Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Esiteks, blondeeritud juus ei saa põhimõtteliselt “terve” olla. Ehk, kui sa juba sellega valetad, võib ka su teised väited kahtluse alla seada. Aga jah, heade hooldustoodete ja teadmistega võivad ka blobdeeritud juuksed head välja näha. Minu jaoks on olaplex lihtsalt väike ekstra hoolduses lisaks.

Värvitud, mitte blondeeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, blondeeritud juus ei saa põhimõtteliselt “terve” olla.

Uue blondeerijaga saab- 100 eurot iga cm juukseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue blondeerijaga saab- 100 eurot iga cm juukseid.

Ja mis see toimeaine seal on siis? Vist mitte rahanumber, mis asi seal heledamaks teeb vesiniku asemel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, blondeeritud juus ei saa põhimõtteliselt “terve” olla. Ehk, kui sa juba sellega valetad, võib ka su teised väited kahtluse alla seada. Aga jah, heade hooldustoodete ja teadmistega võivad ka blobdeeritud juuksed head välja näha. Minu jaoks on olaplex lihtsalt väike ekstra hoolduses lisaks.

Värvitud, mitte blondeeritud.

Blondiks ei saa värvida, kui just juus blond ees ei ole. Aga vahet ei ole, igasugune töötlemine teeb selle juba “mitte-terveks”, isegi vale kammiga kammimine või päikese käes olemine. Tervet juust on raske leida.

Huvitaks ka, et mis kemikaal see uus ime on, aga vaevalt seda niipea avaldatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvitud, mitte blondeeritud.

Blondeerimist kasutatakse, kui juukseid on vaja teha 5 või rohkem tooni heledamaks, väiksemat muutust saab värvimisega teha. Seega oleneb enda toonist ja soovist, kui palju heledamaks on teha vaja. Eks tegelikult on mõlemad samad asjad, ainult blondeerimise korral on segu ammoniaagi sisaldus suurem. Ja eriti ei usu, et selle kalli töötluse toimeaine oleks midagi müstilist seniavastamata kemikaali, eks ikka ammoniaak, ainult ehk hooldusainete sisaldus on suurem. Üle kümne aasta tagasi tuli suur sensatsioon, värv Elumen, mis pidi mõjuma ilma vesinikuta füüsikaliselt, aga ega üle 5 tooni heledamaks ikka ilma vesinikuta (blondeerimiseta) ei saa seegi värv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitaks ka, et mis kemikaal see uus ime on, aga vaevalt seda niipea avaldatakse.

Selle hind on kallis, kuna sisaldab suures koguses hooldavaid aineid.

Aga küsi oma juuksurilt, mis tootega tegemist. Kui ta muidugi end pidevalt koolitab ja ajaga kaasas käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mu juuksur hakkas ka blondeetimisel mingit spets olaplex hooldust kasutama (mitte tavahooldus, vaid just värmiseks mõeldud asi. Kaks värvimist hiljem oli selge, et jätab kollaseks. Ei tea, mida ta nõrgendab või tugevdab, aga kollaseks sa jääd. Hilisem ülevärv enam ei päästa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mu juuksur hakkas ka blondeetimisel mingit spets olaplex hooldust kasutama (mitte tavahooldus, vaid just värmiseks mõeldud asi. Kaks värvimist hiljem oli selge, et jätab kollaseks. Ei tea, mida ta nõrgendab või tugevdab, aga kollaseks sa jääd. Hilisem ülevärv enam ei päästa.

Mina see kalli blondeerijaga värvija-juuksed on lumivalged ja siidised, mõjub lühikese ajaga ning teeb ka karupruuni värvi ühe korraga lumivalgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mu juuksur hakkas ka blondeetimisel mingit spets olaplex hooldust kasutama (mitte tavahooldus, vaid just värmiseks mõeldud asi. Kaks värvimist hiljem oli selge, et jätab kollaseks. Ei tea, mida ta nõrgendab või tugevdab, aga kollaseks sa jääd. Hilisem ülevärv enam ei päästa.

Mina see kalli blondeerijaga värvija-juuksed on lumivalged ja siidised, mõjub lühikese ajaga ning teeb ka karupruuni värvi ühe korraga lumivalgeks.

Mis on lühike aeg? 3 minutit?

No mul on ka ühe korraga lumivalged, see pole blondeerija näitaja, vaid juuksuri teadmised ja kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul on ka ühe korraga lumivalged, see pole blondeerija näitaja, vaid juuksuri teadmised ja kogemus.

😀 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul on ka ühe korraga lumivalged, see pole blondeerija näitaja, vaid juuksuri teadmised ja kogemus.

No sa oled see takupea ka muidugi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul on ka ühe korraga lumivalged, see pole blondeerija näitaja, vaid juuksuri teadmised ja kogemus.

