Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 456 )

Teema: ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?

Postitas:
Kägu

Miks neid asju üldse ilusüstideks nimetatakse, kui need teevad inimesest paistes bomši. Rate this item:Submit Rating+10

Sa ise oled vast tavaline vananeja, kui nii lolle küsimusi esitad.

 

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks on ju vaja ka raha, siin saab olla vaid see variant, et vanemad on toetanud seda tegevust. Miks ometi.

Ei välistaks ka rahakat sugar daddy’t.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid asju üldse ilusüstideks nimetatakse, kui need teevad inimesest paistes bomši. Rate this item:Submit Rating+10

Sa ise oled vast tavaline vananeja, kui nii lolle küsimusi esitad.

Kas “tavaline vananeja”olla on midagi imelikku või häbiväärset?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas “tavaline vananeja”olla on midagi imelikku või häbiväärset?

Tänapäeval on enda eest hoolitsemine (ilusüstid, lõikused)staatuse sümbol.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas “tavaline vananeja”olla on midagi imelikku või häbiväärset?

Tänapäeval on enda eest hoolitsemine (ilusüstid, lõikused)staatuse sümbol.

Aa, sa oled see sama neiu, kes ühes hiljutises huulte süstimise teemas imelikku juttu ajas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, sa oled see sama neiu, kes ühes hiljutises huulte süstimise teemas imelikku juttu ajas.

Õnneks isegi ei tea, millest sa räägid.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on enda eest hoolitsemine (ilusüstid, lõikused)staatuse sümbol. Aa, sa oled see sama neiu, kes ühes hiljutises huulte süstimise teemas imelikku juttu ajas.

Seda rääkisid saates arstid, et see positsioneerib sind ühiskonnas. Ostujõud ja see, et saad seda endale lubada. Sa ei vaadanud saadet?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda rääkisid saates arstid, et see positsioneerib sind ühiskonnas. Ostujõud ja see, et saad seda endale lubada. Sa ei vaadanud saadet?

Nemad peavad muidugi seda rääkima, sest neil on kliente vaja. Neid süstijaid on juba nagu kirjusid koeri, muidugi peab rääkima, et see on kõigile kohustuslik tegevus. 1 ml täitematerjali maksab 100 eurot, inimeselt küsitakse 300 eurot, viie minutiga 200 eurot teenitud. See on ju väga hea teenistus. Üks tuntud kirurg tegi minu jaoks oma margi küll täis, kui rääkis, et mehed ei vanane eriti, aga naised küll, nemad peavad tingimata ennast lõikama, muidu sind polegi olemas. Endal olid buldogipõsed ja oli endaga igati rahul, aga naine seda muidugi olla ei tohi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad peavad muidugi seda rääkima, sest neil on kliente vaja. Neid süstijaid on juba nagu kirjusid koeri, muidugi peab rääkima, et see on kõigile kohustuslik tegevus. 1 ml täitematerjali maksab 100 eurot, inimeselt küsitakse 300 eurot, viie minutiga 200 eurot teenitud. See on ju väga hea teenistus.

Inimesed koolitavad end sadade tuhandete eest. Ruumi rent viisakas kohas maksab juba 7000.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed koolitavad end sadade tuhandete eest. Ruumi rent viisakas kohas maksab juba 7000.

Lisaks, et mingi 2000 endale töötasuks maksta, on ettevõtte kulu 3500 jne jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas “tavaline vananeja”olla on midagi imelikku või häbiväärset?

Tänapäeval on enda eest hoolitsemine (ilusüstid, lõikused)staatuse sümbol.

Teise Eesti hulgas võibolla tõesti. Normaalne, kõrge enesehinnanguga naine ennast ei süsti ega lõigu.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, et mingi 2000 endale töötasuks maksta, on ettevõtte kulu 3500 jne jne.

Mis see siia puutub, teised ettevõtjad peavad samamoodi maksma ja neil on kulud. Ja iga süstija neid sadu tuhandeid pole küll enda koolitamiseks kulutanud. Õpivad tasuta õeks, teevad paar koolitust ja lähebki äri lahti. See arst, kes Pealtnägijas oli, teeb ise süstimise koolitusi ja teenib veel ka sellega päris hästi. Aga viimasel ajal on neid süstijaid ülipalju, selge see, et tekib ka konkurents.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, et mingi 2000 endale töötasuks maksta, on ettevõtte kulu 3500 jne jne.

Ettvõtjad võtavad dividende, ei maksa kõike endale palgana, milleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed koolitavad end sadade tuhandete eest. Ruumi rent viisakas kohas maksab juba 7000.

Mõni süstija teeb 15 minutiga ühe kliendi keskmise summaga 300 eurot, ehk siis 1200 eurot tund. Kui 10 tundi päevas niimoodi vuhid, on käive 12 000. Suuremal osal muidugi pole lihtsalt kliente nii palju, aga tean neid süstijaid küll, kes 10 000+ kuus teenivad, plastikakirurgid teenivad rohkemgi. Selge see, et peab rääkima, et kõik peavad ennast süstima ja lõikuma, ma räägiks ka, kust muidu need kliendid siis tulevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise Eesti hulgas võibolla tõesti. Normaalne, kõrge enesehinnanguga naine ennast ei süsti ega lõigu.

