Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ilusüstide tegemine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Ilusüstide tegemine

Postitas:
Kägu

Jõe tänaval. P.S. kuidas saadakse “eesti parimaks”? Ise kutsub end nii?

See ongi Siim ju. Neuroloog.

Minu Siim on paduvenelane, puhas venelaste äri.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris piinlik, et neuroloog jahmerdab mingite süstidega, mida võib teha ka õde. Ju siis ikka toovad väga hästi sisse need süstid. Lihtsa vaevaga mitusada eurot puhtalt kätte 15 minutiga.

Ta teebki ainult botoxit, täitesüste mitte. Botox puhas neuroloogi teema ju-väga õige inimene.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

#4052108: Juvederm Volit maksab nt ca 210 eurot, pluss siis muu kulu juurde, ma maksan selle eest 300 eurot. Protseduur võtab  aega oma 30 min ikka. 30 minutit? Mida nii kaua seal teha on. Torkeid on umbes 6. Mul koos sisse-välja käimisega pole vast üle 10 minuti läinud.

Botox vms jah, ma pidasin silmas biorevitalisatsiooni. Nt Hydro puhul on neid torkeid ikka tohutult. Nii palju, et ma isegi ei taha meenutada, et seda kuurina kolm korda tegin (väga ebameeldiv protseduur).  Otsisin telefonist välja ühe pildi, mille vahetulr pärast protseduuri tegin ja proovisin torked paapulite järgi üles lugeda. Otsaees on kolm horisontaalset rida, mida mööda on süstitud, ühes reas näen nt 12 paapulit. Lisaks on tehtud ka suht mööda juuste piiri (st otsaees pigem 4 rea jagu torkeid). Ninast kuni suu nurgani kulgev joon – 5 paapulit ühel pool. Lõua piirkonnas 6 paapulit. Lisaks siis muud piirkonnad, nt näo küljed kõrva alt kuni lõuani. Seega kokku tuleb üle 60 süsti kindlasti. Juvederm Volite puhul mäletan, et torkeid oli palju vähem kui Hydro puhul, kuid oma 30 min läks ikka aega.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja rahvas nutab elektrihinna ja ei tea mille üle. Naljakas. Inimestel raha on, ja  küllaga.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja rahvas nutab elektrihinna ja ei tea mille üle. Naljakas. Inimestel raha on, ja  küllaga.

Süstid on elektri kõrval küll väga väike kulu.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

#4052147: No teise tegija juures mõjus küll. Ju tal “parem” botox. Tehnika oli ka hoopis teine.

Avalda siis palun, kus mõjus. Olen teinud peale Marju ka Eesti parima Siimu juures, aga tulemus oli täpselt sama-õrn mõju, kestus umbes kuu.

[/quote]

Mul on sama lugu, maksimaalne mõju on ca kuu aega, pärast seda hakkab vähenema ja umbes kolme kuu pärast pole minuarust enam mingit mõju (kui siis see, et uusi kortse juurde ei teki). Nii palju kui olen googeldanud,  saan aru, et  see pole üldse haruldane ning on võimalik, et asi ei puugi olla tegijas, mõnel lihtsalt ongi nii. Aga soovitan sul proovida Botoxile lisaks Juvederm Volite-i, mulle andis see väga hea tulemuse. Tegin Botoxi 16.05 ning 13.06.2022 Juvedermi. Juulis vaatasin, et huvitaval kombel polegi Botoxi mõju vähenenud, kuigi toona oli selle tegemisest juba kaks kuud möödas. Praegu on mul otsaees mõni korts kergelt näha, ainult Botoxiga oleks samad kortsud juba enne augustit olnud. Ma ei tea, kas asi on nende preparaatide koosmõjus, või on see puhtalt Juvedermi mõju (see peaks ka pindmisi kortse silma), kuid tulemus on igastahes väga hea.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja rahvas nutab elektrihinna ja ei tea mille üle. Naljakas. Inimestel raha on, ja küllaga.

Miks sa arvad, et süste teevad need samad inimesed, kes elektri hinna üle kurdavad? See on sama hea demagoogia, kui väita, et kui Ülemiste keskuse parkla on autosid täis, siis järelikult on kõigil raha, kuidas küll muidu tuhat inimest seal raha kulutada saavad – saavad nemad, järelikult saavad kõik. Üldiselt arvan, et küttekulude tohutu hinnatõus ja kõrge inflatsioon on asjad, mille üle tunneb muret iga empaatiavõimeline inimene isegi siis, kui ta ise pururikas on.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süstid on elektri kõrval küll väga väike kulu.

Igal asjal siin elus on ka tagajärjed.  nii on ka botoxil. Makse me maksama ja abi me saame.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal asjal siin elus on ka tagajärjed.  nii on ka botoxil. Makse me maksama ja abi me saame.

Räägi selgemini, mis sa öelda tahad, mina ei saa midagi aru.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et süste teevad need samad inimesed, kes elektri hinna üle kurdavad?

Ohhhei, milline väärarusaam, ikka niipidi, et mega iluuuus peab olema.  Ei näe mureliku nägu, täitsa sile on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägi selgemini, mis sa öelda tahad, mina ei saa midagi aru.

Mis see botox on? Toksiin= mürgine aine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin Botoxi 16.05 ning 13.06.2022 Juvedermi. Juulis vaatasin, et huvitaval kombel polegi Botoxi mõju vähenenud, kuigi toona oli selle tegemisest juba kaks kuud möödas. Praegu on mul otsaees mõni korts kergelt näha, ainult Botoxiga oleks samad kortsud juba enne augustit olnud. Ma ei tea, kas asi on nende preparaatide koosmõjus, või on see puhtalt Juvedermi mõju (see peaks ka pindmisi kortse silma), kuid tulemus on igastahes väga hea.

