Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Googelda parem juhuslikult tehtud paparazzide pilte, no ei ole ilus ja paistab ja vaikselt välja see filleritega moonutamine.

Ilmselgelt sa ei tea asjast midagi. Mingit filleritega moonutamist pole Catherine küll teinud ja lõigata pole tal midagi. Ajad mingit täielikku sokki.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda parem juhuslikult tehtud paparazzide pilte, no ei ole ilus ja paistab ja vaikselt välja see filleritega moonutamine.

Googelda ise neid pilte ja pane siia näide, kus see hull moonutamine välja paistab. Sellise otsingu peale tulevad välja paar tuulehoos üles kerkinud seelikusaba ja pidutsemispilti, mis juhtus kakskümmend aastat tagasi. Mitte mingeid moonutatud näo pilte sa ei leia, sest neid pole võimalik teha, tema nägu pole kuskilt otsast moonutatud. See veidi botoxit, mis ta on kasutanud, on teda tunduvalt nooruslikumaks teinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda parem juhuslikult tehtud paparazzide pilte, no ei ole ilus ja paistab ja vaikselt välja see filleritega moonutamine.

Ilmselgelt sa ei tea asjast midagi. Mingit filleritega moonutamist pole Catherine küll teinud ja lõigata pole tal midagi. Ajad mingit täielikku sokki.

Mulle tundub, et tean asjast märksa rohkem kui sina, sest saan aru, et ta on fillereid kasutanud. Ja olen juba öelnud, et minu meelest tal polegi midagi lõigata, aga kui ta oma näoga rahul pole, siis pigem lõigaku, mitte ärgu rikkugu nägu filleritega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda parem juhuslikult tehtud paparazzide pilte, no ei ole ilus ja paistab ja vaikselt välja see filleritega moonutamine.

Googelda ise neid pilte ja pane siia näide, kus see hull moonutamine välja paistab. Sellise otsingu peale tulevad välja paar tuulehoos üles kerkinud seelikusaba ja pidutsemispilti, mis juhtus kakskümmend aastat tagasi. Mitte mingeid moonutatud näo pilte sa ei leia, sest neid pole võimalik teha, tema nägu pole kuskilt otsast moonutatud. See veidi botoxit, mis ta on kasutanud, on teda tunduvalt nooruslikumaks teinud.

Ahsoo, või ainult “veidi botoxit”? Ennist just keegi väitis, et fillerid on tema kõhnale näole väga kasuks tulnud :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda parem juhuslikult tehtud paparazzide pilte, no ei ole ilus ja paistab ja vaikselt välja see filleritega moonutamine.

Googelda ise neid pilte ja pane siia näide, kus see hull moonutamine välja paistab. Sellise otsingu peale tulevad välja paar tuulehoos üles kerkinud seelikusaba ja pidutsemispilti, mis juhtus kakskümmend aastat tagasi. Mitte mingeid moonutatud näo pilte sa ei leia, sest neid pole võimalik teha, tema nägu pole kuskilt otsast moonutatud. See veidi botoxit, mis ta on kasutanud, on teda tunduvalt nooruslikumaks teinud.

Kas sa ei oska otsingule ajalist piirangut panna? Aga kui nii saamatu oled, siis panen esimesed kaks linki, mida võid tähelepanelikumalt vaadata. Botox päris kindlasti see pole, mis põsed selliseks muudab.

https://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/kate-middleton-left-red-faced-24615553

https://www.express.co.uk/life-style/life/1646278/kate-middleton-bans-nanny-saying-kids-prince-george-princess-charlotte-louis-royal-rules

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tean asjast märksa rohkem kui sina, sest saan aru, et ta on fillereid kasutanud.

Võib-olla ta on ka fillereid süstinud, sest ta on ülikõhn, võib-olla on vanusega nägu muutunud. Mingist moonutamisest on asi mõlemal juhul väga kaugel. Mis asja ta sinu arust lõikama peaks, on küll arusaamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis in Georg’il kah põsed fillerist punnis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väljakasv, mitte järelkasv. Või sinu arvates kasvab värv järele, mitte välja?

