Esileht Ilu Iluteenused kodus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Iluteenused kodus

Postitas:
Kägu

Mitmed ilutegijad pakuvad iluteenuseid kodus.  Milline on hügeen ja kas seda on üldse? Näiteks küünetehnikud, kuidas nad oma töövahendeid puhastavad? Korra küsisin, vaadati mind nagu kummitust ja vastus oli, et pühib pärast viinaga üle. Siis mida?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah? Hügeen?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah? Hügeen?

Oh, mops jälle suu pärani peas ja millestki aru ei saa. Seda ma räägingin,et mis mõttes viinaga puhastavad- äärmiselt ebatervislik ja ebahügieeniline. Sterilisaator ei maksu ju palju.

 

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ah? Hügeen?

Oh, mops jälle suu pärani peas ja millestki aru ei saa. Seda ma räägingin,et mis mõttes viinaga puhastavad- äärmiselt ebatervislik ja ebahügieeniline. Sterilisaator ei maksu ju palju.

Mis siis viinal viga on, kas see ei puhasta või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis käid siis mingites urgastes?
See, kes ei puhasta, ei tee seda kodus ega salongis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea kedagi, kes teenuseid kodus pakuks ning ei külastaks ka sellist kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea kedagi, kes teenuseid kodus pakuks ning ei külastaks ka sellist kohta.

Mina käin kodus, sest minu ülihea tehnik ei tööta enam salongis. Ja mina otsisin 5 aastat korralikku tegijat, kellega oleksime ühel lainel ja teeks hästi. Kui lõpuks leidsin, siis lähen tema juurde ükskõik kuhu. Vanaemal käib pediküür kodus, sest vanaema ei taha salongi ise minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka vahepeal geellakki kandma hakata, ei viitsi tavalise lakiga jamada. Uurisin FB iluteenuste grupist, kuhu minna ja soovitati mitmeid “ülihäid” kohti. Läksin ühte kohale – laud oli paksult küünetolmu täis, viil täiesti valge ja ilmselgelt polnud seda kordagi millegagi puhastatud. Selline seapesa mulle ei sobinud ja läksin järgmisse soovitatud salongi. Seal samamoodi kõik tolmu täis. Vastik. Olen nüüd lakkimata küüntega edasi, sest seen, hepatiit ja hiv pole minu tassike teed.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka vahepeal geellakki kandma hakata, ei viitsi tavalise lakiga jamada. Uurisin FB iluteenuste grupist, kuhu minna ja soovitati mitmeid “ülihäid” kohti. Läksin ühte kohale – laud oli paksult küünetolmu täis, viil täiesti valge ja ilmselgelt polnud seda kordagi millegagi puhastatud. Selline seapesa mulle ei sobinud ja läksin järgmisse soovitatud salongi. Seal samamoodi kõik tolmu täis. Vastik. Olen nüüd lakkimata küüntega edasi, sest seen, hepatiit ja hiv pole minu tassike teed.

Tark naine! Hindan kõrgelt sinu julgust toolilt tõusta ja öelda, mulle selline seapesa ei sobi. Wau.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, et salongides pole mingit maagilist salongihaldjat, kes tehnikute asemel nende töövahendeid puhastaks. Pole vahet, kas kodu või salong, alati ja igal pool puhastab tehnik ise enda töövahendid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, et salongides pole mingit maagilist salongihaldjat, kes tehnikute asemel nende töövahendeid puhastaks. Pole vahet, kas kodu või salong, alati ja igal pool puhastab tehnik ise enda töövahendid.

Ohh õudust! Kujutasin ette, et salongides on range kontroll ja sterilisaatorid uhavad ööd ja päevad. Aga tundub, et see valdkond on nii kontrollimatu, et igaüks teeb mis tahab. Sõbranna vist õpetab sõbrannat? Siis on nahaarstidel küll kõvasti tööd. Põletikud ja seenhaigused levivad usinasti. Kuidas nii saab!

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, et salongides pole mingit maagilist salongihaldjat, kes tehnikute asemel nende töövahendeid puhastaks. Pole vahet, kas kodu või salong, alati ja igal pool puhastab tehnik ise enda töövahendid.

Ohh õudust! Kujutasin ette, et salongides on range kontroll ja sterilisaatorid uhavad ööd ja päevad. Aga tundub, et see valdkond on nii kontrollimatu, et igaüks teeb mis tahab. Sõbranna vist õpetab sõbrannat? Siis on nahaarstidel küll kõvasti tööd. Põletikud ja seenhaigused levivad usinasti. Kuidas nii saab!

No see on jah selline metsik lääs – ei käi seal terviseamet ega ka maksuamet. Mind üllatab see.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on jah selline metsik lääs – ei käi seal terviseamet ega ka maksuamet. Mind üllatab see.

See on imelik jah. Näiteks koroona ajal olid vahepeal tavalised poedki kinni, aga ilusalongid olid ikka lahti ja vaktsiini- ja maskivastaseid tibisid karjakaupa täis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on imelik jah. Näiteks koroona ajal olid vahepeal tavalised poedki kinni, aga ilusalongid olid ikka lahti ja vaktsiini- ja maskivastaseid tibisid karjakaupa täis.

