Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Mina tunnen näiteks vähe inimesi, kes käiksid mingigi regulaarsusega juuksuri ja kosmeetiku juures

Nagu ma saan aru, siis te ikka räägite neist protseduuridest või kuidas sa seda muidu tead. Ma isegi ei kujuta ette, mis seltskond see on, kus kohe on teada, et nad ei käi regulaarselt juuksuri juures kasvõi lõikusel. Ilmselt puusani loomulike meekarva juustega naised, kes üksteisel aeg-ajalt otsi lõikavad. Mul kolleegidel on erinevad soengud, ma pole uurinud, kas nad teevad neid ise või lasevad juuksuril teha, arvasin küll, et paljud käivad juuksuris, eriti nt poisipeaga naised, aga võib-olla teeb sõbranna või elukaaslane muidugi. Suur kollektiiv, nii et näha on, et mõni käib igal juhul ka küünetehniku juures, paljud on suhteliselt loomulikud, aga kosmeetikus võivad neist muidugi peaaegu kõik käia, mina seda silmaga küll ei tuvasta, kes käib ja kes mitte.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei kujuta ette, mis seltskond see on…

Seda ma räägingi, et paljud inimesed ei kujuta üldse ette, et keegi teine võiks teistmoodi elada ja suhelda ja mõelda kui ta ise. Aga kellegi vähearenenud kujutlusvõime ei tee ülejäänud maailma siiski olematuks.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ma saan aru, siis te ikka räägite neist protseduuridest või kuidas sa seda muidu tead. Ma isegi ei kujuta ette, mis seltskond see on, kus kohe on teada, et nad ei käi regulaarselt juuksuri juures kasvõi lõikusel. Ilmselt puusani loomulike meekarva juustega naised, kes üksteisel aeg-ajalt otsi lõikavad.

Mul ämmal kogu aeg juuksed väga moekalt ja noortepäraselt sätitud-värvitud, mingid ulme värvi salgud ja ühelt poolt üks pikkus ja teiselt poolt teine pikkus, väga lahe pensionär. Küsisin, kui sageli juuksuris käib – ütles, et ei mäleta, millal viimati, kõik teeb ise. Miks siis peaks puusani meekarva juustega naised üksteisel otsi lõikama, ongi neid kes saavad ise hakkama, ja ka keerukamate asjadega kui otsad. Ja räägivadki sellest omavahel, et näed, lõikasin omal juukseotsi, nii saadaksegi teada sellest. Või lõikabki sõbranna, ema, ämm, kes iganes. See siis ju ka ei lähe tasulise iluteenuse ja juuksurina kirja.

Või mõnel inimesel püsivadki juuksed-juukseotsad pikalt terved ja kenad, eriti kui mingi keemia ja tangidega ei tapa neid kogu aeg. Või ongi mõnel inimesel katkised otsad, ja mis siis. Kui seltskond selline, kus välimus pole keskmes, pole see kuigi oluline.

Ja miks inimesed, kes ise protseduure ei kasuta, ei võiks neist omavahel rääkida. Ma nt ei käi spaas, aga sõpradega ikka vahel spaas käimisest räägin, nt imestame isekeskis, et miks küll seal käia.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahjuks käin regulaarselt ainult juuksuris. Mul on lihtsalt nii kiire koguaeg tööl.

Aga juukseid ikka ise ei värvi ja ise ei lõika. Mul on väga hea lõikus ja väga hea värv. Ja see on aru saada, kas inimene käib väga hea juuksuri juures või mitte. Ka värvi osas on see kvaliteet nähtav. Seega ma ei hakka eal ise värvima. Muidugi, kui elaks mingis kolkas, kus oleks ainult 1 D-kati juuksur, siis võibolla, tõepoolest, teeks midagi ise. Praegu on mul pikad juuksed ja halli veel ei ole (olen 48) ning seetõttu käin iga 6 nädala tagant. Kui oli posipea, siis iga 3 nädala tagant. Juuksur peab väga hea olema! Saan muidugi aru neist, kes pole hea või väga hea juuksuri juurde sattunud – nad ei oskagi seda hinnata, sest kogemus puudub.