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm), lühikesed 35.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm), kesmised 40.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm), pikad 45.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm),ülipikad 50.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm) + lõikus, lühikesed 45.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm) + lõikus , keskmised 50.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm) + lõikus , pikad 55.-

Juuste järelkasvu värvimine (kuni 1,5sm) + lõikus , ülipikad 60.-

Ehitajate hinnakirjad on ilmselt teine sama hea koht oma õigekeelsuse küsimustele vastuste saamiseks. Tudeeri neid ka ????

Jah, need on need kolme kuusega randa minejad, kellel on kodus lapseisa ja paugubeebi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tean asjast märksa rohkem kui sina, sest saan aru, et ta on fillereid kasutanud.

Võib-olla ta on ka fillereid süstinud, sest ta on ülikõhn, võib-olla on vanusega nägu muutunud. Mingist moonutamisest on asi mõlemal juhul väga kaugel. Mis asja ta sinu arust lõikama peaks, on küll arusaamatu.

Sedasama, mida ta süstidega muuta üritab. Ja mitte minu meelest, vaid tema meelest. Kas tõesti kohale ei jõua?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sedasama, mida ta süstidega muuta üritab. Ja mitte minu meelest, vaid tema meelest. Kas tõesti kohale ei jõua?

Su jutt on lihtsalt rumal. Aga noh, loll, aga järjekindel, võib sinu kohta öelda. On asju, mida lõigatakse ja on asju, mille puhul lõikus ei aita. Lõikus ei tee sulle volüümi näkku juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehitajate hinnakirjad on ilmselt teine sama hea koht oma õigekeelsuse küsimustele vastuste saamiseks. Tudeeri neid ka ????

Minu juuksuri hinnakiri kahjuks avalik pole-sinna lihtsalt suva inimene tänavalt ei ole oodatud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu juuksuri hinnakiri kahjuks avalik pole-sinna lihtsalt suva inimene tänavalt ei ole oodatud.

Mina võin oma juuksuri kohta sama öelda. Elab kuskil mugavusstsoonis, ei viitsi eriti tööd teha. Teebki ainult oma vanu kliente. Ise olen seal ka 10+ aastat käinud ja pole viitsinud uut otsida. See ei tähenda, et ta mingisugune eksklusiivne tegija oleks, nagu sina siin vist üritad öelda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin oma juuksuri kohta sama öelda. Elab kuskil mugavusstsoonis, ei viitsi eriti tööd teha. Teebki ainult oma vanu kliente. Ise olen seal ka 10+ aastat käinud ja pole viitsinud uut otsida. See ei tähenda, et ta mingisugune eksklusiivne tegija oleks, nagu sina siin vist üritad öelda.

Minu oma teeb rikkaid ja tuntud tegelasi, sekka sõbrannad (mina). Järjekord on 1,5-2 kuud.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu oma teeb rikkaid ja tuntud tegelasi, sekka sõbrannad (mina). Järjekord on 1,5-2 kuud.

Küll sina oled jah tähtis isik, juuksuri sõbranna. Põnev, räägi veel.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll sina oled jah tähtis isik, juuksuri sõbranna. Põnev, räägi veel.

Mis sinususguste nõmedikega ikka rääkida oleks 😀

Läheb vist kõvasti ego pihta, kui keegi elab sinust paremini? Miks muidu nõmetsema hakkad.

 

 

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinususguste nõmedikega ikka rääkida oleks ???? Läheb vist kõvasti ego pihta, kui keegi elab sinust paremini? Miks muidu nõmetsema hakkad.

Oledki ju naljakas. Hakkad hüppama ei tea millega, mida keegi ei küsinud. Mis mõttes sa kellestki sellepärast paremini elad. Nagu maailmas oleks ainult üks juuksur olemas, kes on sinu sõbranna. Siinsed juuksurid pole nagunii just eriti tasemel, kuigi mõni seda ise arvab. Nagu mingi lasteaed, et minu autoremondis käib presidendi autojuht, kujutad sa ette. Kuidas see sind kuidagi paremaks teeb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin oma juuksuri kohta sama öelda. Elab kuskil mugavusstsoonis, ei viitsi eriti tööd teha. Teebki ainult oma vanu kliente. Ise olen seal ka 10+ aastat käinud ja pole viitsinud uut otsida. See ei tähenda, et ta mingisugune eksklusiivne tegija oleks, nagu sina siin vist üritad öelda.

Minu oma teeb rikkaid ja tuntud tegelasi, sekka sõbrannad (mina). Järjekord on 1,5-2 kuud.

