Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

Sa ei käi siis ilmselt ka soojamaareisidel?

Milleks?

St, et Püha Katariina klooster või hagia sophia, arusaadav. Aga muu?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle imestan, miks osad inimesed juuksurit pelgavad? Vähesed meist on nii hea käega, et suudavad ise endale midagi asjalikku pähe lõigata. Regulaarne professionaalne lõikus annab tohutult juurde nii väljanägemisele ning on ka juuste tervise seisukohalt parim. Juukseid on lihtsam pesta kui otsad on siledad ja lisaks kuivavad ka kiiremini.

Ei pelga, vaid ei raatsi ega viitsi selle peale aega kulutada. Raha polegi praegu nii väga teema, varem oli see häda ka, sest tudengina nt oli mõeldamatu regulaarselt selliseid kulutusi teha. Kui ikka elamise raha paarsada eurot kuus, siis sellest 20-30 eurot juuksurile värvimise-lõikamise eest ei anna, eks. Aga praegu raha on, lihtsalt ei viitsi, ei huvita, ei tule meelde.

Olen üritanud korduvalt endaga kokkulepet sõlmida, et nii, hakkan nt kord kuus mingis teenuses käima ja nt kulutan mingi summa kuus ikka ilu peale ka, saab ju endale lubada, ostan kas või mingi põneva šampooni või mida iganes. Sest et ega mul poleks midagi põhimõttelist selle vastu, kui juuksed oleks siledamad ja hoiaks kenamini, otsad tervemad, kulmud mõistlikku värvi ja kena kujuga, näonahk veits klaarim. Ega see paha pole.

Aga mis juhtub? Lihtsalt unustan. Kui jälle meelde tuleb, on juba pool aastat möödas sellest kokkuleppest, ja siis ikka ei viitsi seda aega kuhugi panna ega kallist šampooni valima minna, ja kui jälle meelde tuleb on juba kaks aastat möödas. Lihtsalt huvid ja hobid on teised, mis teha. Kuna kogu mu tutvusringkond on samasugune, siis ka sealt poolt ei tule meenutust, ei ole sellist sõbrantsi kes ütleks et noh, lähme nüüd koos kuskile mingeid hooldusi tegema. Kui keegi ütleks, siis ma võibolla prooviks teinekord.

Mina panen oma juuksuriaegu kinni WhatsAppi kaudu. Juuksed on naturaalset värvi ja käin ainult lõikuses, et alati viisakas ja värske välimus oleks. Saadan juuksurile sõnumi – kas saaksid järgmise nädala esimeses pooles mu juukseid lõigata? Jah, saan ikka, kas teisipäeval kell 15 sobib? Sobib ja ongi aeg kinni pandud. Ülimugav. Käin iga 3 kuu tagant, et meeles püsiks siis ajastan käigud nii, et võtan iga aastaaja värske lõikusega vastu 🙂

Igasuguste kreemide, šampoonide ja meigipotsikutega pole mul samuti aega ega viitsimist neid valida, olen üsna saamatu selles aspektis. Mul on väga tihe töögraafik, mitmed aeganõudvad hobid ning palju tegemisi-käimisi. Kui ma jääks lootma sellele, et ostan ilutooteid siis, kui midagi tühjaks on saamas, oleksid mul kodus tühjad sahtlid. Enamvähem tean, kui kaua mul midagi umbes kestab, seega sirvin internetipoode kord-kaks aastas, panen huvipakkuvad tooted ostukorvi ja tellin terve kastitäie, mida siis järjest kasutan.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

Sa ei käi siis ilmselt ka soojamaareisidel?

Basseini ääres molutamas ma tõesti ei käi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan muidugi aru neist, kes pole hea või väga hea juuksuri juurde sattunud – nad ei oskagi seda hinnata, sest kogemus puudub.

Ei ole jah sattunud, sest suurem osa nendest teeb väga keskpärast tööd. Ei oska kliendi eripära hinnata. Minu juuksur on ise koolitaja ja pika kogemusega, peetakse väga heaks juuksuriks, aga mina väga rahul ei ole temaga. Värvib hästi, aga lõikus ja soeng on keskpärased või lausa halvad. Vahel olen proovinud vahetada, need on olnud veel hullemad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudukas igav mutt, väkk…

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basseini ääres molutamas ma tõesti ei käi.

Keskpärane inimene mittemidagiütleva välimusega ning oma igava eluga.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basseini ääres molutamas ma tõesti ei käi.

Keskpärane inimene mittemidagiütleva välimusega ning oma igava eluga.

