Esileht Ilu Iluteenused kodus

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Iluteenused kodus

Postitas:
Kägu

Mina olen juba viimased 25 aastat lakkimata küüntega, sest lakitud küüned ei ole minu meelest üldse ilusad ega praktilised.

Lakkimata küüned ei ole naiselikud. Eriti jõledad on lakkimata varbaküüned.

Põhimõtteliselt iga mees jälestab küünelakki. Eriti neid rõvedaid pikki kaunistustega küüsi.

Seda oskavad hinnata vaid teised sinusugused “beibed”.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti neid rõvedaid pikki kaunistustega küüsi.

Selge see, et need on rõvedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt iga mees jälestab küünelakki

Mingite meeste arvamusest on küll sügavalt savi. Katsu enda eest seista.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt iga mees jälestab küünelakki. Eriti neid rõvedaid pikki kaunistustega küüsi.

Seda oskavad hinnata vaid teised sinusugused “beibed”.

Sa teed kõike selleks, et meestele meeldida?

Su väärtus ei seisne selles, kas ja kui paljudele meestele sa meeldid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba viimased 25 aastat lakkimata küüntega, sest lakitud küüned ei ole minu meelest üldse ilusad ega praktilised.

Lakkimata küüned ei ole naiselikud. Eriti jõledad on lakkimata varbaküüned.

Nalja teed või? Ilusad pikad hooldatud küüned, on alati naiselikud, ka ilma lakita.
Aga kahjuks neid eriti ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt iga mees jälestab küünelakki. Eriti neid rõvedaid pikki kaunistustega küüsi.

Seda oskavad hinnata vaid teised sinusugused “beibed”.

Sa teed kõike selleks, et meestele meeldida?

Su väärtus ei seisne selles, kas ja kui paljudele meestele sa meeldid.

Ja kellele sa enda arust neid naiselikke varbaküüsi näitad? Jõusaali duširuumis teistele naistele?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt iga mees jälestab küünelakki

Mingite meeste arvamusest on küll sügavalt savi. Katsu enda eest seista.

Sama küsimus, kellele sa neid naiselikke küüsi näitad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kellele sa enda arust neid naiselikke varbaküüsi näitad? Jõusaali duširuumis teistele naistele?

