Esileht Ilu iluvitamiinid

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: iluvitamiinid

Postitas:

Kas ja mis vitamiine te tarvitate ja mida kiidate? Nahk-juuksed-küüned jaoks.
Hakkasin ise just biotin strongi kuuri tegema. Juuksed ja küüned haprad. Ehk aitab.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 08.09 13:23; 21.09 15:36; 17.02 12:29; 22.02 09:26; 22.02 10:38; 14.04 13:41; 29.04 15:12; 08.06 13:40; 10.06 09:36; 15.06 13:04; 29.06 15:19; 01.07 10:46; 03.07 22:45; 13.07 14:33; 29.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka biotiini ja kollageeni ka. Juustele ei ole midagi aru saanud, et oleks muutusi, küüned on aga küll tugevamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lööb biotiiniga alati akne välja, aga kahjuks ei leia eriti neid naistele mõeldud multivitamiine, kus biotiini poleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin, C-vitamiin, kollageen, hüaluroonhape. Minu arust on kõige olulisem D-vitamiin. See tõesti annab märgatava tulemuse isegi nahal, juustes ja küüntes, kui seda hakata lõpuks tõesti normaalses koguses võtma, sh suvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin, C-vitamiin, kollageen, hüaluroonhape. Minu arust on kõige olulisem D-vitamiin. See tõesti annab märgatava tulemuse isegi nahal, juustes ja küüntes, kui seda hakata lõpuks tõesti normaalses koguses võtma, sh suvel.

https://tervis.elu24.ee/3464987/briti-geeniteadlane-d-vitamiini-preparaadid-on-ohtlikud

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B-kompleks on väga hea, minul toimib nii juustele kui ka küüntele. Veel võtan ma D-vitamiini ja kuningakepiõli. Ning loomulikult on väga oluline ka omega3. Võtan ka msm-i.
Olen kõik, peale kuningakepiõli, ostnud ecoshist. Sealsed toidulisandid on kõige kvaliteetsemad. Eriti omega3 õli, parima kvaliteediga Eestis(va.zinzinol, aga sellel on mingi tobe leping, kui tahad tellida).
Kui kavatsed osta toidulisandeid, siis mina soovitan osta Ecoshi omi.

Ma ei reklaami antud ettevõtet, vaid räägin kogemustest. Ma lihtsalt olen võrrelnud nende tooteid, teiste omadega.
Miks ma ei peaks seda siis teistele soovitama?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

MSM e. väävel. Haprad ja krobelise pinnaga küüned on paari nädalaga väga ilusaks muutunud. Juuste väljalangemine on ka kuidagi vähenenud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juuste ja küünte turgutamine mingi sama vitamiiniga on minu jaoks väheusutav. Mul on väga ilusad ja tugevad juuksed, mida ma kuumtöötlen iga päev kolmel erineval moel (kuivatan fööniga, koolutan fööniga + sirgendan) ja nad on endiselt terved, siidised ja läikivad. Samas on mul sõrmeküüned sellised, et piisab mõneks päevaks lakk peale panna, kui need kihistuvad mitu kuud takkajärgi. Varbaküüned aga on pidevalt geellaki all ja täiesti terved ning ei muuda isegi värvi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtan neid Kehapoe juuksevitamiine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.
Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine te tarvitate ja mida kiidate? Nahk-juuksed-küüned jaoks.

Hakkasin ise just biotin strongi kuuri tegema. Juuksed ja küüned haprad. Ehk aitab.

Rootslane teeb kõik korda, pöörduge!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Imesta imesta, ilmselt kasutasid kaks nädalat mingegi mikroannuseid.
Haprate küünte vastu aitab muide nende mitte lakkimine mitte mingi õli.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Imesta imesta, ilmselt kasutasid kaks nädalat mingegi mikroannuseid.

Haprate küünte vastu aitab muide nende mitte lakkimine mitte mingi õli.

Tahad väita, et õli ei tee küüntele midagi? 0 kasu? Nagu keha niisutamine – mitte mingit kasu?

 

Muide, ma ei lakigi küüsi. Lihtsalt infoks sulle, tohlakas.

Aa ja ma ei kasuta kollageeni, pole kunagi kasutanud. Seega ära kujuta endale koguaeg asju ette.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Mille jaoks B grupi vitamiinid kasulikud on? Ma mõtlen just välimuse poolest, et kas tugevdavad küüsi? Siis teaks isegi ehk hakata kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Mille jaoks B grupi vitamiinid kasulikud on? Ma mõtlen just välimuse poolest, et kas tugevdavad küüsi? Siis teaks isegi ehk hakata kasutama.

Biotiin peaks juuksed kasvama panema.

Küüntele mõjub kõige paremini kalaõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Mille jaoks B grupi vitamiinid kasulikud on? Ma mõtlen just välimuse poolest, et kas tugevdavad küüsi? Siis teaks isegi ehk hakata kasutama.

