kasutada, kes mitte. Lõpuks on asi rahatarkuses, mitte ostujõus. Enesehinnangus loomulikult ka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde. Selle asemel on investeerivad nemad oma ettevõtetesse, elamustesse ja elavad suhteliselt keskmise inimese elu. Karoli müüs isegi maja maha ja elab korteris, kuna lapse ja väikese koeraga pole maja vaja. Kes oskab raha kasutada, kes mitte. Lõpuks on asi rahatarkuses, mitte ostujõus. Enesehinnangus loomulikult ka.

Üks neist on 30.a, teine 38.a.

Ilmselgelt nad veel ei süsti end.

Tunnen neist kordades rikkamaid inimesi ning nende riided, jalanõud, aksessuaarid ning autod on ikka Eesti mõistes väga kallid. Nad on muidugi 50-ndates ka.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks neist on 30.a, teine 38.a. Ilmselgelt nad veel ei süsti end. Tunnen neist kordades rikkamaid inimesi ning nende riided, jalanõud, aksessuaarid ning autod on ikka Eesti mõistes väga kallid. Nad on muidugi 50-ndates ka.

Kõigil pole ju vaja mingit beibe välimust, kes ei teeni välimusega raha. Nende naiste elus ei muutuks mitte midagi, kui nad oleks kole kui öö ja ei muutu ka siis midagi, kui nad ennast ei tea kelleks tuunivad. Sellest riietekultusest ma üldse midagi ei räägiks, kallid riided ei tee kedagi ilusamaks. Kristel Kruustük käib tagasihoidlikult riides ja on ikka kena naine. Kui ta endale mingisuguse 10 000 eurot maksva koti hangiks, ta ei muutuks sellest kuidagi kaunimaks ja kuna ta on mõistlik naine, siis ta sellist lollust ka ei tee. Riided ja kallid autod on täielik Ida-Euroopa teema. Meelelahutajatel on teine teema, nemad teenivad välimusega raha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde. Selle asemel on investeerivad nemad oma ettevõtetesse, elamustesse ja elavad suhteliselt keskmise inimese elu. Karoli müüs isegi maja maha ja elab korteris, kuna lapse ja väikese koeraga pole maja vaja. Kes oskab raha kasutada, kes mitte. Lõpuks on asi rahatarkuses, mitte ostujõus. Enesehinnangus loomulikult ka.

Üks neist on 30.a, teine 38.a.

Ilmselgelt nad veel ei süsti end.

Tunnen neist kordades rikkamaid inimesi ning nende riided, jalanõud, aksessuaarid ning autod on ikka Eesti mõistes väga kallid. Nad on muidugi 50-ndates ka.

Ei ole Kristel 30. Karoli on veel mõned kuud 38, aga botuliinisüstidega alustataksegi 30date alguses, täitesüstidega veidi hiljem. Sina muidugi tunned kordades rikkaimaid inimesi, ilmselt varsti oma madala enesekindluse kummutamiseks juba vaat et maailma rikkaimaid. Ometigi istud siin Perekoolis ja vaidled juba ei tea mitmendat päeva vaeste kägudega, kes sinu sõnul elavad magalarajoonis ja endale midagi lubada ei jaksa. Pehmelt öeldes kahtlen, et isegi veidi üle keskmise palga teeniv inimene Sind heaks tuttavaks soovib ja Sulle avaldab palju tal mingi asja peale kulunud on või kas ja kui palju ta end süstib. 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina muidugi tunned kordades rikkaimaid inimesi, ilmselt varsti oma madala enesekindluse kummutamiseks juba vaat et maailma rikkaimaid. Ometigi istud siin Perekoolis ja vaidled juba ei tea mitmendat päeva vaeste kägudega, kes sinu sõnul elavad magalarajoonis ja endale midagi lubada ei jaksa. Pehmelt öeldes kahtlen, et isegi veidi üle keskmise palga teeniv inimene Sind heaks tuttavaks soovib ja Sulle avaldab palju tal mingi asja peale kulunud on või kas ja kui palju ta end süstib. ????

Minu enesekindlusega on kõik hästi. Mis nende inimeste tundmises siis imelikku, Eesti on ju väike. Sõbranna käest ju ikka küsid, kui midagi ilusat näed. Kuna olen disainerasjadest viimased 30 aastat lugu pidanud, siis tean hinnaklassi niigi.

