Esileht Ilu Ilusüstid, plastiline kirurgia

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Ilusüstid, plastiline kirurgia

Postitas:

Neljakümnesed naised, milliseid iluprotseduure olete endale lasknud teha, mis on silmnähtavalt teie välimust nooruslikumaks muutnud, millega jäite rahule, mis oleks võinud olemata ka olla. Saan ise kohe neljakümneseks ja kuigi veel väga kortsus ei ole, mõtlen vaikselt, et võiks ikka juubeliks natuke värskem välja näha. Klassika on vist botox, aga kuidas täitesüstid mõjusid? Viimased on vist kallimad, kas tasuvad oma hinda ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ema 50a ning käib aastas korra M. Karini juures süste tegemas. Näeb loomulik välja ning ta ise väga rahu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

botoxi süste olen teinud laubale, muud mitte. Kuna olen selline äge grimassitaja, siis on botoxist ses suhtes kasu, et vähemalt mingi aeg puudub võimalus kortse ise juurde tekitada. Lõikuste peale ei mõtle, arst ütles, et ka täitesüstide järele ei näe vajadust. Olen 40.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaal
N44

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasknud teha botoxit kurjusekortsu ja täitesüste põsesarnade juurde.
Tulemus on loomulik ja mina peegelpildiga rahul
N 47

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülalaugude op. Väga rahul, ilme hoopis värskem. Saan kohe 40.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suunurgad , kurjusekorts süstitud + mesoniidid.
Olen hakanud vaikselt uurima ringlõikuse kohta. Tahaks väga kellegagi ,kel tehtud rääkida. Kui suur oli muutus, nii ei taha,et karjub näkku, aga rippuvaid põski ka enam ei taha. Kaua ja milline on paranemisperiood? Ning mis oluliseim- kas tulemus on püsiv tõesti 8 ja rohkem aastat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 09:45; 04.02 13:05; 05.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suunurgad , kurjusekorts süstitud + mesoniidid.

Olen hakanud vaikselt uurima ringlõikuse kohta. Tahaks väga kellegagi ,kel tehtud rääkida. Kui suur oli muutus, nii ei taha,et karjub näkku, aga rippuvaid põski ka enam ei taha. Kaua ja milline on paranemisperiood? Ning mis oluliseim- kas tulemus on püsiv tõesti 8 ja rohkem aastat?

olen ka mesoniitide peale mõelnud. kas oli abi sellest protseduurist? kas olid püsivad niidid või sulasid ajaga ära? kas mingeid komplikatsioone ei tekkinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:18; 05.02 12:12; 05.02 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud minu hinnangul tõhus, eriti selle raha eest. Tekkis tagasilööke, osad niidid tuli uuesti panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 09:45; 04.02 13:05; 05.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemiste silmalaugude opp, väga rahul, kahandas aastaid väljanägemise osas päris tublisti. Kirurg Mart Eller. Seejärel tegi ta mulle Dysport süstid kurjusekortsu. Ei olnud rahul, tekitas ptoosi ehk silmalau allavajumise (üsna märgatava). Tema juurde süstima enam ei lähe.
Järgmisel korral tegin uuesti Dysporti kurjusekortsule. Rahul, hästi tehtud, püsis kauem kui eelmisel korral ja ei mingit laugude allavajet. Kirurg Janno Atna.
Täitesüstid kurjusekortsule ja nina-suunurga vaole. Ei ole rahul. Kurjusekortsu kõrvale naha alla tekkisid täitmisega “vorstid”, ehk siis kortsud joonistuvad nüüd veel paremini välja kui enne, kuna süvendi kõrval on kõrgendik. Suunurkadest vasaku poolega olen rahul, korts on miinimumini kadunud, aga parema poolega pole rahul, sest seal on korts lihtsalt endise sirgjoone asemel kergelt sik-sakiliseks muutunud. Tehtud med. õe poolt Pärnus Dermcorrecti kabinetis (neiu nime ei tea), ei soovita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemiste silmalaugude opp, väga rahul, kahandas aastaid väljanägemise osas päris tublisti. Kirurg Mart Eller. Seejärel tegi ta mulle Dysport süstid kurjusekortsu. Ei olnud rahul, tekitas ptoosi ehk silmalau allavajumise (üsna märgatava). Tema juurde süstima enam ei lähe.

