Esileht Ilu Imeline muutumine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Imeline muutumine

Postitas:

Saatest inspireerituna küsiks, mis on teil sellist, mida võimaluse korral enda juures muuta laseks?
Omal oleks vaja hambad korda saada, nina on kõver, selle laseks ära oppida, otsaesised kortsud vajaks täitmist ja rinnad tõstmist, soengumuutust ja juuksepikendusi, aga viimane on puhtalt edevus, saaks eelnevagi, tunneks end juba kaunitarina 🙂
Kuidas teil lood?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 17.01 13:19; 27.01 12:47; 10.06 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo, kindlasti nooremaks nägu 😀 Rinnad võiksid ju olla täidlasemad, aga igasugustesse püsivatesse võõrkehadesse oma kehas suhtun kahtlaselt 🙂

Kõht võik solla lamedam, aga ma pole kindel, kas siin aitab rasvaimu või on lihased lihtsalt lõdvad… Kui rinnad oleksid suuremad, siis häiriks kõht vähem, ta mingi meeletu ei ole, lihtsalt proportsioonist väljas ja väikserinnalisena hakkab rohkem silma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgade peal veenilaiendid tahaksid korrigeerimist. Õnneks on nad mul vist kõik nii väikesed, et ei vaja operatsiooni, vaid saab süstidega tehtud.

Kulmude vahele ja suunurkadesse hakkavad kortsud tekkima, sinna kuluks mõned süstid ära.

Õnneks pole need nii kallid protseduurid, mida ise ette võtta ei jõuaks, nii et ongi plaanis varsti konsultatsioonile minna, et mida täpsemalt ette võtta annaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laseks teha kõhu pealt rasvaimu, rindu tõsta-pinguldada, aga mitte täita mingi silikooni vms-ga. Näonahale laseks mingit arme eemaldavat ravi vms teha, kuna otsaesine on pisikesi aknearme täis. Breketid laseks ka panna, kuigi midagi hullu pole, üks hammas veidi rivist väljas. Kortsukesi veel pole, vanust 32, eks nad varsti platsis. Kuna jalgu sirgemaks ja paksemaks tõenäoliselt ei saa, siis sellest piisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40, süste olen omal algatusel juba teinud. Midagi kardinaalset muuta ei lasekski. Kui saaks, siis tahaks rohkem juukseid – need mul üsna õhukesed. Paar ülekilo on ka, aga see on mu enda kättevõtmise asi, suveks saan alati maha, talvel jälle korjan üles. Muuga olen täitsa rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammastele tahaks luminaare ja rindu tõstaks ja veidi suurendaks(1 nr). Ilmselt laskeks ka üle vaadata, kui tõsine on kõhulisaste diastaas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks ilumure küll, aga ma ei tea, kas sellele on lahendust ja mis see oleks. Mul nimelt on selg, tagumik, kintsud, sääred täiesti katki sügatud ja suudaks ma siis end taltsutada – piisab sellest, et üks kord päevas kasvõi läbi une paranevaid kärnu ära kiskuda… mille tulemusel on mul keha kas katki või siis vanu pigmendilaike täis. Eriti hulluks on nüüd rasedusega läinud, enne olid ainult selg ja sääred probleemsed kohad. Nooremana oli ka nägu, nüüd näen riietega päris viisakas välja. Aga ilma riieteta on kohe aru saada, et inimesed ei suuda sellest mööda vaadata. Ma mõtlen, et sellised iluvead nagu mõned kortsud, kottis silmaalused, vormist vajunud rinnad ja rasvunud kõht – neid on nii paljudel, et need pigem segavad inimest ennast kui teisi. Aga see iluviga, mis minul on, teeb muidu igati kobeda inimese kohe selliseks, et inimesed jõllitavad. Ja arstid uurivad, milles viga. Paraku põhjusi ja lahendusi pole keegi suutnud mulle pakkuda ja nüüdseks olen juba loobunud abi küsimast. Lihtsalt öeldakse, et katsu mitte sügada ennast. Nahaarstilt olen küll saanud kreeme, mis kiirenadavad paranemist ja vähendavad pigmendilaike, aga need aitavad ainult tagajärgedega tegeleda. Isegi psühholoogi juures olen käinud, et tegeleda enda kombega kärnu ära kakkuda. Sain sealt väga edukalt abi ärevuse vastu (mis oli üheks eeldatavaks võimalikuks põhjuseks), mille all pole enam vast ligi 10 aastat kannatanud, aga vat nahamure on endine. Seega, kuigi muidu pole põhjust nagu oma keha häbeneda, on alastus minu jaoks äärmiselt ebameeldiv ja tunnen end madalamana kui muru. Vat kui keegi oskaks mulle öelda, kust ma selle iluvea vastu abi leiaks, siis see oleks küll imeline muutumine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid asju muuta ei saa, mis mul on. Juuksed ja jalad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Imeline muutumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.