Esileht Pereelu ja suhted imelik küsimus.

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: imelik küsimus.

Postitas:

Kas keegi teab kus kohast saaks osta sellist asja, et saaks pealt kuulata, kus inimene käib ja mis räägib? internetist leidsin programmi, mis saab teise inimese telefoni laadida, ja siis kõike kuulata ja ka sms+sselugeda jne. aga see on vist ainult Venemaal. kas meil ka on sellist programmi?
kas keegi on seda kasutanud? kuidas töötas?

ilkujatel palun mitte vastata!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline luuramine ja nuhkimine on muideks keelatud. Võid karistuse saada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:33; 19.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida vähem sa tead, seda tervislikum sulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah võibolla…aga mul on mees juba nädal aega kodusst eemal,lihtsalt ei tule koju…tahax 100% teada, kas petab mind või mitte…ta isegi ei helistanud siiamaani…ja ei teata ette, et koju ei tule…lihtsalt ei suua nii elada juba.tahax midagi konkreetset teada. loodan veel õigeid vastuseid saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti imelik küsimus.

Kas sa ise tahaksid, et keegi sinu järel niimoodi luuraks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 22:49; 18.08 22:56; 19.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei peta kedagi.ja mil pole midagi ka varjata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah võibolla…aga mul on mees juba nädal aega kodusst eemal,lihtsalt ei tule koju…tahax 100% teada, kas petab mind või mitte…ta isegi ei helistanud siiamaani…ja ei teata ette, et koju ei tule…lihtsalt ei suua nii elada juba.tahax midagi konkreetset teada. loodan veel õigeid vastuseid saada.[/tsitaat]Aga miks sul on vaja mingit temapoolset kinnitust selleks, et oma eluga edasi minna?
Kui mees ei tule nädal aega koju, ei helista jne, siis on ta sulle juba oma vastuse andnud. Ma ei saa aru, MIDA sa temalt veel ootad? Mis vastust? Vastus on sulle juba antud, kullake. Ära ole nii kõva peaga. Võta olukord teadmiseks ja liigu täieliku südamerahuga edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 22:49; 18.08 22:56; 19.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii, et võib kohe lahutama minna? oleme 5 aastat koos olnud ja meil on ka lapsed…ma tahan oma kõrvaga kuulda, et ta petab mind siis olen kindel. meil oli tüli ka enne seda kui ta ära läks…tema asjad on siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta ambur ole juhtumisi:D? Siin oli teema amburite kaotsiminekutest, millalgi pidid jälle välja ilmuma kui üksiolemise aeg täis saab:D.
Ikka peaks mingi seletuse ära ootama enne lahutama tormamist, katsu kuu aega veel vastu pidada, kui endiselt muutusteta, siis …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah võibolla…aga mul on mees juba nädal aega kodusst eemal,lihtsalt ei tule koju…tahax 100% teada, kas petab mind või mitte…ta isegi ei helistanud siiamaani…ja ei teata ette, et koju ei tule…lihtsalt ei suua nii elada juba.tahax midagi konkreetset teada. loodan veel õigeid vastuseid saada.
[/tsitaat]
Mina olen ka kodunt ära olnud üle nädala, kui meil üks suurem riid oli.
Ma ei helistanud ja kui tema helistas, siis ma ei võtnud vastu.
Elasin oma paha tuju ja solvumise välja, rahunesin ja siis sain alles riiu teemal rääkida.
Meestesse ma sel ajal ei läinud.
Miks sa kohe arvad, et mees sind petab?
Las ta rahuneb maha, mõtleb asjade üle järgi.
Teie riiu põhjust sa ei maini, aga on riide siin ilma pääl, mis võtavad suurest vihast silmanägemise ää ja tunned, et ükskõik kus on parem, aga mitte kodus.
Mina olen niimoodi \”ära jooksnud\” 2 korda 21 kooseluaasta jooksul ja mõlemal korral on sellest suur kasu olnud, sest oleme pärast saanud asja arutada rahulikult ja liigsete emotsioonideta.
Siiamaani elame õnnelikult koos ja ma pole viimase 10 aasta jooksul ära jooksnud.
Anna oma mehele aega. Saan aru, et sul sees ärevus ja tahaks midagi \”konkreetset\”, aga kui mees sulle hetkel mingit konkreetset lahendust pakkuda ei suuda, siis parem jäta ta praegu rahule.
Usu, telefoni otsas istumine, talle helistamine või veel hullem, tema järgi nuhkimine, ei aita! Pigem viid sa ta veel hullemasse seisu. Ära ahista inimest, palun.
Lase tal olla, küll ta lõpuks koju tuleb. Sa ju ise tead ka, et ta tuleb lõpuks koju, aga see sinu kange tahtmine midagi konkreetset teha ainult pikendab tema eemalolekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah võibolla…aga mul on mees juba nädal aega kodusst eemal,lihtsalt ei tule koju…tahax 100% teada, kas petab mind või mitte…ta isegi ei helistanud siiamaani…ja ei teata ette, et koju ei tule…lihtsalt ei suua nii elada juba.tahax midagi konkreetset teada. loodan veel õigeid vastuseid saada.
[/tsitaat]
Minu meelest, kui inimene ei taha sinuga suhelda, siis pole enam mõtet muretseda, kas ta \”petab\” sind või mitte. Teie omavaheline suhtlus on juba nii halb, või koguni olematu, et sellest peaks juba piisama täiesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ta on vähk.ja mina ka.