Järgmisel korral tegin uuesti Dysporti kurjusekortsule. Rahul, hästi tehtud, püsis kauem kui eelmisel korral ja ei mingit laugude allavajet. Kirurg Janno Atna.

Täitesüstid kurjusekortsule ja nina-suunurga vaole. Ei ole rahul. Kurjusekortsu kõrvale naha alla tekkisid täitmisega “vorstid”, ehk siis kortsud joonistuvad nüüd veel paremini välja kui enne, kuna süvendi kõrval on kõrgendik. Suunurkadest vasaku poolega olen rahul, korts on miinimumini kadunud, aga parema poolega pole rahul, sest seal on korts lihtsalt endise sirgjoone asemel kergelt sik-sakiliseks muutunud. Tehtud med. õe poolt Pärnus Dermcorrecti kabinetis (neiu nime ei tea), ei soovita.

See on küll üsna jube, 50% tehtust on vussi läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga tglt lähebki ca 50% vussi. sama siin + umbes pool raha on tuulde lennanud. teiste säästmiseks võin kirja panna. biorevitalisatsioon-täiest mõttetu protseduur, süstimisest sain ainult suure sinika põsele ja kasu pole mingisugust, tavapärase niisutava kreemiga saaks sama tulemuse. botox laubale-kuna mul hea tegija, siis lauge ta kunagi alla ei lase, teeb nii et laup jääb liikuvaks, aga kortsud kaovad. imeline tulemus minu raske lauba kohta, miinuseks see et tulemus kestab vähe 2-3 kuud.
fotonoorendus-hea protseduur, kõik pigmendilaigud kaovad, näolt oleks nagu kogu viimaste aastate raskus pühitud.
täitesüstid juvederm põskedele – üldiselt tulemus ilus, aga taas lühiajaline ca 3 kuud ilus, siis hakkab ära vajuma.
tallinna tegijate kohta ütlen et kõik on enam vähem, va üks proua kirurg viimsist, kes rikkus ära mu rinnad ja süstis vorbid mu näole ning minu kaebuste peale hakkas mind lihtsalt halvustama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:18; 05.02 12:12; 05.02 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ikkagi kuulda opi kohta lugusid. Keda soovitate? Dr Sellend näiteks?

Mesoniitidest veel nii palju, et kui vaadata internetist before-after pilte, siis seal on tõesti vahe näha, enda puhul paraku sellist muutust ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 09:45; 04.02 13:05; 05.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ikkagi kuulda opi kohta lugusid. Keda soovitate? Dr Sellend näiteks?

Mesoniitidest veel nii palju, et kui vaadata internetist before-after pilte, siis seal on tõesti vahe näha, enda puhul paraku sellist muutust ei näe.