Karvade kitkumisega säärtelt saan ise hakkama. Neid pole seal ka palju. Intiimpiirkonna hooldusega tegelen ka ise. Koroona alguses jäid need protseduurid ära ja siis kuidagi harjusin neid ise tegema ning nüüd ei raatsi ka aega sellele kulutada, et kuskile minna ja eelnevalt aegu klapitada.

Kulmudelt katkun ka mõned üleliigsed karvad ise ära. Aegajalt olen lasknud teha seda kosmeetikul. Mingeid tumedaid kolmnurki endale ei taha. Eraldi kulmuhooldust teha või ripsmetehniku juures käia – minu jaoks sama oluline asi nagu munakeetja või banaanihoidja.

Pediküür…seda ma igatsen küll. Oleks mõistlik vähemalt iga 6 nädala tagant käia. Jällegi ajapuudus! Tegelen selle hooldusega jällegi ise, kuigi lakkida ise ei viitsi.  Maniküüris olen elu jooksul vähe käinud, aga mul on ka erakordselt kehvad küüned (ülipehmed!) ja seetõttu hoian käsi tähelepanu alt väljas ning nipp on sellest, et küüned on ülilühikeseks lõigatud. Igasuguste pealepandavate küünte kontseptsioon on minu jaoks võõras. Kreemitan käsi korralikult.

Massaazi tahaks küll. Kunagi sai käidud suisa igal nädalal. Ja siis oli aeg, kus iga kuu. Praegu juhtub vast paar-kolm korda aastas.

Kosmeetikut peaks külastama, aga jällegi – aega pole. Õnneks pole ka mingeid suuri probleeme. Kuid nägu näeb ka parem välja, kui regulaarselt end liigutada. Seega 3-4 korda nädalas teen trenni ja käin jala, kui võimalik. Samuti püüan normaalselt magada ka nädala sees. Kui stabiilselt 8 tundi saab magatud, siis on väljanägemine kohe tiptop!

Mulle tundub, et mu ajapuudus on aidanud mind sellega, et ei pea eriliselt millestki hetkel loobuma.

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osa inimesi ei peagi seda tõesti tegema. Eile just vaatasin üht müüjat, vene rahvusest oli, kes tõesti nägi hea välja. Lihtne soeng, väga kerge meik, oli juba üsna eakas, aga kortse polnud ühtegi, nahk ilus, juuksed värvimata, hallisegused, aga väga kenad, lõuajoon sile. Ei usu, et ta mingeid suuri iluprotseduure teeb, aga ikka oli ilusam kui mina, kes on pidanud vananemismärkidega juba neljakümnendast eluaastast maadlema ja ikka näen hullem välja kui see müüja.

Meie ettevõttel on üks vene rahvusest 50+ nais(püsi)klient, kes samuti töötab tavalise müüjana. Tema ostusummad kuus aga ületavad ilmselgelt kahekordselt tema kuusissetuleku. Abikaasa on lihtsalt helde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viitsimine ikka iga kuu käia juuksuris juukseid värvimas. Ma käin kord kvartalis ja siis olen ka alati tüdimusest hullumas, et pean mitu tundi juuksuris veetma.

Ma käin iga kuu. Ei taha hallipäisena veel ringi käia. Juuksuri värvid on juuksesõbralikumad ja toon ka ilusam kui kodus saavutaksin.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksuris käin iga kuu kuna mul lühikesed juuksed ja ei taha olla hallipäine. Minuarust on need isevärvitud, enamasti mustad poolpikad juuksed jubedad mis paljudel isevärvijatel, -lõikajatel on.

Kosmeetiku, maniküürija, pediküürija teenuseid olen väga vähe kasutanud. Ju mul on geenidega vedanud.

Massaazist tunnen praegu puudust. Päris mitu aastat käisin regulaarselt kuna kontoris oli massaazituba. Nüüd kodukontor ja ajad ei sobi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksuris käin iga kuu kuna mul lühikesed juuksed ja ei taha olla hallipäine. Minuarust on need isevärvitud, enamasti mustad poolpikad juuksed jubedad mis paljudel isevärvijatel, -lõikajatel on.

Kosmeetiku, maniküürija, pediküürija teenuseid olen väga vähe kasutanud. Ju mul on geenidega vedanud.

