Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Iluteenuste hinnatõusud, millisest teenusest esimesena loobute? Mina ei värvi enam juuksejuuri iga kuu, teen triipe pigem ja otsi lõikan paar korda aastas ainult. Küüned teen ise.

Järgmiseks peaks kulmude tegemise ise ära õppima. Massaazis ei käi, kehahooldustes ei käi. Näohooldustest eelistan tõhusamaid teenuseid nagu IPL ja laser, neid hetkel päikesega nagunii teha ei saa.

+6
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

+22
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iluteenuste hinnatõusud, millisest teenusest esimesena loobute? Mina ei värvi enam juuksejuuri iga kuu, teen triipe pigem ja otsi lõikan paar korda aastas ainult. Küüned teen ise.

Järgmiseks peaks kulmude tegemise ise ära õppima. Massaazis ei käi, kehahooldustes ei käi. Näohooldustest eelistan tõhusamaid teenuseid nagu IPL ja laser, neid hetkel päikesega nagunii teha ei saa.

no ma küüntest ja ripsmetest olin sunnitud loobuma, kuna läksin meditsiini tagasi.  Iga kuu juuksed ei vaja värvi . Aga eks selles osas on iga inimene erinev. Pigem ma siis vahepeal  toonin väljakasvu tooniva palsamiga.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viitsimine ikka iga kuu käia juuksuris juukseid värvimas. Ma käin kord kvartalis ja siis olen ka alati tüdimusest hullumas, et pean mitu tundi juuksuris veetma.

+24
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viitsimine ikka iga kuu käia juuksuris juukseid värvimas. Ma käin kord kvartalis ja siis olen ka alati tüdimusest hullumas, et pean mitu tundi juuksuris veetma.

Ma käin iga 3 nädala tagant ja protseduur (värv, pesu, kuivatamine) kestab tunnikese. Ei võta tükki küljest. Kvartaliga oleks väljakasv juba väga inetu.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin ka iga kuu juuksuris värvimas ja väga nauditav protseduur on.

Ausalt öeldes pole iluteenustes mingit hinnatõusu täheldanud. Oskab keegi näiteid tuua?

 

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin ka iga kuu juuksuris värvimas ja väga nauditav protseduur on.

Ausalt öeldes pole iluteenustes mingit hinnatõusu täheldanud. Oskab keegi näiteid tuua?

Ma käin juuksuris ja geellakkimas. Pole ka mingit hinnatõusu näinud (veel).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes pole iluteenustes mingit hinnatõusu täheldanud. Oskab keegi näiteid tuua?

Näiteks geelküüne hooldusele on pandud 5.- juurde.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juuksur ja küünetehnik panid mõlemad 5 eurot hinnale juurde. 10 eurot kuus lisatasu mind ei tapa ja käin edasi. Kui elaksin peost suhu ja see raha midagi mõjutaks, siis poleks hakanud neid teenuseid üldse tarbimagi, vaid lakiks oma küüned ise ja laseks sõbrannal juukseotsi piirata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Ajad kiilaks ja hoiad šampooni-palsami-juukseõli arvelt kokku?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iluteenuste hinnatõusud, millisest teenusest esimesena loobute? Mina ei värvi enam juuksejuuri iga kuu, teen triipe pigem ja otsi lõikan paar korda aastas ainult. Küüned teen ise.

Järgmiseks peaks kulmude tegemise ise ära õppima. Massaazis ei käi, kehahooldustes ei käi. Näohooldustest eelistan tõhusamaid teenuseid nagu IPL ja laser, neid hetkel päikesega nagunii teha ei saa.

no ma küüntest ja ripsmetest olin sunnitud loobuma, kuna läksin meditsiini tagasi. Iga kuu juuksed ei vaja värvi . Aga eks selles osas on iga inimene erinev. Pigem ma siis vahepeal toonin väljakasvu tooniva palsamiga.

Ma ka ikka vaatan ja imestan neid õdesid, kellel lastake kunstripsmetega tööd teha. Reeglite järgi peaks nad siis ju ainult paberimajanduse peal olema.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin ka iga kuu juuksuris värvimas ja väga nauditav protseduur on.

Ausalt öeldes pole iluteenustes mingit hinnatõusu täheldanud. Oskab keegi näiteid tuua?

