Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluteenused ja karantiin

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Iluteenused ja karantiin

Postitas:
Kägu

Kui mu mees Soomes töötas, siis suvel läksime me lastega ka sinna. Mehe soomlasest ülemus käis meil tihti külas ja sattus üks kord peale, kui ma mehel parajasti juukseid masinaga lõikasin. Siis tema ütles, et ta käis ka juuksuris ja maksis 25 eurot. See oli ikka tubli 8 aastat tagasi. Kusjuures ta on kiilaneva soenguga, nii et mingit hullu pahmakat tal lõuigata polnud vaja. Me siis pidime küll pikali kukkuma, et mille eest ta see 25 eurot maksis? Siiani lõikan mehel ise juukseid, vahel naljatan lõpetades, et palun 25 eurot 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

<Ega suur osa juuksireid ja pediküürijaid ei olegi äriinimesed, ja nad ei pea ehk isa ka endid selleks. Nii on paljude teistega ka, kes teenust teevad, mis tahes teenust ja teenuvad oma tööga, mitte äriga,lihtsalt nad võivad olla iseendale tööandjad, kas fied või väikefirmana.
Isegi, kui inimene ostab ekskavaatori, võtab selleks liisingu, hangib ise tööd ja teeb seda teenusena, siis ta ei tee mitte äri. Kuid ta on investeerinud vastavalt vajadusele seadmetesse, pinda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

juri ratase sõnad : juuksurisalonge ei suleta sellepärast, et juuksurid hakkavad muidu kodudes kliente teenindama.
ratase sõnad veel, tänaval, eraldi sissepääsuga salonge ei suleta
ratase sõnad, hoida pikivahet 2m, kui muudmoodi ei saa siis ei saa (nt juuskur, kosmeetik jne) tööiseloom eilase kaugeneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mu mees Soomes töötas, siis suvel läksime me lastega ka sinna. Mehe soomlasest ülemus käis meil tihti külas ja sattus üks kord peale, kui ma mehel parajasti juukseid masinaga lõikasin. Siis tema ütles, et ta käis ka juuksuris ja maksis 25 eurot. See oli ikka tubli 8 aastat tagasi. Kusjuures ta on kiilaneva soenguga, nii et mingit hullu pahmakat tal lõuigata polnud vaja. Me siis pidime küll pikali kukkuma, et mille eest ta see 25 eurot maksis? Siiani lõikan mehel ise juukseid, vahel naljatan lõpetades, et palun 25 eurot 🙂

Olen kunagi õppinud juuksuriks, aga isegi mina ei lõika teiste juukseid. Samuti vajab masinaga lõikamine päris häid oskusi.
Mees lõikab Soomes paari-kolme nädala tagant ning maksab ainult 15.-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega suur osa juuksireid ja pediküürijaid ei olegi äriinimesed, ja nad ei pea ehk isa ka endid selleks. Nii on paljude teistega ka, kes teenust teevad, mis tahes teenust ja teenuvad oma tööga, mitte äriga,lihtsalt nad võivad olla iseendale tööandjad, kas fied või väikefirmana.
Isegi, kui inimene ostab ekskavaatori, võtab selleks liisingu, hangib ise tööd ja teeb seda teenusena, siis ta ei tee mitte äri. Kuid ta on investeerinud vastavalt vajadusele seadmetesse, pinda.

Ekskavaatori ja botoxisüstija erinevus tulebki praegusel ajal välja: kopamehi on koos oma kopaga ka praegu vaja, ehk ainult kliendiga koos suitsutegemine jääb ära. Kõik investeeringud pole ühetaolised.
On olemas ka kriise, mis löövad kopamehed rajalt maha, nt kui täielikult katkeks vedelkütuse juurdevedu. (Kuigi Eesti tingimustes püütaks siis diislit põlevkivist ajada.)
Aga ma ei kujuta ette kriisi, mis jätaks kopamehed tööta, aga samas botoxisüstijad tööle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kunagi õppinud juuksuriks, aga isegi mina ei lõika teiste juukseid. Samuti vajab masinaga lõikamine päris häid oskusi.

Mees lõikab Soomes paari-kolme nädala tagant ning maksab ainult 15.-

Ma pole kunagi juuksuriks õppinud, mu ämm lõikas kõigil oma poegadel(10) juukseid ja siis kui ta mu mehel lõikas, näitas, kuidas lõigata, sellest alates olen mina oma mehe juukseid lõiganud. Mu mees proovis ükskord juuksurisse minna, aga juuksuri masin oli nii nüri ja mu mehe juuksed olid nii tugevad, et tal ei õnnestunud hästi see lõikamine ja valus oli ka. Rohkem ta pole tahtnud minna sinna. Ju ta on siis rahul minu tehtuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et ronitakse praegu ilusalongidesse, näitab ikka et naised on lollimad kui mehed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See, et ronitakse praegu ilusalongidesse, näitab ikka et naised on lollimad kui mehed.

Või seda, et mehed on lollimad kui naised – nõuavad, et naise välimus vastaks samadele standarditele kui varem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või seda, et mehed on lollimad kui naised – nõuavad, et naise välimus vastaks samadele standarditele kui varem.

Siis on naine loll, et endale nii lolli mehe võttis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ongi … ja konditsioneer

eesti keeli on selle möksi nimi “palsam”. Konditsioneer on midagi muud.

Ja siis, mulle meeldis antud hetkel just seda sõna kasutada. Kõnekeeles suht sagedasti kasutatav väljend palsami asemel. Ja kui loogiliselt mõelda, on see oluliselt täpsem kui palsam. Mõelge natuke sellele, miks inglise keeles kasutatakse sagedamini just conditioner ja mitte balsam või balm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siis on naine loll, et endale nii lolli mehe võttis.

Muidugi, alati on ikka naine süüdi. 😛

No aga vaadake ise, iga kord, kui keegi julgeb öelda, et ei määri end igapäevaselt kortsuvaba kreemiga või käib ilma meigita poes, kohe on mitu inimest, kes ütlemas, et siis mees jätab varsti maha. Sellised ütlejad ongi ju need, kes PEAVAD ilusalongis käima, olgu või maailmalõpp tulemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi juuksuriks õppinud, mu ämm lõikas kõigil oma poegadel(10) juukseid ja siis kui ta mu mehel lõikas, näitas, kuidas lõigata, sellest alates olen mina oma mehe juukseid lõiganud. Mu mees proovis ükskord juuksurisse minna, aga juuksuri masin oli nii nüri ja mu mehe juuksed olid nii tugevad, et tal ei õnnestunud hästi see lõikamine ja valus oli ka. Rohkem ta pole tahtnud minna sinna. Ju ta on siis rahul minu tehtuga.

No ilmselgelt on palju inimesi, kel savi, mis neil peas või millised välja näevad.
Ei tea, miks omal ajal juuksuri kvalifikatsiooni saamiseks 2 aastat koolis käidi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

7 tonni kuus lõdvalt maksaksid renti ka, eks.
Mul ka rahaprobleeme pole, passiivtulu jookseb kenasti, aga saan aru teiste inimeste muredest.

Mis 7 tonni sa korrutad? Botoksisüstija maksab oma süstitoa renti 7 tonni kuus? Usume!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis 7 tonni sa korrutad? Botoksisüstija maksab oma süstitoa renti 7 tonni kuus? Usume!

Mis toa? Tal on kaks kliinikut.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluteenused ja karantiin