Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelik olukord

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Imelik olukord

Postitas:

Kellelgi kogemusi peaaegu 4 nädalase raseduse ja valudeta verejooksuga? Kolm päeva lahmas verd pöris korralikult. 2-3 sidet 1,5h-ga.
Mingeid tükke ei tulnud absoluutselt. Aga tunnused pole kadunud. Esimesega oli ka nii, et paar päeva enne päevi oli test positiivne, seejärel jooksis verd nagu kraanist ja tulemusena on täiesti terve veidi üle kantud laps. Arstile tõtata veel ei tahaks. On see üldse võimalik või ei? Ma ei saa nüüd aru. Lähen ostan testi ka täna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 11:46; 12.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa veretesti ei saa teha? See annaks kindlama tulemuse. Hcg hormoon ei kao nii pea kerest. Ja nii kaua kui seda on organismis, on ka rasedustestid positiivsed.
Veretesti tuleb teha 2 päevase vahega. St yks proov näiteks täna, järgmine neljapäeval. Kui tase kahekordistub, oled rase. Kui mitte, siis mitte.
Ise olen kaotanud 5 rasedust. Verejooksud olid valutud. Symptomid kadusid alles 2 nädala pärast peale peetumist.
Nyyd olen ka rase ja olen ka nyyd veritsenud. Seda siis platsenta eesasetuse t6ttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pigem teha veretest. Rasedustestide tegemisel pole erilist mõtet. Minul oli veel 3 nädalat peale katkemist rasedustestid ‘positiivsed’.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sama olukord – test positiivne ja algasid päevadelaadsed verejooksud. Rasedust peaks olema tänaseks 4+0. Homme lähen teen igaksjuhuks veretesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui verd tuli ikka suures koguses, siis võis olla kahjuks tegemist katkemisega. Käi igaks juhuks veretestil ja vaata kuidas edasi, ehk on ime!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli paar tsükklit tagasi sama olukord 5+, palju verd, absoluutselt mitte valupoegagi. Katkes. Aga mul tuli tükke ka.

Tee 2 hcg veretesti 48-72 tunni möödudes ja kui selle aja jooksul duubeldub, siis rasedus jätkub. Rasedustestist pole kasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 08:05; 12.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test endiselt positiivne õhkõrnade triipudega, päevad jäid ära. Arstile saab alles 2nädala pärast 🙁 enesetunne pole vahepeal muutunud. Veretesti ei saa kodus teha?:/ Arst ei määranud aegagi mulle varasemalt, kuns 4 kuu jooksul 3 õnnetut rasedust. Või kaks, ma loodan et see nüüd kolmas pole mingi müstika läbi mis õnnetult läheb. Me eelmine ja see kord kasutasime kaitsevahendeid. Ma ei saa üldse aru enam mis toimub ja mismoodi…:(
2 nädalat oodata on väga hull piin, ma ei tea ka kuidas varem arstile saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 11:46; 12.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea tasulise veretesti jaoks arstiaega ootama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 08:05; 12.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelik olukord

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.