Perekool on mu nõrkus tõesti-ja see on meil naistekaistumistel ka teemaks ning nad norivad mind sellega koguaeg 😀

Sõbrad on mul head ning pikaaegsed, nii väga rikkad kui madalapalgalised. Ise olen Eesti mõistes kindlasti rikas, aga väljendan seda vaid Perekoolis, sest siin on osa inimesi, kes käivad lihtsalt närvidele. Tavaelus peetakse mind inimeseks, keda raha pole ära rikkunud ning austatakse väga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ükski haritud ja intelligentne naine ei aja suust välja sellist möga nagu sina! Sellise maneeriga on need tibid, kes on rikka mehe aksessuaarid. Sellised kusevad teistele kõrge kaarega pähe, arvates, et 5 000-eurone käekott tõstab nad hallist massist kõrgemale. Seda jätkub aga ainult nii kauaks, kuni sponsor nad ilusama ja noorema vastu välja vahetab.

Ei ole ma mingi rikka mehe aksessuaar. Olen pigem nagu see sinu miljonärist sugulane, kes huvitub välisest. Aa okei, korteris ma ei ela.

Ja, kes sind sponsoreerib? Rikkaks saamiseks on ajusid vaja. Mitte ükski naisterahvas, kes on osanud OMA AJUDEGA saada rikkaks, ei praali niimoodi lasteaia tasemel nagu sina. Tark ja intelligentne naine ei madalda teisi sookaaslasi ega sõima neid maakaks.

Kas on võimalik, et päeval tark ja edukas ärinaine muutub õhtu rumalaks matsiplikaks, kes perekoolis klähvib? Ei!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde. Selle asemel on investeerivad nemad oma ettevõtetesse, elamustesse ja elavad suhteliselt keskmise inimese elu. Karoli müüs isegi maja maha ja elab korteris, kuna lapse ja väikese koeraga pole maja vaja. Kes oskab raha kasutada, kes mitte. Lõpuks on asi rahatarkuses, mitte ostujõus. Enesehinnangus loomulikult ka.

Olgem ausad, Kruustük on liiga noor veel (ja kena) ning Hindriks – ei kommenteeri parem :).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde. Selle asemel on investeerivad nemad oma ettevõtetesse, elamustesse ja elavad suhteliselt keskmise inimese elu. Karoli müüs isegi maja maha ja elab korteris, kuna lapse ja väikese koeraga pole maja vaja. Kes oskab raha kasutada, kes mitte. Lõpuks on asi rahatarkuses, mitte ostujõus. Enesehinnangus loomulikult ka.

Olgem ausad, Kruustük on liiga noor veel (ja kena) ning Hindriks – ei kommenteeri parem :).

Minu silmale mõlemad väga ilusad naised. Keegi kirjutas, et Ida-Euroopa teema ja sellega kipun nõustuma. Enda tutvusringkonnas harrastavad selliseid asju ka pigem slaavitarid.  Kunagi ma imetlesin, et slaavi naised on ilusad, aga nüüd on nad nii ühte nägu läinud ja rõivad ka kõik samad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu silmale mõlemad väga ilusad naised. Keegi kirjutas, et Ida-Euroopa teema ja sellega kipun nõustuma. Enda tutvusringkonnas harrastavad selliseid asju ka pigem slaavitarid.  Kunagi ma imetlesin, et slaavi naised on ilusad, aga nüüd on nad nii ühte nägu läinud ja rõivad ka kõik samad.

Slaavi naiste omapära on olnud läbi aegade maitsetus ja liialdamine kõige välisega (meik, riided jne). Lääne naised pööravad samuti välisele rõhku (eriti jōukad), aga teevad seda nii, et ei karju näkku. Ülinaiivne arvata, et ilulõikused ja -süstid on vaid slaavlaste pärusmaa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina arvad tõsiselt, et naisest 16 aastat noorem mees, ehk siis näiteks 54-aastane mees jääb 70-aastase naise kõrvale, ja kuni naise surmani?

Pole seda ju kordagi väitnud. Ütlesin päris selgelt, et iga naise jaoks ei ole suhte puhul peamine prioriteet olla koos kuni surmani.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde.

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole. Paar Bentley’t – ära aja naerma.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole. Paar Bentley’t – ära aja naerma.

Aga miks mitte? Võtad 5 aastat järjest igal aastal 100 000 dividendi, ostad kinnisvara, 10 aasta pärast oled miljonär nagu naksti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 456 )


Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?