Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Õnneks ma tunne vajadust lärmata suvalises teemas mingit teemasse absoluutselt puutumatut vesiniku jura ????

😀 Just võtsid teemaks ju. Purjus oled jälle?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsume nüüd need vesiniku lollakad kõrvale jätta ja teemaga edasi minna.

Mina loobusin just nii geelküüntest, kui ka ripsmetest. Pole lihtsalt raha enam iga kuu käia. Hinnatõus sööb kõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loobusin just nii geelküüntest, kui ka ripsmetest. Pole lihtsalt raha enam iga kuu käia. Hinnatõus sööb kõik.

😀 😀 😀 Teine Eesti.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loobusin just nii geelküüntest, kui ka ripsmetest. Pole lihtsalt raha enam iga kuu käia. Hinnatõus sööb kõik.

???? ???? ???? Teine Eesti.

Jap, esimene eesti ju blondeerib oma karvu peas vesinikuga ????????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägime parem sellest olaplexist eraldi! Googeldasin seda ja tahaks kasutamiskogemusi lisaks küsida. Kas ma sain õigesti aru, et Olaplex on üks konkreetne toode, mis lubab (kas ka annab?) võrreldes teiste juuksehooldustoodetega parema tulemuse? Tootetutvustuses oli öeldud, et mõeldud juuksuritele ja koduseks kasutamiseks peaks üht-teist teadma juustest. Mitme salongi lehel on Olaplexi tutvustus, aga tundub, et need on tehtud kõik sama allika põhjal ja vastuseid oma küsimustele ei saanud ma ühestki.

Küsimused: kas Olaplexi peaks kasutama ainult siis, kui ma juukseid värvin? Või peaks seda kasutama iga kord pead pestes? Kas seda peab šampooni hulka segama, või palsami hulka või …?

Vastan. Nr 1 ja 2 on profitooted ja neid kasutab ainult juuksur. Nr 1 segatakse värvi sisse ja nr 2 on nn peale värvi maha pesemist. Tehakse nendega ka nn salongi hooldust nt. lõikusel. Nr 3 on koduhooldus_võib hoida peas ka üle öö. 5r 4 ja 5 on sampoon ja palsam. Nr6 jne… googel ütleb mis on mis 🙂

Elumeniga ei saa värvida ega blondeerida heledaks.

Peanahale ei kasutata tavaliselt kangemat vesinikku blondeerimisel kui kuue prossane. Triibutatakse ka nt 12prossasega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jap, esimene eesti ju blondeerib oma karvu peas vesinikuga ????????

Vesinikuga?

Aga muidu tõesti, blond juus on kõige kallim endale lubada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin palju raha ja aega, et enda poevärviga aastaid tumedaks värvitud juuksed heledaks saada. Iga kuu 100eur juuksuris- väljakasv ning toonimine, et kollasest lahti saada. Mul juuksed lihtsalt kasvavad megakiiresti- kui maikuus lõikan õlani, siis novembris on rinnahoidja kinnitusest pikemad. Üleeile mõtlesin, et mõtetu raha kulutamine ikka, keerutasin neid poevärve vist 40 minutit seal riiulis (ja ma värvisin tumedaks poevärvidega viimased 10+ aastat kindlasti, kulu alla 5 eur kuus) ja sain aru, et heledate juustega ongi raske ja ainult juuksuris suured arved. Kuid ma olen jäär ja kui ma midagi tahan, siis ma proovin. Ostsin poest Syoss Ash Blond värvi ja Schauma mingi juustetoonija kollastele juustele ( kogu kulu 4.89+2.79) ja mängisin ise juuksurit. Eee, väga ok! Juuksejuured heledad ja külmad ja kogu ülejäänud juuksed selle odavama silvershampooga täiesti plaatinad. Ma ei näe pointi enam juuksurisse minna ja selle eest 10x rohkem maksta, sain ise ka hakkama. Väga ilus näeb välja.

Küüned on mul geelllakk ja nendest ma ei loobu- väga tihti olen suurtes seltskondades ja lühike ilus prantsluse maniküür näeb hoolitsetud välja. 30eur kuus elan üle.

