Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 6 postitust - vahemik 421 kuni 426 (kokku 426 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Õnneks ma tunne vajadust lärmata suvalises teemas mingit teemasse absoluutselt puutumatut vesiniku jura 😀

😀 Just võtsid teemaks ju. Purjus oled jälle?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katsume nüüd need vesiniku lollakad kõrvale jätta ja teemaga edasi minna.

Mina loobusin just nii geelküüntest, kui ka ripsmetest. Pole lihtsalt raha enam iga kuu käia. Hinnatõus sööb kõik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina loobusin just nii geelküüntest, kui ka ripsmetest. Pole lihtsalt raha enam iga kuu käia. Hinnatõus sööb kõik.

😀 😀 😀 Teine Eesti.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 😀 😀 Teine Eesti.

Jap, esimene eesti ju blondeerib oma karvu peas vesinikuga 🤮😂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägime parem sellest olaplexist eraldi! Googeldasin seda ja tahaks kasutamiskogemusi lisaks küsida. Kas ma sain õigesti aru, et Olaplex on üks konkreetne toode, mis lubab (kas ka annab?) võrreldes teiste juuksehooldustoodetega parema tulemuse? Tootetutvustuses oli öeldud, et mõeldud juuksuritele ja koduseks kasutamiseks peaks üht-teist teadma juustest. Mitme salongi lehel on Olaplexi tutvustus, aga tundub, et need on tehtud kõik sama allika põhjal ja vastuseid oma küsimustele ei saanud ma ühestki.

Küsimused: kas Olaplexi peaks kasutama ainult siis, kui ma juukseid värvin? Või peaks seda kasutama iga kord pead pestes? Kas seda peab šampooni hulka segama, või palsami hulka või …?

Vastan. Nr 1 ja 2 on profitooted ja neid kasutab ainult juuksur. Nr 1 segatakse värvi sisse ja nr 2 on nn peale värvi maha pesemist. Tehakse nendega ka nn salongi hooldust nt. lõikusel. Nr 3 on koduhooldus_võib hoida peas ka üle öö. 5r 4 ja 5 on sampoon ja palsam. Nr6 jne… googel ütleb mis on mis 🙂

Elumeniga ei saa värvida ega blondeerida heledaks.

Peanahale ei kasutata tavaliselt kangemat vesinikku blondeerimisel kui kuue prossane. Triibutatakse ka nt 12prossasega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jap, esimene eesti ju blondeerib oma karvu peas vesinikuga 🤮😂

Vesinikuga?

Aga muidu tõesti, blond juus on kõige kallim endale lubada.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 421 kuni 426 (kokku 426 )

Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?