Kas elu saab ainult siis põnev olla kui käis reisidel basseini ääres istumas? Ma kujutan ette palju huvitavamaid asju – suusareisid, mägimatkad jne. Minu jaoks basseini ääres istumine ja kokteili limpsimine tundub oluliselt igavam. Aga nagu ma ennist ütlesin – inimeste huvid on erinevad. See mis sulle on põnev, ei pruugi kõigile põnev tunduda.
Ja välimuse kohapealt on seda pisut veider öelda, sest sa pole mind kunagi kohanud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulme kitkun ise ja näohoolduses pole enam ammu käinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja välimuse kohapealt on seda pisut veider öelda, sest sa pole mind kunagi kohanud.

Naine, kes iluteenuseid ei tarbi ning selliste teenuste tarbijatesse suhtub üleolevalt, ei ole kindlasti mingi kena naine. Ilmselge hall hiir.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja välimuse kohapealt on seda pisut veider öelda, sest sa pole mind kunagi kohanud.

Naine, kes iluteenuseid ei tarbi ning selliste teenuste tarbijatesse suhtub üleolevalt, ei ole kindlasti mingi kena naine. Ilmselge hall hiir.

Kuidas ma üleolevalt suhtusin? Ma pole mitte midagi selle kohta öelnud. ????

Kuid tõsi, ma enamus teenuseid ei kasuta – ainult kulme ja ripsmeid lasen värvida. Ahjaa, juukseotsi lõikan ka. Aga see ei tähenda, et ma enda eest ei hoolitseks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basseini ääres molutamas ma tõesti ei käi.

Keskpärane inimene mittemidagiütleva välimusega ning oma igava eluga.

Mis seal basseini ääres on mingid miss Universumid kõik koos või :). Kui mina olen soojal maal basseini ääres käinud, siis päevad otsa vedelevad seal ikka pigem pensionärid, keegi teine terve päev seal väga olla ei viitsi. Käivad paar tundi ära, ujuvad ja päevitavad, siis lähevad teevad midagi põnevamat.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käivad paar tundi ära, ujuvad ja päevitavad, siis lähevad teevad midagi põnevamat.

Seda silmas pidasingi. Aga üks pidas seda molutamiseks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal basseini ääres on mingid miss Universumid kõik koos või :). Kui mina olen soojal maal basseini ääres käinud, siis päevad otsa vedelevad seal ikka pigem pensionärid, keegi teine terve päev seal väga olla ei viitsi. Käivad paar tundi ära, ujuvad ja päevitavad, siis lähevad teevad midagi põnevamat.

Päeval palavaga ei viitsi keegi kuskil ringi tormata-ollakse rannas või basseini ääres kokteilidega. Tehakse instapilte ning lõbutsetakse. Pensionärid on pigem varjus ja mitte nii kuumal ajal. Lõuna paiku minnakse kuhugi kolama ning õhtul lüüakse end üles ning välja.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? St, et Püha Katariina klooster või hagia sophia, arusaadav. Aga muu?

Jälle mingi seljakotirändur odava korteriga/hosteliga.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et seljakotiga ei tohi egiptusesse minna? Jeebus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja välimuse kohapealt on seda pisut veider öelda, sest sa pole mind kunagi kohanud.

Naine, kes iluteenuseid ei tarbi ning selliste teenuste tarbijatesse suhtub üleolevalt, ei ole kindlasti mingi kena naine. Ilmselge hall hiir.

Pole see, keda tsiteerid, aga vaevalt, et keegi suhtub enda eest hoolitsevasse naisesse üleolevalt. Juuksuris, kosmeetikus, maniküüris käik on normaalne ja ilmselt keegi ei vaata sellele põlgusega. Ka mitte see osa naistest, kes neid teenuseid ise ei kasuta.

Imelikuks kisub asi siis, kui naisel on oma välimusega tegelemisest kui kinnismõte saanud. Kus kogu elu keerleb nende asjade ümber. Kus muu elu kipub tahaplaanile kaduma ja väärtused sassi minema. Sellised naised armastavad erinevates iluteemades üle võlli minna. Kõige paremad näited selle kohta on siinsed süstimise ja lõikamise teemad, kus sa saad teada, et kui sa ei süsti oma huuli ja ei lase oma nägu lõigata, siis oled inetu naine, sest väidetavalt KÕIK naised, kes endast vähegi hoolivad, peaksid seda hiljemalt mingis vanuses tegema. Loomulik oleks seda tegema hakata muidugi juba kohe, kui täiskasvanuks saad, aga kui sa 40+ vanuses ka veel ei tee, siis oled igal juhul kole ja alaväärne naine. Vaene kindlasti ka.

