Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Näitan 6 postitust - vahemik 451 kuni 456 (kokku 456 )

Teema: ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde.

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole. Paar Bentley’t – ära aja naerma.

Karoli on ettevõtja juba gümnaasiumi lõpuklassist saadik, lisaks on ta tänu oma väga targale isale maast madalast osanud investeerida ja sellega aktiivselt tegelenud. Ta saab 39, seega 20a investeerimist ja mingi “mõttetu” ettevõte, millel on muide töötajad ja kontorid väga mitmes erinevas riigis, mis selles registris ei kajastu (Singapur, Hispaania, Saksamaa, Portugal jne). Ma ei tea ja pole küsinud palju tal täpselt kusagile raha paigutatud on, pole viisakas sellistest asjadest rääkida. Ausalt pole isegi varem mõelnud sellele. Aga kui mina, lihtne IT-arendaja olen suutnud 7a normaalse elu kõrvalt ja ilma koonerdamata erinevatesse varaklassidesse investeerides koguda endale 6-kohalise portfelli, siis ma millegipärast absoluutselt ei kahtle, et temal on see juba ammu 7 või 8-kohaline. Ainuüksi tema korter (laenuvaba) on  päris väärtuslik. Tema puhul aga raha kulutamine edeneb aeglasema tempoga kui teenimine, kuna ta teeb koguaeg tööd või koolitab end.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sugulane on Karoli Hindriks ja lähedalt tean ka Kristel Kruustüki. Kumbki ei süsti end, kuigi tegu on miljonäridega, kes saaksid end Kardashianideks muundada, garderoobi igal hooajal luksusbrändide rõivaid täis osta ja paar Bentley’t ka juurde.

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole. Paar Bentley’t – ära aja naerma.

Karoli on ettevõtja juba gümnaasiumi lõpuklassist saadik, lisaks on ta tänu oma väga targale isale maast madalast osanud investeerida ja sellega aktiivselt tegelenud. Ta saab 39, seega 20a investeerimist ja mingi “mõttetu” ettevõte, millel on muide töötajad ja kontorid väga mitmes erinevas riigis, mis selles registris ei kajastu (Singapur, Hispaania, Saksamaa, Portugal jne). Ma ei tea ja pole küsinud palju tal täpselt kusagile raha paigutatud on, pole viisakas sellistest asjadest rääkida. Ausalt pole isegi varem mõelnud sellele. Aga kui mina, lihtne IT-arendaja olen suutnud 7a normaalse elu kõrvalt ja ilma koonerdamata erinevatesse varaklassidesse investeerides koguda endale 6-kohalise portfelli, siis ma millegipärast absoluutselt ei kahtle, et temal on see juba ammu 7 või 8-kohaline. Ainuüksi tema korter (laenuvaba) on päris väärtuslik. Tema puhul aga raha kulutamine edeneb aeglasema tempoga kui teenimine, kuna ta teeb koguaeg tööd või koolitab end.

Laenuvaba korter Tallinnas on kûll kõva miljonäri tunnus.  Kahtlemata tubli inimene, aga ära nüüd üle pinguta, eksju ????.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole. Paar Bentley’t – ära aja naerma.

Aga miks mitte? Võtad 5 aastat järjest igal aastal 100 000 dividendi, ostad kinnisvara, 10 aasta pärast oled miljonär nagu naksti.

Mhmh, nigu naksti. Kohe näha, et kõvad ettevõtjad siin koos ????.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hindriks oma ca 1 milj aastakäibega ja alla 20 töötajaga firmaga kindlasti mingi miljonär pole.

See jutt on küll täielik jura. Kui googeldaksid minu firma aastakäivet, siis see oleks 100 000 ja 1 töötaja. Reaalsuses on tegu kinnisvara rendiga ning laenuvaba aluskapital 2 000 000+

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhmh, nigu naksti. Kohe näha, et kõvad ettevõtjad siin koos ????.

500 000 dividendi kinnisvarasse pööritatult annab 10 aasta jooksul 300 tuhat tulu + kinnisvara väärtuse tõus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhmh, nigu naksti. Kohe näha, et kõvad ettevõtjad siin koos ????.

Maxima koristaja in da house. Shit,  sul peaks ikka väga piinlik oma rumaluse pärast olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 451 kuni 456 (kokku 456 )


Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?