Nägu- olen isegi 100euriseid näohoolitsusi võtnud, et näeks välja 10aastat noorem. Kahjuks ei juhtu seda 😀 tavaline kohvipaks näo koorimiseks, kurgikoored näole maskiks ja tulemus on oluliselt parem. Vahepeal ostan moe pärast kaubamajast kangasmaske näole ja ausalt need ka mõjuvad kiiremalt kui see kallis ökosmöko näohoolitsus, mis ma sünnipäevaks sain 😀

Lihtsalt alati meik maha, niisutavad kreemid näole ja hommikul olen alati valmis lendama. Eriti kiirelt kui olen eelneval õhtul magneesiumi ja cvitamiini ka sisse võtnud:D

Pediküüri teen ise, õnneks mul ikka vedanud- mingeid paksendeid ei teki ja kuskil leotama ja kraapima ei pea- lakk peale ja elu läheb edasi 😀

Et paljud iluprotseduurid on mugavus, ise samasugune ori ju olnud. Samamoodi kui ei viitsi süüa teha lähen restorani, aga maksan ja maksan kenasti. Valikute küsimus 😀

 

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägu- olen isegi 100euriseid näohoolitsusi võtnud, et näeks välja 10aastat noorem. Kahjuks ei juhtu seda ???? tavaline kohvipaks näo koorimiseks, kurgikoored näole maskiks ja tulemus on oluliselt parem. Vahepeal ostan moe pärast kaubamajast kangasmaske näole ja ausalt need ka mõjuvad kiiremalt kui see kallis ökosmöko näohoolitsus, mis ma sünnipäevaks sain ????

Sellega nõustun täiesti. Teen ise kaera-, mee-, või kohvipaksu maski näole ja tulemus on igati parem ja mõnusam, kui need korrad, mil olen ilusalongis hoolitsuses käinud.

Nii palju saab ise ära teha ja pole neid mõttetult kalleid hooldusi vajagi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole loobunud millestki. Juuksuris käin endiselt edasi ja muid iluteenuseid ei tarbi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma hakkasin taolisi teenuseid alles neljakümneselt kasutama vaikselt(15 a  tagasi), ja ei liialdanud nendega, siis kasutan umbes sama sagedusega edasi. Ja need on pediküür, mida mul on vaja, mitte muu pärast ja tavaliselt ma ei värvi seal. Ja massaaz (kasutan pea, ülakeha või jalatalla)vahel . Kui kuskile lähen, üritusele(harva), siis lasen kohalikus alevikus teha ka maniküüri oma tööst karastunud kätele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina käin ka juuksuris edasi. (üks väike juuksurisalong tallinna südalinnas)
2a tagasi maksis peapesemine+juukselõikus 7€, aasta tagasi 8€, nüüd viimati juba 9€. Minu jaoks vahet pole – ma annan juuksurile nagunii 10€ ja tagasi ei soovi.

muude iluteenuste hinnatõusud mind eriti ei morjenda, sest kosmeetikus, maniküüris ega pediküüris ei käi, juukseid värvin ise.
oes müüdavate juuksevärvide hinnad on küll kahekordistunud (2€ asemel nüüd 4€), aga selle elab ka üle. veel.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina käin ka juuksuris edasi. (üks väike juuksurisalong tallinna südalinnas)

2a tagasi maksis peapesemine+juukselõikus 7€, aasta tagasi 8€, nüüd viimati juba 9€. Minu jaoks vahet pole – ma annan juuksurile nagunii 10€ ja tagasi ei soovi.

muude iluteenuste hinnatõusud mind eriti ei morjenda, sest kosmeetikus, maniküüris ega pediküüris ei käi, juukseid värvin ise.

oes müüdavate juuksevärvide hinnad on küll kahekordistunud (2€ asemel nüüd 4€), aga selle elab ka üle. veel.

Oled mees?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2a tagasi maksis peapesemine+juukselõikus 7€, aasta tagasi 8€, nüüd viimati juba 9€. Minu jaoks vahet pole – ma annan juuksurile nagunii 10€ ja tagasi ei soovi.

Mul on poiss, kes käib juuksuris, alla 20 euro pole kuskil küsitud. Mingis peenes salongis oli 60 eurot juukselõikus. Isegi beebina (mis oli 12 aastat tagasi), küsiti 15. Kuskohas siis 7 eurot on küsitud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin palju raha ja aega, et enda poevärviga aastaid tumedaks värvitud juuksed heledaks saada. Iga kuu 100eur juuksuris- väljakasv ning toonimine, et kollasest lahti saada.