See oleneb ka enda juuste pigemendist, kui hästi nad blondeerimisele alluvad. Teatud juuksed ei lähe lumivalgeks mitte kunagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleneb ka enda juuste pigemendist, kui hästi nad blondeerimisele alluvad. Teatud juuksed ei lähe lumivalgeks mitte kunagi.

Ütleme nii, et enamik ei lähe. Mingi kollakas varjund enamasti peal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleneb ka enda juuste pigemendist, kui hästi nad blondeerimisele alluvad. Teatud juuksed ei lähe lumivalgeks mitte kunagi.

Ütleme nii, et enamik ei lähe. Mingi kollakas varjund enamasti peal.

Kollakas varjund ei ole juukse peal. See on ilma pigmendita juuksekarv, mis silmale paistab kollakas. Kui on õigesti a) loomulik pigment välja võetud ja b) uus pigment lisatud, ei näe ka kollast. Kuna pigment kulub ka loomulikult pesus välja, kasutatakse lillat šampooni või maski, et pigmenti juuksele lisada.

Mina kaklesin oma juukduriga vesiniku üle, keeldus 9% kasutamast. Lõpuks ta korra isegi proovis 12% ja pidi tõdema, et jah, minu juuksel saab seda kasutada, ei murdu ära. Kui oleks tema soovil 6% kasutanud, oleks kah kusikollane.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägime parem sellest olaplexist eraldi! Googeldasin seda ja tahaks kasutamiskogemusi lisaks küsida. Kas ma sain õigesti aru, et Olaplex on üks konkreetne toode, mis lubab (kas ka annab?) võrreldes teiste juuksehooldustoodetega parema tulemuse? Tootetutvustuses oli öeldud, et mõeldud juuksuritele ja koduseks kasutamiseks peaks üht-teist teadma juustest. Mitme salongi lehel on Olaplexi tutvustus, aga tundub, et need on tehtud kõik sama allika põhjal ja vastuseid oma küsimustele ei saanud ma ühestki.

Küsimused: kas Olaplexi peaks kasutama ainult siis, kui ma juukseid värvin? Või peaks seda kasutama iga kord pead pestes? Kas seda peab šampooni hulka segama, või palsami hulka või …?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olaplexil on nii 11 toodet, vist. Ma eeldan, et sa mõtled nr 3.

Mõnel teeb juuksed luduks.

Kasutamine, nii tihti või harva, kui ise tahad ja mis su juuste seisund on. Ei sega seda kuhugi. Standartkasutusõpetus on, mina seda ei järgi. Mina pesen esmalt pea puhtaks, seejärel märgadesse juustesse olaplex. Mina hoian peas min 3 tundi, mõni hoiab 10 minutit. Seejärel šampoon ja mask. Teen ehk 2 x kuus, ei leia aega rohkemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul on ka ühe korraga lumivalged, see pole blondeerija näitaja, vaid juuksuri teadmised ja kogemus.

See oleneb ka enda juuste pigemendist, kui hästi nad blondeerimisele alluvad. Teatud juuksed ei lähe lumivalgeks mitte kunagi.

Miks on vaja üldse lumivalgeks? Nagu vatt oleks peas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja üldse lumivalgeks? Nagu vatt oleks peas.

No vaja või mitte, ma lihtsalt ütlesin, et see ei sõltu ainult juuksurist ja tema kogemustest, nagu üks inimene siin väitis, vaid see, kui hästi ja kui efektiivselt juuksed blondeerimisele alluvad, oleneb ikka kõige rohkem juukse tüübist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Räägi rohkem sest tüübist, mida blondeerida ei anna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Räägi rohkem sest tüübist, mida blondeerida ei anna.

Blondeerida sa võid, aga ütlesin, et kõigil ei tule lumivalget tulemust. Eks sa vaata neid musti, asiaate, latiinosid, kellele on neid blondeerimiskatsetusi tehtud. Ja on ka küllaldaselt eestlasi, kellel ei tule lumivalget tulemust, mätsi sinna pähe, mis sa tahad. Enne on see karv täiesti ära tapetud ja tulemus on kole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Räägi rohkem sest tüübist, mida blondeerida ei anna.

Blondeerida sa võid, aga ütlesin, et kõigil ei tule lumivalget tulemust. Eks sa vaata neid musti, asiaate, latiinosid, kellele on neid blondeerimiskatsetusi tehtud. Ja on ka küllaldaselt eestlasi, kellel ei tule lumivalget tulemust, mätsi sinna pähe, mis sa tahad. Enne on see karv täiesti ära tapetud ja tulemus on kole.

Kus sa neid blondeerimiskatsetustega asiaate nii palju näed?

Mul on endal täiesti tume karv, läheb küll.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa neid blondeerimiskatsetustega asiaate nii palju näed?

Ma ei ole see, kellelt küsid, aga mina näen neid reisidel ikka päris palju. Üle maailma. Ja ka  internet, muide, on mul olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa neid blondeerimiskatsetustega asiaate nii palju näed?