Salongis on teenindaja 1:1 kliendiga. Poes on mass. Salongis ei ole koos mingit karja, milleks see veel hea oleks? Pole ju elav järjekord, nagu poes ometi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Salongis on teenindaja 1:1 kliendiga. Poes on mass. Salongis ei ole koos mingit karja, milleks see veel hea oleks? Pole ju elav järjekord, nagu poes ometi.

Seal salongis, kus mina käin, on küll päris palju inimesi kogu aeg, pakutakse erinevaid teenuseid. Juuksureid on ühes toas viis, lisaks nende kliendid. Väikeste diivanite peal ootamas veel mitu inimest, samas ruumis on mitu maniküüri, kellel on oma kliendid. Ei ole kõik salongid mingid pisikesed toad, kus on ainult üks teenindaja ja klient korraga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on imelik jah. Näiteks koroona ajal olid vahepeal tavalised poedki kinni, aga ilusalongid olid ikka lahti ja vaktsiini- ja maskivastaseid tibisid karjakaupa täis.

Salongis on teenindaja 1:1 kliendiga. Poes on mass. Salongis ei ole koos mingit karja, milleks see veel hea oleks? Pole ju elav järjekord, nagu poes ometi.

Ohhh, need toredad ilutegijate lollid argumendid.
Ilutegija juures käib iga paari tunni tagant uus inimene(iga päev). Ilutegija võib ju istuda oma putkas, aga klient ju ilmselgelt mitte.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on poes võimalik teistest eemal hoida, mingeid masse pole ma meie suurtes kaubanduskeskustes eriti kohanud. Salongis on inimesed rohkem ninapidi koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ka usud, et mingi Lasnamäe baba hakkab sinu pärast viina raiskama ja töövahendeid puhastama?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ka usud, et mingi Lasnamäe baba hakkab sinu pärast viina raiskama ja töövahendeid puhastama?

No ega kõik pole viina peale nii maiad kui sina. On ka alkoholiprobleemidest vabu inimesi olemas.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ka usud, et mingi Lasnamäe baba hakkab sinu pärast viina raiskama ja töövahendeid puhastama?

No ega kõik pole viina peale nii maiad kui sina. On ka alkoholiprobleemidest vabu inimesi olemas.

Vist räägid endast, sest ükski korralik inimene ei käi mööda lasna urkaid omale iluteenuseid otsimas. Saate ehk koos mõne keelgüünetehnikuga laua viina juua ja oma seeni ravida.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te terviseametisse ka teatasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te terviseametisse ka teatasite?

Ja maksuametit ei tasu ka unustada, ükski kodus töötav Galja ei tasu ühtegi maksu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te terviseametisse ka teatasite?

Kusjuures ma tõesti teatasin hiljuti ühe küünesalongi kohta terviseinspektsiooni. Ise olen tervishoiutöötaja ja lihtalt ei saa jätta reageerimata sellistele reeglite rikkumisele nagu seal nägin. Uuriti, saavad trahvi, esitati nõuded mis seadmed on vaja muretseta (chemisept ei ole muuseas piisav), et tööd jätkata ja kui sellisteks kuludeks raha ei ole, ei tohi enam avada.

Teatan edaspidi ka.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te terviseametisse ka teatasite?

Ja maksuametit ei tasu ka unustada, ükski kodus töötav Galja ei tasu ühtegi maksu!

Mis sa arvad, et ainult Galjad ei maksa makse? Ma julgen arvata, et suur enamus ei maksa makse. Ja kui maksavad, siis oluliselt vähem kui peaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma tõesti teatasin hiljuti ühe küünesalongi kohta terviseinspektsiooni.

Eestis ei ole enam 10+ aastat terviseinspektsiooni nimelist asutust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma tõesti teatasin hiljuti ühe küünesalongi kohta terviseinspektsiooni.

Eestis ei ole enam 10+ aastat terviseinspektsiooni nimelist asutust.

Õige, see oli Terviseamet mis alustas riiklikku järelvavlvemenetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen käinud kahe küünetehniku juures, ühe tööruum nägi pisut kulunum välja küll, mingit seapesa polnud küll kummalgi pool. Ei mingeid küünetolmust valgeid viile. Kus te küll käite, et sellist pilti näete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd lakkimata küüntega edasi

Mina olen juba viimased 25 aastat lakkimata küüntega, sest lakitud küüned ei ole minu meelest üldse ilusad ega praktilised.
Mis seal siis nüüd ikka nii erilist on, et seda justkui midagi revolutsioonilist rõhutama peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd lakkimata küüntega edasi

Mina olen juba viimased 25 aastat lakkimata küüntega, sest lakitud küüned ei ole minu meelest üldse ilusad ega praktilised.

Mis seal siis nüüd ikka nii erilist on, et seda justkui midagi revolutsioonilist rõhutama peab?

Väga tubli! Ma olen su üle uhke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba viimased 25 aastat lakkimata küüntega, sest lakitud küüned ei ole minu meelest üldse ilusad ega praktilised.

Lakkimata küüned ei ole naiselikud. Eriti jõledad on lakkimata varbaküüned.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Ilu Iluteenused kodus