mina ei julgeks kapitaalselt lahtilõikamisega liftigut teha.
laseksin panna shilouette niidid, need on täiesti teise ülesehitusega kui mesoniidid, pealegi on nende mõju eluaegne, 10 aasta pärast võid juurde pingutada. seega näolihaseid ja karkassi toetaks shilouette ja peenikeste kortsude ja lisatäitmise jaoks kasutaks oma rasva süstimist.
tulemus jääks palju loomulikum. need ümberlõikatud näod on kaugele näha.
ma ei tea kas oled realself kasutaja, aga seal on palju head kirjutatud nende niitide kohta.
https://www.realself.com/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:18; 05.02 12:12; 05.02 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin fotonoorendusel, ei märka küll mingit efekti. Natuke on punetus vähenenud, aga kuna see oli niigi üsna tagasihoidlik ja meigiga mittenähtav, siis ei oska öelda, kas see 400 eurot läks asja ette või mitte. Keegi teine küll midagi aru ei saa. Botoxit olen ka süstinud, ka ei märganud erilist efekti. Laugusid olen lõiganud, sellest oli kasu küll. Üheksa aastat oli silmadealune ilus, kotid kadunud ja kortse ei olnud, nüüd nagu vaatan, et hakkab tagasi tulema. Kindel plaan oli neid kauapüsivaid niite panna, nüüd veidi kahtlen, äkki lasen kohe facelifti teha. Hydrate’i lasksin ka süstida, ei saanud mingist mõjust aru. Samas kõik need tegijad ütlevad, et oma vanuse kohta on mu nahk väga heas seisus, äkki siis ennetavalt on need asjad siiski veidi mõjunud, ei tea. Otseselt vussi pole midagi läinud, lihtsalt efekt on mõne asja puhul vähene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 08:07; 08.02 14:52; 08.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on teinud hüaluroonhappegeel süsti, kortsude täitmiseks, öelge palun, kas pärast protseduuri esines ka kõrvalnähte? Hull punetus, paistetus jne Plaan minna tegema niiöelda lõunapausil. Või oleks siiski pigem vaja vaba päev ja ka järgmine päev kodus istuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:49; 08.02 15:29; 09.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on teinud hüaluroonhappegeel süsti, kortsude täitmiseks, öelge palun, kas pärast protseduuri esines ka kõrvalnähte? Hull punetus, paistetus jne Plaan minna tegema niiöelda lõunapausil. Või oleks siiski pigem vaja vaba päev ja ka järgmine päev kodus istuda.

Ma ei tea, kas on sama asi, aga üks selline niisutav geel jäi alguses naha alla nagu väike pärlirida, need väikesed kupud imendusid paari päevaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 08:07; 08.02 14:52; 08.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, see peaks olema sama teema jah, niisutav geel.. Kas oli kohe silmatorkav, see pärlirida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:49; 08.02 15:29; 09.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, see peaks olema sama teema jah, niisutav geel.. Kas oli kohe silmatorkav, see pärlirida?

Oli ikka küll jah. Mul tehti kaelale ja dekolteepiirkonnale, seda oli võimalik varjata, aga kodus kohe laps küsis, et mis sinuga juhtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 08:07; 08.02 14:52; 08.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale botoxi süste oli meeletu peavalu ja selline tunne, nagu oleks äge gripp tabanud, aga ilma köha, nohu ja kurguvaluta. Järgmine päev oli kõik korras. Kortsud hakkasid taanduma umbes nädala pärast, seega veidi läheb aega, et mõju välja tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, kes viitsis vastata. Eks lähen käin ka ära, loodan parimat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:49; 08.02 15:29; 09.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teinud botoxit ja nad eelnevalt kirjeldati, siis esimene päev võib olla mõningane gripitunne.. aga kui käisin teistkordselt tegemas, siis taolist tunnet enam pole.
olen süstinud huuli ja põsesarnasid. huuli olen kahetsenud ja lasin preparaadi eemaldada, põsesarnasid mitte. hetkel võin öelda, et olen oma välimusega rahul, käin endiselt süstimas põsesarnasid ja botoxit tegemas. plaanis ka nina iluoperatsioonile minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:16; 24.02 17:56; 25.02 09:48; 25.02 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua pärast ülalugude oppi ei tohi arvutit vaadata, raamatut lugeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIks te lasete endale mürki naha alla süstida? Miks inimesed ometi ei või välja näha nii nagu loodud? Kas 40-50-selt peab ikka 20-30-se moodi olema? Järjest rohkem mõeldakse igasugu iluprotseduure välja, sest see on hea äri.