Naerukortsudesse ei tehta täitesüste.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole need mingid rikkurid, kes süstivad. Enamasti tavalised keskmised naised ja muidugi nutavad elektriarvete pärast, sest nüüd ei saa enam oppe teha.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuta ka ei tahaks. Ilge mürk, pöördumatute tagajärgedega.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamasti tavalised keskmised naised ja muidugi nutavad elektriarvete pärast, sest nüüd ei saa enam oppe teha.

Milliseid oppe? Opid maksavad alates 3000 eurot, selle eest saab 2 aastajagu elektrit.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuta ka ei tahaks. Ilge mürk, pöördumatute tagajärgedega.

Rumal valus olla pole?

Kuigi olemuselt on Botox toksiin, kasutatakse seda plastikakirurgias nii väikeses koguses, et organismile ohtu ei kujuta.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal valus olla pole? Kuigi olemuselt on Botox toksiin, kasutatakse seda plastikakirurgias nii väikeses koguses, et organismile ohtu ei kujuta.

Vajuta jalad maa peale rumaluke. Tutvu ikka ennem, kui lased omale mürki sisse süstida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vajuta jalad maa peale rumaluke. Tutvu ikka ennem, kui lased omale mürki sisse süstida.

Tutvusin muidugi. Ega viinamarjad ongi hapud-enda välimust ilusana hoida saavad vaid käputäis inimesi.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paratsetamool samasugune mürk. Ikka süüakse.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tutvusin muidugi. Ega viinamarjad ongi hapud-enda välimust ilusana hoida saavad vaid käputäis inimesi.

Ohhh tead, ära aja lolli juttu suust välja.  Mürgi sisse süstimine ei ole välimuse eest hoolitsemine!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paratsetamool samasugune mürk. Ikka süüakse.

Ei ole nüüd küll 50/50 võrdlus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin Botoxi 16.05 ning 13.06.2022 Juvedermi. Juulis vaatasin, et huvitaval kombel polegi Botoxi mõju vähenenud, kuigi toona oli selle tegemisest juba kaks kuud möödas. Praegu on mul otsaees mõni korts kergelt näha, ainult Botoxiga oleks samad kortsud juba enne augustit olnud. Ma ei tea, kas asi on nende preparaatide koosmõjus, või on see puhtalt Juvedermi mõju (see peaks ka pindmisi kortse silma), kuid tulemus on igastahes väga hea.

Naerukortsudesse ei tehta täitesüste.

Ega ma polegi vastupidist väitnud. Volite, millest rääkisin, ei ole filler.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea, et botoxit saanute taust kajastatakse ka haiguslugudes. Kui ikka näkku nekroos tekib, on vastutus kelle! ikka selle hapu viinamarja enda ju. Vabatahtlikult lasi end süstida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea, et botoxit saanute taust kajastatakse ka haiguslugudes. Kui ikka näkku nekroos tekib, on vastutus kelle! ikka selle hapu viinamarja enda ju. Vabatahtlikult lasi end süstida.

Möhh? Maga välja, lollakas.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma polegi vastupidist väitnud. Volite, millest rääkisin, ei ole filler.

Protseduuri ei teostata osmikule ja silmaümbrusesse.

Biorev-i.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Möhh? Maga välja, lollakas.

Oi pisike, nõnda ei tohi rääkida. Elame ikka reaalsuse, eks teeme nii. Nüüd teed teistel ka kodutöö ette ära, ja loetled siia botox mürgi riskid. Ja sa teed seda kohe!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi pisike, nõnda ei tohi rääkida. Elame ikka reaalsuse, eks teeme nii. Nüüd teed teistel ka kodutöö ette ära, ja loetled siia botox mürgi riskid. Ja sa teed seda kohe!

Mine ravile, piinlik su ebastabiilsus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine ravile, piinlik su ebastabiilsus.

Appi, ongi tõsi: botox jõuab lõpuks pähe. Jube.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millel põhineb väide, et Botoxi tegemine haigusloos kajastatakse? Kes seda kajastama peaks ja kuidas? Kõlab nagu nali. Ma nt tegin hiljuti silma laseroperatsiooni. Mult küsiti enne operatsiooni igast infot, nt varasemate silmaarsti käikude ja nende tulemuste kohta (opi tegemiseks on oluline, et nägemine poleks kõikuv). Ma siis ütlesin, et ma nii täpselt ei mäleta, et vaadake epikriise, seal kõik kirjas. Ja vastus oli, et nemad minu haiguslugu ei näe ja mingit ligipääsu neil sellele pole. Sa vist arvad tõsimeeli, et iga Botoxi tegija omab ligipääsu kliendi haigusloole? No õnneks meil ikka nii pole. Lisaks, ega epikriis pole mingi solgiauk, kuhu võib mistahes jama kirjutada, sinna märgitakse oluline info ja Botoxi tegemine ei ole oluline, sest Eesti meditsiinisüsteem peab seda ohutuks (eeldusel, et tehakse spetsialisti poolt). Botoxit kasutatakse edukalt ka nt liighigistamise ja migreeni raviks.

Kas oskad nimeta need juhud, kus Eestis on Botoxi tagajärjel nekroos tekkinud? 

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oskad nimeta need juhud, kus Eestis on Botoxi tagajärjel nekroos tekkinud?

See on see suvakosmeetik, kes räuskab iga ilusüsti-teema all. Jube tüütu.

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ilusüstide tegemine