Esileht Ilu ja tervis Imelik sügelemine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Imelik sügelemine

Postitas:
Kägu

Keha sügeleb eri kohtadest. Ühel hetkel alaselg, panin peale Bepanthen kreemi, tõmbas kiiresti tagasi. Siis õigepea hakkas sügelema kael, seejärel kõht, siis reite sisekülg, siis varbad, siis talla alt, siis kukal. Mis imelik värk see saab olla? Perearsti liin on hommikust peale umbes, olen ainult ootel ja siis 20 minuti pärast kõne katkeb. Iseenesest võin tolle Bepantheni määrimist jätkata, aga hea oleks teada, milles on asi. Mõnel kohal viskab ka mõne valge laia madala punni, teisel kohal hakkab sügelemise peale lihtsalt punetama. Kas kellelgi on midagi sarnast olnud?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma võtaks ilmselt allergiatabletti

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingisuguse ravimi või pesuvahendi allergia äkki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui viskab lameda punni, siis on tõenäoliselt allergia, nõgestõbi. Apteeki rohu järele, apteeker annab nõu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas allergia või nt mul lõi kunagi ühest vererõhurõhust nädal peale võtmahakkamist üle kere sügeluse, mis liikus alt üles- jalad, kõht, selg, lõpuks üle kogu keha. Oled vahetanud kodukeemiat või hakanud mingit rohtu võtma?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maks läbi?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maks läbi?

Maksaprobleemide puhul tekib sügelus ilma lööbeta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Konsulteeriks perearstiga.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Konsulteeriks perearstiga.

Sa teema lugesid ikka läbi?

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Allergia?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hüdrokortisoon salv leevendab ka sügelust, saadaval käsimüügis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõnel kohal viskab ka mõne valge laia madala punni, teisel kohal hakkab sügelemise peale lihtsalt punetama. Kas kellelgi on midagi sarnast olnud?

Vaevalt nüüd küll, et sügelemise peale punetama hakkab, küllap ikka kratsid ja sellepärast punetab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikese allergia? Minul lööb alati kevad-suvel välja. Hiljem, kui nahk päikesega juba harjunud, siis enam ei sügele.

+3
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ilu ja tervis Imelik sügelemine