Esileht Ilu Ilusüstid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Ilusüstid

Postitas:
Kägu

Tere!

Milliseid ilusüste olete teinud? Kaua tulemus püsib ja palju tasute? Kas käite kindla tegija juures.

Lihtsalt uurin huvi pärast. Endal ka varsti plaan minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata Fb gruppi “Ilukirurgia”. Seal on pildid, soovitused, arutelud sellel teemal maa ja ilm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastas käin jah, sellest ajast, kui 50 sain. Enne polnud vajadust, aga nüüd iga aasta tuleb mingi probleem juurde.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes Evelin Võigemasti süstib või mida talle tehtud on, et noorena Õnnes olid korralikud vaod kulmude vahel, aga nüüd vanemana sile nagu beebi pepu, samas ei näe välja nagu punnis kumminägu. Väga hea töö, kiidan tegijat.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

es Evelin Võigemasti süstib või mida talle tehtud on, et noorena Õnnes olid korralikud vaod kulmude vahel, aga nüüd vanemana sile nagu beebi pepu, samas ei näe välja nagu punnis kumminägu. Väga hea töö, kiidan tegijat.

Sellise vao teeb sirgeks botox ja botox ei tee ju punni. Punni teeb täidisega liialdamine, aga selleks tuleb seda sinna ikka mehemoodi uhada, nii 10 ml ja iga natukese aja tagant. 1 ml ei paista kuidagi väljagi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise vao teeb sirgeks botox ja botox ei tee ju punni. Punni teeb täidisega liialdamine, aga selleks tuleb seda sinna ikka mehemoodi uhada, nii 10 ml ja iga natukese aja tagant. 1 ml ei paista kuidagi väljagi.

Väga rumal jutt. Miks 10 ml? Otsaette?

Kulmuvaheline vagu kindlasti botoxiga korda ei saa-alla tuleb täitesüst teha ja peale botox. Kulmudevahelisele kortsule mõjub botox.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga rumal jutt. Miks 10 ml? Otsaette? Kulmuvaheline vagu kindlasti botoxiga korda ei saa-alla tuleb täitesüst teha ja peale botox. Kulmudevahelisele kortsule mõjub botox.

Sinu enda jutt on rumal. Üks küsis, miks pole Võigemast punnis. Ühe kortsu ärakaotamisest ei lähegi ju keegi punni ja ei ole iga kord vaja küll veel täidet teha, paljudel läheb kurjusekorts sirgeks ka ainult botoxist. Aga et punni minna nagu Madonna, tuleb üle näo suurtes kogustes süstida.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu enda jutt on rumal. Üks küsis, miks pole Võigemast punnis. Ühe kortsu ärakaotamisest ei lähegi ju keegi punni ja ei ole iga kord vaja küll veel täidet teha, paljudel läheb kurjusekorts sirgeks ka ainult botoxist. Aga et punni minna nagu Madonna, tuleb üle näo suurtes kogustes süstida.

Vaevalt ta kulmudevahelise kortsu punnisüstimisest rääkis.

Kui on vagu, ei aita ainult botox. ole normaalne. Täide alla, botox peale.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on vagu, ei aita ainult botox. ole normaalne. Täide alla, botox peale.

Võigemast oli siis noor, kui ta süstima hakkas ja mingit väga sügavat vagu tal ei olnud. Minul oli umbes samasugune ja ei ole olnud vaja täidist sinna panna.

Kes Evelin Võigemasti süstib või mida talle tehtud on, et noorena Õnnes olid korralikud vaod kulmude vahel, aga nüüd vanemana sile nagu beebi pepu, samas ei näe välja nagu punnis kumminägu.

Selle kommentaari peale rääkisin mina punnisüstimisest. Millest sinu arvates see inimene siis rääkis? Midagi muud peale kurjusekortsu Võigemastil siis veel süstida ei olnud.

Vaevalt ta kulmudevahelise kortsu punnisüstimisest rääkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle kommentaari peale rääkisin mina punnisüstimisest. Millest sinu arvates see inimene siis rääkis? Midagi muud peale kurjusekortsu Võigemastil siis veel süstida ei olnud.

Millal siis? Siis tal oli vagu. Nüüd ta on 41 ja sile. Kõvasti on muud ka süstida, et sile olla.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal siis? Siis tal oli vagu. Nüüd ta on 41 ja sile. Kõvasti on muud ka süstida, et sile olla.

See vagu oli tal üle 10 aasta tagasi, äkki 15. Kui selle botoxiga regulaarselt ära silud, siis see ju ei süvene. 41 ei tähenda, et igalt poolt oleks ära vajunud ja oleks suures koguses vaja süstida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botox võtab kulmude vahelt vao ära küll, ei ole tingimata täidist vaja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 2 korda käinud, lasin siis botoxit teha kurjusekortsu ja silmade ümbrus. Viimati käisin novembris ja maksis 250euri, käin Mari Laasma juures. Esimene kord käisin mais ja siis oktoobriks oli mõju läinud. Nüüd aga kui viimasest süstist on möödas 5 kuud, siis veel kulmu kortsutada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 2 korda käinud, lasin siis botoxit teha kurjusekortsu ja silmade ümbrus. Viimati käisin novembris ja maksis 250euri, käin Mari Laasma juures. Esimene kord käisin mais ja siis oktoobriks oli mõju läinud. Nüüd aga kui viimasest süstist on möödas 5 kuud, siis veel kulmu kortsutada ei saa.