Vot see oli nüüd küll päeva nali! Pea kõik maailma tuntud nägudest süstib ja lõigub end. Isegi mehed, naistest rääkimata. Teine eesti oled sina.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ei soovi ennast paiste süstida, siis ma järelikult olen teine Eesti, kes ei saa seda endale lubada? Ok, võtan teadmiseks.

Iluteenindajate sooduspakkumiste grupis saab pidevalt näha seda esimest Eestit, kellel lehvik ripsmete küljes ja huuled punnis, aga nägu vinne täis.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks meessoost ilukirg rääkis mingis ammuses telesaates 40+ naistest nii inetult, et lausa imelik, kui talle veel mõni klient on jäänud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks meessoost ilukirg rääkis mingis ammuses telesaates 40+ naistest nii inetult, et lausa imelik, kui talle veel mõni klient on jäänud.

Jah, kui nina lõikasin, siis tema välistasin selle jutu pärast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on tõesti tulus äri, aga samas ka päris närvesööv. Minusugune kohusetundlik pabistaja ja muretseja ei suudaks sellist tööd iialgi teha. Peab olema kûlma närvi ja oskust end välja lülitada. Muidu mõtled 24h, kas mõnda klienti hull tervisehäda ei taba süstiõhtul, -ööl. Jõukamate klientide puhul peab olema valmis kulukaks kohtusaagaks jne. Mõni äpardunud töö võib hävitada hetkega kogu sissetuleku. Vaatan, et ka MK investeerib hoolega, eks maandab riske. No ei ole ala, kus tahaksin/suudaksin tegutseda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et ka MK investeerib hoolega, eks maandab riske. No ei ole ala, kus tahaksin/suudaksin tegutseda.

Kui raha nii palju ja endal kodu ning kallis auto olemas, siis iga inimene investeerib. Niisama raha ju seisma ei jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ei soovi ennast paiste süstida, siis ma järelikult olen teine Eesti, kes ei saa seda endale lubada? Ok, võtan teadmiseks.

Ehk maailma tuntud ilusad naised on kõik end paiste süstinud? Lopez, Jolie, Madonna jne. Sul on ikka tõsine viha ilusate inimeste vastu. Ilmselt oled silmapaistmatu, keda ka kohendamine ei aitaks.

 

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ei soovi ennast paiste süstida, siis ma järelikult olen teine Eesti, kes ei saa seda endale lubada? Ok, võtan teadmiseks.

Ehk maailma tuntud ilusad naised on kõik end paiste süstinud? Lopez, Jolie, Madonna jne. Sul on ikka tõsine viha ilusate inimeste vastu. Ilmselt oled silmapaistmatu, keda ka kohendamine ei aitaks.

Võibolla tõesti. Tundub, et sina tead paremini, mis ma olen.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk maailma tuntud ilusad naised on kõik end paiste süstinud? Lopez, Jolie, Madonna jne.

Madonna näeb juba päris hull välja küll.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas “tavaline vananeja”olla on midagi imelikku või häbiväärset?

Tänapäeval on enda eest hoolitsemine (ilusüstid, lõikused)staatuse sümbol.

Teise Eesti hulgas võibolla tõesti. Normaalne, kõrge enesehinnanguga naine ennast ei süsti ega lõigu.

Seosetu jutt – et kui kellelgi on madal enesehinnang on ta kohe teine Eesti? Sa ei tea, mis teine Eesti tähendab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna näeb juba päris hull välja küll.

Iga kell ilusam, kui suvaline 60-aastane perekooli moor.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et ka MK investeerib hoolega, eks maandab riske. No ei ole ala, kus tahaksin/suudaksin tegutseda.

Kui raha nii palju ja endal kodu ning kallis auto olemas, siis iga inimene investeerib. Niisama raha ju seisma ei jäta.

Riske maandab sellegipoolest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riske maandab sellegipoolest.

Arusaadav, tal hakkab endal ka see süstimine juba lappama minema, kümne aasta pärast tema juurde ei julge keegi enam tulla. Muidugi tuleb siis praegu viimast võtta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed koolitavad end sadade tuhandete eest. Ruumi rent viisakas kohas maksab juba 7000.

Ma olen hea meelega see 7000 eest ruumi rendile andja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riske maandab sellegipoolest.

Ei saa su jutust aru. Mina investeerin ka ühe osana väärtpaberite ja kinnisvara kõrval kunsti. Ma ei saa aru, mis riskide mandamine see täpselt on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen hea meelega see 7000 eest ruumi rendile andja.

No aga sa ei ole ju. Sul pole niipalju varagi, et sellist kinnisvara endale soetada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 456 )


Esileht Ilu ilusüstid – kes süstib eesti tuntuid inimesi?