B-grupi vitamiinide ülesanded on:

  • *Olulised põhitoitainete ainevahetuses organismi energiaga varustamiseks.
  • *Asendamatud närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.
  • *Vajalikud seedeelundkonna lihaste toonuse säilitamisel.
  • *Tähtsad naha, juuste, silmade, suu ja maksa tervise tagamisel.

Esmased vitamiinide puudujäägitunnused on väsimus ja meeleolumuutused, samuti nahakahjustused. B-grupi vitamiinidel on suurem mõju, kui neid tarvitada koos, ühe vitamiini liigtarbimine võib põhjustada häireid teiste imendumisel. Üheks B-grupi vitamiinide puudujäägi põhjuseks on suurenenud töödeldud toitude tarbimine, milledest seetõttu suurem osa B-grupi vitamiine on eemaldatud. Teiseks põhjuseks on suurenenud suhkru tarbimine, mille tulemusena tekib organismi soolestikus B-grupi vitamiinidele mittesobiv mikrokliima.

Stressirohke, aga ka väga sportlikult aktiivne eluviis suurendab B-grupi vitamiinide, eriti B1-vitamiini vajadust.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad väita, et õli ei tee küüntele midagi? 0 kasu? Nagu keha niisutamine – mitte mingit kasu?

 

Muide, ma ei lakigi küüsi. Lihtsalt infoks sulle, tohlakas.

Aa ja ma ei kasuta kollageeni, pole kunagi kasutanud. Seega ära kujuta endale koguaeg asju ette.

Tere Tohlakas! Huvitava nime sulle su vanemad pannud, eeldades, et sa naissoost oled…

Tahan küll väita, jah. Näiteks kihistuvaid küüsi võid sa ennast lolliks õlitada – mitte mingit kasu ei ole.
Miks sa kollageeni teemal sõna võtad siis üldse, kui sa seda isegi kasutanud ei ole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

    Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

    Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

    Nagu siin ühes teises teemas ka tõin välja, et uuringud siisi näitavad vastupidist. Kollageenil on toime nahale (elastsus-niiskus), liigestele-luudele ja juustele (hõrenemisele). Seda olen siis erinevatest uuringutest leidnud ja naha osa kinnitas ka meta-analüüs, mille tõin kollageeni teemas välja. Kui sul ei mõjunud, võis olla, et ainevahetus ei töötle nii hästi või ei olnud spetsiaalne vorm sobilik või siis annus ei olnud piisav. Või ka võtmise aeg. Või siis kui nahk. nagunii korras, ei pruugi ise silmaga vaadates ju nähagi erinevusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kasutan ecoshi biotiini, iconfiti kollageeni ja keratiini karusid võtan ka. Hakkasin neid kasutama põhiliselt juuste pärast, kuna ei kasva ja õhukesed. Olen neid tarbinud umbes 3-4 kuud, kollageni rohkem isegi, aga tulemusi küll pole, võtan lõpuni, aga uusi ei osta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Aga muidu soovitan B grupi vitamiine, need toimivad.

Hapratele küüntele aitab jojoba õli väga hästi. Ma kasutasin pikemat aega ja küüned on väga tugevad. See niisutab väga hästi.

Imesta imesta, ilmselt kasutasid kaks nädalat mingegi mikroannuseid.

Haprate küünte vastu aitab muide nende mitte lakkimine mitte mingi õli.

Tahad väita, et õli ei tee küüntele midagi? 0 kasu? Nagu keha niisutamine – mitte mingit kasu?

Muide, ma ei lakigi küüsi. Lihtsalt infoks sulle, tohlakas.

Aa ja ma ei kasuta kollageeni, pole kunagi kasutanud. Seega ära kujuta endale koguaeg asju ette.

Magneesiumit on sulle vaja, aitab närvid korda teha, praegu veits labiilne nagu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, ma ei lakigi küüsi. Lihtsalt infoks sulle, tohlakas.

Ütelnud siis kohe, et mees oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Imesta aga!

Minu puhul kyll toimib! Mitte ainult näonahk pole hea, vaid m6ju on näha kogu kehal.

Pole kaks aastat pidanud enam keha kreemitama: nii kaua olen ka kollageeni tarvitanud järjepidevalt ja sedagi soovitavast annusest poole vähem. Suvel pean 5-kuulist pausi: maist oktoobrini. Siis vajab ka keha kreemitamist, mida teostan tavaliselt saunajärgselt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et keegi siiani kollageeni võtab, sest see tegelikult ei tee midagi.

Imesta aga!

Minu puhul kyll toimib! Mitte ainult näonahk pole hea, vaid m6ju on näha kogu kehal.

Pole kaks aastat pidanud enam keha kreemitama: nii kaua olen ka kollageeni tarvitanud järjepidevalt ja sedagi soovitavast annusest poole vähem. Suvel pean 5-kuulist pausi: maist oktoobrini. Siis vajab ka keha kreemitamist, mida teostan tavaliselt saunajärgselt.

Millist kollageeni kasutad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu iluvitamiinid