Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Päris naljakas, arvestades, et juuksed pole kunagi elus.

Jälle üks aspergeri joontega isik platsis, kes ei saa aru sõnade tähendusest.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris naljakas, arvestades, et juuksed pole kunagi elus.

Kujutan ette, milline takunuustik sa oled, kui nii rumalat juttu toodad. Surnud juustega moor.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris naljakas, arvestades, et juuksed pole kunagi elus.

Kujutan ette, milline takunuustik sa oled, kui nii rumalat juttu toodad. Surnud juustega moor.

Sul ei ole enam argumente, et pead labast sõimu kasutama?

Milline kaunis olevus kasutaks sellist sõnavara…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris naljakas, arvestades, et juuksed pole kunagi elus.

Jälle üks aspergeri joontega isik platsis, kes ei saa aru sõnade tähendusest.

Kas sa kasutad aspergeri, kui sõimusõna?

Suur pilt, ok- et kui keegi hoiab 12% vesinikku peas 2 minutit, kukuvad juuksed ära, aga kui hoida 6% peas kolm tundi, on kõik super? Kas see oli postituse ” sõnade tähendus”?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pilt, ok- et kui keegi hoiab 12% vesinikku peas 2 minutit, kukuvad juuksed ära, aga kui hoida 6% peas kolm tundi, on kõik super? Kas see oli postituse ” sõnade tähendus”?

Kolm tundi???? Kus urkas sa käid?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pilt, ok- et kui keegi hoiab 12% vesinikku peas 2 minutit, kukuvad juuksed ära, aga kui hoida 6% peas kolm tundi, on kõik super? Kas see oli postituse ” sõnade tähendus”?

Kolm tundi???? Kus urkas sa käid?

Funktsionaalne lugemisoskus puudub?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Funktsionaalne lugemisoskus puudub?

Võrreldakse võrreldavaid asju, pealekaebaja. Kao kooli!

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olaplexil on nii 11 toodet, vist. Ma eeldan, et sa mõtled nr 3.

Mõnel teeb juuksed luduks.

Kasutamine, nii tihti või harva, kui ise tahad ja mis su juuste seisund on. Ei sega seda kuhugi. Standartkasutusõpetus on, mina seda ei järgi. Mina pesen esmalt pea puhtaks, seejärel märgadesse juustesse olaplex. Mina hoian peas min 3 tundi, mõni hoiab 10 minutit. Seejärel šampoon ja mask. Teen ehk 2 x kuus, ei leia aega rohkemaks.

3 tundi. Jeerum. Isegi juuksuris ei hoita nii kaua.

No käisin täna juuksuris, nüüd on juuksed jälle ilusad aga samas, ega see põhjalik pesu ja lõikus ju annaks ka sama tulemuse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olaplexil on nii 11 toodet, vist. Ma eeldan, et sa mõtled nr 3.

Mõnel teeb juuksed luduks.

Kasutamine, nii tihti või harva, kui ise tahad ja mis su juuste seisund on. Ei sega seda kuhugi. Standartkasutusõpetus on, mina seda ei järgi. Mina pesen esmalt pea puhtaks, seejärel märgadesse juustesse olaplex. Mina hoian peas min 3 tundi, mõni hoiab 10 minutit. Seejärel šampoon ja mask. Teen ehk 2 x kuus, ei leia aega rohkemaks.

3 tundi. Jeerum. Isegi juuksuris ei hoita nii kaua.

No käisin täna juuksuris, nüüd on juuksed jälle ilusad aga samas, ega see põhjalik pesu ja lõikus ju annaks ka sama tulemuse.

Hoitakse ka üleöö, kui on üsna kahjustunud juuksed (peaasi, et juuksed samal ajal niisked on). Ning ei, pesu ja lõikus ei anna sama tulemust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Funktsionaalne lugemisoskus puudub?

Võrreldakse võrreldavaid asju, pealekaebaja. Kao kooli!

Mis sul viga on? Roppused, röökimised, paranoia. Rahune maha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kasutad aspergeri, kui sõimusõna?

Polnud sõimusõna, vaid nending, et isikul on mingid jooned, mistõttu ta ei saa tavalisest jutust aru. Sõimu mõtlesid sa ise sinna juurde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pilt, ok- et kui keegi hoiab 12% vesinikku peas 2 minutit, kukuvad juuksed ära, aga kui hoida 6% peas kolm tundi, on kõik super? Kas see oli postituse ” sõnade tähendus”?

Jälle sa ei saa jutust aru. Sa hakkasid õiendama sõna “surnud” kallal, et juuksed pole ju elus. Nüüd jahvatad hoopis vesinikust. Sul on peale joonte ka muid hädasid, nagu väga väike kooliharidus. Ei saa lihtlausetest aru.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pilt, ok- et kui keegi hoiab 12% vesinikku peas 2 minutit, kukuvad juuksed ära, aga kui hoida 6% peas kolm tundi, on kõik super? Kas see oli postituse ” sõnade tähendus”?

Jälle sa ei saa jutust aru. Sa hakkasid õiendama sõna “surnud” kallal, et juuksed pole ju elus. Nüüd jahvatad hoopis vesinikust. Sul on peale joonte ka muid hädasid, nagu väga väike kooliharidus. Ei saa lihtlausetest aru.