Massaazist tunnen praegu puudust. Päris mitu aastat käisin regulaarselt kuna kontoris oli massaazituba. Nüüd kodukontor ja ajad ei sobi.

Lisan, et minu Tallinna juuksur on tasapisi hinda tõstnud aga käin edasi kuna minu jaoks on oluline. Muud teenused pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu penskaritest sugulased käivad iga kuu juuksuris. 5 eurot. Linn doteerib teenust

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viitsimine ikka iga kuu käia juuksuris juukseid värvimas. Ma käin kord kvartalis ja siis olen ka alati tüdimusest hullumas, et pean mitu tundi juuksuris veetma.

Ma käin iga kuu. Ei taha hallipäisena veel ringi käia. Juuksuri värvid on juuksesõbralikumad ja toon ka ilusam kui kodus saavutaksin.

See arvamus, et juuksuris on turvaline värvida, pole alati õige. Minu õel kärsatati kesklinna salongis juuksed nii ära, et pidi poisipea lõikama. Selliseid kogemusi on teisigi kuulda, segatakse liiga tugev segu kokku ja hüvasti juuksed.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lõppesid enamus iluprotseduurid juba koroona alguses. Geelküüsi mul enam ei ole ja juuksuris käin ka ainult otsi lõikamas. Ainus asi mida ma regulaarselt teen, on lashlift ja kulmud, ning nende hind tõusis küll viis eurot.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole neist asjadest peaaegu ühtegi kunagi raha eest teinud, enamust pole üldse kunagi teinud. Kuidas siis nüüd kokku hoida?

Kuidas on see võimalik? Juuksuris ja kosmeetikus on iga naine käinud, massaažis ka vast.

Vaata tähelepanelikult linnapilti ja sa ei imesta enam. Sellised ilmetud memmed on juba pooled 40a, et nutt tuleb peale. Väljakasvanud või mingi odavama poevärviga kärsatatud juuksed, lihani lühikeseks nüsitud küüned, ilmetu kulmudeta, ripsmeteta nägu. Ise on muidugi kole uhked, et mingeid iluteenuseid ei tarbi.

+11
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole millestki loobunud, ei ole lihtsalt eriline kaunitar, et saaks ilma hakkama.

Iga 3 nädala tagant kulmu ja ripsmehooldus.

Iga 6 nädala tagant pediküür.

Juuksur kord kuus.

LPG hooldus, massaaž ja näohooldus vastavalt hooajale ja vajadusele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata tähelepanelikult linnapilti ja sa ei imesta enam. Sellised ilmetud memmed on juba pooled 40a, et nutt tuleb peale. Väljakasvanud või mingi odavama poevärviga kärsatatud juuksed, lihani lühikeseks nüsitud küüned, ilmetu kulmudeta, ripsmeteta nägu. Ise on muidugi kole uhked, et mingeid iluteenuseid ei tarbi.

No vot, ja mul tuleb jällegi nende päris laialt levivate “ilmekate” megakulmude ja kulliküünte peale nutt, vabandust, naer peale. Ega siin maailmas polegi võimalik nii olla, et keegi sinu üle ei nutaks või naeraks, peaasi et oma lähemate inimeste hulka sobid ja korras.

Ise eelistan suhelda inimestega, kes ei kuluta 50+ protsenti ajast ja sissetulekust “ilu”teenustele (ilusat on seal minu silme läbi vähe), sest nendega on vähemalt lootust, et on millestki rääkida. Ilmetud kulmud kompenseerib ilmekas ja sisukas vestlus. Kui ikka kogu aur läheb juuste-ripsmete-küünte tuunimisele, siis ega inimese elusse muud üle jäägi, töö/pere ja iluteenused. Aga aitäh teile kõigile ilmekate küünte ja kulmude omanikele, et oma kulu ja kirjadega teistele vaatamist pakute, uudistan teid tänaval suure põnevuse ja huviga oma olematute ripsmete alt.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata tähelepanelikult linnapilti ja sa ei imesta enam. Sellised ilmetud memmed on juba pooled 40a, et nutt tuleb peale. Väljakasvanud või mingi odavama poevärviga kärsatatud juuksed, lihani lühikeseks nüsitud küüned, ilmetu kulmudeta, ripsmeteta nägu. Ise on muidugi kole uhked, et mingeid iluteenuseid ei tarbi.

