Esileht Hobinurk Iluuiskude suurused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Iluuiskude suurused

Postitas:
Kägu

Mul on muidu absoluutselt kõik jalanõud nr 38 suuruses. Ühed trennitossud on nr 38,5 ja nende puhul tegelikult tunnen, et võiksid tiba väiksemad olla. Eelmisel suvel ostsin rulluisud ja nr 38-ga olid varbad liiga ninas, mõnusalt paras oli hoopis nr 39. Nüüd plaanin osta iluuiske, aga kuna ostan internetist, ei saa praegu ise proovima minna, siis mõtlengi, et kuidas iluuiskudega on, kas peaks äkki need ka nr 39 võtma. Jah, ma tean, et kui jäävad suureks, siis saab paksu soki alla panna, aga ma eelistaks, et seda ei oleks alati vaja teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti suuremad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuremad. Mul jalanõud muidu 38, uisud 39. Lastel samamoodi, iluuisud number suuremad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sellist asja olemas nagu “iluuisk”. Samuti nagu eri firmade saapad vóivad varieeruda suuruselt, nii ka uisud. Uisu puhul mängib olulist rolli veel saapa sobivus jalale. Lisaks mängib rolli see, kas kavatsed uisutama hakata järvejääl külmades oludes vói sisehallis ja mitu korda nädalas trenni tehes. Esimesel juhul vóib villane sokk teema olla, teisel juhul peab saabas täpselt jala järgi liibuma, jalas on sul óhuke nailonsokk ja kuna saabas vótab jala järgi kuju, vóib ta algul olla isegi pool numbrit väiksem traditsioonilisest jalanumbrist. No üldjuhul ikkagi täpselt sama number, mis igapäevaselt jalanóud, mitte suurem. Siseruumides treeningutel pannakse “villane sokk” ehk soojenduskaitse vajadusel uisu peale, kindlasti mitte alla, sest sellega kannatab saapa tundlikkus ja nii sóita ei saa.

Ise tegelenud alaga üle 10 aasta

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Käisin siiski poes kohapeal ja nr 39 olid suured, nii et võtsin oma tavapärase nr 38. Uisud on seest karvase voodriga (Tempish Dream), nii et pole vaja ka paksu sokki sisse panna. Ehk on kellelegi edaspidi abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Iluuiskude suurused