Ma ei saa sellest aru … ? Mul on loomulikult keskmised pruunid juuksed. U 20 a tagasi lasin ennast esimest korda blondiks värvida. Juuksuris, kahe korraga. Edasi värvisin poevärvidega ise. Vist kolm aastat hiljem värvisin ennast tagasi tumedaks. Ise, poevärvidega. Siis vaatasin, et hele oli ikka ilusam, ja värvisin tagasi heledaks. Seda korda ma ei mäletagi, kas tegin seda ise poevärvidega või lasin esimese korra juuksuris teha? Aga siis ma olin üsna pikalt hele, peaaegu kümme aastat vist. Erinevates blondi astmetes, kuldblondist kuni plaatinablondini. Olid nii külmad heledad toonid kui soojad kuldsed toonid, sekka ka roosat. Lemmik oli/on Syossi kuldne karamell ja mingi merevaik oli vist ka ühe tooni nimi, mida palju kasutasin. Siis värvisin jälle tumedaks, ise, poevärvidega. Seekord kasutasin juhust eri värve kasutada ja tegin ennast tumedamaks järk-järgult, erinevaid järjest tumedamaid toone katsetades. Nüüd olen paar aastat jälle hele olnud ja seekord mäletan selgelt, et heledaks sain ise ilma juuksuri abita. Heledaks tegin ennast ka järk-järgult, järjest heledamaid toone katsetades. Hetkel olengi kohe täitsa heleblond. Suvel meeldis, aga kui paari nädala pärast peab jälle värvima, plaaningi sügiseks veidi tumedama kuldse tooni valida.

Mis sada euri juuksuris iga kuu, mis kollane toon? Mul on juuksurist sõbranna, elab teises linnas, nii et tema teenuseid ei kasuta. Korduvalt mu juuksevärvi kiitnud. Ei usu, et ta ei julgeks välja öelda, kui kole oleks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest aru … ? Mul on loomulikult keskmised pruunid juuksed. U 20 a tagasi lasin ennast esimest korda blondiks värvida. Juuksuris, kahe korraga. Edasi värvisin poevärvidega ise. Vist kolm aastat hiljem värvisin ennast tagasi tumedaks. Ise, poevärvidega. Siis vaatasin, et hele oli ikka ilusam, ja värvisin tagasi heledaks. Seda korda ma ei mäletagi, kas tegin seda ise poevärvidega või lasin esimese korra juuksuris teha? Aga siis ma olin üsna pikalt hele, peaaegu kümme aastat vist. Erinevates blondi astmetes, kuldblondist kuni plaatinablondini. Olid nii külmad heledad toonid kui soojad kuldsed toonid, sekka ka roosat. Lemmik oli/on Syossi kuldne karamell ja mingi merevaik oli vist ka ühe tooni nimi, mida palju kasutasin. Siis värvisin jälle tumedaks, ise, poevärvidega. Seekord kasutasin juhust eri värve kasutada ja tegin ennast tumedamaks järk-järgult, erinevaid järjest tumedamaid toone katsetades. Nüüd olen paar aastat jälle hele olnud ja seekord mäletan selgelt, et heledaks sain ise ilma juuksuri abita. Heledaks tegin ennast ka järk-järgult, järjest heledamaid toone katsetades. Hetkel olengi kohe täitsa heleblond. Suvel meeldis, aga kui paari nädala pärast peab jälle värvima, plaaningi sügiseks veidi tumedama kuldse tooni valida.

Mis sada euri juuksuris iga kuu, mis kollane toon? Mul on juuksurist sõbranna, elab teises linnas, nii et tema teenuseid ei kasuta. Korduvalt mu juuksevärvi kiitnud. Ei usu, et ta ei julgeks välja öelda, kui kole oleks.

Ja kui terved su juuksed pärast neid eksperimente on?

Poevärvid sisaldavad väga tugevat vesinikku, et see ikka igasugustel juustel toimiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui terved su juuksed pärast neid eksperimente on? Poevärvid sisaldavad väga tugevat vesinikku, et see ikka igasugustel juustel toimiks.

Tahtsin ka just öelda, et peavad ikka head juuksed olema, et seda kõike üle elada ja siis veel hea tervise juures olla. Kõigil lihtsalt pole nii häid juukseid ja peavad juuksuri toodete juurde jääma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

Õnnelik inimene.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel meeldis, aga kui paari nädala pärast peab jälle värvima, plaaningi sügiseks veidi tumedama kuldse tooni valida.

Võid ju 2-3 kuu tagant värvida, väljakasv on moes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui terved su juuksed pärast neid eksperimente on? Poevärvid sisaldavad väga tugevat vesinikku, et see ikka igasugustel juustel toimiks.

Tahtsin ka just öelda, et peavad ikka head juuksed olema, et seda kõike üle elada ja siis veel hea tervise juures olla. Kõigil lihtsalt pole nii häid juukseid ja peavad juuksuri toodete juurde jääma.

