Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ilusüstide tegemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Ilusüstide tegemine

Postitas:
Kägu

Vaatasin mingit saadet, kus Marju Karin ütles, et tema juures käib 45-60 naist päevas. Keskmine summa, mida naine ilusüstidele korraga kulutab on 300 eurot. Siis peaks tal olema päeva käive 18 000 eurot ja kuus nii 280 000. Kui see ka kolmega jagada, et saada puhaskasum, kas arvate, et see on reaalne või inimene ikka vassib ka? Olen ise õeks õppinud ja kaalun ka ilusüstide tegemist, aga kas see teenistus pole natuke üle paisutatud? Kuidas ta üldse saab võtta vastu 60 naist päevas, isegi kui tema vastuvõtud on 15 minutit pikad ja teeb 10 tundi järjest, siis ikka mahub vaevu 40 klienti.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ma arvutasin ka. Iga 10 min tagant tuleb uus klient, lõuna ei mahu ka normtundide alla. Vägagi usutav… ja kui tõesti see tõsi, võib mõelda, milline teenuse kvaliteet on sellise liinitöö puhul.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen tema juures korra käinud, uksest sisse-välja ehk 25 min, ei näinud peale minu ühtegi teist inimest.

Tallinn on tegijaid täis, igal tänaval on mõni putka püsti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

P.S. minu arust ei teinud hösti. Ise väidab, et tahab loomulikku tulemust, minu arust aga puhas kokkuhoid (botoxist räägin).

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal ongi katkematu tramm tal. Teeb okeilt, aga loobusin tema juures käimisest just sellepärast, et kui kulutan ikka umbes 500 eurot, siis tahaks veidi personaalsemat lähenemist, kui 15min.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No on see inimene huvitav. Nüüd siis  ei karda ei hunti ega tonti. Spiraal on paha, tablet on paha, aga botox on hea.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal on ajad 20 min tagant. Ühele kliendile kulub ca 5 min. Kaua sa ikka süstid-süstid 20 sek ja räägid 4,5 min.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

P.S. minu arust ei teinud hösti. Ise väidab, et tahab loomulikku tulemust, minu arust aga puhas kokkuhoid (botoxist räägin).

??? Kuidas saab kokku hoida? Saad suraka silmanurka, nagu igal pool mujal. Ju sulle ei mõju siis.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jessas, mis pundunud näod neil süstitutel seal saates olid. Kui see juba telekaekraanilt nii hästi paistab, kuidas siis veel päriselus on. Sellele vanemal naisel saates oli vägagi õigus, kui ta ütles, et Eestis ei ole süstijaid õpetatud jälgima, et süstitud ja süstimata näoosad oleksid proportsioonis ja moodustaksid terviku, ilmselt seetõttu ka ebaloomulikud tulemused.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub ebareaalne, sest ega ta ju ainult ilusüste tee. Mõned süstid, nt Botox, saab tõesti 10 minutiga tehtud. Samas nt biorevitalisatsioon võtab palju kauem aega.

Kui selliste teenuste osutamist kaalud, siis pead arvestama, et nii mõnegi süsti tegemiseks peab olema eriarsti kvalifikatsioon. Lisaks soovitan vaadata, mis on süstide omahind. Juvederm Volit maksab nt ca 210 eurot, pluss siis muu kulu juurde, ma maksan selle eest 300 eurot. Protseduur võtab  aega oma 30 min ikka. Ma ei tahaks uskuda, et kasum saaks olla lausa  1/3 hinnast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin mingit saadet, kus Marju Karin…

Issake, see proua ikka veel toimetab?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis peaks tal olema päeva käive 18 000 eurot ja kuus nii 280 000

Ega ta siis ga päev tööd ei tee. Sellise sissetuleku juures soovib inimene kulutamisele ka aega jätta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuidas tema juures on, ilmselt tahtjaid ehk keskmisest rohkem, aga tihti ongi nö süstimispäevad. Muudel päevadel on muud protseduurid, mida ta siis veel teeb, konsultatsioonid jne.

Arvan, et see 45-60 inimest on ehk tema salongi peale kokku, mitte vaid tema enda juures. Ning jah, kui süsti omahind on kallis, aga käibesse läheb ka see – käive ei ole kasum.

3 kuu maksustatav käive (2 salongi tundub selle OÜ all olevat kodulehe järgi) on ju avalikult üleval

174 241.16 EUR (perioodil 01.03.2022 – 31.05.2022)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

??? Kuidas saab kokku hoida? Saad suraka silmanurka, nagu igal pool mujal. Ju sulle ei mõju siis.

No teise tegija juures mõjus küll. Ju tal “parem” botox. Tehnika oli ka hoopis teine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuidas tema juures on, ilmselt tahtjaid ehk keskmisest rohkem, aga tihti ongi nö süstimispäevad. Muudel päevadel on muud protseduurid, mida ta siis veel teeb, konsultatsioonid jne.

Arvan, et see 45-60 inimest on ehk tema salongi peale kokku, mitte vaid tema enda juures. Ning jah, kui süsti omahind on kallis, aga käibesse läheb ka see – käive ei ole kasum.

3 kuu maksustatav käive (2 salongi tundub selle OÜ all olevat kodulehe järgi) on ju avalikult üleval

174 241.16 EUR (perioodil 01.03.2022 – 31.05.2022)

Just – käive ei ole kadum. Käibe alla lähevad ka soetatud vara ja vahendid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kadum

Kasum.