Ja vat selle hoiaku vastu võideldaksegi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ollakse rannas või basseini ääres kokteilidega. Tehakse instapilte ning lõbutsetakse

Basseiniäär-kokteilid-instapildid – kõlab nagu mingi totakas suunamudija…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime reede õhtul ühes uues kuumas katusebaaris. Meie kõrvallauas istus üks naine, kelle mokad olid selliseks süstitud, et tema kokteilijoomist oli väga naljakas vaadata. Meie olime neljakesi, istusime sõbrannaga nii, et nägime seda kõrvallaua pardimokka. Meie mehed istusid algul seljaga naaberlaua poole ega saanud aru, miks me sõbrannaga niimoodi naerame, et lausa laua all kõveras. Siis tahtsid ka näha ja vahetasime meestega kohad ära. Mehed vajusid näost veitsa ära, vaheldumisi naersid ja siis jälle olid väheke kaamete nägudega. Nad nimelt olid vaimusilmas kujutlenud, kuidas oleks selliseid mokki suudelda. Meil oli igatahes lõbu laialt ja juttu jätkus koduteelegi.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS, päike, basseinivesi ja alkohol on nahale ja juustele kõige hävitavamad asjad.

PPS molutamine mulle endale meeldib. Soe liisunud naps basseini ääres aga mitte

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime reede õhtul ühes uues kuumas katusebaaris. Meie kõrvallauas istus üks naine, kelle mokad olid selliseks süstitud, et tema kokteilijoomist oli väga naljakas vaadata. Meie olime neljakesi, istusime sõbrannaga nii, et nägime seda kõrvallaua pardimokka. Meie mehed istusid algul seljaga naaberlaua poole ega saanud aru, miks me sõbrannaga niimoodi naerame, et lausa laua all kõveras. Siis tahtsid ka näha ja vahetasime meestega kohad ära. Mehed vajusid näost veitsa ära, vaheldumisi naersid ja siis jälle olid väheke kaamete nägudega. Nad nimelt olid vaimusilmas kujutlenud, kuidas oleks selliseid mokki suudelda. Meil oli igatahes lõbu laialt ja juttu jätkus koduteelegi.

Kari matse

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad nimelt olid vaimusilmas kujutlenud, kuidas oleks selliseid mokki suudelda.

Ei tunne te mehi. Tegelikult mõtlesid mehed, kuidas oleks kui sellised pardimokad hellitaksid kivikõva riista:)

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

Sa ei käi siis ilmselt ka soojamaareisidel?

Mina andsin plussi sellele vees molutamise jutule – ei saa aru selles pidevast spas käimise teemast – miks? Ujumas võin küll käia, teen oma kilomeetri või natuke peale ära, pesema ja minema. Ja nüüd saan nentida ka “tõsiasja”, et soojamaareisidel ma ka ei käi. 😀 Ülimõttetu. Kui selle all mõeldakse mingit hotellkompleksi basseini ja võibolla ka erarannaga. Mis ei tähenda, et ma ei reisi. Küll aga olen mõelnud välja olukorra, kus ma võiksin mõnele nn “soojamaareisile” minna: kui olen kuudeviisi täiega ületöötanud – nii, et mitu kuud pole ühtki nädalavahetust ka seetõttu vabad olnud ja viimased paar nädalat on läinud ka meeletu unevõlaga. Vaat siis saaks küll sellega hakkama. Lihtsalt magaks kuskil vihmavarju all. Ja võtaks hunniku raamatuid ka kaasa.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PPS molutamine mulle endale meeldib. Soe liisunud naps basseini ääres aga mitte

Miks basseini ääres olev naps on soe ja liisunud? Ega sa mingi oma pudeliga sinna lähe vaid tellid jäise joogi 😀

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jäine jook on termoses või jää päikese käes ei sula? Ja korrsga sisse kallata?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks basseini ääres olev naps on soe ja liisunud? Ega sa mingi oma pudeliga sinna lähe vaid tellid jäise joogi ????

Ja kulistad selle ruttu alla, sest 10 minutiga on su jää juba sulanud seal päikese käes. Ei meeldi isiklikult üldse keset päeva alkoholi juua ja päikese käes tundub see veel ebameeldivam.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmetud kulmud kompenseerib ilmekas ja sisukas vestlus.

Meil oli igatahes lõbu laialt ja juttu jätkus koduteelegi.

 

Ehe näide, kui sisukat vestlust peavad need ilmetud naised. 😀 Madal enesehinnang paneb otsima killukestki kõigist teistest, mille üle ennast neist paremaks pidada. Pardimokal võivad huuled ebaõnnestunud olla, aga ma arvan, ta nautis õhtut sõbrannadega ja ei naernud teie laudkonna rasvaste juuste ja meeste võidunud kingade üle.

