Esileht Ilu ja tervis imelik voolus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: imelik voolus

Postitas:

varasemalt on mul avaldunud tupeseen peale AB-ravi, kuid olen klotrimazol salviga ning küünaldega selle korda saanud. Ja varasemalt on seen avaldunud väljaspool limaskestal sellise kustutuskummi puru taolise välimusega. Nüüd on mul juba mitu-mitu kuud selline imelik probleem, et endal mul probleemi justkui ei ilmne, ei arvagi, et mul seen on, kuid mehega vahekorras olles on tema hiljem sellist valget sültjat eritist täis – ja päris korralikult ikka. Kurtsin arstile telefoni teel, ütles, et see tavaline seen, et osta neid piimhappe küünlaid ja ravi nendega. Nüüd tegin selle kuuri läbi, minumeelest läks enesetunne isegi kehvemaks. Lõpuks googeldades leidsin Multi-Gyn Active Gel-i, et pidi hästi ravima, nüüd kasutan seda geeli vähemalt 3x päevas – ehk ravib, välja voolab see geel küll nüüd nagu valge kreemina, kuigi ise on läbipaistev geel. Kas tegemist võib olla mingi karmima versiooniga seenest, mis ei allu ravile – bakteriaalne vaginoos? Kuna oli just ka luumurd, tarvitasin rohkem piimatooteid, kuigi olen lugenud, et seene raviks peab piima (samas, piima-bakterid pidi just head olema), suhkru ja pärmitooted täiesti menüüst välja lülitama. Aga ma ei saa keefiri-kohupiima söömata jätta?! Samas, see voolus ei lõhna ebameeldivalt, ja justkui ei sügele ka, ja teda näha ka ei ole – ise ma ei saagi aru, et mul seen on..samas, mees hakkab hiljem sügelema ja kipitama ning tema on selle valge asjaga koos…kas peaksin ikka arstile trügima ja kurtma temale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bakteriaalne vaginoos haiseb ebameeldivalt. Eriti peale vahekorda. Ja voolus on selline vinav ja pisut rohkenenud. Mingit ebamugavustunnet ei tekita.
Selle vastu aitab antibiootikumikuur. Ajutise leevenduse annavad askorbiinhappe küünlad.

Mine siiski arstile ja lase proovid teha, kui mees sügelust ja kipitust kurdab. Ehk mõlemale mingit ravi vaja, et jamast lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis imelik voolus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.