Esileht Ilu ja tervis Imelik lõhn “allkorrusel”

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Imelik lõhn “allkorrusel”

Postitas:

No kuule, kui sa ikka ise seda lõhna tunned, siis tunneb mees ka.Seen või bakteriaalne vaginoos. Viimane nõrgemal kujul räiget kalahaisu ei annagi näiteks, vaid ongi õrna lõhnaga.
Aga kui sperma sisse lastakse, siis see annab tupe eritisega kokku puutudes ka õrna nn seksilõhna. Samas peale pesu peaks ikka “korda minema”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et hommikul ja õhtul tuleb kõik üle küürida, aga nüüd läheb vahel 5 päeva mööda, kui olen ainult veega vahel loputanud (loe: pärast sital käimist)

Alakeha ainult veega pesta polegi ehk paha mõte. Iga päev pesed alakeha veega ja korra nädalas seebiga. Vanasti tehti ka nii ja naised olid terved nagu purikad!

Ma olen 50, aga olen siiani ainult veega pesnud. Põletikke ega haisu pole. Aga aluspüksid on muidugi puuvillased ka…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 50, aga olen siiani ainult veega pesnud. Põletikke ega haisu pole. Aga aluspüksid on muidugi puuvillased ka…

Suuseksi on ette tulnud?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:42; 17.08 13:25; 17.08 15:34; 17.08 22:13; 20.08 22:39; 21.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 50, aga olen siiani ainult veega pesnud. Põletikke ega haisu pole. Aga aluspüksid on muidugi puuvillased ka…

Minul täpselt sama!

P.S. Vastates eelmisele kommenteerijale. Suuseksi meeldib mehel mulle väga teha.

Väga imelik arvamus, et kui seebi, ja ehk veel lõhnaseepidega, enda alakeha ei küüri, siis see kindlasti haiseb. Ei haise, kui on ainult veega pestud ja tupe mikrofloora korras. Minu mees kinnitab, et ma ei haise. Igaks juhuks olen ka günekoloogilt küsinud. Ja tema ütleb sama – kõik on korras ja ainult veega pesemine on väga ok.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:12; 24.08 07:11; 24.08 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 50, aga olen siiani ainult veega pesnud. Põletikke ega haisu pole. Aga aluspüksid on muidugi puuvillased ka…

Minul täpselt sama!

P.S. Vastates eelmisele kommenteerijale. Suuseksi meeldib mehel mulle väga teha.

Väga imelik arvamus, et kui seebi, ja ehk veel lõhnaseepidega, enda alakeha ei küüri, siis see kindlasti haiseb. Ei haise, kui on ainult veega pestud ja tupe mikrofloora korras. Minu mees kinnitab, et ma ei haise. Igaks juhuks olen ka günekoloogilt küsinud. Ja tema ütleb sama – kõik on korras ja ainult veega pesemine on väga ok.

Tupes ei haisegi midagi. Nahal on naharasu ja kõige labasemat kusehaisu sa oma ihult palja veega maha ei pese. Tagumisest otsast ma parem ei räägigi…
Aga no inimene harjub kõigega.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:42; 17.08 13:25; 17.08 15:34; 17.08 22:13; 20.08 22:39; 21.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige labasemat kusehaisu sa oma ihult palja veega maha ei pese.

Kui häbe on karvane, siis palja veega kogu aeg alt end pestes võib karvade külge mingil määral kusehais jääda. Kui häbe on karvutu, siis ehk asi nii hull ei ole. Väike intiimpesugeel kulub mõlemal juhul paar korda kuus marjaks ära.
Mees on harjunud ja tema ütlema ei tule. Võimalik, et väike kusehais naise häbemepiirkonnas on mehe jaoks hoopis turn on faktor, mis tõmbab ta käima.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 21:07; 22.08 11:32; 23.08 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on harjunud ja tema ütlema ei tule. Võimalik, et väike kusehais naise häbemepiirkonnas on mehe jaoks hoopis turn on faktor, mis tõmbab ta käima.

Nagu Napoleon?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu Napoleon?

Kunagi kirjanik Espenberg kirjutas mingis raamatus, kuidas ühte juhtival töökohal töötavat meest erutas, kui naine alt pesemata oli. Punapäine naine. Mehed on erinevad ja mine tea, mis kedagi erutab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 21:07; 22.08 11:32; 23.08 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupes ei haisegi midagi. Nahal on naharasu ja kõige labasemat kusehaisu sa oma ihult palja veega maha ei pese. Tagumisest otsast ma parem ei räägigi…
Aga no inimene harjub kõigega.

Õnneks mul ei ole kusehaisu. Kõik, mis selles piirkonnas nahale eritub, on ilusti sooja veega maha pestav.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:12; 24.08 07:11; 24.08 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on harjunud ja tema ütlema ei tule

Miks ei tule ütlema? Mul mees täiesti kindlalt ütleb mulle, kui miski pole ok – pika kooselu jooksul ikka juhtub… Kes siis veel peaks ütlema kui mitte oma mees, kui kuskil on mingi hais?

Võimalik, et väike kusehais naise häbemepiirkonnas on mehe jaoks hoopis turn on faktor, mis tõmbab ta käima.

Kindlasti mitte. Tal ei ole seksuaalseid kiikse.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:12; 24.08 07:11; 24.08 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt vannis ligunemine eemaldab kõik haisud ka seebita. Appi soovitan siiski võtta karedama kinda, vana naha maharullimiseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi naistearstid ütlevad, et ärge küürige end alt mingite intiimpesugeelidega! need teevad ainult asja hullemaks, ajavad mikrofloora sassi.

Igapäevaselt piisab puhta veega pesemisest (sama käib ka ülejäänud keha kohta, kui just musta tööd ei tee jne).

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on diagnoositud bak.vag. niimoodi, et mul mingeid vaevusi oma teada polnud. See nn seksilõhn ehk spetsiifiline lõhn peale spermaga kokkupuutumist oli mul alati olnud, pidasin seda normaalseks. Arst aga kirjutas bak.vag. vastu küünlaid ja pärast seda pole seda seksilõhn ka olnud. Nii et panustan bakteriaalsele vaginoosile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd 5 päeva Ratiopharma Vagibalace kapsleid kasutanud ja haisu ei ole enam. Ilmselt ikka ongi jaa bakteriaalne vaginoos. Teen 10 päevase kuuri(kui nüüd homme päevad ei hakka) ja kui uuesti ikkagi tagasi tuleb, pöördun arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 22:36; 14.08 08:40; 15.08 21:45; 17.08 21:19; 17.08 23:02; 01.09 09:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Ilu ja tervis Imelik lõhn “allkorrusel”