Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluuisutamisest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Iluuisutamisest

Postitas:
citriin

Vaatasin eile naiste üksiksõidu vabakava ning seal oli üks vene tütarlaps, kes kava keskel vigastas põlve, sõitis kava lõpuni, aga nii kui muusika lõppes, põlv justkui enam ei pidanud.

Olen seda varemgi mõelnud, et kust tuleb see meeletu … ma ei tea… miski! See, mis võimaldab neil uisutajatel sõita kava lõpuni, hüpata, piruette teha ja nii edasi. Mäletate aastatetagust olümpiat, kus hiinlanna kukkudes jala peaaegu pooleks murdis, aga sellele vaatamata edasi uisutas? Medalile, kusjuures…

Kas teist keegi on iluuisutamisega rohkem kokku puutunud või teab, et kas see tuleb sellest, et valu ja kukkumised on nende jaoks lapsest saadik nii tavaline? Või millest ometi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Iluuisutamisest

See on tahe ja iseloom. See, mis teeb sportlasest võitja. Ja adrenaliin, mis on valust üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on äärmine keskendumine ja ülikõrge adrenaliinilaks, mis lubab nö murtud jalaga keerulisi elemente sooritada. Samast ooperist, kui tavainimese eriliselt avalduvad võimed ohuolukorras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Adrenaliin.

Please wait...
Postitas:
ageta

Adrenaliin. Sa ei tunne enne valu kui sõidu lõpetad. Jääd seisma, naeratad, mõtled tänamisele ja siis jõuab valu kohale. Vaatad katkist/verist jalga ja mõtled, et millal see juhtus.

Sellele adrenaliini mõjule saad alles siis pihta kui ise mingi asjaga seoses selle ära proovid.

Please wait...
Postitas:
Tiit Eru

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Adrenaliin.[/tsitaat]

sekundeerin eelmistele. kes ise kogenud pole, ette ei kujuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et hokimängijatele ja teiste karmide alade tegijatele tunduks see iluuisutajate vapruse ja mehisuse heroiseerimine üsna naljakas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et hokimängijatele ja teiste karmide alade tegijatele tunduks see iluuisutajate vapruse ja mehisuse heroiseerimine üsna naljakas…[/tsitaat]
Ära unusta, et hokivarustuses on kaitsmed praktiliselt iga kehaosa jaoks, aga iluuisutajat ei kaitse kukkudes midagi.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Iluuisutamisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.