No vot, ja mul tuleb jällegi nende päris laialt levivate “ilmekate” megakulmude ja kulliküünte peale nutt, vabandust, naer peale. Ega siin maailmas polegi võimalik nii olla, et keegi sinu üle ei nutaks või naeraks, peaasi et oma lähemate inimeste hulka sobid ja korras.

Ise eelistan suhelda inimestega, kes ei kuluta 50+ protsenti ajast ja sissetulekust “ilu”teenustele (ilusat on seal minu silme läbi vähe), sest nendega on vähemalt lootust, et on millestki rääkida. Ilmetud kulmud kompenseerib ilmekas ja sisukas vestlus. Kui ikka kogu aur läheb juuste-ripsmete-küünte tuunimisele, siis ega inimese elusse muud üle jäägi, töö/pere ja iluteenused. Aga aitäh teile kõigile ilmekate küünte ja kulmude omanikele, et oma kulu ja kirjadega teistele vaatamist pakute, uudistan teid tänaval suure põnevuse ja huviga oma olematute ripsmete alt.

See näitabki su enda rumalust vaid. Hoolitsetud kulmud ja küüned on midagi muud kui need su megakulmud ja küüned. Kui keegi eelistab käia võssakasvanud hallide kulmudega ringi ja äranüsitud küüntega, siis palun.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võssakasvanud hallide kulmudega ringi ja äranüsitud küüntega

Mis need äranüsitud küüned on, mida siin korduvalt mainitakse? Normaalsed terved puhtad lühikeseks lõigatud küüned, millega saab teha igapäevaseid toiminguid nagu nupuvajutus, ilma et ilmarahvale naeruks oleks?

Kodune kulmude piiramine mingeid iluteenuseid ei nõua, võtab 2 minutit paari nädala tagant. Looduse poolt on nad mul paraku heledamapoolsed, olgu siis pealegi, kui viitsin, õpin kunagi neid kuidagi toonima, aga miski pole nii idiootlik kui see soperdis, millega oma ainsast huvi pärast ette võetud kulmu”ilu”teenusest välja kõndisin või see, mille mimmust sõbrants ükskord pulmakülastuse puhul mulle näkku mäkerdas. Õnneks too õnnestus kohe maha pesta, aga “spetsialisti” tehtu abil sain tükk aega klouni mängida. Kui on looduse poolt hallid, siis olgu hallid. Paljudel ka igat pidi kitkumata-sättimata väga ilusad tihedad kulmud, eks neid natuke kadestan. Aga neid “hoolitsetud” kulme näen ka kõikjal ja ega ma siis pahanda kuidagi, ära võta isiklikult – mulle komöödia meeldib.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei teagi perekooli müüti  meekarva juustest ja aegumatust mustast mantlist?  Siin on hulk naisi, kes ei kuluta sentigi oma välimusele, aga ometi peetakse neid 20 aastat nooremateks.

Juuksed meekarva ei ole, šokolaadikarva on, ja 20 a nooremaks ka ei peeta, 5 ehk. Aga lõikamist vajavad ka need šokolaadikarva juuksed, nii et juuksuriteenuseta ei ole osanud küll hakkama saada.
Kõike muud saab aga vajadusel ise teha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võssakasvanud hallide kulmudega ringi ja äranüsitud küüntega

Mis need äranüsitud küüned on, mida siin korduvalt mainitakse? Normaalsed terved puhtad lühikeseks lõigatud küüned, millega saab teha igapäevaseid toiminguid nagu nupuvajutus, ilma et ilmarahvale naeruks oleks?

