Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluteenused ja karantiin

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Iluteenused ja karantiin

Postitas:
Kägu

Kaks päeva enne juuksuriaega tühistas juuksur kõik oma ajad. Karantiin, arusaadav. Ei jää muud üle kui naturaalse ilu peale loota 😀 eks saabki näha, kui palju halle juukseid peas on.

Samas olen ma tähele pannud, et osadel on iluteenuste jätkuv tarbimine hullem elu ja surma küsimus kui võimalik haigus. Kas siin ka selliseid on? Täitsa siiralt küsin, et miks te seda teete? Kas ilma iluteenusteta elu ei ole elamist väärt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Musu jätab ju muidu maha, ää.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma just pakkusin oma teismelisele pojale, et ma lõikan ise tal hulluks “parukaks” veninud juukseid, kuna tema juuksur praegu kliente vastu ei võta. Mida arvate, mis ma vastuseks sain?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks varsti hakkavad need kohendajad ja botoxi memmed kortsu vajuma. Aga me ei pea seda jubedust ise tunnistama. Ainult nende pere ehmub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul õlgadeni bob, saan hakkama. Panen kinni või lasen kodustel kärpida, tukka saan ise. Triibutada, olen blond, ise ei oska. Kui väga häirib, eks ostan poest vahendi ja värvin juured ise või kutsun mehe appi 😉 Ei ole eluküsimus, pigem mugavus. Aga jah, enam ei trügi salongi, püsin kodus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui salong on avatud, siis lähen. Nõme on väljakasvanud juustega olla. Kui on kinni, siis peab poevärviga kuidagi hakkama saama.
Elan üksi, ei karda et mees maha jätab seega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kiida iial seda lollakat nõukogudeaega, aga sealt karastuse saanud kehitavad vaid sellise jutu peale õlgu – eluaeg sai kodus ise juukseid värvitud, nüüd selline hädakisa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Fbs ka tibid kurjustavad, aga kulmud kasvavad ju nüüd välja, ääää

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lasnamäe Paasiku Grossis ütlesid juuksurineiud, et nemad ei kavatse mingit karantiini pidada, kuigi asuvad keskuses ja eraldi sissekäiku ei ole. Ilmselt on mõnel ikka hädasti vaja viiruseid levitada. Facebookis kirjutati kuidas ripsmete hoolduses neiuke ütles protseduuri lõpus, et tema on koroonapositiivne. Lasi ripsmed korda teha ja siis teatas.
Eks neid viiruselevitajaid ja eriolukorras üleastujaid on kindlasti veel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lasnamäe Paasiku Grossis ütlesid juuksurineiud, et nemad ei kavatse mingit karantiini pidada, kuigi asuvad keskuses ja eraldi sissekäiku ei ole. Ilmselt on mõnel ikka hädasti vaja viiruseid levitada. Facebookis kirjutati kuidas ripsmete hoolduses neiuke ütles protseduuri lõpus, et tema on koroonapositiivne. Lasi ripsmed korda teha ja siis teatas.

Misasja?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasja?!

Miks sa imestad, kui tervè Facebook on täis pakkumisi iluhooldusele tulemiseks? Mõned võtavad lausa korraga vastu ja sama masinat kasutab mitu inimest järjest, vahesid pidamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aeg kodused iluvahendid, vidinad, kreemid, maskid, pudelu ja palsamid ära kasutada lihtsalt. Ei lähe raisku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kiida iial seda lollakat nõukogudeaega, aga sealt karastuse saanud kehitavad vaid sellise jutu peale õlgu – eluaeg sai kodus ise juukseid värvitud, nüüd selline hädakisa.

Kõik riided võiks ka ise õmmelda – see pole kuidagi raskem kui juuste hooldus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole tõesti raskem. Aga kas sul on kodus lademetes erinevaid kangaid, õmblustarvikuid ja korralik õmblusmasin? Mul küll ei ole. Aga mul on piisavalt riideid, et uusi sel aastal isegi vaja pole osta ja kodus kõlbavad ka korralikud vanemad t-särgid-dressid-retuusid kanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole tõesti raskem. Aga kas sul on kodus lademetes erinevaid kangaid, õmblustarvikuid ja korralik õmblusmasin? Mul küll ei ole. Aga mul on piisavalt riideid, et uusi sel aastal isegi vaja pole osta ja kodus kõlbavad ka korralikud vanemad t-särgid-dressid-retuusid kanda.

??? Need saab ju osta. Kas sul on kodus lademetes juuste värvimis- ja muid hooldusvahendeid – mul küll ei ole. Ma isegi ei näe nende järele mingit vajadust, ma nimelt ei värvi oma juukseid. Ongi ainult šampoon ja konditsioneer, täiesti piisab.
Muuseas õmblusmasin ja kangad mul on ja vahel isegi õmblen, kui igav on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iluteenused on ju avatud.
Keskmiselt tuleb meestel juukseid lõigata 3 nädala tagant, päris koledad inimesed hakkavad varsti ringi käima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks varsti hakkavad need kohendajad ja botoxi memmed kortsu vajuma. Aga me ei pea seda jubedust ise tunnistama. Ainult nende pere ehmub.

