Esileht Ilu ja tervis Iluteenindus Teie enda kodus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Iluteenindus Teie enda kodus?

Postitas:

Tere! Seoses kooli uurimustööga, sooviksin saada infot iluteenuste kohta. Milliseid iluteenuseid olete kasutanud ja kas sooviksite, et iluteenindaja tuleks Teie juurde koju? Sellele saate vastata küsimustikus, mis võtab aega kõigest mõne minuti.
Suured tänud kõigile vastajatele! 🙂

http://www.connect.ee/uuring/402774446/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kõik küsimused mööda, kas kegei juhendaja ei vaata küsimusi üle?

esiteks kas tõesti on ainsad iluteenused mani-pedi? Siis peqakski nii rääkima, et uurimus maniküüri-pediküüri kohta, m itte iluteenuste kohta.

2. Millist varianti eelistaksite? (mitu võimalikku vastust)
Tuleksite ise iluteenindaja juurde kodusalongi
Iluteenindaja tuleb Teile juurde koju

Aga kui ma tahan justnimelt ilusalongi, sellist peent kohta, mitte kellegi kodus olla? et mulle meeldib rutiinist välja saada? miks seda valikus ei ole?

Sisi seal hindad ejuures ei saa aru, mida need Minid seal sulgudes tähendavad,e t väiksemat summat ei tohi valida?

Millist iluteenust sooviksite saada? eee, juuksru, näohooldus hoopis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vastasin, aga kirjutaks ka oma arvamuse juurde. Nõus eelmise vastajaga. Küsimustik oli mitte kogu iluteenuste teema vaid käed ja jalad. Kusjuures mul puudub üldse kogemus geelküüntega ja nende hindadega.Mulle meeldib käia salongis, kellegi juures nagu kodus pole käinud, seega see oleneb mis seal kodus siis on, seega sooviksain, et see oleks eraldi ruum, mis oleks sisutatud nagu salongiruum. Koju sooviksin vast siis iluteenindajat, kui ma pole võimeline ise liikuma. Kuigi kahtlen, kas mul siis jälle selllisteks asjadeks raha peaks jaguma.
Meeldib seda teha nii – olen selle ette planeerinud, mul on vaba aega, olen piisavalt rahulik, ja saan minna salongi, kus on piisavalt privaatne ja sisustus selline, mis on midagi muud, kui kodune miljöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on põhikooli õpilase töö, siis ok- juba mainitud vigu on muidugi ohtralt. Muul juhul pole sõnu, see pole uurimustöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on põhikooli õpilase töö, siis ok- juba mainitud vigu on muidugi ohtralt. Muul juhul pole sõnu, see pole uurimustöö.

Lisaks on see sõna “uurimus” või “uurimistöö”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei viitsi ankeeti täita.
aga teenusel oleks jumet, kui nood iluteenindajad oleksid valmis kodutööna mitte ainult geelküünte või pulmameigi tegemiseks, vaid ka täiesti tavaliseks juukselõikuseks, pediküüriks, maniküüriks.
eriti oleks seda vaja 80+ vanadaamidele, kes ise enam kodunt välja ei pääse.
hea meelega oleks tellinud oma ratastoolis ämmale sellise teenuse tema 80 juubeli eel, aga kahjuks tema väikelinnas sellist asja ei pakutud.

praeguses ankeedis on vaid 2 võimalutt: kas tellida omale koju või mitte,
aga seda, et keegi tahaks tellida sellist teenust nt oma sugulasele (vanur, liikumisvõimetu haige, väikelaps, kes juuksurit kardab jne), sellist võimalust pole üldse 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsin ankeedi ära. see ei ütle küll midagi. kas iluteenused on ainult maniküür ja pediküür?
kas juhendaja on need küsimused üle ka vaadanud? põhikooli vbl sobib aga…nu ma ei tea. väga hea uurimus see küll ei tule. kirjavead ja lauseehitus tuleks ka üle vaadata. see uuring on ülimalt mõttetu. aga see on minu arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Iluteenindus Teie enda kodus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.