Kodune kulmude piiramine mingeid iluteenuseid ei nõua, võtab 2 minutit paari nädala tagant. Looduse poolt on nad mul paraku heledamapoolsed, olgu siis pealegi, kui viitsin, õpin kunagi neid kuidagi toonima, aga miski pole nii idiootlik kui see soperdis, millega oma ainsast huvi pärast ette võetud kulmu”ilu”teenusest välja kõndisin või see, mille mimmust sõbrants ükskord pulmakülastuse puhul mulle näkku mäkerdas. Õnneks too õnnestus kohe maha pesta, aga “spetsialisti” tehtu abil sain tükk aega klouni mängida. Kui on looduse poolt hallid, siis olgu hallid. Paljudel ka igat pidi kitkumata-sättimata väga ilusad tihedad kulmud, eks neid natuke kadestan. Aga neid “hoolitsetud” kulme näen ka kõikjal ja ega ma siis pahanda kuidagi, ära võta isiklikult – mulle komöödia meeldib.

Sul on ilmselt probleemiks rohkem see, et sa ei OSKA oma kulme hooldada, mitte, et nende hooldamine oleks tingimata vale ja mõttetu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata tähelepanelikult linnapilti ja sa ei imesta enam. Sellised ilmetud memmed on juba pooled 40a, et nutt tuleb peale. Väljakasvanud või mingi odavama poevärviga kärsatatud juuksed, lihani lühikeseks nüsitud küüned, ilmetu kulmudeta, ripsmeteta nägu. Ise on muidugi kole uhked, et mingeid iluteenuseid ei tarbi.

No vot, ja mul tuleb jällegi nende päris laialt levivate “ilmekate” megakulmude ja kulliküünte peale nutt, vabandust, naer peale. Ega siin maailmas polegi võimalik nii olla, et keegi sinu üle ei nutaks või naeraks, peaasi et oma lähemate inimeste hulka sobid ja korras.

Ise eelistan suhelda inimestega, kes ei kuluta 50+ protsenti ajast ja sissetulekust “ilu”teenustele (ilusat on seal minu silme läbi vähe), sest nendega on vähemalt lootust, et on millestki rääkida. Ilmetud kulmud kompenseerib ilmekas ja sisukas vestlus. Kui ikka kogu aur läheb juuste-ripsmete-küünte tuunimisele, siis ega inimese elusse muud üle jäägi, töö/pere ja iluteenused. Aga aitäh teile kõigile ilmekate küünte ja kulmude omanikele, et oma kulu ja kirjadega teistele vaatamist pakute, uudistan teid tänaval suure põnevuse ja huviga oma olematute ripsmete alt.

See näitabki su enda rumalust vaid. Hoolitsetud kulmud ja küüned on midagi muud kui need su megakulmud ja küüned. Kui keegi eelistab käia võssakasvanud hallide kulmudega ringi ja äranüsitud küüntega, siis palun.

Sinusuguste võssakasvanud hallid kulmud on naistel siiski erand. Suur erand. Ei tasu oma viha siia teiste peale valada.

Oh, ja kui su küünealuseid analüüsida, on su “korras hoolitsetud” küünte all omaette universum mikroobidest. Jäle.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei teagi perekooli müüti meekarva juustest ja aegumatust mustast mantlist? Siin on hulk naisi, kes ei kuluta sentigi oma välimusele, aga ometi peetakse neid 20 aastat nooremateks.

Juuksed meekarva ei ole, šokolaadikarva on, ja 20 a nooremaks ka ei peeta, 5 ehk. Aga lõikamist vajavad ka need šokolaadikarva juuksed, nii et juuksuriteenuseta ei ole osanud küll hakkama saada.

Kõike muud saab aga vajadusel ise teha.

Sama. Juuksuris käin iga kuue nädala tagant, aga kõike muud teen kodus. Vahatamise, maniküüri ja pediküüriga saan suurepäraselt ise hakkama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi eelistab käia võssakasvanud hallide kulmudega ringi ja äranüsitud küüntega, siis palun.

Tänan. Minu jaoks on jälle natuke ebameeldiv vaadata neid, kel mingi tohutu teravatipuline torn on küüne külge kas kasvatatatud või konstrueeritud, “äranüsitud” küüned on mu arust just kenad ja loomulikud, nii et igaühele oma.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata tähelepanelikult linnapilti ja sa ei imesta enam. Sellised ilmetud memmed on juba pooled 40a, et nutt tuleb peale. Väljakasvanud või mingi odavama poevärviga kärsatatud juuksed, lihani lühikeseks nüsitud küüned, ilmetu kulmudeta, ripsmeteta nägu. Ise on muidugi kole uhked, et mingeid iluteenuseid ei tarbi.