Kõige rohkem vahid neid varbaküüsi ikka ise. Mina nt jõuksis teiste naiste varbaküüsi ei vahi, pole ka märganud, et teised naised vaataks. Niisamuti on mu kaaslasel täiesti ükskõik, kas mu küüned on lakitud või mitte. Ja on ka varasematel kaaslastel olnud ükskõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud nii ripsme- kui küünetehniku juures kodus, kui veel neid teenuseid tarbisin. Lapsega koduseks jäädes on võimalik tehnikul valida endale sobivad ajad nii, et ei rendi eraldi pinda. Väga puhas, väga steriilne, professionaal on ka siis professionaal, kui kodus tegutseb. Hea märk peaks olema see, kui küünetehnik on investeerinud sellesse imurisse, mis küünetolmu kogub. Üks väga veider kogemus võõra ripsmetehnikuga oli nii umbes 8 aastat tagasi. Ma ei tea, miks mul nii hädasti vaja oli, aga mingil põhjusel tahtsin esimest korda volüümripsmeid, olin klassikaliste tagasihoidlikute ripsmepikendustega tutvust teinud ja nägin sõbrannal selliseid tihedamaid. Hakkasin otsima, kus saaks ka ja hästi ruttu, aga igalt poolt sain pakkumise kuu-poolteist hiljem. Süda ütles, et ikka kohe oleks vaja, aga mõistus.. vaikis. Siis kammisin Facebookist kohalikke tegijaid, leidsin postituse, et muljetavaldava kogemuste- ja tööpagasiga tehnik, tegutseb hetkel kodus, mis koolitused kõik läbinud, hind oli sama, mis mujal salongideski, ehk veidi odavam. Ma ei tea, mis hinnad hetkel olla võivad, aga siis oli paigaldus minu linnas keskmiselt 35, võib-olla kodutehnik pakkus siis 30 eest. Naisterahvas oli igati tore ja rõõmus, toanurk nägi väga korralik välja, massaažilaud kaetud värskelt mingi suure salvrätilaadse paberiga, nagu arsti juures. Kindad tulid ka steriilsest pakist, mitte selline karp, kus lahtiselt 200tk ja tõmbad vajadusel uued. Mõtlesin, et lahe, nagu haigla, nii puhas. Umbes 10 minutit olin pikutanud, kui järsku midagi kõhule kargas ja rõõmsalt klähvis. Tehnik vabandas ja ütles, et koerakesele meeldivad kliendid, nii rõõmustab, kui uued inimesed käivad ja ta ei hammusta. Vabandasin, et tore on ta ilmselt küll, aga ma ei kannata ei koera- ega kassikarvu, äkki see koerake mängiks kuskil mujal, tehnik vaidles vastu, et ei no teda ei saa ju kuskile tuppa kinni panna, ta hakkab nutma ja kiunuma ja see oleks nii südametu. Nii tahtsin ära minna, aga mõtlesin rumalalt, et kus ma lähen, osa ripsmeid juba kleebitud. Veel 20 minutit hiljem ripsmetehnik teatas rõõmsalt, et nüüd on valmis, olin väga üllatunud, et nii kiiresti, tavaliste ripsmepikenduste peale oli juba kauem kulunud, aga tundsin suurt kergendust, et saan süles aelevast koeralaadsest nähvitsast lõpuks lahti ja eelistatavalt lahkun joostes, vaatasin peeglisse, nägin välja nagu nukk. Imeilus. Kui koju jõudsin, siis vaatasin lähemalt seda ilusat meistritööd ja väga lähedalt vaadates sain aru, et ta on kasutanud mitte neid väikeseid üksikuid karvalehvikuid, vaid mingeid plokke, nagu millimeetri või kahe laiuseid kamakaid ja need on tihedalt üksteise külge liimitud, sellest ka see nukunägu, täpselt sama efekt, nagu nõukaaegsetel nukkudel, kes pikali asetades silmad kinni panid. Silmad jooksid hirmsasti vett ja kipitasid. Võtsin claritini, arvasin, et koerakarvadest, aga see vesisus ei kadunud ära. Järgmisel päeval ei näinud enam isegi kena välja mitte ja tunne oli väljakannatamatu ja kui pildi saatsin ripsmetehnikule, kelle juures klassikalisi lasin paigaldada, sain vastuse, et võin kohe tulla ja ta aitab neist vabaneda. Eemaldas neid pro bono, ütles, et ta on lihtsalt siiralt huvitatud, mis jama see selline on, liim ei olnud õige ripsmeliim, mis silmi ärritas, umbes pooled ripsmekarvad jäid alles, teine pool läks koos liimiga. Jah, ma saan aru, et see kõik on ajuvaba ja rumal ja ma hea meelega läheks ja sakutaks kõrvast 8 aastat nooremat ennast sellise ajuinvaliidsuse eest, sest normaalne inimene oleks kohe püsti tõusnud ja ära kõndinud, kui iluteenuse osutaja ütleb sisuliselt, et savi see allergia, las koer teeb, mis tahab, ma ei suuda uskuda, et seda siis ei teinud. Paneb kahe käega peast kinni hoidma ja küsima, miks see mõistus siis vaikis, kui teda vaja oli ???? Üleüldse selline soovitus mistahes teenusepakkujale, kes kodus tegutseb, võid minna ja üllatuda, kui ilus ja puhas on see väike kodune tööpind, aga kui lähed ja midagi on ikka tõesti ebanormaalses seisus või ebahügieeniline, siis on ka täiesti okei teenuse tarbimisest loobuda. Siis, kui see maskikandmise kohustus oli veel avalikes kohtades, mul üks tuttav läks juuksurisse, käed desinfitseeritud, mask ees ja juuksur ütles kohe ukse peal lahkelt naeratades, et maski võib ära võtta, meie siin selliseid haigeid nõudmisi ei esita. Salong oli puupüsti rahvast täis ka. Minu tuttav lahkus ilma soenguta, aga ei pidanud teada andmagi kellelegi et reegleid eiratakse, sest kõik sellised lahked kohad said Facebookis reklaami mingis maskivabade ettevõtete grupis, ilusalongid reklaamisid end lausa ise ja jäid ehk kellelegi silma ka ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli vaja meiki hommikul vara ( kell 10 algas üritus). Leidsin kodu lähedal tegija, kes reklaamis ennast kohalikus Facebooki grupis. Läksin kohale ja inimesel oli kolm väikest last kodus, kes lakkamatult karjusid, kaklesid sehkendasid. Ühel oli roheline tatt ninast väljas ja tuli minu põlve patsutama, teine hakkas mu käekotis sorima ja võttis sealt autovõtme! Meikar üritas neid rahustada ja viskas neile suure šokolaaditahvli kätte, siis oli umbes 15 minutiks rahu majas. Seejärel algas kõik uuesti. Üritasin siis ka neid lapsi sõbralikult keelata, et minu asjades ei soriks. Ausalt öeldes olin väga närvis ja pinges. Meigiasjad vedelesid lihtsalt söögilaua peal, tundusid räpased ja ilmselt olidki, sest järgmisel päeval ilutses mu põsel suur mädapunn! Tavaliselt mul vistrikke ei ole ole kunagi!

