Esileht Ilu iluvitamiinid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: iluvitamiinid

Postitas:
Kägu

Kas ja mis vitamiine te tarvitate ja mida kiidate? Nahk-juuksed-küüned jaoks.
Hakkasin ise just biotin strongi kuuri tegema. Juuksed ja küüned haprad. Ehk aitab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina kasutan ka biotiini ja kollageeni ka. Juustele ei ole midagi aru saanud, et oleks muutusi, küüned on aga küll tugevamad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul lööb biotiiniga alati akne välja, aga kahjuks ei leia eriti neid naistele mõeldud multivitamiine, kus biotiini poleks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

D-vitamiin, C-vitamiin, kollageen, hüaluroonhape. Minu arust on kõige olulisem D-vitamiin. See tõesti annab märgatava tulemuse isegi nahal, juustes ja küüntes, kui seda hakata lõpuks tõesti normaalses koguses võtma, sh suvel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

D-vitamiin, C-vitamiin, kollageen, hüaluroonhape. Minu arust on kõige olulisem D-vitamiin. See tõesti annab märgatava tulemuse isegi nahal, juustes ja küüntes, kui seda hakata lõpuks tõesti normaalses koguses võtma, sh suvel.

https://tervis.elu24.ee/3464987/briti-geeniteadlane-d-vitamiini-preparaadid-on-ohtlikud

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

B-kompleks on väga hea, minul toimib nii juustele kui ka küüntele. Veel võtan ma D-vitamiini ja kuningakepiõli. Ning loomulikult on väga oluline ka omega3. Võtan ka msm-i.
Olen kõik, peale kuningakepiõli, ostnud ecoshist. Sealsed toidulisandid on kõige kvaliteetsemad. Eriti omega3 õli, parima kvaliteediga Eestis(va.zinzinol, aga sellel on mingi tobe leping, kui tahad tellida).
Kui kavatsed osta toidulisandeid, siis mina soovitan osta Ecoshi omi.

Ma ei reklaami antud ettevõtet, vaid räägin kogemustest. Ma lihtsalt olen võrrelnud nende tooteid, teiste omadega.
Miks ma ei peaks seda siis teistele soovitama?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

MSM e. väävel. Haprad ja krobelise pinnaga küüned on paari nädalaga väga ilusaks muutunud. Juuste väljalangemine on ka kuidagi vähenenud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See juuste ja küünte turgutamine mingi sama vitamiiniga on minu jaoks väheusutav. Mul on väga ilusad ja tugevad juuksed, mida ma kuumtöötlen iga päev kolmel erineval moel (kuivatan fööniga, koolutan fööniga + sirgendan) ja nad on endiselt terved, siidised ja läikivad. Samas on mul sõrmeküüned sellised, et piisab mõneks päevaks lakk peale panna, kui need kihistuvad mitu kuud takkajärgi. Varbaküüned aga on pidevalt geellaki all ja täiesti terved ning ei muuda isegi värvi…

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu iluvitamiinid