No vot, ja mul tuleb jällegi nende päris laialt levivate “ilmekate” megakulmude ja kulliküünte peale nutt, vabandust, naer peale. Ega siin maailmas polegi võimalik nii olla, et keegi sinu üle ei nutaks või naeraks, peaasi et oma lähemate inimeste hulka sobid ja korras.

Ise eelistan suhelda inimestega, kes ei kuluta 50+ protsenti ajast ja sissetulekust “ilu”teenustele (ilusat on seal minu silme läbi vähe), sest nendega on vähemalt lootust, et on millestki rääkida. Ilmetud kulmud kompenseerib ilmekas ja sisukas vestlus. Kui ikka kogu aur läheb juuste-ripsmete-küünte tuunimisele, siis ega inimese elusse muud üle jäägi, töö/pere ja iluteenused. Aga aitäh teile kõigile ilmekate küünte ja kulmude omanikele, et oma kulu ja kirjadega teistele vaatamist pakute, uudistan teid tänaval suure põnevuse ja huviga oma olematute ripsmete alt.

Eks ikka jah raudselt tunneb laia silmaringiga ja haritud inimese ära hoolitsemata  kulmudest. Ma pakuks veel, et ülekaal ja lohakas riietus viitab ka intelligentsele inimesele, eks ole?

Mina ei saa loobuda juuksuris juuste värvimisest.  Tavalist loomulikku kartulikoorekarva pruuni ma poevärvide hulgast pole leidnud. Ka kõige kallimad värvid tunduvad siiski ebaloomuliku alatooniga, aga võibolla pole ma piisavalt otsinud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka jah raudselt tunneb laia silmaringiga ja haritud inimese ära hoolitsemata  kulmudest. Ma pakuks veel, et ülekaal ja lohakas riietus viitab ka intelligentsele inimesele, eks ole?

Ei, kulmudest ega riietest ei tunne ära ei laia ega kitsa silmaringiga inimest. Ütlen vaid, et minu jaoks on sisu välimusest olulisem ja mitte just sada protsenti tõde, aga suundumus on, et mida rohkem inimene paneb ressurssi välimuse alla, seda vähem tal jääb seda sisemuse jaoks. Tund juuksuris, kosmeetiku juures, massaažis, maniküüris-pediküüris on kõik tund vähem millegi muu jaoks. Mina eelistan neid tunde millegi muu alla panna, eurosid ka. Kui inimese mõtlemine, raha ja aeg on väga hõivatud küünte, juuste ja kulmudega, siis selle võrra jääb midagi muud tegemata, mõtlemata, olemata. See pole alati nii, mõni jaksab ka oma kulliküüsi ja klounikulme hooldada ja ikkagi olla ka huvitav ja arukas inimene, ja iga halli ripsmepaari taga pole särav mõistus, aga omad seosed siin siiski on.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, ja kui su küünealuseid analüüsida, on su “korras hoolitsetud” küünte all omaette universum mikroobidest. Jäle.

Minu puhaste ja lühikeste küünte alust on hästi näha ja seega ka hea korras ja puhtana hoida. Seda mis nende tüüpiliste kulliküünte all toimub, ei näe keegi peale omaniku ja kosmeetiku, aga teada on, et kohati on nende all originaalküüned, mis on pidevast retsimisest ära mädanenud ja otsa pidi teises ilmas ja sellepärast ei saa konksõudustest enam ka loobuda. Mis siis ikka parata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ilmselt probleemiks rohkem see, et sa ei OSKA oma kulme hooldada, mitte, et nende hooldamine oleks tingimata vale ja mõttetu.