Oumaigaad, ma olen nii kade. Tahaks ka sõbrannat, kes saab rikastel juukseotsi kärpida. Unistuste täitumine, lastelastele saab ka seda veel rääkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oledki ju naljakas. Hakkad hüppama ei tea millega, mida keegi ei küsinud. Mis mõttes sa kellestki sellepärast paremini elad.

Mitte juuksuri pärast, totakas, üldse. Igas teemas käid inimesi halvustamas, mõttetu mutt.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitte juuksuri pärast, totakas, üldse. Igas teemas käid inimesi halvustamas, mõttetu mutt.

Jälle purjus troll platsis. Miks iluteemad sinusugust vanameest peaks huvitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle purjus troll platsis. Miks iluteemad sinusugust vanameest peaks huvitama.

Jälle paned puusse. See sul viimasel ajal suht igapäevane juba.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle paned puusse. See sul viimasel ajal suht igapäevane juba.

Jälle pihta. Sinu äratundmine pole ju raske, selliseid nõmedikke rohkem siin ei ole. Ja mögised alati teemast välja, lihtsalt mögisemise pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle pihta. Sinu äratundmine pole ju raske, selliseid nõmedikke rohkem siin ei ole. Ja mögised alati teemast välja, lihtsalt mögisemise pärast.

Rumal. Päriselt ka puus. Õpi veel veidi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle pihta. Sinu äratundmine pole ju raske, selliseid nõmedikke rohkem siin ei ole. Ja mögised alati teemast välja, lihtsalt mögisemise pärast.

Ehhee, kits ka veel. Teavita aga.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Rääkige paremv kas te usutue nendesse  juuste toitvatesse  ravidesse? Opaplex ja mingi oli veel. Et kui ma juukseid toonida lasen ja ka lõigata, kas nad näeks siis ka ilma opaplexita normaalsemad välja? No seni olen lasknud koos hooldusega värvida ja ei ole pärast seda nagu karvakera.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige paremv kas te usutue nendesse juuste toitvatesse ravidesse? Opaplex ja mingi oli veel. Et kui ma juukseid toonida lasen ja ka lõigata, kas nad näeks siis ka ilma opaplexita normaalsemad välja? No seni olen lasknud koos hooldusega värvida ja ei ole pärast seda nagu karvakera.

opaplex?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige paremv kas te usutue nendesse juuste toitvatesse ravidesse? Opaplex ja mingi oli veel. Et kui ma juukseid toonida lasen ja ka lõigata, kas nad näeks siis ka ilma opaplexita normaalsemad välja? No seni olen lasknud koos hooldusega värvida ja ei ole pärast seda nagu karvakera.

opaplex?

said ju aru küll mida mõeldi. Seega anna vastus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olapex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige paremv kas te usutue nendesse juuste toitvatesse ravidesse? Opaplex ja mingi oli veel. Et kui ma juukseid toonida lasen ja ka lõigata, kas nad näeks siis ka ilma opaplexita normaalsemad välja? No seni olen lasknud koos hooldusega värvida ja ei ole pärast seda nagu karvakera.

Olaplex ei ole “juukseid toitev ravi”. Kui su muud hooldusvahendid või harjumused on halvad, ei päästa sind ka olaplex.

Minu jaoks suht hädavajalik asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olaplex ei ole “juukseid toitev ravi”. Kui su muud hooldusvahendid või harjumused on halvad, ei päästa sind ka olaplex. Minu jaoks suht hädavajalik asi.

Blondiks teinud viimased 38 aastat-mingit ravi ei vaja. Terved, siledad ja läikivad. Lõikan iga 7 nädala tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olaplex ei ole “juukseid toitev ravi”. Kui su muud hooldusvahendid või harjumused on halvad, ei päästa sind ka olaplex. Minu jaoks suht hädavajalik asi.

Blondiks teinud viimased 38 aastat-mingit ravi ei vaja. Terved, siledad ja läikivad. Lõikan iga 7 nädala tagant.

Esiteks, blondeeritud juus ei saa põhimõtteliselt “terve” olla. Ehk, kui sa juba sellega valetad, võib ka su teised väited kahtluse alla seada. Aga jah, heade hooldustoodete ja teadmistega võivad ka blobdeeritud juuksed head välja näha. Minu jaoks on olaplex lihtsalt väike ekstra hoolduses lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?