Üks botoxisüstija juba hädaldas, et tema äri kukub nüüd koroona pärast kokku. 🙄 💉

Please wait...
Postitas:
Kägu

??? Need saab ju osta. Kas sul on kodus lademetes juuste värvimis- ja muid hooldusvahendeid – mul küll ei ole. Ma isegi ei näe nende järele mingit vajadust, ma nimelt ei värvi oma juukseid. Ongi ainult šampoon ja konditsioneer, täiesti piisab.
Muuseas õmblusmasin ja kangad mul on ja vahel isegi õmblen, kui igav on.

Mina ka oma juukseid ei värvi. Riideid ka ei näe mõtet õmmelda, seetõttu pole kogunud kangaid ja õmblusmasinat ega kavatse neid ka osta. Riideid saab internetist osta ja ka need tuuakse koju. Sama on kõige muuga. Kui asjad nii halvaks lähevad, et kõike peab hakkama ise tegema, siis teen. Enne seda ei muretse üldse nende pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iluteenused on ju avatud.

Keskmiselt tuleb meestel juukseid lõigata 3 nädala tagant, päris koledad inimesed hakkavad varsti ringi käima.

Alles see oli kui meestel olid moes pikemad juuksed, ka sotsiaalministril on veel mikker peas. Ka hipsterite habemed on hiljutine mood.

Kellele välimus on tähtsam kui tervis peaksid äkki loodusliku valiku peale panustama.

Juukselõikusmasinaid saab ka poest osta, muideks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alles see oli kui meestel olid moes pikemad juuksed, ka sotsiaalministril on veel mikker peas. Ka hipsterite habemed on hiljutine mood.

Kellele välimus on tähtsam kui tervis peaksid äkki loodusliku valiku peale panustama.

Juukselõikusmasinaid saab ka poest osta, muideks.

Kui on pikad juuksed, siis on savi. Enamusel pole, kes soliidsed välja näevad.
Ja kes seda masinalõikust neile tegema hakkab? Seda peab juuksur tegema. Iga suvaline kodukata seda ei valda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks botoxisüstija juba hädaldas, et tema äri kukub nüüd koroona pärast kokku. 🙄 💉

Kui sa ise peaksid tühjana seisvate ruumide eest 7 tonni renti kuus edasi maksma, küll ka hädaldaksid. Või noh, sinu suhtumisega inimene ei tea vist ärist suurt midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa ise peaksid tühjana seisvate ruumide eest 7 tonni renti kuus edasi maksma, küll ka hädaldaksid. Või noh, sinu suhtumisega inimene ei tea vist ärist suurt midagi.

Praegu ongi see aeg, mil halvad äriinimesed sõelutakse välja. Head ja ärivaistuga saavad hakkama ja elavad üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu ongi see aeg, mil halvad äriinimesed sõelutakse välja. Head ja ärivaistuga saavad hakkama ja elavad üle.

Oi kui kade!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ongi … ja konditsioneer

eesti keeli on selle möksi nimi “palsam”. Konditsioneer on midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ongi ainult šampoon ja konditsioneer, täiesti piisab.

Palsam on selle juustesse määritava vahendi nimi. Konditsioneer on õhujahutusaparaat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on küll juuksurit vaja. Käin kord kuus ja lasen ka värvida. Lühikese soenguga ei saa teisiti. Ma ei suuda ise omale seda soengut lõigata ja poevärvidega ei viitsi mässata.
Minu õhukesed ja haprad juuksed oleksid pikkadena koledad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi kui kade!

Ei tea miks ma peaks kade olema?
Ma istun kodus ja raha pärast muretsema ei pea, sest mul oli oidu oma tagala kindlustada 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on pikad juuksed, siis on savi. Enamusel pole, kes soliidsed välja näevad.
Ja kes seda masinalõikust neile tegema hakkab? Seda peab juuksur tegema. Iga suvaline kodukata seda ei valda.

Kui soliidsus ja välimus on olulisemad kui enda ja teiste tervis, siis leidke endale erajuuksur, kes on nõus ka enda tervisega riskima. Igale probleemile leidub ju lahendus.

Minul on küll juuksurit vaja. Käin kord kuus ja lasen ka värvida. Lühikese soenguga ei saa teisiti. Ma ei suuda ise omale seda soengut lõigata ja poevärvidega ei viitsi mässata.

Minu õhukesed ja haprad juuksed oleksid pikkadena koledad.

On vaja, ei saa teisiti, ei suuda. Lapsik. Kui selle aja üle elad, küll siis käid edasi juuksuris. Kui ei ela, siis ei ole küll enam vahet, milline sa kirstus välja näed.

Teie välimus ei ole praegusel hetkel üldse oluline, inimesed surevad. Kas sellest on tõesti nii raske aru saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

no õnneks ei põhjusta see iluteenuse ära jäämine valusid ega muutu tervisele ohtlikumaks, nagu plaaniliste operatsioonide edasilükkamisega võib juhtuda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma istun kodus ja raha pärast muretsema ei pea, sest mul oli oidu oma tagala kindlustada 😉

7 tonni kuus lõdvalt maksaksid renti ka, eks.
Mul ka rahaprobleeme pole, passiivtulu jookseb kenasti, aga saan aru teiste inimeste muredest.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluteenused ja karantiin