Esileht Pereelu ja suhted Imelik probleem, ebamugav tunne

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imelik probleem, ebamugav tunne

Postitas:

Läksin 2 aastat tagasi lahku. sellest ajast peale olen nautinud vaba ja vallalise naise elu. umbes aastat tagasi tutvusin ühe mehega, kelle vastu tekkisid ka tunded, aga mees emotsionaalselt põikles minu eest ära ja ma eriti ei hoolinudki sellest. lihtsalt nautisin koosoldud aega. Aga selle põiklemise pärast ma mingeid tulevikuplaane temaga seoses ei heietanud, käisin rahulikult sõpradega edasi väljas ja tegelesin oma hobide-asjadega.
selle aja jooksl olen sõbrustanud ka kahe mehega, kellel minu arvates on minu vastu mingid romantilised tunded ja ootused tekkinud. Midagi seksuaalset meie vahel pole, aga vihjeid sellee, et ma neile meeldin ja õrnu tundeid tekitan, on öeldud nii otse kui ka muul viisil vihjatud.
ma olen iga kord pärast seda tagasi tõmmanud,kuna üks pole üldse minu tüüp ja teine on mulle suhteliselt meeldiv, kuid tal endal mingi segane suhtedraama veel pooleli.
Juhtus aga see, et minu seksipartner avastas äkki, et ta ei saa üldse ilma minuta olla. Juba mõnda aega on meie suhe tormiliselt edasi arenenud ja nüüd ma tunnen, et just nende kahe mehega edaspidine suhtlus on kuidagi vale, ma ei saa kohe kindlasti kuidagi nende ootustele vastata. Samas on nad inimesed, kellega mul aeg ajalt meeldib suhelda.
Nüüd olen ma dilemma ees, kuidas käituda. Ausalt öeldes olen neid juba mõnda aega sellepärast vältinud, et ei teagi, kuidas oleks õige. Haiget ei taha teha, aga tunne on, et ükskõik mis ma teen, ikka saavad nad kuidagi haiget. Imelik nagu niismama öelda, et tead, ma nüüd olen armunud või suhtes. Ilma seda ütlemata on ka imelik suhelda, kuna tean, et nad ilmselt ei võta mind ainult kesksootu sõbrannana. FB-sse ma mingit “suhtes” staatust ka panna ei taha,see eel lamedam.
Ma tunnen ennast, nagu oleks loll 15-aastane. Ja tegelikult olen üle kolmekümne, kogenud ja elu poolt vintsutatud naine.
Oskab keegi head nõu anda, kuidas olukord taktitundeliselt lahendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 17:53; 05.09 18:36; 05.09 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma usun, et pika elu jooksul tuleb ikka ette olukordi, kus kellegi tekivad ühepoolsed ootuse/lootused. niikaua, kui asjad on nii ebamäärased, nagu sina kirjeldad, ei ole sul vaja midagi öelda ega teha ega vabandada. lihtsalt väldi pikalt silma vaatamist, käest kinnihoidmist, omapoolset suhtlusealgatamist ning muud sellist flirdivärki. muidugi oled sa tähelepanust meelitatud aga kui sul on arenemas tõsine suhe, siis keskendu sellele. kui vajad veel lisatähelepanu, siis kaalu, kas algav suhe on sulle ikka see õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on pigem ebamugavust tekitav see, et edasi suheldes oleks ju normaalne, et ma kuidagi mainiksin, et ma olen nüüd siiski suhtes. Aga tundub kuidagi imelik seda sõnastada.
Asi ongi selles, et ma pole tähelepanust kuidagi meelitatud, aga sõpradena on nad mõlemad toredad inimesed. Üks on minu väga kauaaegne sõber ja mulle elus palju toeks olnud. Teine pigem uuem, aga väga tore ja humoorikas vestluspartner, puutume kokku hobi korras ja selle pinnalt arenes ka selline sõprus. Mul on elu aeg olnud meessoost sõpru, aga et selline olukord tekib, pole varem juhtunud. Mingeid kergemaid meeldimisi küll, aga praegu tundub asi kuidagi sügavam olevat.
Ma ei pea võimalikuks, et ma nüüd üldse enam teiste inimestega ei suhtle, kui ma kellegi lähemas suhtes olen. Minu kallim minult seda ka ei oota, ta teab, milline ma olen. Ta on ise ka väga sotsiaalne, ainult omavahel suhtlemine lämmataks suhte. Suhtlemine teistega ei tähenda muidugi seksi, selles osas ta küll leplik pole 🙂
Minu jaoks on inimesed eelkõige inimesed, alles siis mehed ja naised. Ma ei vali sõpru sugutunnuste järgi ja ei hakka seda ka edaspidi tegema.

Eks ma jooksvalt mõtlen midagi välja. Mõtlen lihtsalt, mida teha, kui keegi neist mind jälle kuhugi kutsub 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 17:53; 05.09 18:36; 05.09 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et ei tohiks ise initsiatiivi üles näidata ning veidi vältimist annab juba meestele vihje, et ilmselt sul midagi või kedagi muud mõtetes. Või võid alati jutu käigus mainida oma kallima nime mingis kontekstis, et mart ültes ka, et selline asi on nii või naa vmt ja kui küsimus tuleb, et kes see veel on, siis saad öelda, et oi, kas polegi temast rääkinud ja mõnda aega koos jne.

Out of topic küsimus – et mis hobiga tegeled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme et laskesport, ei taha väga konkreetseks minna.
Aga tänan, ma ise hakkasin just ka sinnapoole mõtlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 17:53; 05.09 18:36; 05.09 18:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Imelik probleem, ebamugav tunne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.