Minu juuksur tõstab hinda homsest.  Salongi omanik tõstab homsest  rendi hinda. Tartu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin igakuiselt juuksuris, maniküüris, pediküüris ja massaazis. Keegi neist neljast pole hinda tõstnud.
Kosmeetiku juures käin kaootilisemalt, valin erinevaid protseduure, aga mingit hinnatõusu pole märganud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin igakuiselt juuksuris, maniküüris, pediküüris ja massaazis. Keegi neist neljast pole hinda tõstnud.

Kosmeetiku juures käin kaootilisemalt, valin erinevaid protseduure, aga mingit hinnatõusu pole märganud.

Asukoht Tallinn.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole samuti veel hinnatõusu näinud. Võibolla sellepärast, et ma käin juba niigi kõige kallimates kohtades, eks neil on veel ruumi marginaali aeglasemalt venitada. 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnatõus mulle märgatav aga käin ikka edasi samamoodi kuna välimust pole looduse poolt eriti antud ja pigem maksan  kui olen kole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks pole sellele kunagi eriti raha kulutanud 🙂 Juuksuris käin kolm korda aastas soengut uuendamas, 25 eurot lõikus. Paar korda aastas tuleb ette suurem pidu, siis mõnikord olen lasknud soengu teha. Värvinud olen alati ise! Kui palju raha ja aega olen tänu sellele kokku hoidnud – teinekord, kui hakkan mõne meeldiva hilbu ostmisel raha pärast põdema, siis mõtlen, ah ma ju värvin oma juukseid ise, võin selle osta küll!

Kosmeetikus käisin kunagi 20ndates aeg-ajalt, kuna oli probleemne nahk, rasvane. Nüüd keskealisena sellevõrra lihtsam, sest rasune nahk peab kauem vastu.

Küüsi olen ka lasknud oma elus ühel perioodil geelitada, vist vähem kui pool aastat.

Iluteenuste hinnatõus jätab mind täiesti külmaks! Aga eks mulgi ole oma nõrgad kohad, kus hinnatõus valusalt lööb. Autokütus nt. Kala, üldse mereannid. Teatripiletid on küll valusad osta.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen aastatega iluteenuste tarbimist pigem vähendanud, seda küll eelkõige aja- mitte rahakulu tõttu. Juukseid lasen salgutada, seega väljakasv nii karjuv ei ole ja ei pea iga kuu käima. Värvimas käin kuskil korra kvartalis. Kui oleks rohkem raha, siis võib-olla käiks sagedamini näohoolduses ja juuste ravihoolduses. Küll aga olen viimasel ajal üritanud kogu oma meigi- ja nahahooldusarsenali vahetada võimalikult kvaliteetse ja puhta kosmeetika vastu, mis on üpris kallis, seega ilutoodetele läheb tegelikult raha palju küll.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iluteenuste hinnatõusu pole märganud, aga seoses muu hinnatõusuga, mille tõttu jääb vähem raha kotti, loobusin küüntest. Millest on kahju, sest mu enda küüned on väga nirud, sellepärast üldse geelid panin. (Olen muid kulusid muidugi ka kokku tõmmanud, aga seda muudes valdkondades.)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuüksi näokreem on nii 25% kallim. Ju tuleb soodukaid jahtida ja siis hulgim osta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Sa mõtled, et millisest hinnatõusust ma loobun? Kõigist loomulikult.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei loobu millestki, juukseid käin endiselt värvimas (juuksed on juba hallid), maniküür/pediküür jäävad, massaažis käin ka vastavalt vajadusele. Kosmeetikat ostan tavaliselt lennujaama/sadama kauplustest – on odavam.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

käin endiselt ca 6 nädala tagant juuksuris, värv kas juurtele või üleni (hall trügib välja). Sama tihti ka kulme tegemas, ning sääri deppimas. Nendest küll loobuda ei kavatse, olgu hinnatõus või mitte.

Kreemid apteegist, ja dekoratiivkosmeetikat kasutan ülivähe. Juuksetooted kallimast otsast, aga lühikestele kulub ju neid ka vähe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen loobunud õnneliku lõpuga massaažist. Varem ei olnud see rahakotile nii kurnav ning sain seda kaks kuni kolm korda kuus endale lubada. Nüüd maksab kord juba 100 eurot ja see on liig mis liig. Vaat milleni on viinud rahatrükk Euroopas.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

Juuksuris  küll, aga kosmeetiku juures ja massaažis pole iial käinud. Ka maniküüris ja pediküüris mitte.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

Kas sa ei teagi perekooli müüti  meekarva juustest ja aegumatust mustast mantlist?  Siin on hulk naisi, kes ei kuluta sentigi oma välimusele, aga ometi peetakse neid 20 aastat nooremateks.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on hulk naisi, kes ei kuluta sentigi oma välimusele, aga ometi peetakse neid 20 aastat nooremateks.

