Esileht Ilu ja tervis Iluteenused- millisel ajal?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Iluteenused- millisel ajal?

Postitas:

Tere!

Kes te töötate E-R 9.00-17.00, kuidas ja millisest ajast käite iluteenindajate juures (maniküür, juuksur, pediküür jne)? Vähesed iluteenindajad töötavad peale kella 17.00 või nädalavahetustel.
Kui käite tööajast, siis kuidas sellest tööandjale teatate ja kuidas sellele vaadatakse?

 

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Iluteenindajad töötavad enmasti ka nädalavahetusiti (laupäeval kindlasti) ja paljud ka peale 17. Paljud inimesed töötavad vahetustega. Võimalusi jagub.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas töötavad pigem siiski üsna paljud ilutegijad ja salongid ka õhtuti ja nädalvahetuseti. Või mis linna/ piirkonda Sa silmas pead? Samas saan vabalt käia ka tööpäeva sees. Mul ei ole selline ametikoht, kus ma pean kellast kellani kindlasti ühel kohal istuma. Tööaeg on jah 9-17 ametlikult, aga tööandjat huvitab, et töö oleks tehtud, mingit teatamist ta minult iga liigutuse kohta küll ei oota.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes te töötate E-R 9.00-17.00

Tänapäeval on üha rohkem levinud kodukontor ja tagumikutundide mittelugemine. Mul on kolleeg, kes eelistab töötada 07.00-15.00, teine 12.00-20.00, kolmas on kohal E-N jne.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on üha rohkem levinud kodukontor ja tagumikutundide mittelugemine. Mul on kolleeg, kes eelistab töötada 07.00-15.00, teine 12.00-20.00, kolmas on kohal E-N jne.

Teemaalgataja ei küsinud teie tagumikutundide kohta, vaid selle kohta, milla 9-17 töötavad inimesed iluteenindajate juures käivad ja kui tööajast käivad, siis mida kas nad sellest tööandjat teavitavad või mida nad ütlevad, kui tööajast ära käivad. Tegelikult kehtib see ka muude vajalike käikude suhtes: arsti juurde, linnavalitsusse, kooli, lasteaeda, dokumente vormistama  vms. Piisavalt palju on ka selliseid kohti, kus tulek ja minek tuleb iga kord registreerida.

Olen töötanud enamus elust sellistes kohtades, kus kedagi väga ei huvitanud, kui pikalt sa lõunal olid või milla tulid või läksid, seal ei öelnud tööandjale midagi kui oli vaja ära käia. Nüüd töötan sellises kohas, kus reaalselt minu äraolekul teiste koormus hüppeliselt kasvab, siis käin ainult väga vajalikel kohtades ja enamasti katsun selle lõunapausi sisse mahutada. Iluteenused pole sellised, milleta ei saaks, seega need sätin siiski töövälisele ajale, samuti võimalusel arsti jures käimised jms. Mõnes kohas on võimalik enne tööd käia, mõnes kohas peale tööd.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin juuksuris kord poolaasta jooksul (pikad loomulikku värvi juuksed) ja pediküüris mõnikord harva nädalavahetusel kui end poputada tahan. Maniküüri teen ise.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tööaeg enamasti 7-15:30. Kui tahan, siis liigutan siia-sinna. Kulmuhooldus on mul enamasti peale tööd, kell 17:30, maniküüri või juuksurisse minnes lähen siis töölt varem ära, kui vaja. Tööandja ei tea rohkem kui et läksin varem ära, ei pea ette kandma kuhu ja miks ma lähen. Kui vaja töö ajast arsti juures käia, siis see läheb tööaja sisse ja see aeg makstakse kinni.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 8.00-17.00 tööaeg aga tagumikutunde ei loeta. Seega kui töö tehtud siis ei ole probleemi keset päeva ära käia. Üldiselt küll üritan valida kas hommikul esimese või mõne õhtusema aja või siis käin ära lõuna ajal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, nimeta see töökoht, kus peab E-R, 9-17 tööl olema ja ära minna ei saa. Mul ei tule ühtegi pähe.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, nimeta see töökoht, kus peab E-R, 9-17 tööl olema ja ära minna ei saa. Mul ei tule ühtegi pähe.

Politsei ja pääste operatiivpool, vanglateenistus, kiirabi, meditsiini paljud töökohad…

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, nimeta see töökoht, kus peab E-R, 9-17 tööl olema ja ära minna ei saa. Mul ei tule ühtegi pähe.