Ma ei ole see, kellelt küsid, aga mina näen neid reisidel ikka päris palju. Üle maailma. Ja ka internet, muide, on mul olemas.

Ja sa oskad interneti järgi öelda, et need olid katsetused või et see tuleneb juuksetüübist ja mitte juuksuri oskamatusest? Ma miskipärast arvan, et kui kartulikoore värvi eestlane hakkab end esimest korda ise blondeerima, on tulemuseks kah katastroof. Oskamatus, mitte juuksetüüp.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa oskad interneti järgi öelda, et need olid katsetused või et see tuleneb juuksetüübist ja mitte juuksuri oskamatusest? Ma miskipärast arvan, et kui kartulikoore värvi eestlane hakkab end esimest korda ise blondeerima, on tulemuseks kah katastroof. Oskamatus, mitte juuksetüüp.

Oled ikka päris rumal, kui sina arvad, et sinu juuksed lähevad valgeks, siis on see kõigiga nii. Ma olen ikka tunduvalt rohkem juuksetüüpe näinud kui ainult üks ja võin öelda, et ei lähe. Muidugi pole seda ka vaja, lumivalge tõesti sobibki vähestele. Aga nagu ütlesin, mõjutab juuksetüüp seda, kui tugevaid vahendeid on vaja kasutada, kaua peas hoida jne, mõni tüüp allub blondeerimisele väga hästi, teine palju halvemini. Sama on ka hammaste valgendamisega, mõnel lähevad hambad väga hästi valgeks, teisele ei mõju üldse. Sa peaks vältima neid avaldusi, et minul on nii, siis on kõigil nii. Ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa oskad interneti järgi öelda, et need olid katsetused või et see tuleneb juuksetüübist ja mitte juuksuri oskamatusest? Ma miskipärast arvan, et kui kartulikoore värvi eestlane hakkab end esimest korda ise blondeerima, on tulemuseks kah katastroof. Oskamatus, mitte juuksetüüp.

Oled ikka päris rumal, kui sina arvad, et sinu juuksed lähevad valgeks, siis on see kõigiga nii. Ma olen ikka tunduvalt rohkem juuksetüüpe näinud kui ainult üks ja võin öelda, et ei lähe. Muidugi pole seda ka vaja, lumivalge tõesti sobibki vähestele. Aga nagu ütlesin, mõjutab juuksetüüp seda, kui tugevaid vahendeid on vaja kasutada, kaua peas hoida jne, mõni tüüp allub blondeerimisele väga hästi, teine palju halvemini. Sama on ka hammaste valgendamisega, mõnel lähevad hambad väga hästi valgeks, teisele ei mõju üldse. Sa peaks vältima neid avaldusi, et minul on nii, siis on kõigil nii. Ei ole.

Sa ju kinnitad minu juttu-juuksuri teadmised ja oskused (kui tugev vahend, kaua peas hoida)

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju kinnitad minu juttu-juuksuri teadmised ja oskused (kui tugev vahend, kaua peas hoida)

Ainult idikas kliendist mittehooliv juuksur blonderrib kliendil üle pea max % vesinikuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju kinnitad minu juttu-juuksuri teadmised ja oskused (kui tugev vahend, kaua peas hoida)

Ainult idikas kliendist mittehooliv juuksur blonderrib kliendil üle pea max % vesinikuga.

No mulle kinnitatakse siin, et kõik sõltub juuksetüübist. Aga nüüd siis ei sõltu juuksetüübist ja kindlasti ei tohi teha ühte asja?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mulle kinnitatakse siin, et kõik sõltub juuksetüübist. Aga nüüd siis ei sõltu juuksetüübist ja kindlasti ei tohi teha ühte asja?

Vahet pole, mis tüüp, 12% vesinikuga blondeerimine on juuste surm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mulle kinnitatakse siin, et kõik sõltub juuksetüübist. Aga nüüd siis ei sõltu juuksetüübist ja kindlasti ei tohi teha ühte asja?

Kas sul on peaga midagi? Kui juuksed alluvad blondeerimisele väga halvasti, pead ju kasutama nii kangeid vahendeid, et rikuvad juukse nii ära, et seda ükski juuksur tegema ei hakka. Ja ka maksimumvesinikuga ei lähe kõik juuksed lumivalgeks. Kas tõsiselt kuuled esimest korda, et inimestel on erinevad juuksed peas? Ja see isegi ei olene sellest, kas on endal väga tumedad juuksed, osad tumedad lähevad väga hästi heledamaks. Aga võib olla ka tavaline kartulikoor, mis allub väga halvasti töötlusele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mulle kinnitatakse siin, et kõik sõltub juuksetüübist. Aga nüüd siis ei sõltu juuksetüübist ja kindlasti ei tohi teha ühte asja?

Vahet pole, mis tüüp, 12% vesinikuga blondeerimine on juuste surm.

Päris naljakas, arvestades, et juuksed pole kunagi elus.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?