Esileht Ilu ja tervis imelik lõhn tupest

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: imelik lõhn tupest

Postitas:

olen käinud arstidelja lasknud proove aga ütlevad et kõik korras,aga siiski tuleb imeliku haisu alt.pesed end palju tahad ikka mingiaja pärtats on lõhn tagasi,kas keegi teab midagi,oleks abi vaja,suvel eriti hull kui higistab seal jalgevahel siis koguaeg mingi imelik lõhn küljes.PALUN ABI,IMELIKUD SÕIMUD JA IGAVATEL PALUN MITTE KOMMIDA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 08:50; 28.07 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas bakteriaalset vaginoosi ka ei leitud? Proovi enne magama heitmist kasutada Femigeli. Minul on see haisvad hetked likvideerinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist tean, mida sa mõtled. Ka minul pole ühtegi haigust leitud, aga teinekord lööb imeliku, üsna terava ja soolaka lõhna üles. Nb! Ka peale pesu! Vahel harva olen tundnud, kui nt. alasti varbaküüsi lõikan, üks jalg kõveras lõua all ja istukil. Olen kasutanud piimhappebaktereid – müüakse apteegis või teinud gefilusetampooni. Võtab ära mingiks ajaks. Ilmselt see mingi mikrofloora kõikumine on siiski, mitte haiguslik, aga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupe keskkond ju muutub tsükli jooksul. OV ajal on kindlasti hoopis teistmoodi (happelisus väheneb) kui muul ajal jne.
Ega muidu naised ov ajal mehi rohkem ligi meelitaks, kui et feromoonid teevad oma töö.
Aga kindlasti ei pruugi lõhn ka alati loomulik olla. Bakteriaalne vaginoos vmt. haiguslik seisund võib ka panna selle piirkonna tugevalt lõhnama.

Mul endal on täpselt 2 päeva enne päevi selline üsna tugev ja teistmoodi lõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul suht koguaeg see problem,vahest isegi peal epesu veel annam tunda siis pesen lausa 2-3 korda järjest,olen proovind tampooni jogusrtiga aga vist ei aidanud,olek smäletanud muidu.KOHE TÄITSA JAMA SELLEGA :p

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 08:50; 28.07 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul samamoodi, arst ei leidnud midagi.kuid mina olen hakanud üldse mõtlema, kas see lõhn üldse tupest tuleb. kuna mul on neerukivi ja krooniline põletik seal ümber (op on põhihaiguse tõttu komplitseeritud ja seetõttu kardan ka paaniliselt), siis kas pole võimalik, et see lõhn üldse kuskilt põiest vms tuleb. seda enam ,et enne pissil käimist ja peale korralikumat pesemist ei ole mingit haisu tunda, kuid kohe peale pissil käimist on hais vänge.
ja mingi voolus on kah, samuti ei saa aru, kas tupest või kusitist. voolus ise ei haise, aga kokkupuutel uriiniga kohe on hais platsis.
ja naistearst ei leidnud midagi…uroloogi juurde pääseb alles novembri lõpus.tasulisse saaks varem ka ,aga sinna ei saa minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis imelik lõhn tupest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.