Esileht Pereelu ja suhted imelik mees

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: imelik mees

Postitas:

Tere.Aitate äkki mõista.asi nimelt selles,et mees kogu aeg ütleb mulle,et elamine must ja tolmu täis,isegi kui tema selja taga just koristanud olen.Oma sõprade ees ja üldse avalikult ütleb seda ka.Hommikul ma magasin lapsega elutoa diivanil,sest tal kõrge palavik ja härra tuli kell 8 ja teatas,et ajage end püsti,sest tema tahab telekat vaadata,kuigi muidu istub laua taga arvutis tavaliselt.Tunnengi nagu see oleks tema kodu ja ma pean täitma kõik ta soovid.Tööl käib välismaal ja mina õpin,ei tööta.Ise ta pole üldse puhtaim inimene,kogu aeg tuleb tema tagant koristada.Vetsus käies ei suuda ta prilllaua kaantki tagasi panna ega enda tagant voodit teha.Mees on 40 ja koos oleme 11 aastat.Mina29.Algul ta selline polnud,mingi ealine iseärasus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 12:41; 24.03 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ealine iseärasus, mul mees 26 ja on ka selline. Mul keeras pool aastat tagasi ära. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja.Aga millest siis see.Ma saan aru kui kogu aeg selline.On normaalne ja siis päris idikas.Kas ise saaks kuidagi seda muuta?Oleks siis ka abiks kodutöödes või ülimalt puhas inimene.Ka mulle meeldib kui kõik on korras.Aga kui sulle kogu aeg kuklasse hingatakse ja su tööd ei väärtustata üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 12:41; 24.03 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingatakse, kuna lased hingata. Järgmine kord kui ütleb midagi. Ütledki, et oi kui tore märkasid, nüüd on sul see võimalus ise ärateha, mina teen samal ajal selle ja selle. Ja kui märkad mõnda tema asja laokil, kohe hõika 🙂 Kallis tule võta ja pane omale kohale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torka mehele pidevalt tolmulapp pihku, ise muidugi tee ka demonstratiivselt samal ajal midagi kasulikku.
Kui minu mees käsiks haigel lapsel diivanilt ära minna, paluksin mehel korraks aju sisse lülitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.Aitate äkki mõista.asi nimelt selles,et mees kogu aeg ütleb mulle,et elamine must ja tolmu täis,isegi kui tema selja taga just koristanud olen.Oma sõprade ees ja üldse avalikult ütleb seda ka.Hommikul ma magasin lapsega elutoa diivanil,sest tal kõrge palavik ja härra tuli kell 8 ja teatas,et ajage end püsti,sest tema tahab telekat vaadata,kuigi muidu istub laua taga arvutis tavaliselt.Tunnengi nagu see oleks tema kodu ja ma pean täitma kõik ta soovid.Tööl käib välismaal ja mina õpin,ei tööta.Ise ta pole üldse puhtaim inimene,kogu aeg tuleb tema tagant koristada.Vetsus käies ei suuda ta prilllaua kaantki tagasi panna ega enda tagant voodit teha.Mees on 40 ja koos oleme 11 aastat.Mina29.Algul ta selline polnud,mingi ealine iseärasus?[/tsitaat]Täpselt niimoodi lähebki nendes peredes, kus on nn. naistetööd ja meestetööd.

Olen 100% kindel, et sina teed kodus kõik nn. naistetööd üksi – koristamine, söögi tegemine, pesu pesemine, nõudepesu, triikimine, lapsega tegelemine, haige lapse põetamine jne. jne. jne.

Minu kaastunne! Aga samas, olen täiesti kindel, et selles, et see eluke teil selline on, on suur roll sinule endal.
Need reeglid on mõttekas paika panna kooselu alguses, mitte siis, kui tundub, et asjad hakkavad üle pea kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Täpselt niimoodi lähebki nendes peredes, kus on nn. naistetööd ja meestetööd.

Olen 100% kindel, et sina teed kodus kõik nn. naistetööd üksi – koristamine, söögi tegemine, pesu pesemine, nõudepesu, triikimine, lapsega tegelemine, haige lapse põetamine jne. jne. jne.

Minu kaastunne! Aga samas, olen täiesti kindel, et selles, et see eluke teil selline on, on suur roll sinule endal.
Need reeglid on mõttekas paika panna kooselu alguses, mitte siis, kui tundub, et asjad hakkavad üle pea kasvama.[/tsitaat]

olen täiesti nõus sinuga. naine on ilmselt kogu 11 a olnud teenijarollis ja nüüd äkki ei sobi enam? kui ma oleks tema mees, siis ma arvaks, et naise katus sõidab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.Aitate äkki mõista.asi nimelt selles,et mees kogu aeg ütleb mulle,et elamine must ja tolmu täis,isegi kui tema selja taga just koristanud olen.Oma sõprade ees ja üldse avalikult ütleb seda ka.Hommikul ma magasin lapsega elutoa diivanil,sest tal kõrge palavik ja härra tuli kell 8 ja teatas,et ajage end püsti,sest tema tahab telekat vaadata,kuigi muidu istub laua taga arvutis tavaliselt.Tunnengi nagu see oleks tema kodu ja ma pean täitma kõik ta soovid.Tööl käib välismaal ja mina õpin,ei tööta.Ise ta pole üldse puhtaim inimene,kogu aeg tuleb tema tagant koristada.Vetsus käies ei suuda ta prilllaua kaantki tagasi panna ega enda tagant voodit teha.Mees on 40 ja koos oleme 11 aastat.Mina29.Algul ta selline polnud,mingi ealine iseärasus?[/tsitaat]
alusta sellest, et mine tööle. usu mind, sul on seda vaja varem kui arvatagi oskad. laps lasetaeda (või hoidu) ja ise tööle. koolis saab ka töö kõrvalt käia. ja kui sa ütled, et ei saa, siis sa lihtsalt ei taha väga olukorda muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted imelik mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.