Jube vähe ikka püsib????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube vähe ikka püsib????

Viis kuud on ikka päris hästi, mõnel ei mõju üldse või on mõjuaeg kuu või paar.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandage asjatundmatute küsimuste pärast, olen veel alla 30 ja hetkel ei kujutaks ettegi, et teen kunagi ilusüste. Aga mis tähendab, et E. Võigemast alustas noorelt?  Kujutasin ette, et ta on 50-aastane ning tõesti näeb hea välja. Aga ta on 41!!! Kui vanalt siis naised süstima hakkavad? Ja miks? Kas alates 30a on see allakäik tõesti nii kiire?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandage asjatundmatute küsimuste pärast, olen veel alla 30 ja hetkel ei kujutaks ettegi, et teen kunagi ilusüste. Aga mis tähendab, et E. Võigemast alustas noorelt?  Kujutasin ette, et ta on 50-aastane ning tõesti näeb hea välja. Aga ta on 41!!! Kui vanalt siis naised süstima hakkavad? Ja miks? Kas alates 30a on see allakäik tõesti nii kiire?

Botoxiga alustatakse umbes 25 . Täitesüstidega 40-ndates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandage asjatundmatute küsimuste pärast, olen veel alla 30 ja hetkel ei kujutaks ettegi, et teen kunagi ilusüste. Aga mis tähendab, et E. Võigemast alustas noorelt? Kujutasin ette, et ta on 50-aastane ning tõesti näeb hea välja. Aga ta on 41!!! Kui vanalt siis naised süstima hakkavad? Ja miks? Kas alates 30a on see allakäik tõesti nii kiire?

Pole tal mingit allakäiku, lihtsalt oli kurjusekorts, mis mõnel tuleb üsna noorelt. Mõnel on silmakotid juba kolmekümneselt vms, see on lihtsalt eripära. Väga saledad inimesed lähevad näost ka kiiremini kortsu. Näiteks hertsoginna Catherine on 40, aga oli ka mõned aastad tagasi päris kortsus, siis hakkas süstima ja on ilus edasi. Mammiliku kehaehitusega naised on küll näost siledamad, aga sale keha on jällegi nooruslikum. 50 Võigemast küll välja ei näe, see on tugev liialdus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen teinud nii täitesüste kui botoxit. Botox püsib tõesti vähem, aga samas on ka odavam, kui täide.

Täitesüste olen teinud nii huultesse (ei meeldinud, enam ei tee), põsesarnadesse, silmade alla, kui nina ja suu vahelisse vakku, selle viimasega on olnud kõige suurem efekt  nö “noorenemisel”. Lisaks katsetasin ka viimane kord lõuajoone modelleerimist ehk tehti lõuajoont natuke teravamaks. Vanus on 38, seega koguseliselt piisab veel üsna väikesest kogusest ja piisab kui käia kord aastas või isegi harvem, et värske nägu säiliks.

Siiamaani käisin Marju Karini juures, kuid tema natuke järsk suhtumine häiris ja vahetasin välja Meliori Clinicsi vastu, Stockmanis. Väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandage asjatundmatute küsimuste pärast, olen veel alla 30 ja hetkel ei kujutaks ettegi, et teen kunagi ilusüste. Aga mis tähendab, et E. Võigemast alustas noorelt? Kujutasin ette, et ta on 50-aastane ning tõesti näeb hea välja. Aga ta on 41!!! Kui vanalt siis naised süstima hakkavad? Ja miks? Kas alates 30a on see allakäik tõesti nii kiire?

Pole tal mingit allakäiku, lihtsalt oli kurjusekorts, mis mõnel tuleb üsna noorelt. Mõnel on silmakotid juba kolmekümneselt vms, see on lihtsalt eripära. Väga saledad inimesed lähevad näost ka kiiremini kortsu. Näiteks hertsoginna Catherine on 40, aga oli ka mõned aastad tagasi päris kortsus, siis hakkas süstima ja on ilus edasi. Mammiliku kehaehitusega naised on küll näost siledamad, aga sale keha on jällegi nooruslikum. 50 Võigemast küll välja ei näe, see on tugev liialdus.

Mida? Ma ei arvagi, et ta 50 välja näeb, arvasin seda siinsete “alustas noorelt” kommentaaride järgi. Ise arvasin, et ju ta sinna 40 kanti jääb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida? Ma ei arvagi, et ta 50 välja näeb, arvasin seda siinsete “alustas noorelt” kommentaaride järgi. Ise arvasin, et ju ta sinna 40 kanti jääb.