See on tõsi, et ei oska, sest pole raatsinud selle peale aega/raha kulutada. Need paar korda, mis üritasin, kukkusid läbi, ja rohkem ei viitsi jantida. Ei, ma ei arva, et hooldamine oleks vale ja mõttetu, aga minu jaoks on mõttetu selle peale regulaarselt raha ja aega kulutada. Kui saaks odavalt ja oskaksin, siis eks nad näeks mul natuke paremad välja küll. Aga keskeltläbi on mul ükskõik nii enda kui ka teiste kulmudest, see ei ole mingi kategooria, mille järgi ma inimesi mõõdan. Natuke jah ausalt kadestan neid inimesi, kel lihtsalt normaalsed kulmud antud. Paarilt sõbrannalt küsisin, mis nad teevad, et neil nii kenad loomulikud normaalse kujuga kulmud on, et ma siis teeks ka sedasama järgi. Ütlesid, et kunagi pole midagi teinud. No ma ka pole kunagi eriti midagi teinud, ja mul on siis sellised, nagu on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nt ei käi spaas, aga sõpradega ikka vahel spaas käimisest räägin, nt imestame isekeskis, et miks küll seal käia.

Saunades ja basseinides mõnulemas loomulikult. Mul on ka kodus saun ning vastuvoolu ujumisseadmega bass, ikka armastan vähemalt kord kuus spaas käia, koos ööbimise ning Tallinnast väljasõiduga muidugi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen näiteks vähe inimesi, kes käiksid mingigi regulaarsusega juuksuri ja kosmeetiku juures ja massaažis.

Mina jälle imestan, miks osad inimesed juuksurit pelgavad? Vähesed meist on nii hea käega, et suudavad ise endale midagi asjalikku pähe lõigata. Regulaarne professionaalne lõikus annab tohutult juurde nii väljanägemisele ning on ka juuste tervise seisukohalt parim. Juukseid on lihtsam pesta kui otsad on siledad ja lisaks kuivavad ka kiiremini.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nt ei käi spaas, aga sõpradega ikka vahel spaas käimisest räägin, nt imestame isekeskis, et miks küll seal käia.

Saunades ja basseinides mõnulemas loomulikult. Mul on ka kodus saun ning vastuvoolu ujumisseadmega bass, ikka armastan vähemalt kord kuus spaas käia, koos ööbimise ning Tallinnast väljasõiduga muidugi.

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle imestan, miks osad inimesed juuksurit pelgavad? Vähesed meist on nii hea käega, et suudavad ise endale midagi asjalikku pähe lõigata. Regulaarne professionaalne lõikus annab tohutult juurde nii väljanägemisele ning on ka juuste tervise seisukohalt parim. Juukseid on lihtsam pesta kui otsad on siledad ja lisaks kuivavad ka kiiremini.

Ei pelga, vaid ei raatsi ega viitsi selle peale aega kulutada. Raha polegi praegu nii väga teema, varem oli see häda ka, sest tudengina nt oli mõeldamatu regulaarselt selliseid kulutusi teha. Kui ikka elamise raha paarsada eurot kuus, siis sellest 20-30 eurot juuksurile värvimise-lõikamise eest ei anna, eks. Aga praegu raha on, lihtsalt ei viitsi, ei huvita, ei tule meelde.

Olen üritanud korduvalt endaga kokkulepet sõlmida, et nii, hakkan nt kord kuus mingis teenuses käima ja nt kulutan mingi summa kuus ikka ilu peale ka, saab ju endale lubada, ostan kas või mingi põneva šampooni või mida iganes. Sest et ega mul poleks midagi põhimõttelist selle vastu, kui juuksed oleks siledamad ja hoiaks kenamini, otsad tervemad, kulmud mõistlikku värvi ja kena kujuga, näonahk veits klaarim. Ega see paha pole.

Aga mis juhtub? Lihtsalt unustan. Kui jälle meelde tuleb, on juba pool aastat möödas sellest kokkuleppest, ja siis ikka ei viitsi seda aega kuhugi panna ega kallist šampooni valima minna, ja kui jälle meelde tuleb on juba kaks aastat möödas. Lihtsalt huvid ja hobid on teised, mis teha. Kuna kogu mu tutvusringkond on samasugune, siis ka sealt poolt ei tule meenutust, ei ole sellist sõbrantsi kes ütleks et noh, lähme nüüd koos kuskile mingeid hooldusi tegema. Kui keegi ütleks, siis ma võibolla prooviks teinekord.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

Sa ei käi siis ilmselt ka soojamaareisidel?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?