Kõik tööd, kus sul on kliendid, patsiendid või õpilased ees. Sealjuures ehk iluteenindajad ise 🙂 Või ka tootmises. Näiteks õpetajal on loomulikult tööpäeva sees vabu tunde, aga koos sõiduajaga, et kuskil ära käia, peaks lünk olema üle 2h pikk ja nii pikki pause üldjuhul pole.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, nimeta see töökoht, kus peab E-R, 9-17 tööl olema ja ära minna ei saa. Mul ei tule ühtegi pähe.

Politsei ja pääste operatiivpool, vanglateenistus, kiirabi, meditsiini paljud töökohad…

Need on ju vahetustega tööd st nädala sees on vabu päevi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, nimeta see töökoht, kus peab E-R, 9-17 tööl olema ja ära minna ei saa. Mul ei tule ühtegi pähe.

Politsei ja pääste operatiivpool, vanglateenistus, kiirabi, meditsiini paljud töökohad…

Need on ju vahetustega tööd st nädala sees on vabu päevi.

Kuskil admin või vastuvõtu letis või sekretärid – peab koguaeg kohal olema ja need kohad ise on avatud enamasti 8-18 või midagi taolist.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised madalapalgalised ei peaks üldse oma väikest palka nii hooletult kulutama. Enne jõudke 50% säästumäärani ja investeerimiseni, siis vaadake, kas jääb üle küünte jaoks ka. Tobe küsimus. Kui tööpäeval logelemiseks aega ei ole, siis seda enam peab seda kulutama targalt ja tööd tegema, lisasissetulekut kasvatama või õppima.

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina näiteks töötan raamatukogus ja ei tule kõne allagi, et saaksin keset tööpäeva juuksurisse minna.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ei küsinud teie tagumikutundide kohta, vaid selle kohta, milla 9-17 töötavad inimesed iluteenindajate juures käivad ja kui tööajast käivad, siis mida kas nad sellest tööandjat teavitavad või mida nad ütlevad, kui tööajast ära käivad

Saidki ju vastuse: inimesed, kel on ametlikult tööaeg 9-17, ei istu tegelikult tööl 9-17 ja see on tööandja poolt soositud. Oluline on, et töö oleks õigeks ajaks tehtud, mitte see, et sa 8 tundi kontoris istud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kõik leiavad endale sobiva teenindaja. Mina näiteks teen iluteenindust teise töö kõrvalt ja mul ongi ainult õhtused ja nädalavahetuse ajad. Samas ise olen mitmest teenindajast loobunud, sest nad töötavad ainult keset päeva. Aga paljude jaoks ei ole see probleem, et ära käia või ongi nende tööajad tavapärasest erinevad. Õnneks on teenindajaid ju palju valida, kuidas kellelegi sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin töö ajal, pärast tööd ei viitsi enam aega raisata selle peale 🙂 Ütlen, et olen eemal näiteks tund aega ja kõik. Pediküüriga on lihtsam, siis ei ütle üldse midagi, sest teen samal ajal arvutis tööd edasi 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks töötan raamatukogus ja ei tule kõne allagi, et saaksin keset tööpäeva juuksurisse minna.

Üksina oled tööl? Raamatukogu pole küll selline koht, kus järjekord on uksest välja.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksuril on reeglina ühel päeval nädalas pikk vahetus ja saangi asja rihtida sellele kellaajale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tööpäev tootmises kestab kuni 16.30. Kuna tööajal ära käidud tunnid tuleb tagasi teha, siis eelistan iluteenuseid pärast tööd või laupäeviti. Tallinnas on see võimalik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin töö ajal, pärast tööd ei viitsi enam aega raisata selle peale ???? Ütlen, et olen eemal näiteks tund aega ja kõik. Pediküüriga on lihtsam, siis ei ütle üldse midagi, sest teen samal ajal arvutis tööd edasi ????

Trennis käid ka töö ajal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Politsei ja pääste operatiivpool, vanglateenistus, kiirabi, meditsiini paljud töökohad

Töötavad enamasti graafiku alusel ja nad ei ole IGA päev 9-17 tööl.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peab koguaeg kohal olema ja need kohad ise on avatud enamasti 8-18 või midagi taolist.

Kui ollakse tööl 8-18, siis on töönädalas 4 tööpaäeva ja sellel ühel vabal päeval käidki juuksuris. Või käid puhkuse ajal. Või käid selle iluteenindaja juures, kellel on paindlik tööaeg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Iluteenused- millisel ajal?