Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imekombel rase

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Imekombel rase

Postitas:

Tere!
Minuga juhtunud üks täiesti segane ja ootamatu lugu. Nimelt itks tegutsedin 25.okt punktsioon ja 30.okt 2blasto siirdamine. Läks umbes nädal või nii mööda ja algasid päevad. Veretestile ei läinud ja suhtlesin arstiga, jes arvas samuti et ebaõnnestus. Käskis uued päevad ära oodata ja uuele siirdamisele minna. Nii ma ootasin. Vahepeal tundus , et nüüd algavad aga ei pea terve kuu ainult määris perioodiliselt. Suhtledin taas arstiga ja ta arvas, et ravimid võivad seda tekitada ning kuna oli pikk skeem, siis võiski tsükkel ka sassis olla. Nii ma siis ootasin edasi, kuni enesetunne täiesti halvaks läks ja mees käskus testi teha. Selgus, et positiivne. Kirjutasin ruttu arstile ja kutsus vastuvõtule. Selgus, et juba 12. Nädal :O ma oleks nagu puuga pähe saanyd. Vahepeal olin veel haige ja sõin ab kuna oli palavik ja põletik ja bronhiit. Tarvitasin erinevaid ravimeid. Nüüd ootan kv aega ja pabistan, et kõik hästi läheks. Igasuguseid imesid ikka juhtub.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 21:07; 14.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siiralt hea meel et selliseid imesid juhtub.
Edu!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!
Tagant järgi tarkus, et siiski vajalik minna veretestile ka siis, kui hakkavad päevad, et näha, kas midagi üldse tekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime on neitsi Maarja sünnitus.
Ülejäänud on tavaline bioloogia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekorde näide sellest, et veretestil TULEB KÄIA. Oleks praegune pabistamine AB-de pärast olemata olnud, lisaks võib vabalt juhtuda (õnneks sul ei juhtunud), et pärast edasise ravi, nt progesterooni ärajätmist, võib väike rasedus katkeda.
VT on nii väike asi selle IVF juures, et miks küll riskitakse kogu eelmise vaevaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on hea meel su pärast !

kas sain õigesti aru et tegid täisringi värske siirdamisega ja rasedus pidas sellele vastu kui progesterooni ära jätsid kui ‘päevad’ hakkasid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt, et järgmises ultahelis oleks kõik hästi ja et see imelugu ilusti lõppeks.

Ja just sellepärast on vaja käia viimases veretstis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah said õigesti aru, et oli täisringist siirdamine aga mitte mingeid toetavaid ega muid ravimeid mulle üldse ei kirjutatudki. Arst tegi siirdamise ja kõik. Ütles, kui päevad algavad pole veretestile vaja minnagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 21:07; 14.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imekombel rase

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.