Äkki sa ei oska ennast väljendada? Küsimusele ikka ei osanud vastata, ainult sõim tuleb vastu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sa ei oska ennast väljendada? Küsimusele ikka ei osanud vastata, ainult sõim tuleb vastu.

Saad, mida külvad, pealekaebajast nõmedik.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälle pihta. Sinu äratundmine pole ju raske, selliseid nõmedikke rohkem siin ei ole. Ja mögised alati teemast välja, lihtsalt mögisemise pärast.

Sa pole just teravamate seast, sest ma tunnen siin vähemalt 3-4 erinevat vastajat ära, keda sa ilmselt üheks pead.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sa ei oska ennast väljendada? Küsimusele ikka ei osanud vastata, ainult sõim tuleb vastu.

Saad, mida külvad, pealekaebajast nõmedik.

Mina ei ole siin teemas ega üldse mitte kunagi perekoolis ühtegi teavitust saatnud. Puhka jalga. Su asjassepuutumatu sõim tüütab kõiki.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sa ei oska ennast väljendada? Küsimusele ikka ei osanud vastata, ainult sõim tuleb vastu.

Saad, mida külvad, pealekaebajast nõmedik.

Mina ei ole siin teemas ega üldse mitte kunagi perekoolis ühtegi teavitust saatnud. Puhka jalga. Su asjassepuutumatu sõim tüütab kõiki.

Hoia siis oma ebakompetentne jutt igas teemas omale. Jube jama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sa ei oska ennast väljendada? Küsimusele ikka ei osanud vastata, ainult sõim tuleb vastu.

Saad, mida külvad, pealekaebajast nõmedik.

Mina ei ole siin teemas ega üldse mitte kunagi perekoolis ühtegi teavitust saatnud. Puhka jalga. Su asjassepuutumatu sõim tüütab kõiki.

Hoia siis oma ebakompetentne jutt igas teemas omale. Jube jama.

Sina ei kamanda ega otsusta. Mine teraapiasse, kui oma vihaga hakkama ei saa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaklesin oma juukduriga vesiniku üle, keeldus 9% kasutamast. Lõpuks ta korra isegi proovis 12% ja pidi tõdema, et jah, minu juuksel saab seda kasutada, ei murdu ära. Kui oleks tema soovil 6% kasutanud, oleks kah kusikollane.

Selle kalli blondeerija sees on 7,5% vesinik ja lumivalge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, tehke endale eraldi teema blondeerimisest ja vaielge seal edasi, keegi ei viitsi teie kahe blondi haraka kaklust lugeda.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, tehke endale eraldi teema blondeerimisest ja vaielge seal edasi, keegi ei viitsi teie kahe blondi haraka kaklust lugeda.

Savi sinust, ära vingu nonstop, õel mutt.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, tehke endale eraldi teema blondeerimisest ja vaielge seal edasi, keegi ei viitsi teie kahe blondi haraka kaklust lugeda.

Savi sinust, ära vingu nonstop, õel mutt.

Ma pole siia teemasse enne sõnagi kirjutanud, vaid lugesin algusest peale teemat kaasa., Teie kahe lollpea on rikkunud hea teema ära!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole siia teemasse enne sõnagi kirjutanud, vaid lugesin algusest peale teemat kaasa., Teie kahe lollpea on rikkunud hea teema ära!

Jajahh, siis on siin teemas mitu sinusugust ebameeldivat vingatsit.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole siia teemasse enne sõnagi kirjutanud, vaid lugesin algusest peale teemat kaasa., Teie kahe lollpea on rikkunud hea teema ära!

Jajahh, siis on siin teemas mitu sinusugust ebameeldivat vingatsit.

Mis vingatsit??? Ainukesed kes vinguvad  ja jauravad mingit uduu vesinik-blondiin juttu, olete te kaks ju!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vingatsit??? Ainukesed kes vinguvad  ja jauravad mingit uduu vesinik-blondiin juttu, olete te kaks ju!

Vingud ju! Tuled siin ette kirjutama, kes millest rääkida võib. Mis see sinu asi on? Ise sa teemas ju ei püsi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, tehke endale eraldi teema blondeerimisest ja vaielge seal edasi, keegi ei viitsi teie kahe blondi haraka kaklust lugeda.

Ära nüüd inimestelt nende viimast rõõmu ära võta. Las põhupead naaklevad. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nüüd inimestelt nende viimast rõõmu ära võta. Las põhupead naaklevad. ????

Sa ise samasugune põhupea. Erline ülbik ikka.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nüüd inimestelt nende viimast rõõmu ära võta. Las põhupead naaklevad. ????

Sa ise samasugune põhupea. Erline ülbik ikka.

No mis, vesinik läks silma?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis, vesinik läks silma?

Mis sest silmast, sinusugusele on lausa ajudesse läinud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis, vesinik läks silma?

Mis sest silmast, sinusugusele on lausa ajudesse läinud.

Õnneks ma tunne vajadust lärmata suvalises teemas mingit teemasse absoluutselt puutumatut vesiniku jura 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?