Ei saa sinu jutust aru. Ise nimetasid hästi välja nägevaks 50 aastaseks. Kurjusekortsu süstimist ta alustas jah alla 30 aastasena, mis on ju noor. See ei tähenda, et tal oleks vajadust midagi muud süstida või näeks halb välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitesüste olen teinud nii huultesse (ei meeldinud, enam ei tee)

Mis valesti läks? Mitu ml tegid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitesüste olen teinud nii huultesse (ei meeldinud, enam ei tee)

Mis valesti läks? Mitu ml tegid?

Ei läinud midagi valesti, lihtsalt mul on looduse poolt antud, võiks ütelda, et suisa olematud huuled, imepeenike kriips. Mõtlesin, et teen 1ml täidet, siis pole pardihuuled, aga ehk saab normaalse huulekuju. Mulle ei meeldinud see paranemise periood, ma teadsin, et paistetus tekib, aga et sa päriselt ka 48h oled nagu herilasepessa kukkunud, sellega ma ei osanud arvestada. Õnneks oli meil maskikohustus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldinud see paranemise periood, ma teadsin, et paistetus tekib, aga et sa päriselt ka 48h oled nagu herilasepessa kukkunud, sellega ma ei osanud arvestada.

Oioi, see on siis sinu tegemata töö. Turse on 2-3 päeva kindlasti ja see on ka igal pool kirjas. Mina olen teinud seda reede õhtul, siis esmaspäeva hommikul on kena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes Evelin Võigemasti süstib või mida talle tehtud on, et noorena Õnnes olid korralikud vaod kulmude vahel, aga nüüd vanemana sile nagu beebi pepu, samas ei näe välja nagu punnis kumminägu. Väga hea töö, kiidan tegijat.

ei viitsi lõpuni vastuseid lugeda, aga….mul oli ka veel 10 aastat tagasi kulmude vahel nö kurjuse korts. sain lahti sellest igapäevase massaazi ja harjutuste ja näoilmetest teadlik olemisega. botoxit pole teinud. saab ka nii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei läinud midagi valesti, lihtsalt mul on looduse poolt antud, võiks ütelda, et suisa olematud huuled, imepeenike kriips. Mõtlesin, et teen 1ml täidet, siis pole pardihuuled, aga ehk saab normaalse huulekuju.

Aga said ilusamad huuled? 1ml pidi sulle päris korralikult juurde andma, pea 2 korda suuremad huuled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei viitsi lõpuni vastuseid lugeda, aga….mul oli ka veel 10 aastat tagasi kulmude vahel nö kurjuse korts. sain lahti sellest igapäevase massaazi ja harjutuste ja näoilmetest teadlik olemisega. botoxit pole teinud. saab ka nii.

Võib-olla harjusid lihtsalt ära. Vananemisega tulevad uued probleemid peale ja see, mis noorena väga häiris, seda enam ei pane eriti tähele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandage asjatundmatute küsimuste pärast, olen veel alla 30 ja hetkel ei kujutaks ettegi, et teen kunagi ilusüste. Aga mis tähendab, et E. Võigemast alustas noorelt? Kujutasin ette, et ta on 50-aastane ning tõesti näeb hea välja. Aga ta on 41!!! Kui vanalt siis naised süstima hakkavad? Ja miks? Kas alates 30a on see allakäik tõesti nii kiire?

Botoxiga alustatakse umbes 25 . Täitesüstidega 40-ndates.

Vabandust, aga kust te ometi teate selliseid asju?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldinud see paranemise periood, ma teadsin, et paistetus tekib, aga et sa päriselt ka 48h oled nagu herilasepessa kukkunud, sellega ma ei osanud arvestada.

Oioi, see on siis sinu tegemata töö. Turse on 2-3 päeva kindlasti ja see on ka igal pool kirjas. Mina olen teinud seda reede õhtul, siis esmaspäeva hommikul on kena.

Huvitav, minu töökaaslane süstib oma huuli ja ühel korral on ta seda teinud päeva jooksul nii, et lõuna ajal käis ära ja tunni aja pärast oli tagasi. Mingeid turses pardihuuli ma ei täheldanud. Süstijäljed olid muidugi näha, aga no turses tõesti ei olnud.

Kuna ma ise olen igasuguste süstide vastane, siis jälgin alati pisukese huviga, et kui suured need muutused ja kõrvaltoimed siis on. Mul neid süstivaid töökaaslasi jagub ja vahel on ikka füüsiliselt valus vaadata neid ülesüstitud huuli ja muud sarnast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, minu töökaaslane süstib oma huuli ja ühel korral on ta seda teinud päeva jooksul nii, et lõuna ajal käis ära ja tunni aja pärast oli tagasi. Mingeid turses pardihuuli ma ei täheldanud. Süstijäljed olid muidugi näha, aga no turses tõesti ei olnud.

Tunniga ei olegi. Hommikul on õudus ruudus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Ilu Ilusüstid