Naiivne arvamus, et juuksuri juures on turvaline ja ilus tulemus garanteeritud. Loe näiteks ilugruppidest, kuidas inimestel on juuksed ära kõrvetatud nende juuksuri “imetoodetega”, pole üldsegi mitte harv juhus!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

Õnnelik inimene.

On ikka või? Neid “metsamoore” näeb tänava palju, Brežnevi hallikas valge kulmu puhmas, kartulikoore juuksed, lihani lõigatud ja ära näritud küünenahad ning kaunid pediküürimata kabjad kollakate küüntega.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poiss, kes käib juuksuris, alla 20 euro pole kuskil küsitud. Mingis peenes salongis oli 60 eurot juukselõikus. Isegi beebina (mis oli 12 aastat tagasi), küsiti 15. Kuskohas siis 7 eurot on küsitud?

naiste juuksurisalong liivalaia ja kentmanni nurgal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

Õnnelik inimene.

On ikka või? Neid “metsamoore” näeb tänava palju, Brežnevi hallikas valge kulmu puhmas, kartulikoore juuksed, lihani lõigatud ja ära näritud küünenahad ning kaunid pediküürimata kabjad kollakate küüntega.

No võibolla sa ise oled selline, aga ega siis teised, kes ilutööstust ei orja, pea sihukesed välja nägema.

Ka mina ei tarbi peale juuksuri mingeid iluteenuseid ja näen sellest hoolimata hoolitsetud ja kena välja. Pediküüri-maniküüri teen ise, vahatan ennast ka ise. Kulmud saan ka täitsa ise kitkutud. Ripsmetušši ja kulmupliiatsit õppisin kasutama juba teismeeas. Näomaske oskan ka ise teha, seega ei näe põhjust ilusalongi oma raha jätta.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

Õnnelik inimene.

On ikka või? Neid “metsamoore” näeb tänava palju, Brežnevi hallikas valge kulmu puhmas, kartulikoore juuksed, lihani lõigatud ja ära näritud küünenahad ning kaunid pediküürimata kabjad kollakate küüntega.

Miks ma peaksin selline välja nägema? ???? Sul ilmselgel on neid teenuseid vaja kui sa muidu selline oleksid. Jõudu sinu ilutegijatele, et nad sellise mooriga peavad hakkama saama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei puuduta see üldse, sest ma ei tarbi ühtegi iluteenust.

Õnnelik inimene.

On ikka või? Neid “metsamoore” näeb tänava palju, Brežnevi hallikas valge kulmu puhmas, kartulikoore juuksed, lihani lõigatud ja ära näritud küünenahad ning kaunid pediküürimata kabjad kollakate küüntega.

Miks ma peaksin selline välja nägema? ???? Sul ilmselgel on neid teenuseid vaja kui sa muidu selline oleksid. Jõudu sinu ilutegijatele, et nad sellise mooriga peavad hakkama saama.

Muidu iluteenused ei eksisteeriks kui selliseid moore üle putitada poleks vaja. Mõni näeb kerge vaevaga hea välja, teisel on vaja palju erinevaid protseduure selleks, inimesed on erinevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas panite tähele, et Õhtuleht treis juba artikli isegi valmis selle teema põhjal?

Inimeste nimed on juurde mõeldud väljamõeldud “intervjuu” jaoks 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas panite tähele, et Õhtuleht treis juba artikli isegi valmis selle teema põhjal?

Inimeste nimed on juurde mõeldud väljamõeldud “intervjuu” jaoks ????

Millise rubriigi alla see on või mis pealkiri, otsisin, aga ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin palju raha ja aega, et enda poevärviga aastaid tumedaks värvitud juuksed heledaks saada. Iga kuu 100eur juuksuris- väljakasv ning toonimine, et kollasest lahti saada.

