Esileht Ilu Ilusüstid

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Ilusüstid

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kust te ometi teate selliseid asju?

Mis asju?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kust te ometi teate selliseid asju?

Mis asju?

Tegelikult tahtsin tsiteerida seda kommentaari:

“Võigemast oli siis noor, kui ta süstima hakkas ja mingit väga sügavat vagu tal ei olnud. Minul oli umbes samasugune ja ei ole olnud vaja täidist sinna panna.”

Et, kust te teate, et Võigemast süstib? Ja et hakkas süstima juba siis, kui oli noor.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et, kust te teate, et Võigemast süstib? Ja et hakkas süstima juba siis, kui oli noor.

Kui asja jagad, näed ju selliseid asju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, minu töökaaslane süstib oma huuli ja ühel korral on ta seda teinud päeva jooksul nii, et lõuna ajal käis ära ja tunni aja pärast oli tagasi. Mingeid turses pardihuuli ma ei täheldanud. Süstijäljed olid muidugi näha, aga no turses tõesti ei olnud.

Tunniga ei olegi. Hommikul on õudus ruudus.

Jah, just nimelt. Isegi 3-4h hiljem polnud veel, aga öösel ärkasin pakitseva tunde peale üles ja sisuliselt minestasin vannitoa peegli ees. Tulemus oli tegelikult hiljem ilus, tagasihoidlik, nagu soovisin, aga see turse oli minu jaoks ikka liig.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei läinud midagi valesti, lihtsalt mul on looduse poolt antud, võiks ütelda, et suisa olematud huuled, imepeenike kriips. Mõtlesin, et teen 1ml täidet, siis pole pardihuuled, aga ehk saab normaalse huulekuju.

Aga said ilusamad huuled? 1ml pidi sulle päris korralikult juurde andma, pea 2 korda suuremad huuled.

Ei anna see 1ml mingeid kaks korda suuremaid huuli, eriti kui sul on endal olematud huuled. 0,5ml mõlemale huulele ja sellega sain tagasihoidliku, kuid ilusa tulemuse.

Vaadake kui olematu kogus on juba 1ml, 0,5ml on kõigest piisake.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei läinud midagi valesti, lihtsalt mul on looduse poolt antud, võiks ütelda, et suisa olematud huuled, imepeenike kriips. Mõtlesin, et teen 1ml täidet, siis pole pardihuuled, aga ehk saab normaalse huulekuju.

Aga said ilusamad huuled? 1ml pidi sulle päris korralikult juurde andma, pea 2 korda suuremad huuled.

Ei anna see 1ml mingeid kaks korda suuremaid huuli, eriti kui sul on endal olematud huuled. 0,5ml mõlemale huulele ja sellega sain tagasihoidliku, kuid ilusa tulemuse.

Vaadake kui olematu kogus on juba 1ml, 0,5ml on kõigest piisake.

Eelmise postitusega ei tulnud pilt kaasa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega kortsud ju ise ära ei kao. Kellel kaovad, see on süstinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunniga ei olegi. Hommikul on õudus ruudus.

Lisaks oleneb, kas täidetakse huuli või tehakse ka huulekontuuri. Kui ääri ka, on 2 korda enam paistes.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks ka paiste, aga see läks päris kiiresti üle ja sellepärast küll uuesti tegemata ei jäta. Mul olid noorena kitsad huuled ja ega suured ei sobigi, aga vanusega oli ülemine huul praktiliselt kadunud, ainult kriips.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei anna see 1ml mingeid kaks korda suuremaid huuli, eriti kui sul on endal olematud huuled. 0,5ml mõlemale huulele ja sellega sain tagasihoidliku, kuid ilusa tulemuse. Vaadake kui olematu kogus on juba 1ml, 0,5ml on kõigest piisake.