Kirss tordil on see, et see inimene pakun samas grupis ka koduseid võilevatorte! Mul hakkab sees keerama iga kord, kui seda kuulutust näen ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annab ikka selle peale tulla, et kellegi juurde koju minna(kui pole just tegemist tuttavaga). Miks küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annab ikka selle peale tulla, et kellegi juurde koju minna(kui pole just tegemist tuttavaga). Miks küll?

Noh, mul puudusid esialgu kodus tegutsevate ilutegijate osas eelarvamused, sest sinnamaani olin käinud kahe küünetehniku juures kodus. Esimene tegutses esialgu kohalikus salongis, aga kolis siis Soome ja iga kuu aja tagant umbes käis Eestis, jättis alles paar üksikut pikaajalisemat klienti. Rendipinda ei hakanud siin võtma üheks nädalavahetuseks kuus ja tegutses siis oma kodus, kuni enam Eestisse tagasi ei tulnudki. Peale teda oli mul jälle mitu aastat üks ja sama küünetehnik, kuni ühel päeval andis teada, et ta on beebiootel ja tegutseb edaspidi kodus, aga ei saa garantiid anda, et tal esialgu aega jagub, et tööd vastu võtta. Sai siiski ja käisin tema juures kodus, kuni uuesti ilusalongis toimetama hakkas. Saan aru, et see ei ole üldse sama, mis tundmatu inimese juurde koju minemine, aga kuna mul ainult need napid, aga ääretult positiivsed kogemused olid, siis naiivselt pidasin endastmõistetavaks, et teistel kodutehnikutel on ka kõik nii korralik ja professionaalne. Minu jaoks tegi ripsmetehniku usaldusväärseks ka see, et ta kaua ilusalongis reaalselt töötanud oli, aga teisel pool Eestit ja arvasin, et ta ehk ei ole lihtsalt rendipinda veel leidnud ja just hiljuti on kolinud. Kui oleksin paremini süvenenud, oleksin ka seda välja lugenud, et antud isik tõepoolest töötas pikka aega ilusalongis, aga mitte ripsmetehnikuna, vaid juuksuri ja jumestajana. Ripsmetehniku koolitus oli ilmselt alles läbitud. Enam ausalt öeldes tõesti ei läheks kellegi koju, eriti veel midagi sellist tegema, mille käigus silmad kinni peab panema. Juba selline oht tuleb pähe, et jätad oma üleriided ja koti viisakalt esikusse, siis pikutad, silmad kinni ja midagi ei näe ja keegi kolmas sorteerib vaikselt su koti sisu ja taskuid läbi ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Ilu Iluteenused kodus