Esileht Kasutajaabi ja mõtted Imelik asi sisselogimisega

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imelik asi sisselogimisega

Postitas:
Kägu

Tahan oma perekooli kontole sisse logida ja sisestan perekooli sisselogimise lahtritesse enda kasutajanime ja parooli – õieti ja ilma vigadeta ning vajutan nuppu “Sisene”. Selle tegevuse tulemusena ei toimu minu kontole sisselogimist ning avaneb hoopis mingisugune WordPressi (https://foorum.perekool.ee/wp-login.php) sisselogimisleht kus küsitakse sisselogimiseks uuesti  neidsamu minu kasutajanime ja parooli. Loomulikult sisestan need ja vajutan nuppu “Logi sisse” mille tulemusega siis lõpuks logibki sisse.

Ma ei saa aru millest selline asi?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PK on kõik jaburused kokku hankinud. See logimise jant on minul ka. Lisaks saabub postkasti teade:

Please verify a login attempt for your account on Perekooli Foorum. 

 

Request Time: January 23, 2023 04:39:05 PM

IP: 82.131.70.162

 

The request was flagged as suspicious, and we need verification that you attempted to log in to allow it to proceed. This verification link will be valid for 15 minutes from the time it was sent. If you did not attempt this login, please change your password immediately.

Hullumaja buffet, nagu mingisse olulisse kohta oleksin loginud.

Praegu avastasin kuidas uut teemat teha saab. Lohistad teksti lahtrist pealkirja üles pealkirja lahtrisse, kirjutad teksti ja siis teed lehe vaate väiksemaks. Siis saab probleemideta SAADA-le pihta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul tulevad ka need kirjad ette.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan oma perekooli kontole sisse logida ja sisestan perekooli sisselogimise lahtritesse enda kasutajanime ja parooli – õieti ja ilma vigadeta ning vajutan nuppu “Sisene”. Selle tegevuse tulemusena ei toimu minu kontole sisselogimist ning avaneb hoopis mingisugune WordPressi (https://foorum.perekool.ee/wp-login.php) sisselogimisleht kus küsitakse sisselogimiseks uuesti  neidsamu minu kasutajanime ja parooli. Loomulikult sisestan need ja vajutan nuppu “Logi sisse” mille tulemusega siis lõpuks logibki sisse.

Sama siin. Lisaks saadab see süsteem iga kord selle sisselogimise kohta teavituse mu e-posti aadressile. Kogu aeg kustutan neid ja seda ei saa ka kusagilt seadetest kinni keerata, et neid teateid postkasti ei tuleks. Kohutav digiprügi tekitamine.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammu juba on see kahekordne sisselogimine. Õnneks käin siin telefoniga ja login sõrmejäljega, aga suht tüütu on ikka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Imelik asi sisselogimisega