ta on ennegi noo ära kadunud…alles aprillis oli see vist.läksime tülli ja ta ei tulnud 4 ööpäeva koju…nägin teda täiesti purjuma mingi naisega käest kinni kõndimas ja suudlemas.
tema ütleb, et midagi muud neil polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh sind küll, vähk võid sa ju olla, aga rumal oled kohe kindlasti.

mis vahet seal on, mida mees ütleb? ta ju valetab.
kas teie kooselu (või koguni abielu) püsib sellel, et kumbki ei tohi kellegi kolmandaga seksuaalvahekorda astuda?

1. sa ei usalda oma meest ja selleks on ka põhjust.
2. su mees ei austa sind ega pea sinu tundeid millekski, kui niimoodi päevadeks-nädalateks kuhugi minema kaob.

ja kõige sellega oled sa nõus leppima, peaasi, et mees oma peenist kellegi teise naise vulvasse ei topi. (kas oraalseks oleks petmine???)
kui kalts saab üks naine olla?

kas selleks, et iseendast natukenegi lugu pidama hakata, pead sa mehe teise naise pealt akti sooritavana tabada?
mis pagana vahet seal on, kas ta paneb teisi või ei?
sinule paneb ta ju näkku.
ta ei hooli sinust, ei austa sind, ei armasta. mida imet sulle veel on vaja, et asjast aru saada ja enda eluga edasi minna?

hakka oma elu elama, kirjuta see mees oma elust välja. isegi kui elad veel mõnda aega temaga ühel pinnal- ela oma elu. pole sinu asi, kus ta on ja keda paneb. kui sul on võimalus ära kolida, siis hakka asju pakkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 13:40; 19.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen siiani temaga koos, sest ma ei saaks üksinda hakkama.nagu enne mainisin meil on väikesed lapsed. noorem saab aastaseks. kolimis võimalust praegu ei ole. tööle ma minna ei saa, sest lapsed pole kuhugi panna.tean tean, et olen rumal olnud…peaks enne laste saamist mõtlema jne… seda korrata polu mul vaja. parem soovitage, mis edasi teha.ei taha 10 aasta pärast samas olukorras olla…tahaks ka oma eluga edasi minna…aga kuias?seda, et mees mind enam ei armasta ega austa tean ma ka.
aga ikka loodan mingi imele…

tegelt pole jah suurt vahet, kas ta on teistega või mitte…minuga ta ju ka enam pole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nonii, hakkab looma.

nüüd mõtle enda ja oma laste tulevik läbi. väiksem on aastane, millal suurem kooli läheb?
kui sinna on veel hea mitu aastat aega, siis tee endale PLAAN.
selle ajaga pead sa leidma töökoha, saama väiksema lapse ka aeda ja panema pisut raha kõrvale, et jalgealune üürikasse kolides natuke tugevam oleks.
ühel päeval on sul piisavalt jõudu, et minna ja elada ise oma elu. elada nii, et sul endal ja lastel oleks hea.
hea oleks see asi enne suurema lapse kooliminekut ära teha, et ta ei peaks hakkama kooli vahetama vms.
palju sul aega on?
jõuad sa veel midagi õppida, et tööturul pisut tegijam olla? kasuta seda aega enda jaoks, sest ega selle mehega enam midagi paremaks ei lähe.
sa saad loota vaid ja ainult iseendale, kõik muu on enesepettus.