Suure tõenäosusega on pardimokal vähemalt ilusti lõigatud ja värvitud soeng peas, sale keha, sile nägu, pikad jalad ja ilusad riided. Kõrvallaua matsidel on seljas mingi Takko kunstnahast jakk, ludus juuksed, suurepooriline nägu ja kollased hambad – aga olgu jumal tänatud, et vähemalt pole pardimokki ja selles valdkonnas olete ikka kõvasti üle neist naistest.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jäine jook on termoses või jää päikese käes ei sula? Ja korrsga sisse kallata?

Kuidas sa, lilleke, tavaelus jooke jood? Toas on samuti 22 kraadi nagu ka varju all.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahjuks käin regulaarselt ainult juuksuris. Mul on lihtsalt nii kiire koguaeg tööl.

Aga juukseid ikka ise ei värvi ja ise ei lõika. Mul on väga hea lõikus ja väga hea värv. Ja see on aru saada, kas inimene käib väga hea juuksuri juures või mitte. Ka värvi osas on see kvaliteet nähtav. Seega ma ei hakka eal ise värvima. Muidugi, kui elaks mingis kolkas, kus oleks ainult 1 D-kati juuksur, siis võibolla, tõepoolest, teeks midagi ise. Praegu on mul pikad juuksed ja halli veel ei ole (olen 48) ning seetõttu käin iga 6 nädala tagant. Kui oli posipea, siis iga 3 nädala tagant. Juuksur peab väga hea olema! Saan muidugi aru neist, kes pole hea või väga hea juuksuri juurde sattunud – nad ei oskagi seda hinnata, sest kogemus puudub.

Karvade kitkumisega säärtelt saan ise hakkama. Neid pole seal ka palju. Intiimpiirkonna hooldusega tegelen ka ise. Koroona alguses jäid need protseduurid ära ja siis kuidagi harjusin neid ise tegema ning nüüd ei raatsi ka aega sellele kulutada, et kuskile minna ja eelnevalt aegu klapitada.

Kulmudelt katkun ka mõned üleliigsed karvad ise ära. Aegajalt olen lasknud teha seda kosmeetikul. Mingeid tumedaid kolmnurki endale ei taha. Eraldi kulmuhooldust teha või ripsmetehniku juures käia – minu jaoks sama oluline asi nagu munakeetja või banaanihoidja.

Pediküür…seda ma igatsen küll. Oleks mõistlik vähemalt iga 6 nädala tagant käia. Jällegi ajapuudus! Tegelen selle hooldusega jällegi ise, kuigi lakkida ise ei viitsi. Maniküüris olen elu jooksul vähe käinud, aga mul on ka erakordselt kehvad küüned (ülipehmed!) ja seetõttu hoian käsi tähelepanu alt väljas ning nipp on sellest, et küüned on ülilühikeseks lõigatud. Igasuguste pealepandavate küünte kontseptsioon on minu jaoks võõras. Kreemitan käsi korralikult.

Massaazi tahaks küll. Kunagi sai käidud suisa igal nädalal. Ja siis oli aeg, kus iga kuu. Praegu juhtub vast paar-kolm korda aastas.

Kosmeetikut peaks külastama, aga jällegi – aega pole. Õnneks pole ka mingeid suuri probleeme. Kuid nägu näeb ka parem välja, kui regulaarselt end liigutada. Seega 3-4 korda nädalas teen trenni ja käin jala, kui võimalik. Samuti püüan normaalselt magada ka nädala sees. Kui stabiilselt 8 tundi saab magatud, siis on väljanägemine kohe tiptop!

Mulle tundub, et mu ajapuudus on aidanud mind sellega, et ei pea eriliselt millestki hetkel loobuma.

Kes Su juuksur on – ma just otsin endale head 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kulistad selle ruttu alla, sest 10 minutiga on su jää juba sulanud seal päikese käes. Ei meeldi isiklikult üldse keset päeva alkoholi juua ja päikese käes tundub see veel ebameeldivam.

Miks need kokteilid just alkoga peaksid olema?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub see nii igav, lihtsalt kuskil vees molutamine. Aga eks inimesed ongi erinevad.

Sa ei käi siis ilmselt ka soojamaareisidel?

Mina andsin plussi sellele vees molutamise jutule – ei saa aru selles pidevast spas käimise teemast – miks? Ujumas võin küll käia, teen oma kilomeetri või natuke peale ära, pesema ja minema. Ja nüüd saan nentida ka “tõsiasja”, et soojamaareisidel ma ka ei käi. ???? Ülimõttetu.

Soojamaareis on mõttetu?

Ilmselgelt sa polegi yhelgi sellisel reisil käinud, et sellist juttu ajad…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?