Jah, sul on õigus. Marju näitab siin, et 1000 eurot maksab selline kitsa huule tegemine kokku.

https://www.facebook.com/photo?fbid=10219889700730249&set=a.1207526145633

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei anna see 1ml mingeid kaks korda suuremaid huuli, eriti kui sul on endal olematud huuled. 0,5ml mõlemale huulele ja sellega sain tagasihoidliku, kuid ilusa tulemuse. Vaadake kui olematu kogus on juba 1ml, 0,5ml on kõigest piisake.

Jah, sul on õigus. Marju näitab siin, et 1000 eurot maksab selline kitsa huule tegemine kokku.

https://www.facebook.com/photo?fbid=10219889700730249&set=a.1207526145633

Räme hind ikka küll. Kui kaua see tulemus siis püsib selle raha eest?

*Link ei avane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jap, muidugi 1 aasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räme hind ikka küll. Kui kaua see tulemus siis püsib selle raha eest? *Link ei avane.

Mis mõttes ei avane?

Jap, muidugi 1 aasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lingile vajutades tuleb ette tekst “sisu võib olla eemaldatud” vms.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu püsis Juvederm huultes ainult 4-6 kuud. Mujal lasin teha Fillmedi ja püsis aasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei viitsi lõpuni vastuseid lugeda, aga….mul oli ka veel 10 aastat tagasi kulmude vahel nö kurjuse korts. sain lahti sellest igapäevase massaazi ja harjutuste ja näoilmetest teadlik olemisega. botoxit pole teinud. saab ka nii.

Võib-olla harjusid lihtsalt ära. Vananemisega tulevad uued probleemid peale ja see, mis noorena väga häiris, seda enam ei pane eriti tähele.

Ei harjunud. Pilte täitsa vaatasin nüüd ja noh, ei ole enam!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räme hind ikka küll.

Mis ta nii räme on, 3 ml maksabki 1000.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vajutan lingile ja tulevad pildid ja jutud ilusti ette.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vajutan lingile ja tulevad pildid ja jutud ilusti ette.

Ju siis privaatsest grupist jagatud postitus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole mingi grupp, Marju Karini enda konto facebookis. Mine vaata-08.04 postitus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole mingi grupp, Marju Karini enda konto facebookis. Mine vaata-08.04 postitus.

Karini töö konto või ta isiklik facebook? Kummalgi ei ole mingit 1000€ postitust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Karini töö konto või ta isiklik facebook? Kummalgi ei ole mingit 1000€ postitust.

Isiklik fb. See postitus täitsa olemas. Hind tuleb kommentaarides välka, kui küsitakse. Vastab, et poole aasta töö ja 1K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aa, ok, see ainult sõbralistile nähtav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal siis imestada, kitsaid huuli suuremaks saabki mitu korda järjest süstides, 1 ml maksabki 300 euro kandis. Kui kolm korda järjest paarikuuste vahedega süstida, siis ongi 1000 eurot täis ja ega enne eriti midagi näha pole ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas siin vastab igas iluteemas eraldi seltskond või need ilusüstidele tuhandeid kulutavad naised on needsamad, kes kasutavad Loreali, Maybellini jms odavat kräppi, mida siin kosmeetikateemades alatasa soovitatakse?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas siin vastab igas iluteemas eraldi seltskond või need ilusüstidele tuhandeid kulutavad naised on needsamad, kes kasutavad Loreali, Maybellini jms odavat kräppi, mida siin kosmeetikateemades alatasa soovitatakse?

Mis loogika su jutus peaks olema või mida sa õieti küsida tahtsidki?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks need kuidagi seotud peaks olema? Arvad, et siin on ainult paar inimest kommenteerimas? Iga kord imestan seda loogikavabadust, kui näiteks imestatakse, et ise kurdate, et kõik on kallis, aga kui küsitakse, palju palka saate, on kõik kõrgepalgalised. Võiks ju aru saada, et erinevatele teemadele vastavad erinevad inimesed.

0
0
Please wait...

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Esileht Ilu Ilusüstid