nonäed, tüdruk, sul on vaja nii paljud väga tähtsad asjad läbi mõelda ja teha endale PLAAN, aga sina arutled teemal \”kuidas ühele rändavale m***ile GPS-jälgimisseade külge panna\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 13:40; 19.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suurema kooliminekuni on 3 aastat. viisin dokumendid sisse ühte kooli, mõtlesin, et kasutan need 2 aastat mis väiksema lasteaiani on jäänud kasulikult ära.raha hakkasin kõrvale panema.aga seda on veel vähe. ehk suudan lastetoetusest veel midagi koguda. sellel erialal, ida ma saaksin võin pärast Rootsi või Soome tööle minna.

minu viga ongi selles, et ma ei oska plaani teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees ei tuleks nädalasees koju ja ei võtaks telefoni vastu, siis ta ei oleks enam minu mees. Ja mind ei huvitaks, kus ta on ja kellega ta on.
Kui meest ei ole, siis teda ei ole. Ei aita sind ükski pealkuulamise programm. Meest ju ikkagi kodus ei ole. isegi teadmine et petab sind ehk kümnete naistega, mida see aitab ? Kas see toob sul mehe koju või.
Kui sul meest ei ole, pead otsustama, mida edasi üksi teha. Pereelu tähendab ikka midagi enamat kui visiit suhe. Kõige tõenäolisem, et on leidnud teise naise, kes teda ka oma meheks peab ja kes on hädas, et mees vabal ajal oma hobidega tegeleb ja kuhugi naist kaasa ei võta.
Sul tuleb lähtuda endast. Oma elu eest vastutad ise. Mees pole laps, et valvamist vajab. Tal on valida kas on pere sinuga ja sinu reeglite järgi või leiab oma asjadele mingi muu hoiukoha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]suurema kooliminekuni on 3 aastat. viisin dokumendid sisse ühte kooli, mõtlesin, et kasutan need 2 aastat mis väiksema lasteaiani on jäänud kasulikult ära.raha hakkasin kõrvale panema.aga seda on veel vähe. ehk suudan lastetoetusest veel midagi koguda. sellel erialal, ida ma saaksin võin pärast Rootsi või Soome tööle minna.

minu viga ongi selles, et ma ei oska plaani teha…[/tsitaat]Noh, siin on ju juba täitsa plaani moodi asju lugeda! 🙂 Tubli oled! Vii need plaanid kindlasti läbi, ja KÕIGE TÄHTSAM on õppimine, eriala omandamine. Tee seda KINDLASTI, et enam mitte kunagi elus leida ennast sellises abitus seisundis nagu sa praegu tunned olevat.

Mis puutub sellesse, et sa ei oska plaane teha… Tõenäoliselt on sul õigus, kui sa niimoodi tunned, kuigi asjad pole võibolla nii hullusti kui sa arvad. Kas tohib küsida kui vana sa oled? Arvesta sellega, et meie aju see osa, mis vastutab otsuste/valikute tegemise ja tagajärgede ettenägemisvõime eest – prefrontaalkorteks – areneb praegustel andmetel kuni 40. eluaastani, saavutades esimese küpsusastme alles kahekümnendate teisel poolel. Nii et kui sa oled sellest oluliselt noorem, siis võid ennast lohutada, et asi läheb paremaks.

Küll aga soovitaks sul otsida kuskilt nõu ja abi oma plaanide tegemiseks. Ilmselt oma vanematelt sul seda loota pole, muidu sa ei küsikski. Aga sulle endale tuleks suureks kasuks, kui sa ikkagi mõne inimesega rääkida saaksid – see ei tähenda, et sa pead niimoodi tegema, nagu nad ütlevad, pigem tähendaks see just võimalust arutada, oma ideid kontrollida ja teiselt inimeselt tema elukogemusi ammutada, mis lihtsalt aitavad sul oma otsuseid ise teha. Kas sul pole mõnda vanemat autoriteetset inimest, kellesse sa usud? Või leida lausa mõni karjäärinõustaja või psühhoterapeut?