Väga loll, et ei saa enam oma tekste parandada. See oli osade kägude südamesoov, et oma teksti muuta ei saa: mingi hull “nää, ta kustutas pool teksti ära!” võitlemine käis (täiesti arusaamatul põhjusel) ja tulemus on nüüd see, et isegi tobedaid näpukaid ei saa parandada.
No mis siis ikka, tuleb endal hoolsam olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks see jõusaali tibi nägi väga halb välja näost. Võiks olla noor, ilus naine, aga nii ära moonutanud end näost, et lausa kurb vaadata.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks see jõusaali tibi nägi väga halb välja näost. Võiks olla noor, ilus naine, aga nii ära moonutanud end näost, et lausa kurb vaadata.

Tema oli tõesti hirmsa näoga. Ise alles 27, välja nägi nagu 40. Huuled on üle süstitud ja alumine osa näost kandiline nagu mehel. Nina ka pole kõige õnnestunum. Tal on üleval ka pildid, milline ta enne oli, igati armas ja kena naine. Ei tea, kuidas inimestel see maitse nii käest ära läheb. See veebi teel osalenud naine oli ka ju väga kaunis, aga oma kinnisideega huulte osas pigem koledamaks ennast teinud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema oli tõesti hirmsa näoga. Ise alles 27, välja nägi nagu 40. Huuled on üle süstitud ja alumine osa näost kandiline nagu mehel. Nina ka pole kõige õnnestunum. Tal on üleval ka pildid, milline ta enne oli, igati armas ja kena naine. Ei tea, kuidas inimestel see maitse nii käest ära läheb. See veebi teel osalenud naine oli ka ju väga kaunis, aga oma kinnisideega huulte osas pigem koledamaks ennast teinud.

Mõtlesin sama, et see blond, kes veebi teel esines oli muidu piltilus naine, aga huuled, eriti ülahuul rikkus kogu ilusa mulje.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks soovitan vaadata, mis on süstide omahind. Juvederm Volit maksab nt ca 210 eurot, pluss siis muu kulu juurde, ma maksan selle eest 300 eurot. Protseduur võtab aega oma 30 min ikka.

Minul sõbranna teeb ka süste ja ei ole nende süstide omahind nii kallis. Siit näide: https://www.france-health.com/en/home/8616-juvederm-volite-2x1ml-allergan.html, botox on üldse suhteliselt odav võrreldes väljamüügi hinnaga. Ja Marju Karini juures ei võta protseduur küll 30 minutit, paari minutiga on tehtud kõik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust see lõputu naistekari iga päev tuleb? Neid süste peab mingi iga nädal tegemas käima või? Ma arvasin, et valdav enamik naisi ikka ei ole süstitud ja kes korra käib, on mingi aasta vähemalt hooleta. Aga tuleb välja, et tema nagu peaks toidupoodi lausa, kõik käivad kogu aeg.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis saatest jutt käib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis saatest jutt käib?

Laser.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust see lõputu naistekari iga päev tuleb? Neid süste peab mingi iga nädal tegemas käima või? Ma arvasin, et valdav enamik naisi ikka ei ole süstitud ja kes korra käib, on mingi aasta vähemalt hooleta. Aga tuleb välja, et tema nagu peaks toidupoodi lausa, kõik käivad kogu aeg.

Botoksit peab ikka tihedamini tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juvederm Volit maksab nt ca 210 eurot, pluss siis muu kulu juurde, ma maksan selle eest 300 eurot. Protseduur võtab  aega oma 30 min ikka.

30 minutit? Mida nii kaua seal teha on. Torkeid on umbes 6. Mul koos sisse-välja käimisega pole vast üle 10 minuti läinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No teise tegija juures mõjus küll. Ju tal “parem” botox. Tehnika oli ka hoopis teine.

Avalda siis palun, kus mõjus. Olen teinud peale Marju ka Eesti parima Siimu juures, aga tulemus oli täpselt sama-õrn mõju, kestus umbes kuu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avalda siis palun, kus mõjus. Olen teinud peale Marju ka Eesti parima Siimu juures, aga tulemus oli täpselt sama-õrn mõju, kestus umbes kuu.

Kõigile ei mõjugi, sellest väga palju just ei räägita. Mulle ka ei mõju, kõik on alguses öelnud, et mis asja, mis mõttes ei mõju, olen elus ainult üht sellist näinud. Pärast kui teeb sinna peale ka veel, siis tõdeb, et ei mõju ikkagi jah ja siis räägib, et tegelikult on neid päris palju, kellel ei mõju või mõju pole see, mida oodatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kus mõjus? Tegin kanavarbaid, mõjuski, kujuta ette, silmade ümbruse kortsudele. Marju tegi nii 3 süsti mõlemale silmale, teises kohas tehti vast 7-8 süsti. Süstikohale tehti enne ka täpid ette, et täpselt saaks süstitud.

Jõe tänaval.

P.S. kuidas saadakse “eesti parimaks”? Ise kutsub end nii?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõe tänaval. P.S. kuidas saadakse “eesti parimaks”? Ise kutsub end nii?

See ongi Siim ju. Neuroloog.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõe tänaval. P.S. kuidas saadakse “eesti parimaks”? Ise kutsub end nii?

See ongi Siim ju. Neuroloog.

Päris piinlik, et neuroloog jahmerdab mingite süstidega, mida võib teha ka õde. Ju siis ikka toovad väga hästi sisse need süstid. Lihtsa vaevaga mitusada eurot puhtalt kätte 15 minutiga.

+1
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ilusüstide tegemine