Esileht Hobinurk imehinnaga Miamisse

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: imehinnaga Miamisse

Postitas:

on keegi kuskilt pileti saanud, kui hästi pikalt ette osta ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:20; 28.01 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Häid diile on kui osad otsida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Häid diile on kui osad otsida.

ei oska vist õigest kohast otsida, sellepärast küsingi 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:20; 28.01 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Häid diile on kui osad otsida.

ei oska vist õigest kohast otsida, sellepärast küsingi ????

Mis on imehind?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle otsinguga näed, milliseid Miami sooduspakkumisi on aja jooksul olnud: https://trip.ee/search/flight?q=miami Nii saad pildi ette, milliseid hindu on reaalne leida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 12:40; 29.01 13:49; 29.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain kevadeks 230 euriga. Ei tea, kas just imehind, aga meile sobisid kuupäevad ja lähme vaatame, mis seal põnevat on.
Trip.ee pakkumisi jälgin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ime midagi välja? Läheks ka aga ise küll otsima ei viitsi hakata. Nii, et pange aga linke ja drkremoone.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel näiteks pakutakse 281 eest Helsinkist. Ja kohe tuleb miinus ka ära.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 12:40; 29.01 13:49; 29.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel näiteks pakutakse 281 eest Helsinkist. Ja kohe tuleb miinus ka ära.

See on ok pakkumine. Aga väga heaks pakkumiseks ma seda ei nimetaks (eeldusel, et ei elata Soomes). Lennud 16-17h ehk kui lisada Helsingi ots laevaga, tuleb minimaalselt 5h ajaliselt juurde, rahaliselt tuleb summa üle 300€.
Samas on võimalik saada kuni 400€ ka otse Tallinanst, nt SAS-ga. Sealjuures on vaid üks ümberistumine ja lennuajad 12-15h.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin, kus on veebruaris väga soe, mitte lihtsalt soe, aga nii et saaks ujumas käia, päikest võtta. See on meie perele esimene reis nö soojale maale ja eriti lapse tervise pärast tahaks et oleks hästi soe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin

Väga hea mõte seda teemat kasutada, uue teema tegemise eest küsitakse ju viis eurot. Ma ise kasutaksin ka teema ära, kas keegi teab, kust saaks 28 cm diameetriga pannile odavalt klaaskaane osta?

Aga teemast rääkides, siis sellel teemal on palju räägitud, alustuseks nt https://trip.ee/foorum/uldfoorum/naedalaks-perega-sooja

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 12:40; 29.01 13:49; 29.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin

Väga hea mõte seda teemat kasutada, uue teema tegemise eest küsitakse ju viis eurot. Ma ise kasutaksin ka teema ära, kas keegi teab, kust saaks 28 cm diameetriga pannile odavalt klaaskaane osta?

Ma sain viimati Rimist imehinnaga!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin

Väga hea mõte seda teemat kasutada, uue teema tegemise eest küsitakse ju viis eurot. Ma ise kasutaksin ka teema ära, kas keegi teab, kust saaks 28 cm diameetriga pannile odavalt klaaskaane osta?

Ma sain viimati Rimist imehinnaga!

Isegi Prismas on vahel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 23:03; 29.01 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin, kus on veebruaris väga soe, mitte lihtsalt soe, aga nii et saaks ujumas käia, päikest võtta. See on meie perele esimene reis nö soojale maale ja eriti lapse tervise pärast tahaks et oleks hästi soe.

Tais on veebruaris väga soe. Saab ujuda ja päikest võtta küllaga. Lõuna-Vietnam, Sri Lanka, kõik sealne kant – vaata ainult kaarti ja guugelda temperatuure.
Ameerika mandril Mehhiko, käisime eelmisel aastal veebruaris läänekaldal – 28* – 32* veebruaris. Väga mõnus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 23:03; 29.01 23:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk imehinnaga Miamisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.