Igatahes oled sa väga hea järje peal juba nende ideedega, millest kirjutasid. Väga hea oleks, kui sul oleks mingi tugivõrgustik, inimesed, kes sind nendes soovides toetavad ja sinu edusammude puhul siiralt rõõmustavad. Nagu sa juba ise järeldada võid, sinu mees jääb sellest loendist välja, eksole. Ja loomulikult lapsed teevad kõik palju raskemaks – kuid mitte ülepääsmatult raskeks. On inimesed sellises olukorras ennegi hakkama saanud, saad ka sina, ega sa siis viletsam pole! Ja kui sa neist raskustest ükskord läbi tuled ning oma elu ISE jalgadele saad, siis oled sa saanud tugevaks inimeseks, kellest on su lastele palju tuge ja rõõmu. Siis võib su kõrval olla ka mõni hea mees, aga sa ei sõltu enam kunagi kellestki ei rahaliselt, praktiliselt ega emotsionaalselt. Sa tead, et mis ka ei juhtuks, sa saad hakkama, sest sa tegutsed, tegutsed mõtestatult, otsid vajalikul hetkel nõu ja jätkad rabelemist. Kes tegutseb, see saab hakkama.

Praegusel hetkel selle mehe taga ootamine on küll maailma kõige mõttetum aja kulutamise viis. Ta ei ole see, kes sa arvasid. No olgu siis. Hakka elama ja unusta see luuser.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 22:49; 18.08 22:56; 19.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii, et võib kohe lahutama minna? oleme 5 aastat koos olnud ja meil on ka lapsed…ma tahan oma kõrvaga kuulda, et ta petab mind siis olen kindel. meil oli tüli ka enne seda kui ta ära läks…tema asjad on siin.[/tsitaat]
Mis tähsust sel on, kas petab? Ta ei austa ja hinda sind. On viis päeva kadunud! Sulle ei teata midagi, sellest piisab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:33; 19.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud vastanutele. eriti käole 15:58
ma olen 26.a
tugivõrgustikku ei ole.kõik inimesed, kes mu ümber on arvavad, et ma pean ainult lastele ja perehoidmisele keskenduma. ja mitte mingil juhul nende arvates, ei tohi ma mehel minema lasta minna…see, mis ta praegu teeb neid ei koti…ikka pean andestama.

mees helistas just ja küsis kuidas meil läheb,ütles, et tema tuleb koju, kas süüa on?
ebanormaalne minuarust…igatahes teen ma nüüd kõik, mis minust oleneb, et see eriala endale saada ja ka tulevikus töö leida temale arvestamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.08 22:19; 18.08 22:47; 18.08 22:55; 18.08 23:20; 19.08 12:59; 19.08 13:51; 19.08 14:55; 19.08 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tubli tüdruk! ometi ükskord keegi oskab ka häid soovitusi ära tunda ja kasutada. enamasti leitakse ainult põhjusi, miks ei saa oma eluga midagi ette võtta.

kes su ümber on – no kui need on mehe sugulased, siis ära neid kuula, veri on paksem kui vesi ja enamasti lähtuvad nemad oma soovitustes mehe huvidest, mitte sinu omadest. erandeid on väga harva.

on jah ebanormaalne, kui mees nii käitub. suurepärane, et sa sellest aru saad ja omad järeldused teed. edukat õppimist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi teab kus kohast saaks osta sellist asja, et saaks pealt kuulata, kus inimene käib ja mis räägib? internetist leidsin programmi, mis saab teise inimese telefoni laadida, ja siis kõike kuulata ja ka sms+sselugeda jne. aga see on vist ainult Venemaal. kas meil ka on sellist programmi?
kas keegi on seda kasutanud? kuidas töötas?

ilkujatel palun mitte vastata!!!!!
[/tsitaat]
sa oled jälitusmaniakk. kui ta sind vajas siis sa olid halb ta vastu, mida sa nüüd tahad? miks ta peaks enam tahtma sinuga koos olla? meil oli küll koos temaga tore õhtu, ta rääkis kõigest, ka sellest kuidas sa temaga käitusid kui tema väga haige oli. sa oled hiljaks jäänud ja peast soe oma jälitusmaaniaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah võibolla…aga mul on mees juba nädal aega kodusst eemal,lihtsalt ei tule koju…tahax 100% teada, kas petab mind või mitte…ta isegi ei helistanud siiamaani…ja ei teata ette, et koju ei tule…lihtsalt ei suua nii elada juba.tahax midagi konkreetset teada. loodan veel õigeid vastuseid saada.
[/tsitaat]

MINU MEES…

Päriselt on selline teema või liba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted imelik küsimus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.