Ma ei saa sellest aru … ? Mul on loomulikult keskmised pruunid juuksed. U 20 a tagasi lasin ennast esimest korda blondiks värvida. Juuksuris, kahe korraga. Edasi värvisin poevärvidega ise. Vist kolm aastat hiljem värvisin ennast tagasi tumedaks. Ise, poevärvidega. Siis vaatasin, et hele oli ikka ilusam, ja värvisin tagasi heledaks. Seda korda ma ei mäletagi, kas tegin seda ise poevärvidega või lasin esimese korra juuksuris teha? Aga siis ma olin üsna pikalt hele, peaaegu kümme aastat vist. Erinevates blondi astmetes, kuldblondist kuni plaatinablondini. Olid nii külmad heledad toonid kui soojad kuldsed toonid, sekka ka roosat. Lemmik oli/on Syossi kuldne karamell ja mingi merevaik oli vist ka ühe tooni nimi, mida palju kasutasin. Siis värvisin jälle tumedaks, ise, poevärvidega. Seekord kasutasin juhust eri värve kasutada ja tegin ennast tumedamaks järk-järgult, erinevaid järjest tumedamaid toone katsetades. Nüüd olen paar aastat jälle hele olnud ja seekord mäletan selgelt, et heledaks sain ise ilma juuksuri abita. Heledaks tegin ennast ka järk-järgult, järjest heledamaid toone katsetades. Hetkel olengi kohe täitsa heleblond. Suvel meeldis, aga kui paari nädala pärast peab jälle värvima, plaaningi sügiseks veidi tumedama kuldse tooni valida.

Mis sada euri juuksuris iga kuu, mis kollane toon? Mul on juuksurist sõbranna, elab teises linnas, nii et tema teenuseid ei kasuta. Korduvalt mu juuksevärvi kiitnud. Ei usu, et ta ei julgeks välja öelda, kui kole oleks.

Kujutan ette, kui odav see vaatepilt välja võib näha.

Ja vaesed, vaesed juuksed.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin palju raha ja aega, et enda poevärviga aastaid tumedaks värvitud juuksed heledaks saada. Iga kuu 100eur juuksuris- väljakasv ning toonimine, et kollasest lahti saada.

Ma ei saa sellest aru … ? Mul on loomulikult keskmised pruunid juuksed. U 20 a tagasi lasin ennast esimest korda blondiks värvida. Juuksuris, kahe korraga. Edasi värvisin poevärvidega ise. Vist kolm aastat hiljem värvisin ennast tagasi tumedaks. Ise, poevärvidega. Siis vaatasin, et hele oli ikka ilusam, ja värvisin tagasi heledaks. Seda korda ma ei mäletagi, kas tegin seda ise poevärvidega või lasin esimese korra juuksuris teha? Aga siis ma olin üsna pikalt hele, peaaegu kümme aastat vist. Erinevates blondi astmetes, kuldblondist kuni plaatinablondini. Olid nii külmad heledad toonid kui soojad kuldsed toonid, sekka ka roosat. Lemmik oli/on Syossi kuldne karamell ja mingi merevaik oli vist ka ühe tooni nimi, mida palju kasutasin. Siis värvisin jälle tumedaks, ise, poevärvidega. Seekord kasutasin juhust eri värve kasutada ja tegin ennast tumedamaks järk-järgult, erinevaid järjest tumedamaid toone katsetades. Nüüd olen paar aastat jälle hele olnud ja seekord mäletan selgelt, et heledaks sain ise ilma juuksuri abita. Heledaks tegin ennast ka järk-järgult, järjest heledamaid toone katsetades. Hetkel olengi kohe täitsa heleblond. Suvel meeldis, aga kui paari nädala pärast peab jälle värvima, plaaningi sügiseks veidi tumedama kuldse tooni valida.

Mis sada euri juuksuris iga kuu, mis kollane toon? Mul on juuksurist sõbranna, elab teises linnas, nii et tema teenuseid ei kasuta. Korduvalt mu juuksevärvi kiitnud. Ei usu, et ta ei julgeks välja öelda, kui kole oleks.

Kujutan ette, kui odav see vaatepilt välja võib näha.

Ja vaesed, vaesed juuksed.

Tõesti suvalise käo juuksed lähevad sulle nii korda? Peab ikka igav elu olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brežnevi hallikas valge kulmu puhmas, kartulikoore juuksed, lihani lõigatud ja ära näritud küünenahad ning kaunid pediküürimata kabjad kollakate küüntega.

Ilmselgelt on sinul tarvis küll kogu ilusalongi arsenali ja töötajaid, et inimese moodi välja näha, ega me ei keela, iluteenindajad tahavad ka elada  🙂 teised saavad koduste vahenditega normaalse väljanägemise tagatud. Koroonaaeg andis nagunii põntsu ilutööstusele, kui (välismaal) olid kuude kaupa juuksurid ja kõik muud salongid üldse kinni. Tuli ise hakkama saada ja paljud enam tagasi ei lähegi, sest ei näe vajadust. Ok , ise juukseid lõikama ma ei hakka ja massaazis käin, aga kõige muuga saab vabalt ise hakkama, mul on geellakikomplekt, mul on profi pediküürikomplekt, vahad… Mul pole aegagi ennast regulaarselt erinevate salongide vahet vedada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?