Ikka võivad inimesed välja näha nii nagu loodud – õnneks keegi vägisi süstima ega silmalauge lõikuma ei tule sul kui sa ei taha:) 50-aastane ei anna kuidagi 20-aastase mõõtu välja kahjuks, süsti palju tahad.
Aga teemasse ka – olen teinud ülalaugude lõikuse 3 aastat tagasi ja viimased 4 aastat lasknud kord aastas nina-suuvagusid süstida. Jõusaalis käin ka. Näen välja nagu hoolitsetud 50-aastane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane ei anna kuidagi 20-aastase mõõtu välja kahjuks

Miks kahjuks? Kas see on mingi õnnetus või ebaedu või häbiasi või kuritegu või misasi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama võib küsida – miks inimesed ennast meigivad, värvivad juukseid, küüsi, käivad koolitustel või täiustavad ennast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:16; 24.02 17:56; 25.02 09:48; 25.02 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama võib küsida – miks inimesed ennast meigivad, värvivad juukseid, küüsi, käivad koolitustel või täiustavad ennast?

Koolituste mõte on ikka enda teadmiste täiendamine, mõistuse arendamine – igati kiiduväärne ja mõttekas tegevus. Enda välimuse eest hoolitsemine on samuti tervitatav, kui tehakse niisuguseid asju, mis inimkeha ei riku, nt meikimine ja soengud ja muu taoline.

Samas igasugune lõikumine ja süstimine on minu arust juba liialdamine, eriti nii noore inimese puhul nagu neljakümnesed. Ok, silmalaugude lõikus on vahel vajalik juba nägemise tõttu ja paljudel sünnitanud naistel võib olla kehal nö pöördumatuid kahjustusi, mida muidu korda ei saa. Ja vahel on looduse vingerpussid – kas siis olematu rind naisterahval või eriliselt kõver ja kole nina. Selliste asjade korrigeerimine tundub põhjendatud.

Aga nö keskmise (suhteliselt) noore inimese täitesüstid, ringlõikused jms invaaiivne värk on minu jaoks ikkagi liialdamine. Asi õnnestub juhul, kui tehtud on nii, et keegi aru ei saa, aga mis on sellisel juhul kogu asja mõte? Ja kui ei õnnestu, pole kas tulemust üldse või on tulemus ülepingutatud ja siis käivadki ringi sellised “plastnägudega” isendid, kes vahel ajavad lausa hirmu peale.

Mul on üks töökaaslane, 50 ringis naine. Ilmselt laseb ka süste teha ja midagi on ta lõigata lasknud, no minu arust on teda ligidalt üsna jube vaadata. Koridori teisest otsast – palun.

Aga see on puhtalt mu isiklik arvamus. Mina enda kallal retsida ei laseks. Ja millised kõik need lõigatud inimesed veel 80selt välja näevad… Iga kell eelistan oma loomulikult kortsulise näoga armsat vanaema.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 05:29; 25.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tee oma teema ja jahu seal. Miks sa sellesse teemasse moraalitsema tuled?
PS mind ei huvita su vanaema, miks sa temast siin jahud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endiselt ei saa aru, miks sisemaailma tohib arendada/täiustada/paremaks muuta, aga välimust mitte..
juuste värvimine rikub väga juukseid, küünte värvimine ka, nagu ka meikimine.

vanaduses näeme kõik kortsus ja vanad välja – eranditult! pole veel sellist ilusüsti, mis nooruse tagasi toob.
ja see, et sul on keegi töökaaslane, kes on ülesüstitud, siis see on halb näide.
kas sa tead, kui palju tegelikult naisi süstib ja teeb endale ilulõikusi? TUHANDEID!

SEEGA…
ära too vabandusi, mis on sulle mugavamad 🙂 lõpetad meikimine, juuste värvimine ja enda harimine ning tule siia tagasi 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:16; 24.02 17:56; 25.02 09:48; 25.02 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks mõni ennast nii puudutatuna tunneb, et kohe rünnakule asub? Üllatus-üllatus: siin on koht, kus kõik võivad vabalt arvamust avaldada.

Kordan veel: asi õnnestub juhul, kui tehtud on nii, et keegi aru ei saa, aga mis on sellisel juhul kogu asja mõte?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 05:29; 25.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Ilusüstid, plastiline kirurgia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.