Esileht Ilu Ilutooted, mille ostu kahetsete

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Ilutooted, mille ostu kahetsete

Postitas:

Vedelad juustessepritsitavad palsamid – piisad jäävad õhku ja hingad sisse, öökimaajav. Igatsen oma Worthingtoni sissejäetavat geelpalsamit… mida meil ei müüda :S

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi Chaneli jumestuskreem, mis eriti ei imendunud ega sulanud nahaga kokku. Väike läige oli ka ja lõpptulemus kole ja võlts. Võimalik, et ideaalsel nahal jääb ilus. Minu jaoks mõttetu rahakulutus.
LOccitane silmameigieemaldi. Püha Jeesus, veega saab ka paremini eemaldada. Mida see tegi, ei saanudki aru. Muidu mulle selle firma asjad väga meeldivad, aga sinna oli küll unustatud toimeainet lisada. Kõige õrnemat ripsmekat ei võta maha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://rosena.ee/et/naohooldus/maskid/OEDO-peel-off-mask-aktiivs%C3%B6ega?filter_name=mask

Odeo must mask. Ei soovita vaenlasele ka. Sain testri ja kuna see pole esimene taoline mask, mida olen kasutanud, siis katsetasin julgelt. See ei tule näolt maha! Täielik õudus. Veega pestes ei tule ka maha, tõmbamisest rääkimata. Olin juba kergelt paanikas, lõpuks ikka kraapisin ära selle näost, kuigi musti maskitäppe jätkus veel mitmeks päevaks. Hais on ka muidugi väga tugev.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutrogena mitsellaarvesi. Jätab nahale vastiku kihi ja tundub, et nägu haiseb isegi peale selle mahapesemist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanebo Sensai Volumizer ripsmekas. Katab normaalselt,pigem tagasihoidlikult, püsib ka okeilt ja silmi ei ärrita aga maha küll pole võimalik sooja veega saada! Pean leotama eelnevalt ja siis ka veel nühkima ja nühkima. Tuleb tükkidena maha.

Püha jumal, miks sa meiki veega eemaldad?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natura Siberica šampoon ja palsam. Mulle sobivad muidu praktiliselt kõik šampoonid-palsamid, ei näe tulemustes erilist vahet kallimatel ja odavatel, eelistan ökomaid (jaa-jaa, tean, et NS pole öko) ja suuri pudeleid, seepärast viimati need võtsingi. Neid on võimatu välja loputada, jätavad rõveda kleepuva kihi juustele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Ilutooted, mille ostu kahetsete