Osa inimesi ei peagi seda tõesti tegema. Eile just vaatasin üht müüjat, vene rahvusest oli, kes tõesti nägi hea välja. Lihtne soeng, väga kerge meik, oli juba üsna eakas, aga kortse polnud ühtegi, nahk ilus, juuksed värvimata, hallisegused, aga väga kenad, lõuajoon sile. Ei usu, et ta mingeid suuri iluprotseduure teeb, aga ikka oli ilusam kui mina, kes on pidanud vananemismärkidega juba neljakümnendast eluaastast maadlema ja ikka näen hullem välja kui see müüja. Minul tulid kotid silmade alla, mis pidin ära lõikama, kortsud, mida pean kogu aeg süstima, lõuajoont pidin kohendama, nahk on halb, mida pean kogu aeg ravimas käima, juuksed on kehvad, suured summad lähevad nende niisutamise ja ravimise peale jne, jne. Oma iga muidugi ei suuda keegi varjata, aga sellegipoolest on inimesi, kellel pole probleeme ja ei kulu välimuse peale nii palju raha kui mõnel teisel.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

Eks igaüks ela natuke mingis oma mullis, küsimus on ainult, kas inimene peabki seda mulli kogu maailmaks, või teadvustab, et teised inimesed võivad elada teistes mullides. Mina tunnen näiteks vähe inimesi, kes käiksid mingigi regulaarsusega juuksuri ja kosmeetiku juures ja massaažis. Massaaž muidugi, märgin ära, ei ole minu jaoks iluteenus, vaid terviseteenus ja hoopis teine kategooria, aga küllap seda võib ka erinevalt näha.

See, kas keegi on kunagi käinud mingis teenuses, ei puutu ka siia. Kui käia kord elus või kord kolme aasta tagant mingit protseduuri tegemas, siis ju pole tegemist regulaarse teenusega, millest hinnatõusu pärast loobuda. Siis polegi väga vahet, kas käia või üldse mitte käia.

Juuksuris käisin viimati kaks aastat tagasi. Kosmeetiku juures ilmselt umbes 15a tagasi. Mõned aastad tagasi katsetasin kulmudega, tulemus oli õõvastav, ootasin väga, et see nähtus ometigi mu näost lahkuks. Kuna endal sellist iluhobi pole ja enamus mu tutvusringkonda ka iluasjadega ei tegele, siis ei tule pähegi, et see oleks vajalik. Vahel nalja või huvi pärast katsetatakse üht või teist, aga püsivalt pole peaaegu ühegi teenuse järele tarvidust. Kõigil on normaalsed juuksed ja näod. Küüned on enamusel loomulikud ja terved ja lühikesed, rõõm vaadata ja mugav kõike teha. Just nimelt normaalne välimus on nendel inimestel. Mitte ajakirja klantspildi kategooriate järgi ilus. Minu seltskonnas ei ole ei korts ega siit-sealt veidi ebaühtlane näonahk ega hall juuksekarv  häbiasi, vaid normaalne inimese välimuse osa.

Aga annan endale aru, et on teistsuguseid seltskondi. Paar tuttavat on mul ka, kes elavad nendes teistes mullides. Kohtume pigem pika aja tagant, alati ehmatan, kui võõras ja ebaloomulik võib inimese välimus olla. Eriti kui vaatad inimesele vahetult otsa, mitte kuskilt eemalt või igatpidi muditud FB pildilt. Ju nad vaatavad minu meikimata ja moonutamata nägu ja normaalvärvi juukseid samasuguse ehmatusega, sest lihtsalt pole harjunud selliseid nägema.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

Kosmeetikus olen käinud vast 3 korda, aastaid tagasi. Tänapäeval on nii head, mitmekülgsed ja kättesaadavad (odavad) kodused vahendid, et miks minna kosmeetikusse, ei tea.

Maniküüri-pediküüriga saab kah igaüks hakkama, kui ei ole just mõne füüsilise või vaimse puudega.

Massaaž, no mul õnneks mees seda õppinud. Samas mul jõusaal, kus ka palju võimlen ja venitan, polegi vaja eraldi kehaväänajat

Aga juuksuris käin küll iga 6 nädala takka.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?